Photo of the day

Fotka dne (09.08.2017)

9. srpna 2017 v 16:46 | Posted by: Nicol
Dlouho tu nebyla fotka dne a jelikož se moc nového neobjevilo a nebo je to něco, co počká, tak je ideální příležitost, ale zítra tu čekejte již normální článek. Tuto fotku mám neskutečně ráda, protože Emma a Dan, já nevím, jak vy, ale já si myslím, že by jim to taaak slušelo, ve filmu měli takovou chemii, že se mě to pořád drží.

Fotka dne ~ 05.04.2017

5. dubna 2017 v 20:54 | Posted by: Nicol
Nekončím tu, ale bohužel nic jiného než fotky s fanoušky není a mě to tak nebaví, rozhodla jsem se, že o víkendu se na ty fotky vrhnu, ale nebudu to již přidávat po jednom, ale do jenom článku třena nastřádám 5 setů fotek s fanoušky, protože je to fakt na dlouho, rozhodla jsem se, že to trochu odlehčím fotkou dne, mám v počítači uložených několik perfektních fotek, do kterých jsem se zamilovala na první pohled a tato je jedna z nich.

Fotka měsíce | Duben 2017

6. března 2017 v 18:30 | Posted by: Nicol
Tak konečně jsem tu s anketou měsíce, sice se mi objevily nějaké novinky s Danielem, ale nespěchá to tolik, uvidíme, jak to přidám. Tentokrát jsem nevěděla, co vybrat, ale při ukládání fotek do počítače, jelikož chci pořád doplňovat galerii jsem narazila na jeden photoshoot pro GQ magazín z roku 2011, tak jsem vybrala ten, jelikož je můj oblíbený a jsou tam černobílé fotografie, tak jsem zvědavá, co vyberete.

Vítězná fotografie minulé ankety

 
 

Reklama