POTM

Fotka měsíce (Únor)

3. ledna 2018 v 15:08 | Posted by: Nicol
Vítěznou fotografii z minulé ankety můžete vidět v menu, bylo to nerozhodně, tak jsem fotografii vybrala já. Tentokrát je řada na Danielovi ve fotce měsíce, chtěla jsem vybrat nějaké fotografie z minulého roku, moc jich není, tak jsem šla až do roku 2016 a nakonec vybrala fotografie, které vznikly na tiskové konferenci v Japonsku při propagaci Swiss Army Man.

POTM (Leden 2018)

4. prosince 2017 v 17:43 | Posted by: Nicol
Tak máme tu nový měsíc a já samozřejmě zase anketu flákala, ale ještě relativně brzo přidávám anketu o Fotografii měsíce, jelikož nyní nemám počítač s photoshopem, tak dnes bude anketa vypadat zatím takto a snad zítra ji předělám, ale jinak bych to odkládala a neudělala vůbec. Fotka měsíce bude tentokrát s Emmou a zítra bych chtěla přidat outfitovou anketu s Danielem, už hledám nějaké outfity, tak uvidíme, co vyberu. Tak k Emmě, hned jsem věděla, že chci použít tyto momentky, jsou to fotografie ze sociálních sítí, které Emma přidala tento rok a já je naprosto miluju, jsou nádherné, Emma je nádherná, fotky vznikly při propagaci Kráska a zvíře.

POTM | August 2017

10. července 2017 v 19:40 | Posted by: Nicol
Tento článek bude možná trochu delší, ale je důležitý na přečtení, jelikož tu nyní několik dní nebudu, možná někteří víte, někteří ne, že já ráda plánuji ze dne na den, no a do teď nebylo jasné, co následující dny bych mimo práce dělala (sice moje šéfová - nejhodnější maminka se mnou počítala, ale sama ví, že jsou prázdniny a já potřebuji vydechnout, v tom jsem ráda, že není problém do té práce nejít), tak jsme se kamarádkami rozhodly, že potřebujeme zase vypadnout a rozhodly jsme se na několik dní zmizet do Itálie, byla jsem tam již několikrát, ale stále je o co stát a stále se tam ráda vracím, jako třeba do Anglie, asi to jsou také srdcové země jako Česko. Co je důležité, nebudu tu, možná bych mohla přidat fotku dne třeba, jelikož si beru notebook, ale asi to neudělám, protože si to chci užít, nevím, jak dlouho tu nebudu, takže prosím mějte trpělivost, myslím si, že do příštího týdne nám dojdou peníze a jsem tu, ale uvidíme.Smějící se Rozhodně to nebude déle jak 14 dní, mám další plány, ale myslím si, že určitě týden ano. Affiliates už asi nestihnu oběhnout, ale možná to stihnu během zítřejšího dne, takže buď Vás navštívím a nebo ne. Hlavně užívejte prázdnin :) Stejně tu na blogu bude málo lidí, ikdyž se má počasí zhoršit, a novinek s Danem moc není, tak třeba se mi to nakupí.

Abych to tu nechala úplně prázdné, tak po několika měsících jsem byla schopná dát anketu, volejme hurá a tři dny se radujme, v tomto jsem děsně nespolehlivá no :/ Vybrala jsem několik náhodných fotografií Dana, které jsem měla na doplnění do galerie, co mají společného - Dan má na nich vousy, protože ty na něm miluji! Jsem zvědavá jakou fotku zvolíte.

Šablonka je od Nayi, já jsem tak líná dělat nějakou svou, takže děkuji a děkuji, že tě máme!

POTM~ March 2017

2. února 2017 v 17:51 | Posted by: Nicol

Děkuji moc všem, kteří jste mi drželi palce na dnešní zkoušku, dala jsem ji a rovnou za 1, takže oficiálně mé zkouškové skončilo a pokračuji ve druhém semestru. Dneska jsem si dělala rozvrh, tak uvidíme, jak mě to bude bavit/nebavit, nicméně si stejně dám přihlášku na další školu, kdyby náhodou. Ale o tomto článek není, mám tu další anketu měsíce a jak jsem avizovala, tak pokračujeme s filmovými plakáty k filmům Harry Potter, hlasovat můžete jen pro plakát, který se Vám líbí a nebo pro film, který je Váš nej, nechám to na Vás, jak to pojmete.

POTM~ February 2017

1. ledna 2017 v 18:34 | Posted by: Nicol
Mám tu pro Vás další anketu měsíce, musím říct, že prosinec strašně rychle utekl. Tentokrát jsem se rozhodla, že porovnáme plákaty a celkově díly Harryho Pottera, jelikož je to poměrně důležitá část Danielova života a celkově mě Váš názor zajímá. Navíc je 8 filmových zpracování, takže to bylo znamení, že se to na tu anketu hodí. Víme, co další měsíc čekat a možná pak udělám i souboj mezi dvěma víteznými fotografiemi, uvidíme.

Vítězná fotografie minulého měsíce.


1. Harry Potter a Kámen mudrců
2. Harry Potter a Tajemná komnata
3. Harry Potter a vězeň z Azkabanu
4. Harry Potter a Ohnivý pohár

POTM~ January 2017

7. prosince 2016 v 18:04 | Posted by: Nicol
Anketu jsem sice chtěla zveřejnit až zítra, ale nebudu mít moc času, tak raději už teď, kdy prokrastinuji a dělám cokoliv jiného než abych se učila. Pro měsíc leden jsem vybrala fotografie z photoshootu pro L'officiel Homme, který je z tohoto roku a já ty fotky miluji, později je i přidám, aby jste se na ně mohli i podívat v plné velikosti. Děkuji Erice za šablonku.
 
 

Reklama