Past layouts

Layout 7

3. června 2018 v 11:09 | Posted by: Nicol
Tak s návratem je tu i nový layout, se kterým jsem zpět oficiálně. Poslední layout tu byl od začátku ledna, takže je jasné, že to chtělo nějakou změnu a já jsem tak ráda, že jsem stihla i otevřenou objednávku Andie, od které tento layout je a já ji ještě jednou děkuji, tentokrát je na layoutu Daniel a fotografie jsou z nejnovějšího photoshootu Esquire Middle East, layout je hodně barevný a je to fakt změna, takové rozsvícení a jsem tak nadšená! Jeden z nejlepších layoutů, co kdy tu byl.

Layout 6

2. ledna 2018 v 18:12 | Posted by: Nicol
Po dvou měsících tu máme další layout a tentokrát je z dílny talentovaného zlatíčka Andie! Na layoutu je Emma Watson, budu to střídat, nebo když najdu fotografie, které k sobě půjdou, tak budou na layoutu oba herci. Layout je skvětlejší a já ho naprosto miluji, je jednodušší a to mi vyhovuje. Fotografie naprosto miluji a Andie se prostě povedl a já děkuju!

Affiliates navštěvuji, píšu komentáře jen někdy, ale poslední zkoušku mám 19. ledna, takže to budu zase aktivní i na Vašich blozích, ale ještě mám 5 zkoušek před sebou a 3 jsou fakt těžké a jsem i dost nervózní, abych je dala no. Tak mi to prosím promiňte, bude to lepší!

Layout 5

20. října 2017 v 16:34 | Posted by: Nicol
Tak musím říct, že z nového layoutu jsem neskutečně nadšená, objednala jsem si u Nayi, která měla otevřenou objednávku, nejenom, že layout byl rychle hotový, ale prostě taková nádhera, na layoutu je Daniel, možná příště tam bude jenom Emma a nebo i s Danem dohromady, ale teď budeme řešit, co je, já jsem nadšená, barvy jsem si zamilovala na první pohled, protože fialová je má nejoblíbenější barva, fotografie na layoutu mám také neskutečně ráda. Jsem rozhodně nadšená a doufám, že i vy to budete cítit stejně. Ještě jednou moc, moc děkuju Nayo!

Layout 4

24. července 2017 v 16:16 | Posted by: Nicol
Po třech měsících se tento blog konečně dočkal změny! Musím říct, že jsem byla na ten předchozí layout již alergická a už jsem nechtěla nový dělat znova já, tak jsem využila toho, že foxx. měla otevřenou objednávku a musím říct, že hned druhý den byl layout hotový a nastavený, je to rychlost! A foxx. je zlatá, že mi ho udělala, poslala jsem ji snad tři sety fotek, a ona vybrala photoshoot pro Essential Homme z roku 2014, který patří k mým nejoblíbenějším, velmi se mi líbí barvy, hlavně ta modro zelená, ta je skvělá, také moc děkuji za bonusky navíc! Ještě dnes chci konečně dodělat ikonky pro sisters a trochu menu předělat, uvidíme, jak mi vystačí čas. Podělte se o to, jak se layout líbí Vám, jinak včera jsem donahrála několik "novinek" do galerie, rozumíme tím nové fotky ke starším novinkám, ale aspoň něco na přidávání mám.

Gallery Layout #1

14. června 2017 v 12:19 | Posted by: Nicol
Tak prvně bych chtěla poděkovat Erice, která mi perfektně poradila, jak nahrát layout do galerie, moc děkuji, zachránila jsi mě, také bych řekla konečně, jelikož jsem nemohla za boha přijít na to, jak udělat horní menu, název stránky, popis a disclaimer, ale jo, konečně jsem si to proklikala. Jinak layout jsem nedělala já, ale stáhla jsem si šablonu od Monicadesign, protože na kódování zatím nemám, ale jsem spokojená, můžete si udělat vlastní záhlaví, vlastní menu, takže když mě fotka omrzí prostě ji vyměním za jinou :) Takže jsem spokojená

Layout 3

12. dubna 2017 v 21:23 | Posted by: Nicol
Nečekala jsem to, ale dokázala jsem to, najednou jsem dostala nápad, jak by mohl layout vypadat, sice je výsledek malinko jiný, ale fotky, co jsem chtěla, tak jsou na něm a hlavně jsem chtěla udělat layout tmavší, protože jsem celkově tmavší layouty nikdy na blozích neměla, layout se mi docela líbí, ale ještě zítra chci dodělat pár detailů, abych byla spokojenější, ale až bude klid. Jsem zvědavá, co mi na něj řeknete vy a hlásím, že konečně budu více obíhat aff, ale jak není moc novinek a potom není moc čas, tak jsem to dost flákala, tak se posnažím.

Layout 2

1. února 2017 v 13:29 | Posted by: Nicol
V rámci prokrastinace, sakra, jestli tu zkoušku zítra nedám, tak jsem fakt hrozná, jsem udělala nový layout na blog, protože jsem měla chuť grafičit, nikdy to nedělám, protože se u toho tolik vztekám a moje tvorba se mi fakt nelíbí, ale když jsem vybrala ty nádherné fotografie s Danielem, tak si myslím, že není ani tak hrozný, jako jo, upřímně na blog.cz jsou fakt talentované grafičky, já k nim nepatřím, ale tak snaha byla a docela se mi líbí, ano má chybičky, ale už nevím, jak bych to předělala, tak to tak nechám a uvidíme, jak dlouho tu vydrží, znám se, že potom stejně objednám design raději jinde, ale tak aspoň vidíte kus mé tvorby :D Jinak jsem se v barvách inspirovala u Lilianne.

Edit: A ikdyž jsem nechtěla, tak mi to menu přišlo bez sister stránek takové smutné, tak jestli chcete být někdo v sister, tak napište, budu jen a jen ráda.

Layout 1

7. prosince 2016 v 13:41 | Posted by: Nicol
A první oficiální layout na tomto blogu. Je dílem velice talentované grafičky Eriky, jsem ti nesmírně vděčná, že jsi si na mě udělala čas a opravdu ti děkuji za tento nádherný layout na start této nové éry. Webové layouty jsem si zamilovala a nějakou dobu nějak nechci ani žádné jiné, připadají mi velmi přehledné. Rozhodně tento tu nějakou dobu bude a snad se Vám líbí, tak jako mně.
 
 

Reklama