News

Daniel Radcliffe se vrací na Broadway!

13. června 2018 v 13:37 | Posted by: Nicol
Sice mám na přidání ještě starší fotografie, ale tato informace již nemůže déle čekat, už jsem ji chtěla přidat hned, ale nakonec jsem si to rozmyslela.

Daniel se vrací na Broadway!

Dan si spolu s Cherry Jones a Bobbym Cannavale zahraje hlavní roli ve hře "The Life of Fact". Režisérem hry byde Lee Silverman.

Daniel si zahraje roli Fingala, jež je pracovník v nejlepším magazínu v zemi a kontroluje pro něj články.

Na prknech tohoto divadla je již jako doma, na prknech Broadwaye se objevil ve hře The Cripple if Inishmann, How to Succeed in Business Without Really Trying, Equus, Privacy, takže jsem ráda, že tu máme další hru.

Představení bude zahájeno pro tisk 20. září a pro veřejnost od 18. října.


image host
Projects » Theatre Productions » The Life of Fact (2018) » Promotional

Emma Watson darovala 1 milion liber do fondu UK Justice and Equality

19. února 2018 v 22:24 | Posted by: Nicol
Tak jsem zklamaná, Emma se předávání BAFTA nezúčastnila, nevím důvod, tak jsem trochu posmutněla, protože jsem se těšila na nějakou tu její róbu, ale tak snad nám to brzy vynahradí. Ale tak aspoň něco se objevilo, tak Vám to hned přidávám.

Včera se objevila informace, že Emma Watson přispěla 1 milion liber fo fondu UK Justice and Equality.

Emma i k tomu přidala prohlášení, snažila jsem se to nějak přeložit.

Statistiky Spojené království poukazují na velký strukturální problém, co se týče sexuálního obtěžování. Tento problém je systémový, na rozdíl od individuálních, jednorázových událostí. Více než polovina všech žen a téměř dvě třetiny žen ve věku 18 až 24 let tvrdí, že zažili sexuální obtěžování v práci. Jedna z pěti žen v Anglii a ve Walesu zažila určitý druh sexuálního napadení po 16. roku věku. To by nemělo být tolerováno a nemělo by být naší normou. Můžeme to udělat lepší.

Podle informací do tohoto fondu přispěla nedávno i Keira Knightley, Emma Thompson a nebo herec Tom Hiddleston.

Film Kráska a zvíře nominován na 2 Oscary

25. ledna 2018 v 16:15 | Posted by: Nicol
Tak byly oznámené nominace na letošní předávání cen Akademie (Oscaři), Emma Watson samotnou nominaci nedostala, ale film Kráska a zvíře, kde hrála v hlavní roli ano a to rovnou dvě.

Předávání proběhne 4. března, uvidíme, jestli se tam Emma objeví a nebo ne.

Production Design:
"Beauty and the Beast," Sarah Greenwood; Katie Spencer
"Blade Runner 2049," Dennis Gassner, Alessandra Querzola
"Darkest Hour," Sarah Greenwood, Katie Spencer
"Dunkirk," Nathan Crowley, Gary Fettis
"The Shape of Water," Paul D. Austerberry, Jeffrey A. Melvin, Shane Vieau

Costume Design:
"Beauty and the Beast," Jacqueline Durran
"Darkest Hour," Jacqueline Durran
"Phantom Thread," Mark Bridges
"The Shape of Water," Luis Sequeira
"Victoria and Abdul," Consolata Boyle

Beauty and the Beast nominován ve dvou kategoriích British Academy Film Awards

15. ledna 2018 v 18:37 | Posted by: Nicol
8. ledna se objevily nominace na letošní předávání 71. ročníku British Academy Film Awards. Emma Watson, tedy přesněji film Kráska a zvíře získal dvě nominace. Předávání proběhne 18. února a budu doufat v účast Emmy.

Best production design

Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water
Beauty and the Beast
Blade Runner 2049

Best costume design

I, Tonya
Phantom Thread
Beauty and the Beast
Darkest Hour
The Shape of Water

Daniel Radcliffe kometuje kontroverzní obsazení Johnnyho Deppa do role Grindelwalda ve FB

14. ledna 2018 v 13:04 | Posted by: Nicol
Během panelu seriálu Miracle Workers se novináři zeptali Daniela, co říká na situaci ohledně Johnnyho Deppa, už několikrát jsem Vám psala články o tom, že někteří fanoušci filmů Harryho Pottera jsou proti obsazení Johnnyho do role Grindelwalda, jelikož byl obviněn bývalou manželkou Amber Heard z týrání. A hodně se to teď řeší spolu se sexuálními skandály.

Dan toho neřekl příliš, ale přeložila jsem to, co jsem našla.

Daniel Radcliffe: "Je to pro mě velmi těžké posoudit. Chci podporovat producenty filmů, kteří mi dali skvělý start do života a úžasnou práci. Na jednu stranu chápu, proč jsou lidi frustrovaní z odpovědi, kterou jim dali. Neříkám nic, co by už nebylo řečeno, ale v NFL je zde hodně hráčů, kteří byli zatčeni za kouření trávy, ale je jim to tolerováno, protože to jsou známí hráči. Chlápka ve filmech o Potterovi vyhodili za to, že si zahrával z marihuanou a Jonny je obviněn z mnohem větší věci."

Abych to objasnila dále, tak představitel role Crabbea (ve filmech o HP) Jamie Waylett byl od filmů vyhozen kvůli drogám, přesněji kvůli marihuaně a fanoušci to srovnávají s Johnnym, že jeho u filmů nechali.

Emma Watson má nový účes

6. ledna 2018 v 23:36 | Posted by: Nicol
Zítra se nám Emma zúčastní předávání Zlatých Glóbů, fakt se těším jako malá, protože fotky z akce by to fakt chtělo a celkově jsem zvědavá, jak bude Emma vypadat. Teď tu mám jednu novou fotografii z instagramu, Emma je tam aktivní velice málo, většinou tam přidává knihy, které se budou číst na následující dva měsíce v rámci jejího čtenářského "kroužku". Touto fotografií Emma představila novou knihu ke čtení, ale na první pohled mě zaujala samotná Emma, protože má ofinu a ta ji neskutečně sekne, no ne? Mimo této fotografie přidala i několik dalších, kterým se, ale budu věnovat v samostatném článku někdy později.
imagebam.com
Miscellaneous > Social Media 2018

Data natáčení filmů s Danem

2. ledna 2018 v 14:15 | Posted by: Nicol
Minulý rok, jsem Vám přidávala informace, že Dana čeká natáčení rovnou tří nových projektů, natáčení seriálu Miracle Workers začalo již v prosinci 2017 a letos na jaře by měla proběhnout premiéra mini seriálu.

Objevily se informace o dalších projektech. Natáčení filmu Guns Akimbo začně v květnu 2018.

A natáčení filmu Escape from Pretoria začne již v březnu 2018 v Africe.

Emma Watson se zúčastní Golden Globes

30. prosince 2017 v 23:46 | Posted by: Nicol
Již včera jsem se dozvěděla krásnou zprávu, která mě velmi potěšila, jedná se o novinku ohledně Emmy Watson.

Emma se letos zúčastnila poměrně dosti akcí, ale jenom v první polovině roku díky propagaci filmu Kráska a zvíře a The Circle, ale druhá polovina nic, takže jsem ráda, že se zúčastní již příští rok předávání Zlatých Glóbů, které se budou předávat 7. ledna.

Emma zde bude předávat jednu z cen.

Veselé Vánoce přeje Daniel Radcliffe

29. prosince 2017 v 19:06 | Posted by: Nicol
Sice máme po Vánocích, ale i tak bych Vám přidala tuto fotografii, tedy je to fotografie, kterou přidal Daniel na svůj Google+ účet pro své fanoušky, přeje nám krásné svátky a Veselé Vánoce. A spolu s ním se těším také na všechny ty věci, které Dana čekají a že jich je, natáčí dva filmy, bude v seriálu, bude propagovat jeden film a to je jen první polovina roku 2018.
danielradcliffehq: “Daniel Radcliffe wishing us a Merry Christmas and Happy Holidays! ”

Daniel Radcliffe výkonným producentem filmu Circus Kid

14. prosince 2017 v 20:13 | Posted by: Nicol
Daniel si stále plné své sny. V roce 2016 kolovala na internetu informace, že se stane producentem dokumentárního filmu s názvem - Circus Kid, před pár dny se tato informace potvrdila.

Dokument bude mít premiéru na online stanici s názvem Sundance Now 21. prosince.

Film zachycuje jedinečné dětství Lorenza Pisoniho (odehrávají se v cirkusu), které mimo něho popisuje i jeho otec, matka, sestra a dokonce členové rodinného cirkusu Pickle Family Cirkus.

Pokud chcete dokument sledovat online, tak můžete na této adrese: SundanceNow.com, prvně se musíte ale registrovat.

Dodatek: Lorenzo Pisoni je herec, který své dětsví strávil v cirkusu jejich rodiny, dokonce byl i v několika představeních známého Cirque Du Soleil

Emma Watson darovala svou kašmírovou šálu na dobré účely

12. prosince 2017 v 15:21 | Posted by: Nicol
Emma Watson udělala další dobrý skutek, které dělá fakt pravidelně a já jsem za ni fakt ráda, darovala svoji kašmírovou šálu s jejím jménem do aukce, odkud vydražené peníze půjdou na organizaci v Cahonas Scotland, která se věnuje pacientům, kteří trpí rakovinou varlat, takže pacientům mužského pohlaví.

Více se můžete dozvědět zde.

imagebam.com imagebam.com

Ford Anglia podepsaný hvězdami Harry Potter

2. prosince 2017 v 21:56 | Posted by: Nicol
Affiliates oběhnu až zítra, dnes jsem byla skoro celý den v práci, a bylo to dost náročné, vždy před Vánoci no, ale zítra konečně volno. Na posledním festivalu Hero, který se konal 11 a 12. listopadu v Marseille se návštěvnící mohli podívat na Ford Anglia a pokud Vám něco připomíná, tak ano, toto auto se objevilo ve filmech Harry Potter, návštěvnící se mohli také pokochat podepsanými slunečními clonami. Podepsal je Mark Williams (Arthur Weasley), James a Oliver Phelps (Fred a George Weasley) a Daniel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Výsledná vydražená částka bot Emmy Watson v projektu The Small Steps

29. listopadu 2017 v 20:21 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám psala, že Emma Watson dala své boty od Tabithy Simmons do charitativní aukce od Small Steps Project.
Více informací a více fotek bot můžete najít na tomto blogu, v článku zde

Aukce již proběhla a boty se vydražily za 8,250 dolarů, což je zhruba 186 000 Kč.

Sasha Compère se přidala k obsazení seriálu Miracle Workers

29. listopadu 2017 v 15:31 | Posted by: Nicol
Daniel by měl v současné době natáčet mini seriál stanice TBS - Miracle Workers, o tomto seriálu jsem Vám již několikrát psala. Fotografie se nám žádné neobjevují, což je škoda, ale tak uvidíme, třeba se to i změní. Co se na internetu objevilo, tak se k obsazení přidala i herečka Sasha Compère, kterou diváci znají hlavně ze seriálu Rizzoli and Isles a Community.

Vyhrajte knihu s podpisem Emmy Watson!

29. října 2017 v 20:19 | Posted by: Nicol
Jak jistě mnozí z vás ví, tak Emma má svůj feministický čtenářský klub - The Our Shared Shelf, kde pravidelně doporučuje na aktuální měsíc novou knihu, pro říjen je to kniha Hunger od Roxane Gay.

A jednu knihu Emma podepsala a udělala o ní soutěž, pro výhru musíte být členem klubu a napsat komentář u článku, který najdete TADY.


Emma Watson dala své boty do projektu The Small Steps

28. října 2017 v 15:44 | Posted by: Nicol
Po čtrté, Emma Watson podpořila The Small Steps Projects, tentokrát darovala pár bot značky Tabitha Simmons, které jsou i Emmou podepsané. Boty půjdou do aukce, která startuje 1. listopadu a vybrané peníze půjdou v celé výši na tento projekt.

The Small Steps Projects je sdružení, které podporuje děti, které žijí na ulici a dodává jim boty, hygienické sety a sety první pomoci. Toto je prvním krokem, jak jim pomoci a dostat je z těchto otřesných podmínek a dát jim možnost ve vzdělávání.

V roce 2013 Emma darovala boty od Burberry (které měla na Met Ballu v roce 2010), za tyto boty se organizaci dostalo kolem 2012 liber. V roce 2015 se jim podařilo získat 2622 liber za pár bot od Jimmyho Choo, a v roce 2016 Emma darovala boty ze své soukromé sbírky od Sergia Rossi a za ty bylo vybráno 2700 liber.

Daniel On The Simpsons

13. října 2017 v 22:25 | Posted by: Nicol
Ti z Vás, co sledují seriál Simpsonovi a k tomu mají rádi Daniela, tak budou mít radost, protože se tam objeví, tedy spíše uslyšíme jeho hlas, Daniel by se podle všeho měl objevit ve speciální halloweenské epizodě, která se vysílá každý rok v každé sérii, tvůrci toho nechtějí příliš prozradit.

Dan svůj hlas postavě v tomto animáku již propůjčil a byl synem Dráculy. Tentokrát by si měl zahrát sám sebe.

A daná epizoda by se měla vysílat 22. října na Foxu.

Daniel se zúčastní Popcorn Fears

3. srpna 2017 v 16:19 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám přidávala menší seznam akcí, které v následujících týdnech čekají Daniela a dnes tu mám článek, který potvrzuje další akci. Ohledně filmu Jungle bude mnoho akcí a já jsem ráda, že tomu tak je, Daniel se spolu s režisérem filmu - Gregem McLeanem zúčastní Popcorn Fears.

Jedná se o filmový festival, který se koná v Miami (Florida). A na něm se hlavně promítají hororové filmy a i film Jungle je trochu hororový.

Festival začne 11. srpna a končí 17. srpna. Premíéra filmu proběhne 16. srpna.

Potvrzené akce s Danielem na následující měsíc

28. července 2017 v 14:00 | Posted by: Nicol
  • Novinky kolem filmu Jungle se pomalu objevují a já je moc ráda přidávám. Film Jungle se objeví na The Western Australia Film Festival a bylo oznámeno, že film je jedním z finalistů na filmovou cenu (spolu s ní 100 000 dolarů). Premiéra na tomto festivalu proběhne 24. srpna a je potvrzeno, že se Daniel zúčastní.
  • O den později 25. srpna proběhne "konverzace" s herci o filmu
  • Daniel se objeví v pořadu Festival Tales 26. srpna a jedná se o hodinový speciál stanice BBC 2
  • A taková vsuvka, tak v září začne natáčení seriálu Miracle Workers a bude probíhat v Georgii
  • Světová premiéra filmu Jungle proběhne 20. října
Edit:
3. srpna proběhne premiéra filmu Jungle na filmovém festivalu Melbourne!

Happy Birthday Daniel Radcliffe!

23. července 2017 v 18:27 | posted by: Nicol
Dnes ještě jeden článek a je to článek, na který jsem se strašně těšila a jsem ráda, že jsem blog nevzdala a mohu ho přidat, ze začátku jsem si nebyla až tak tímto blogem jistá, ano Daniel je můj nejoblíbenější herec a to nejen díky HP, ale poté co jsem zkoukla většinu filmů, co jsem sledovala, jak se chová, jakej je k fanouškům, tak jsem musela blog zkusit a nelituji toho, ikdyž možná by fakt mohl mít více novinek, ale v sprnu začíná propagace filmu Jungle a na příští rok má potvrzeno několik projektů, z toho jeden mini seriál, který se bude i na začátku roku vysílat, takže stále doufám, že novinky nějak budou. Daniel je zasnoubený se svou dlouholetou přítelkyní a já doufám, že budu moci brzy psát článek o svatbě. Dnes je mu 28 let a já mu přeji všechno nejlepší takto na dálku do Londýna, kde se nyní nachází, ať je spokojený, ať nové projekty stále přichází a ať je stále tak lidmi oblíbený (mimochodem Daniel je pořád z žebříčku nejlépe placených Britů), jsem na něj stále pyšná a pořád budu.

Daniel Radcliffe pomohl turistovi, který byl zraněn při krádeži

23. července 2017 v 13:23 | Posted by: Nicol
Daniel Radcliffe není možná kouzelník ve skutečném životě, ale nějaká magie v něm je. Herec z Harryho Pottera byl ve skupince lidí, která přispěchala na pomoc turistovi, který byl násilně obtěžován dvěma muži na londýnské ulici minulý pátek.

Podle Davida Videcette, bývalý policejní důstojník, který byl svědkem tohoto útoku, se dva muži vrhli na turistu u slavné King's Road a ukradli mu jeho Louis Vuitton tašku a pořezali ho nožem na tváři. Dále vysvětlil, že se muže snažil zastavit, ale utekli na červenou a úspěšně uprchli z místa činu. Daniel mezitím doběhl ke zraněnému muži a snažil se ho uklidnit a pomoci mu.

"Byl to trochu neskutečný okamžik," řekl The Evening Standard. Řekl jsem: "Vy jste Daniel Radcliffe," a on odpověděl: "Ano, jsem."

Danielův tiskový mluvší potvrdil, že Daniel byl přítomen u loupeže, ale to je jediná informace, která byla poskytnuta.

Podle policie vyšetřování stále trvá, nikdo nebyl smrtelně zraněn, byl zraněn muž ve věku 50 let.

Kampaň pro Billyho

9. června 2017 v 10:19 | Posted by: Nicol
Jediná možnost, jak mít novinky od Daniela ze sociálních sítí, je jeho google +, ještě Vám chci připomenout, že on žádný instagram nemá, tedy má, ale je jen pro přátele, kde se nejmenuje hlavně Daniel Radcliffe, takže pokud sledujete nějaký tento profil, není to Daniel, koukala jsem, že je zde hodně profilů, které si na Daniela hrají. No není sice na google + nějak závratně aktivní, ale přidává tam ty příspěvky, které jsou důležité. Jeden příspěvek tu mám, protože ukazuje, jak je Daniel zase tak zlatý člověk a myslí na ostatní. Daniel informoval o kampani pro Billyho Mongera, co byl jezden britské Formule 4, ale měl ošklivou nehodu a jeho rodina započala na něho sbírku, kde jim můžou lidé přispět a pomoci Billymu, aby překonal zranění a udrželi ho při životě.

Ahoj všichni,

Rád bych Vás upozornil na pozoruhodného mladého muže, který se jmenuje Billy Monger a právě teď si prochází nepředstavitelně těžkou situací. Znám Billyho skrze jeho matku Amandu, která pracovala v produkci maskérů při všech filmem Harry Potter. Billy se chodil koukat na natáčení, když mu bylo tak 9 nebo 10 let (možná byl i mladší). Postupně jsme slýchávali o neskutečně talentovaném a naprosto neohroženém jezdci, kterým se stal. Minulý víkend (ne opravdu minulý, píšu to s odstupem času) měl Billy děsivou nehodu, kterou přežil, naštěstí, ale utrpěl těžká zranění. Pokud byste chtěli být partnerem a pomáhat tomuto mladému muži a jeho rodině, navštivte tuto webovou stránku: https://www.justgiving.com/crowdfunding/billymonger23
a můžete přispět jak velkou částkou chcete. Žádná částka není příliš malá a určitě není příliš velká. Pokud nemůžete darovat, prosím držte mu a jeho rodině palce a buďte s ním ve Vašich myšlenkách a dělejte to, co můžete, aby se to šířilo.

Dan X

Mimochodem Billymu je teprve 18 let, což je fakt smutné, že je tak mladý. A během 24 hodin po zveřejnění kampaně se vybralo přes £500,000. A Billyho podpořili i jeho starší kolegové Jenson Button, Lewis Hamilton, Max Verstappen a Nico Hülkenberg.

Daniel Radcliffe zítra v rádiu CapeTalk

30. května 2017 v 20:31 | Posted by: Nicol
Dlouho jsme neměli fotografie z nějaké akce, viďte? Tak doufám, že se to zítra změní, jelikož se před pár minutami objevila informace, že se Daniel objeví v rádiové stanici Cape Talk.

Není známo, proč tam Daniel přijde, ale jelikož se v jednu chvíli šířily nepotvrzené informace, že by měla začít premiéra filmu Jungle, tak možná to má souvislost s tímto, no uvidíme a doufám, že se objeví fotografie, videa.

Co jsem tak koukala, tak stanice by se měla nacházet v Kapském městě. což mi trochu nesedí, takže si já osobně myslím, že to bude mít souvislost s nejnovějším projektem Daniela a to Escape From Pretoria, jelikož film by se měl natáčet na jihu Afriky, ale až v roce 2018, tak uvidíme.

Třetí potvrzený projekt pro Daniela během několika dní

22. května 2017 v 16:51 | Posted by: Nicol
Tak musím říct, že tohle jsem nečekala, informovala jsem Vás o tom, že si Daniel zahraje ve filmu Guns Akimbo, v seriálu Miracle Workers a nyní díky filmovému festivalu v Cannes víme, že si Daniel zahraje v dramatu z vězeňského prostředí Escape From Pretoria.

Příběh filmu je podle skutečné události , producentem filmu je David Barron (mimochodem se podílel i na filmech Harry Potter). Příběh je podle autobiografie Jenkina Inside Out: Escape From Pretoria Prison.

Natáčení začne brzy v roce 2018 a na jihu Afriky. Daniel si zahraje hlavní postavu Tima Jenkina, jež je bývalý jihoafrický politický vězeň a uteče z věznice s maximálním stupněm ochrany v Pretorii v roce 1979.

Daniel podepsal knihy pro Caleba

21. května 2017 v 14:52 | Posted by: Nicol
Následující fotografie máme díky facebookové stránce Curing Caleb. Je o 5 letém chlapci, který bojuje se vzácnou formou dětské rakoviny. Jelikož má Caleb opravdu rád sérii Harryho Pottera, tak se Daniel rozhodl, že mu podepíše dvě jeho knihy, také se podepsal i pro bratra Caleba - Izaka a napsal i vzkaz pro jeho rodinu.


Do knih napsal: Hodně štěstí do roku 2017. A na fotografie:

Drahý Calebe,

zamával jsem kouzelnou hůlkou, takže doufám, že se brzy budeš cítit dobře. Jsi tak statečný. Posílám ti lásku a hodně štěstí.

Harry Potter (Daniel)
a

přeji tvé milující rodině štěstí a zdraví!

S láskou Daniel Radcliffe
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > For Caleb
 
 

Reklama