Past layouts

Layout 4

24. července 2017 v 16:16 | Posted by: Nicol
Po třech měsících se tento blog konečně dočkal změny! Musím říct, že jsem byla na ten předchozí layout již alergická a už jsem nechtěla nový dělat znova já, tak jsem využila toho, že foxx. měla otevřenou objednávku a musím říct, že hned druhý den byl layout hotový a nastavený, je to rychlost! A foxx. je zlatá, že mi ho udělala, poslala jsem ji snad tři sety fotek, a ona vybrala photoshoot pro Essential Homme z roku 2014, který patří k mým nejoblíbenějším, velmi se mi líbí barvy, hlavně ta modro zelená, ta je skvělá, také moc děkuji za bonusky navíc! Ještě dnes chci konečně dodělat ikonky pro sisters a trochu menu předělat, uvidíme, jak mi vystačí čas. Podělte se o to, jak se layout líbí Vám, jinak včera jsem donahrála několik "novinek" do galerie, rozumíme tím nové fotky ke starším novinkám, ale aspoň něco na přidávání mám.

Gallery Layout #1

14. června 2017 v 12:19 | Posted by: Nicol
Tak prvně bych chtěla poděkovat Erice, která mi perfektně poradila, jak nahrát layout do galerie, moc děkuji, zachránila jsi mě, také bych řekla konečně, jelikož jsem nemohla za boha přijít na to, jak udělat horní menu, název stránky, popis a disclaimer, ale jo, konečně jsem si to proklikala. Jinak layout jsem nedělala já, ale stáhla jsem si šablonu od Monicadesign, protože na kódování zatím nemám, ale jsem spokojená, můžete si udělat vlastní záhlaví, vlastní menu, takže když mě fotka omrzí prostě ji vyměním za jinou :) Takže jsem spokojená

Layout 3

12. dubna 2017 v 21:23 | Posted by: Nicol
Nečekala jsem to, ale dokázala jsem to, najednou jsem dostala nápad, jak by mohl layout vypadat, sice je výsledek malinko jiný, ale fotky, co jsem chtěla, tak jsou na něm a hlavně jsem chtěla udělat layout tmavší, protože jsem celkově tmavší layouty nikdy na blozích neměla, layout se mi docela líbí, ale ještě zítra chci dodělat pár detailů, abych byla spokojenější, ale až bude klid. Jsem zvědavá, co mi na něj řeknete vy a hlásím, že konečně budu více obíhat aff, ale jak není moc novinek a potom není moc čas, tak jsem to dost flákala, tak se posnažím.

Layout 2

1. února 2017 v 13:29 | Posted by: Nicol
V rámci prokrastinace, sakra, jestli tu zkoušku zítra nedám, tak jsem fakt hrozná, jsem udělala nový layout na blog, protože jsem měla chuť grafičit, nikdy to nedělám, protože se u toho tolik vztekám a moje tvorba se mi fakt nelíbí, ale když jsem vybrala ty nádherné fotografie s Danielem, tak si myslím, že není ani tak hrozný, jako jo, upřímně na blog.cz jsou fakt talentované grafičky, já k nim nepatřím, ale tak snaha byla a docela se mi líbí, ano má chybičky, ale už nevím, jak bych to předělala, tak to tak nechám a uvidíme, jak dlouho tu vydrží, znám se, že potom stejně objednám design raději jinde, ale tak aspoň vidíte kus mé tvorby :D Jinak jsem se v barvách inspirovala u Lilianne.

Edit: A ikdyž jsem nechtěla, tak mi to menu přišlo bez sister stránek takové smutné, tak jestli chcete být někdo v sister, tak napište, budu jen a jen ráda.

Layout 1

7. prosince 2016 v 13:41 | Posted by: Nicol
A první oficiální layout na tomto blogu. Je dílem velice talentované grafičky Eriky, jsem ti nesmírně vděčná, že jsi si na mě udělala čas a opravdu ti děkuji za tento nádherný layout na start této nové éry. Webové layouty jsem si zamilovala a nějakou dobu nějak nechci ani žádné jiné, připadají mi velmi přehledné. Rozhodně tento tu nějakou dobu bude a snad se Vám líbí, tak jako mně.
 
 

Reklama