News

Daniel On The Simpsons

13. října 2017 v 22:25 | Posted by: Nicol
Ti z Vás, co sledují seriál Simpsonovi a k tomu mají rádi Daniela, tak budou mít radost, protože se tam objeví, tedy spíše uslyšíme jeho hlas, Daniel by se podle všeho měl objevit ve speciální halloweenské epizodě, která se vysílá každý rok v každé sérii, tvůrci toho nechtějí příliš prozradit.

Dan svůj hlas postavě v tomto animáku již propůjčil a byl synem Dráculy. Tentokrát by si měl zahrát sám sebe.

A daná epizoda by se měla vysílat 22. října na Foxu.

Daniel se zúčastní Popcorn Fears

3. srpna 2017 v 16:19 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám přidávala menší seznam akcí, které v následujících týdnech čekají Daniela a dnes tu mám článek, který potvrzuje další akci. Ohledně filmu Jungle bude mnoho akcí a já jsem ráda, že tomu tak je, Daniel se spolu s režisérem filmu - Gregem McLeanem zúčastní Popcorn Fears.

Jedná se o filmový festival, který se koná v Miami (Florida). A na něm se hlavně promítají hororové filmy a i film Jungle je trochu hororový.

Festival začne 11. srpna a končí 17. srpna. Premíéra filmu proběhne 16. srpna.

Potvrzené akce s Danielem na následující měsíc

28. července 2017 v 14:00 | Posted by: Nicol
  • Novinky kolem filmu Jungle se pomalu objevují a já je moc ráda přidávám. Film Jungle se objeví na The Western Australia Film Festival a bylo oznámeno, že film je jedním z finalistů na filmovou cenu (spolu s ní 100 000 dolarů). Premiéra na tomto festivalu proběhne 24. srpna a je potvrzeno, že se Daniel zúčastní.
  • O den později 25. srpna proběhne "konverzace" s herci o filmu
  • Daniel se objeví v pořadu Festival Tales 26. srpna a jedná se o hodinový speciál stanice BBC 2
  • A taková vsuvka, tak v září začne natáčení seriálu Miracle Workers a bude probíhat v Georgii
  • Světová premiéra filmu Jungle proběhne 20. října
Edit:
3. srpna proběhne premiéra filmu Jungle na filmovém festivalu Melbourne!

Happy Birthday Daniel Radcliffe!

23. července 2017 v 18:27 | posted by: Nicol
Dnes ještě jeden článek a je to článek, na který jsem se strašně těšila a jsem ráda, že jsem blog nevzdala a mohu ho přidat, ze začátku jsem si nebyla až tak tímto blogem jistá, ano Daniel je můj nejoblíbenější herec a to nejen díky HP, ale poté co jsem zkoukla většinu filmů, co jsem sledovala, jak se chová, jakej je k fanouškům, tak jsem musela blog zkusit a nelituji toho, ikdyž možná by fakt mohl mít více novinek, ale v sprnu začíná propagace filmu Jungle a na příští rok má potvrzeno několik projektů, z toho jeden mini seriál, který se bude i na začátku roku vysílat, takže stále doufám, že novinky nějak budou. Daniel je zasnoubený se svou dlouholetou přítelkyní a já doufám, že budu moci brzy psát článek o svatbě. Dnes je mu 28 let a já mu přeji všechno nejlepší takto na dálku do Londýna, kde se nyní nachází, ať je spokojený, ať nové projekty stále přichází a ať je stále tak lidmi oblíbený (mimochodem Daniel je pořád z žebříčku nejlépe placených Britů), jsem na něj stále pyšná a pořád budu.

Daniel Radcliffe pomohl turistovi, který byl zraněn při krádeži

23. července 2017 v 13:23 | Posted by: Nicol
Daniel Radcliffe není možná kouzelník ve skutečném životě, ale nějaká magie v něm je. Herec z Harryho Pottera byl ve skupince lidí, která přispěchala na pomoc turistovi, který byl násilně obtěžován dvěma muži na londýnské ulici minulý pátek.

Podle Davida Videcette, bývalý policejní důstojník, který byl svědkem tohoto útoku, se dva muži vrhli na turistu u slavné King's Road a ukradli mu jeho Louis Vuitton tašku a pořezali ho nožem na tváři. Dále vysvětlil, že se muže snažil zastavit, ale utekli na červenou a úspěšně uprchli z místa činu. Daniel mezitím doběhl ke zraněnému muži a snažil se ho uklidnit a pomoci mu.

"Byl to trochu neskutečný okamžik," řekl The Evening Standard. Řekl jsem: "Vy jste Daniel Radcliffe," a on odpověděl: "Ano, jsem."

Danielův tiskový mluvší potvrdil, že Daniel byl přítomen u loupeže, ale to je jediná informace, která byla poskytnuta.

Podle policie vyšetřování stále trvá, nikdo nebyl smrtelně zraněn, byl zraněn muž ve věku 50 let.

Kampaň pro Billyho

9. června 2017 v 10:19 | Posted by: Nicol
Jediná možnost, jak mít novinky od Daniela ze sociálních sítí, je jeho google +, ještě Vám chci připomenout, že on žádný instagram nemá, tedy má, ale je jen pro přátele, kde se nejmenuje hlavně Daniel Radcliffe, takže pokud sledujete nějaký tento profil, není to Daniel, koukala jsem, že je zde hodně profilů, které si na Daniela hrají. No není sice na google + nějak závratně aktivní, ale přidává tam ty příspěvky, které jsou důležité. Jeden příspěvek tu mám, protože ukazuje, jak je Daniel zase tak zlatý člověk a myslí na ostatní. Daniel informoval o kampani pro Billyho Mongera, co byl jezden britské Formule 4, ale měl ošklivou nehodu a jeho rodina započala na něho sbírku, kde jim můžou lidé přispět a pomoci Billymu, aby překonal zranění a udrželi ho při životě.

Ahoj všichni,

Rád bych Vás upozornil na pozoruhodného mladého muže, který se jmenuje Billy Monger a právě teď si prochází nepředstavitelně těžkou situací. Znám Billyho skrze jeho matku Amandu, která pracovala v produkci maskérů při všech filmem Harry Potter. Billy se chodil koukat na natáčení, když mu bylo tak 9 nebo 10 let (možná byl i mladší). Postupně jsme slýchávali o neskutečně talentovaném a naprosto neohroženém jezdci, kterým se stal. Minulý víkend (ne opravdu minulý, píšu to s odstupem času) měl Billy děsivou nehodu, kterou přežil, naštěstí, ale utrpěl těžká zranění. Pokud byste chtěli být partnerem a pomáhat tomuto mladému muži a jeho rodině, navštivte tuto webovou stránku: https://www.justgiving.com/crowdfunding/billymonger23
a můžete přispět jak velkou částkou chcete. Žádná částka není příliš malá a určitě není příliš velká. Pokud nemůžete darovat, prosím držte mu a jeho rodině palce a buďte s ním ve Vašich myšlenkách a dělejte to, co můžete, aby se to šířilo.

Dan X

Mimochodem Billymu je teprve 18 let, což je fakt smutné, že je tak mladý. A během 24 hodin po zveřejnění kampaně se vybralo přes £500,000. A Billyho podpořili i jeho starší kolegové Jenson Button, Lewis Hamilton, Max Verstappen a Nico Hülkenberg.

Daniel Radcliffe zítra v rádiu CapeTalk

30. května 2017 v 20:31 | Posted by: Nicol
Dlouho jsme neměli fotografie z nějaké akce, viďte? Tak doufám, že se to zítra změní, jelikož se před pár minutami objevila informace, že se Daniel objeví v rádiové stanici Cape Talk.

Není známo, proč tam Daniel přijde, ale jelikož se v jednu chvíli šířily nepotvrzené informace, že by měla začít premiéra filmu Jungle, tak možná to má souvislost s tímto, no uvidíme a doufám, že se objeví fotografie, videa.

Co jsem tak koukala, tak stanice by se měla nacházet v Kapském městě. což mi trochu nesedí, takže si já osobně myslím, že to bude mít souvislost s nejnovějším projektem Daniela a to Escape From Pretoria, jelikož film by se měl natáčet na jihu Afriky, ale až v roce 2018, tak uvidíme.

Třetí potvrzený projekt pro Daniela během několika dní

22. května 2017 v 16:51 | Posted by: Nicol
Tak musím říct, že tohle jsem nečekala, informovala jsem Vás o tom, že si Daniel zahraje ve filmu Guns Akimbo, v seriálu Miracle Workers a nyní díky filmovému festivalu v Cannes víme, že si Daniel zahraje v dramatu z vězeňského prostředí Escape From Pretoria.

Příběh filmu je podle skutečné události , producentem filmu je David Barron (mimochodem se podílel i na filmech Harry Potter). Příběh je podle autobiografie Jenkina Inside Out: Escape From Pretoria Prison.

Natáčení začne brzy v roce 2018 a na jihu Afriky. Daniel si zahraje hlavní postavu Tima Jenkina, jež je bývalý jihoafrický politický vězeň a uteče z věznice s maximálním stupněm ochrany v Pretorii v roce 1979.

Daniel podepsal knihy pro Caleba

21. května 2017 v 14:52 | Posted by: Nicol
Následující fotografie máme díky facebookové stránce Curing Caleb. Je o 5 letém chlapci, který bojuje se vzácnou formou dětské rakoviny. Jelikož má Caleb opravdu rád sérii Harryho Pottera, tak se Daniel rozhodl, že mu podepíše dvě jeho knihy, také se podepsal i pro bratra Caleba - Izaka a napsal i vzkaz pro jeho rodinu.


Do knih napsal: Hodně štěstí do roku 2017. A na fotografie:

Drahý Calebe,

zamával jsem kouzelnou hůlkou, takže doufám, že se brzy budeš cítit dobře. Jsi tak statečný. Posílám ti lásku a hodně štěstí.

Harry Potter (Daniel)
a

přeji tvé milující rodině štěstí a zdraví!

S láskou Daniel Radcliffe
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > For Caleb

Další role pro Daniela, tentokrát v seriálu

17. května 2017 v 20:19 | Posted by: Nicol
Je to pár dní, co jsem Vás informovala o tom, že si Daniel zahraje v novém filmu a nyní tu mám další fantastickou novinku.

Daniel si zahraje podle portálu Hollywood Reporter, který považuji za docela důvěryhodný zdroj, v novém seriálu! Takže to vypadá, že by mohl mít Daniel docela dost novinek, tedy doufám v to.

Jedná se o mini seriál Miracle Workers', který bude mít 7 epizod a bude vysílán na stanici TBS.

Co se ještě ví, tak bude hrát po boku Owena Wilsona. Seriál by měl být vysílán v roce 2018.

Nová role pro Daniela

13. května 2017 v 17:41 | Posted by: Nicol
No konečně se to trochu s novinkami trochu rozjelo, takže snad to tu nebude tak stát, objevily se hlavně starší fotografie k dalším photoshootům, ale nedříve bych dopřidala to pro mě důležitější.

Podle nadpisu jistě pochopíte, co bude hlavním tématem. Daniel se přidal k obsazení filmu Guns Akimbo a jedná se o akční komedii od režiséra Jasona Lei Howdena.

Film je momentálně v před-predukci a představí se na filmovém festivalu v Cannes sponzorům (takže tak nějak doufám, že by se tam Daniel mohl objevit také, ale uvidíme, nebudeme předbíhat). Jedná se o akční komedii a Daniel si zahraje roli Milese (obyčejný chlapík, který je přinucen k boji mezi gladiátory. Miles musí bojovat s těžce ozbrojeným Nixem a také zachránit svou unesenou bývalou přítelkyni).

Jinak jsem koukala na názory na scénáristu a režiséra Jasona Lei Howdena a podle kritiků je velmi talentovaný a má fakt dobré hodnocení, takže věřím, že film bude stát za to a těším se na více informací.

Bonnie Wright se přišla podívat na Daniela do The Old Vic

7. května 2017 v 13:04 | Posted by: Nicol
Jak asi víte, no musíte to vědět, protože většina novinek se toho týká, tak Daniel hraje v hlavní roli v divadelní hře Rosencrantz & Guildenstern are Dead v divadle The Old Vic v Londýně. A jelikož měla hra veiký úspěch, tak se o několik dní prodloužilo její hraní a 6. května bylo poslední představení, uvidíme, jestli se přidají ještě nějaké termíny, kdyžtak Vás budu o všem informovat.

Prodloužení využila i herečka Bonnie Wright, která se 3. května přišla na divadelní hru podívat a podpořit tím i Daniela, pokud Vám jméno nic neříká, ale snad ano, tak Bonnie je jeho bývalá kolegyně z filmů HP a hrála tam Ginny Weasley.

Informovala o tom na svém instagramu a podle všeho se jí to moc líbilo, tak jsem ráda, ale bohužel se spolu asi nevyfotili, což mě mrzí, společná fotka by mě potěšila ještě více.

Divadelní hra Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se bude také živě vysílat do Prahy!

22. února 2017 v 19:27 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, omlouvám se, že tu moc nejsem, novinky tolik nejsou, tedy myslím o Danielovi, a navíc toho mám ve škole docela dost, ale vynasnažím se konečně oběhnout aff aspoň.

Ale dnes tu mám pro Vás velice důležitou zprávu, jak jistě víte, tedy nedávno jsem Vám o tom psala, tak 20. dubna proběhne živý přenos ze hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead a to v několika divadlech po celém světě, sama jsem moc nedoufala, ale jukla jsem se na stránky National Theatre London, kam postupně přidávali města a divadla, ve kterých živý přenos z této hry proběhne.

A PRAHA je mezi nimi!!!! Bohužel, co jsem koukala, tak na Slovensku se nic nekouná.

V Praze to proběhne v kinu Aero a v Bio Oku! Lístek stojí 300 Kč a začíná to tedy 20. dubna v 19:45. Já už jsem si musela vstupenky zarezervovat, a je dobré, že mohou být rezervované měsíc! Takže pokud máte zájem, tak běže na webovky těchto míst a lístky můžete zakoupit, třeba se tam s někým potkám :)
imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Posters

Daniel bude v The Graham Norton Show

3. února 2017 v 14:05 | Posted by: Nicol
Nedávno nám bylo prozrazeno několik jmén, které by se měly objevit v oblíbené talk show The Graham Norton, kterou vysílá staníce BBC One.

Pro speciální epizodu, která bude vysílána v pátek 17. února, byli vybrány opravdu speciální hvězdy: herec známý z Harryho Pottera - Daniel Radcliffe, který zde bude propagovat novou divadelní hru Rosencrantz and Guildenstern are dead, Tom Hiddleston pro propagaci Kong: Skull Island a bavička Ruth Jones.

Takže já mám opravdu radost, dočkáme se videa, fotografií!

Záznam z představení Rosencrantz and Guildenstern are Dead bude promítán ve vybraných kinech po celém světě!

30. ledna 2017 v 15:27 | Posted by: Nicol
Divadlo The Old Vic, kde se bude hrát hra Rosencrantz and Guildenstern are Dead, oznámilo, že vystoupení z 20. dubna budou mít fanoušci možnost poté sledovat ve vybraných kinech po celém světě, takže nebudou muset na představení přímo do Londýna. Vysílání proběhne v rámci National Theatre Live.

Diváci se budou moci podívat na představení ve vybraných kinech z důvodu 50. letého výročí uvedení hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead v čele s hercem Danielem Radcliffe. Data promítání se budou ve vybraných státech lišit.

Divadlo The Old Vic také oznámilo, že brzy se dozvíme, kde se vystoupení v kinech bude promítat a také, kdy začne prodej lístků.

Bohužel si myslím, že mezi státy Česká republika nebude, ale uvidíme, třeba nás překvapí a my budeme mít možnost v menším kině představení zhlédnout.

Daniel Radcliffe has been nominated for the National Film Awards UK!

24. ledna 2017 v 17:04 | Posted by: Nicol

23. ledna byly oznámeny nominace na jedny z nejvíce prestižních cen Spojeného království a to National Film Awards UK, v těchto cenách jsou nominováni jen herci původem z Británie. A důvodem proč tento článek píšu, tak i Daniel byl v jedné kategorii nominován. Předávání proběhne 29. března, 2017 v Londýně, takže doufám, že se Daniel předávání zúčastní. Daniel je nominován za film Now You See Me 2, tento film získal další nominaci v kategorii Nejlepšího filmu a v této kategorii je nominován i film Fantastická zvířata.

Best Actor
Max Records, (I Am Not a Serial Killer)
Michael Fassbender, (Trespass Against Us)
Shia Labeouf, (American Honey)
Steve Brandon, (My Feral Heart)
Eddie Redmayne, (Fantastic Beasts And Where To Find Them)
Will Poulter, (Kids in Love)
David Oyelowo, ( A United Kingdom)
Ewan McGregor, (Our Kind of Traitor)
Sacha Baron Cohen, ( Grimsby)
Mathew Horne, (Breaking the Bank)
Tom Sturridge, (Remainder)
Daniel Radcliffe, (Now You See Me 2)

Best International Film
Mustang
Moonlight
Fantastic Beasts And Where To Find Them
Miles Ahead
Our Little Sister
American Honey
Queen of Katwe
Sticky Notes

Now You See Me 2

David Haig Joins Daniel Radcliffe in Rosencrantz And Guildenstern Are Dead

9. ledna 2017 v 14:54 | Posted by: Nicol
Daniel přidal nový post na svůj oficiální Google+ účet, kde nás informuje, že se David Haig připojil k obsazení divadelní hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead, kde hraje Daniel v hlavní roli a představení odstartuje již ke konci února.


"Poté, co jsem pracoval s Davidem na jeho briliantním televizním scénáři k My Boy Jack, před deseti lety, jsem ráda, že se s ním znovu setkám a to na jevišti hry Rosencrantz and Guildenstern Are Dead v divadle The Old Vic." - Dan

Poté sdílel i to, co se objevilo na The Daily Mail:
"Daniel je velmi chytrý," řekl nám Haig. "Skvělá věc na něm je, že se stará i ostatní lidi a věci. Cítíte se, jako když mluvíte s někým, kdo to má v hlavě uspořádané."

The Wall Street Journal: Daniel Radcliffe´s Main Cultural Resolution for 2017

8. ledna 2017 v 18:42 | Posted by: Nicol
Na začátku roku je pro hodně lidí již tradicí, že si dávají novoroční předsevzetí. Deník The Wall Street Journal se zeptal několika umělců, spisovatelů, jaké cíle mají na rok 2017.

Daniel Radcliffe
Herec plánuje sledovat vysílání Dana Carlina "Hardcore History", které sleduje minulost skrz neortodoxní oko, a míchá historické detaily s vyprávěním. Také v tomto roce si Daniel nechce nechat ujít žádnou novou epizodu "Full Frontal" se Samanthou Bee a Last Week Tonight s Johnem Oliverem.

Daniel Radcliffe was nominated for My Cinema Award

4. ledna 2017 v 16:13 | Posted by: Nicol
A hned na začátek ledna Vám mohu přidat tuto úžasnou zprávu. Daniel byl nominován na My Cinema Ward a dokonce jeho dva filmy se také objevily v nominacích.

Daniel byl nominován v kategorii Outstanding Actor za jeho roli v Imperium. Poté dva filmy, kde si zahrál Now You See Me 2 a Imperium získaly nominace, přiložila jsem i seznamy s dalšími nominovanými.

Vítězové budou oznámeni v dubnu t. r.

Outstanding Actor
Ethan Hawke (Born to be Blue)
Connor Jessup (Closet Monster)
Shia LaBeouf (American Honey)
Logan Lerman (Indignation)
Daniel Radcliffe (Imperium)

Parker Sawyers (Southside With You)

Outstanding Effects
Arrival
Fantastic Beasts and Where to Find Them
The Jungle Book
Now You See Me 2
Pride & Prejudice & Zombies
Rogue One: A Star Wars Story

Outstanding Picture
American Honey
Arrival
Born to be Blue
Closet Monster
The Edge of Seventeen
Hell or High Water
Imperium
La La Land
Manchester by the Sea
Moonlight

Ten Times Daniel Radcliffe Inspired Our Fashion Goals!

20. prosince 2016 v 20:10 | Posted by: Nicol
source of photos > danielradcliffe.com.br
Na internetu jsem našla tento žebříček, přišel mi zajímavý, takže jsem se rozhodla ho přidat a jelikož jsem chtěla, abyste se mohli i pokochat samotnými fotkami, protože název by Vám nic neřekl, tak jsem je k tomu přiložila fotografie, kliknutím se dostanete do celého alba na všechny fotky. No já shooty Daniela miluji, tím víc dokazuje, jak sexy je, rozhodně to nejsou jeho všechny shooty, má jich fakt mnoho a já se časem na jejich dopřidání dostanu.

Daniel Radcliffe. Herec, zpěvák, tanečník, a ... módní ikona?

Značka L´Officiel Hommes nedávno do světa vypustila některé velmi poutavé fotofrafie Daniela pro její podzímní/zimní kolekci 2016.

LOfficiel-Hommes-Netherlands-001_28429.jpg 03~1.jpg 14726299_1589930857982426_1879981372429303808_n.jpg ohnl_28229.jpg

Tento shoot určitě není jeho prvním. 27 letý herec má za sebou mnoho práce ve sféře modelingu. Proto jsme se rozhodli udělat žebříček, jeho TOP 10 nejlepších kampaní od série filmů o Chlapci, který přežil.

10. InStyle Man - Russia, 2015
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

9. Essential Homme, 2014
222222222222222_28429.jpg 222222222222222_281129.jpg 2_28329~25.jpg 222222222222222_28329.jpg

The Top 10 Movies of 2016

19. prosince 2016 v 9:00
Další žebříček zveřejnila stanice MTV se svým výběrem TOP 10 filmů roku 2016 a mám radost, protože se do této desítky dostal film Swiss Army Man, ve kterém září Daniel Radcliffe v hlavní roli. Film skončil na 10. místě, ale mám radost, že se do této 10 dostal. Vypsala jsem jako vždy celý žebříček.

1. The Lobster
2. O.J.: Made in America
3. The Handmaiden
4. Barry
5. Sausage Party
6. Divines
7. Tickled
8. Moonlight
9. A Bigger Splash
10. Swiss Army Man

The best on-screen deaths of 2016 (Spoiler)

17. prosince 2016 v 10:59 | Posted by: Nicol
Na řadě máme další žebříček a to od magazínu Empire, který si připravil spíše seznam než žebříček a to nejlépe zahrané smrti postav herců v jejich filmech a celkově nejlepších smrtí, snad to chápete, dala jsem do závorky raději spoiler, ať to někoho nepřekvapí a je jasné, že se v žebříčku objevil Daniel a to s filmem Swiss Army Man.

Všichni v Green Room
Barb v Stranger Things
Nicky Parsons v Jason Bourne
Superman v Batman v Superman
The Ancient One v Doctor Strange
Žoldnéři v Deadpool
Gigi v The Neon Demon
Brambora v Sausage Party
Tom v The Girl on The Train
Medvěd The Revenant
Manny v Swiss Army Man
  • Jako smrt na obrazovce, Manny není úplně nejlepší příklad, samozřejmě, je již mrtvý, když jeho tělo vyplavalo na břeh. Ale vezmeme-li v úvahu "smrt" jako status než událost, tak Manny jasně vyniká.
Ramsay Bolton v Game Of Thrones

GLAMOUR's 100 Sexiest Men 2017

15. prosince 2016 v 17:21
Moc děkuji Charlie, že mě upozornila na tento žebříček, možná bych k němu časem také došla, ale je dobře, že ho můžu dát, co nejdříve. Magazín Glamour sestavil žebříček 100 nejvíce sexy mužů roku 2017. No slyšela jsem spíše kritické ohlasy na seskládání žebříčku a já se musím přidat, rozhodně bych ho udělala jinak, to, že ho přidávám znamená, že se tam objevil Daniel a jsem ráda, že se tam dostal, ale já bych si ho dala klidně do TOP 10, ale tak každý máme jiný vkus, měla jsem docela čas, tak jsem vypsala i další místa, ale jenom s těmi, co mám nějak ráda, nechtěla jsem dělat rovnou celou 100. Celý žebříček můžete najít ZDE.


1. Jamie Dornan
2. Aidan Turner
3. Robert Pattinson
6. Chris Evans
8. Matt Bomer
9. Tom Hiddleston
12. Harry Styles
13. Jared Leto
14. Zayn Malik
15. Chris Hemsworth
16. Theo James
20. Alexander Skarsgard
23. Zac Efron
24. Michael Fassbender
25. Scott Eastwood
26. The Weeknd
27. Niall Horan
29. Calvin Harris
30. Orlando Bloom
33. Kit Harington
37. Liam Hemsworth
40. Chris Pratt
42. Ryan Gosling
44. Ryan Reynolds
48. Leonardo DiCaprio
50. Justin Timberlake
51. Brad Pitt
57. Sebastian Stan
59. Daniel Radcliffe
61. Matt Damon
62. Bradley Cooper
64. Robert Downey Jr
67. Tyler Blackburn
70. Gerard Butler
71. Eddie Redmayne
72. Channing Tatum
77. Jake Gyllenhaal
83. Ian Somerhalder
89. Johnny Depp
93. Nicholas Hoult
100. Will Smith

The Best Movies of 2016, According to IndieWire Critic Eric Kohn

14. prosince 2016 v 11:09 | Posted by: Nicol
Každý rok v prosinci se objevují všemožné žebříčky a já jsem ráda, že letos nejsem pozadu a mohu Vám i nějaký přidat, který se týká Daniela, portál IndieWire, tedy přesněji kritik Eric Kohn sestavil žebříček 16. nejlepších filmů roku 2016. A film Swiss Army Man, ve kterém hraje Daniel se objevil na 8. místě! Potom ze známějších filmů vyzdvihnu American Honey a třeba ve filmu Everybody Wants Some hraje herečka Zoey Deutch a ve filmu Certain Women Kristen Stewart.

1. "Moonlight"
2. "Jackie"
3. "Weiner"
4. "Everybody Wants Some!!"
5. "Creative Control"
6. "Cameraperson"
7. "Paterson"
8. "Swiss Army Man"
9. "American Honey"
10. "Neruda"
11. "The Academy of Muses"
12. "The Fits"
13. "Uncle Kent 2"
14. "Toni Erdmann"
15. "The Witch"
16. "Certain Women"

Laurence Fishburne, Grace Gummer Joining Daniel Radcliffe in ‘Beast of Burden’

12. prosince 2016 v 21:06 | Posted by: Nicol
Známe další jména do nejnovějšího projektu Beast of Burden, ve kterém hraje Daniel hlavní roli. Do filmu se mají přidat Laurence Fishburne a Grace Gummer.

Pro filmaře Jespera Ganslandta, který je švédského původu, je to jeho debut, co se týče filmů v anglickém jazyce. Jedná se o akční thriller, který pojednává o drogovém pašeráku, který se snaží převést drogy přes hranice a musí si dávat pozor na protidrogovou správu, a musí to stihnout v průběhu jednoho dne.

Fishbure si zahraje vůdce kartelu, který je určen, aby vedl postavu Radcliffa při pašování. Gummer hraje manželku Daniela a musí s ním pracovat, aby se vyhnuli hrozbě kartelu.

Film se v současné době natáčí v Savannah, Ga.
 
 

Reklama