Movies

Behind the scenes photos from Jungle #5

19. listopadu 2017 v 22:44 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Co mě štve, tak nemám moc času na Vaše blogy a bojím se, že až do konce semestru to nebude jiné, ale budu se snažit aspoň přidávat nějaké ty novinky, a občas zajít na blogy, ale prosím kdyžtak mi to omluvte, určitě mě někteří z Vás také pochopí. Dnes tu mám s Danielem jedinou novinku, a obávám se, že kromě jednoho článku už s ním nic nemám připraveno, takže budu spoléhat, že se něco objeví, kdyžtak budu zase doplňovat, ale to mě nebaví tolik jako novinky, s Emmou ještě něco nachystaného mám, trochu jsem si to šetřila a nepřidala to vše najednou. Co máme s Danielem, tak to jsou nějaké fotografie z natáčení filmu Jungle, které se postupně objevovaly, tak jsem si je postupně ukládala a nakonec se jich objevilo šest.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

Daniel Radclliffe: Jungle Posters #3

4. listopadu 2017 v 21:36 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
A dnešní den zakončíme Danielem, objevily se ještě dva nové plakáty k filmu Jungle, ten první je pro australské diváky, jelikož film měl premiéru před pár dny v Austrálii a potom ten druhý se objevil jako první k filmu, ale byl v malém rozlišení a nekvalitní, teď je to mnohem lepší.
imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Posters

Daniel Radcliffe: New Jungle Stills #4

28. října 2017 v 15:22 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Tak dáme si chvilinku pauzu od Emmy Watson, ať tu máme také trochu Daniela, novinky s ním již pomalinku utichají, tak jse zvědavá, za jak dlouho se nám Daniel zase někde ukáže. Dnes tu mám několik nových fotografií z filmu Jungle. Připomínám, že film bude u nás v kinech 11. ledna 2018, rozhodně se na film chystám, ikdyž už je k nalezení na internetu, přemýšlím, jestli sem dát odkaz, chcete?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Stills

Daniel Radcliffe: First poster from Beast of Burden

16. října 2017 v 21:22 | Posted by: Nicol
source > gradcliffe.net
Než se vrhnu na podstatu tohoto článku, tak bych ráda něco napsala k blogu obecně. Jistě někteří, kteří mě znáte déle víte, že jsem dlouho blogovala o herečkách a z časových důvodů jsem se rozhodla na daném blogu po dlouhé době dát hiatus (skončit) a zůstat jen tady, přes víkend jsem přemýšlela, že přeci jenom jednu herečku bych ráda přidávala a vybrala jsem si Emmu Watson, kterou si přidávám sem na blog, ano mrzí mě, že ta adresa nejde předělat, ale nový blog kvůli tomu dělat nebudu, nechci se složitě přihlašovat odhlašovat, mít zase affliates na dvou blozích, takže snad Vám to nevadí, přeci jenom i ona pochází ze série Harry Potter a má k Danielovi blízko, Emma nemá také tolik novinek, takže si myslím, že z časového hlediska by to mělo být fajn, již trochu dělám na rozcestnících, ale jdu na to pomalu.

Kolem Daniela je toho docela dost, tedy určitě více, jak za poslední dobu, takže mám radost, že Vás mohu informovat pravidelně a ne jen jednou za 14 dní. Dnes tu mám plakát k dalšímu filmu Daniela - Beast of Burden, film bude mít premiéru na začátku příštího roku, plakát je bohužel ale v menší kvalitě, ale velmi se mi líbí jeho zpracování.

imagebam.com .
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Posters

New Jungle Stills #3

9. října 2017 v 11:50 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Jelikož jsem byla pár dní neaktivní, tak se mi docela dost věcí nahromadilo, tak bych ráda přidávala aspoň článek denně, což je na tomto blogu docela nezvyk, jelikož prostě nebylo co přidávat, ale jsem ráda. Konečně se dostanu i tomu, abych se podívala na Vaše blogy, docela mi to i chybí. No, ale jdeme nejdříve na tento článek, premiéra filmu Jungle se blíží, již 20. října, pomalinku nám začíná propagace, ale zatím nebudu dělat ukvapené názory, jak bude velká, ale objevilo se několik dalších fotek z filmu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Stills

Photos of Daniel Radcliffe On Set of David Copperfield

5. října 2017 v 15:10 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Jistě věrní fanoušci Daniela ví, nebo ikdyž neví, tak to nevadí, že jeho první role vůbec byla ve filmu od stanice BBC - David Copperfield, kde se mimochodem poprvé setkal i s herečkou Maggie Smith, pokud Vám je jméno povědomé, tak ano, je to představitelka Minervy McGonagallové ze série filmů Harry Potter, objevily se tři fotografie z roku 1999, kdy se film natáčel a jsou to fakt zlaté fotografie, na jedné z nich je Dan právě s Maggie.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > David Copperfield (1999) > Behind The Scenes

Jungle | Daniel Radcliffe | River Scene | Cinemas 20th October

4. října 2017 v 18:55 | Posted by: Nicol
Za dobu mého flákání se toho objevilo docela dost, tedy není to nic převratného, ale nyní se budu snažit každý den něco přidat a konečně tu nebude prázdno, mám tu pro Vás klip z filmu Jungle, trailer na film jsem Vám mimochodem přidávala včera a je to scéna z řeky.

Jungle UK Trailer (2017) | Daniel Radcliffe

3. října 2017 v 17:29 | Posted by: Nicol
Spolu s plakáty se také objevil i oficiální trailer na film Jungle, přesněji jeho britská verze. Musím říct, že já jsem z něho nadšená a doufám, že se film dostane brzy k nám, nemyslím si, že bude u nás v kinech, ale ke stažení snad bude. Jinak premiéra je 20. října, tak doufám, že se dočkáme nějaké propagace.

Jungle US and UK Posters

24. září 2017 v 17:34 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Ahoj všichni, ozvala bych se dříve, ale rovnou, co jsem přijela z Itálie, tak mi druhý den začala škola a já jsem neměla tolik času a ani tolik nálady, navíc jsem dostala chřipku, takže mi to hezky začalo, ale jsem tu, pokusím se Vás co nejdříve oběhnout, ale chvíli je mi špatně a pak zase dobře, tak uvidíme, kdy to stihnu. Za moji nepřítomnost se něco málo objevilo, ale není to nic převratného, ale aspoň něco a postupně to budu vše přidávat. Jako první tu mám pro Vás dva plakáty k filmu Jungle, jedná se o britskou a americkou verzi, více se mi líbí ta britská, což je ten první.
imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Posters

Behind the scenes photos from Jungle #4

2. září 2017 v 15:04 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Objevily se tři nové fotografie z natáčení filmu Jungle, jak jsem psala, tak Daniel se nakonec nezúčastnil žádného filmového festivalu, kde se promítal film Jungle, promítání se zúčastnil, jak autor předlohy filmu a někteří herci, ale Dan se omluvil, takže doufám, že k tomu měl nějaký důvod, protože jsem se fakt těšila na nové fotografie. Jinak na těch fotkách můžete vidět, jak je Dan pohublý, protože pro tuto roli musel hladovět a zhubnout opravdu mnoho kilo, aby bylo věrohodné, že byl ztracen v džungli po několik týdnů, autorem fotografií je Thomas Kretschmann.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link:
Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

New Jungle Stills #2

17. srpna 2017 v 22:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Přiznám se, že jsem smutná, film Jungle měl již dvě premiéry na filmových festivalech a to v Melbourne a včera na Popcorn Fears na Floridě, ale ani na jednom z uvedení Daniel nebyl, začínám pochybovat, že se objeví na dalších festivalech, kde se bude film promítat, ale uvidíme, třeba se stane zázrak, co tu máme, tak to jsou nové fotografie z filmu, jsou ve velmi dobré kvalitě, tak aspoň něco.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Stills

New poster from Swiss Army Man

29. července 2017 v 20:27 | Posted by: Nicol
Tak se nám trochu změnily plány, místo Máchova jezera (jelikož jsem tam byla několikrát, tak se mi tam nějak nechtělo) jsme dnes byly na výhlídce Máj a poté na zámku Dobříš a prošly jsme si zahrady, byl to krásný den, zítra to vidíme na zakempení někde na koupáku a nebo u nás doma u bazénu, podle toho, jak budeme mít náladu na lidi, jak má být vedro, tak to jinak nevidím. Jinak k blogu, dnes tu máme jeden nový plakát k filmu Swiss Army Man, objevil se pro Japonsko, jelikož v září tam bude mít premiéru, možná by se tam mohl objevit Dan, ale netuším, jestli to bude nějak větší, ale bylo by to fajn.
nFZANN7vpLA.jpg
Movies > Swiss Army Man (2016) > Posters

Fotografie z filmu Jungle

25. června 2017 v 13:59 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Opravdu doufám, že se mi dneska konečně podaří oběhnout všechny blogy i s komentářem, nějak jsem líná je psát, ale musím se k tomu dokopat, pokud ne, tak se zblázním. Novinek s Danielem není mnoho, ale prozatím je pořád co přidávat, ale chtěla bych pohnout i s doplňováním starších fotek, takže to možná udělám tak, aby byl aspoň článek denně, někdy budou možná dva, ale nechci nic slibovat předem, protože čas sice mám, ale raději ho trávím mimo domov venku, když je ještě tak teplo. K článku, konečně se pomalivnku začíná něco dít ohledně filmu Jungle, přidávala jsem Vám trailer, info, že proběhne premiéra filmu na filmovém festivalu v Melbourne a nyní tu mám nové stills fotografie z filmu, které jsou v docela fajn kvalitě.
AD3RZDwErf8.jpg 04~2.jpg 03~2.jpg 02~3.jpg
Movies > Jungle (2017) > Stills

Trailer k filmu Jungle #2

16. června 2017 v 14:18 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám přidávala trailer k filmu Jungle, kde Daniel hraje v hlavní roli, bohužel trailer hned smazali, ale nyní by snad měl být zachován, jelikož je to oficiální trailer, který i propaguje, že film Jungle bude prvním filmem, který bude promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Melbourne a premiéra s kobercem a after párty proběhne 3. srpna 2017, a Daniel je potvrzeným hostem, takže s jistotou se dočkáme oficiálních fotek.

Edit, tak jsem naštvaná, trailer je zase zablokován kvůli autorským právům, budu se snažit někde najít video, ale nijak to nevidím :/

Behind the scenes photos from Swiss Army Man #6

24. února 2017 v 20:15 | Posted by: Nicol
source > tumblr.com
Novinky stále nejsou, takže čerpám ze železných zásob, zítra je premiéra hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, tak jsem zvědavá, zda-li se objeví nějaké fotografie, uvidíme. Mám tu pro Vás tři fotografie, které jsem zařadila do behid the scenes rubriky k filmu Swiss Army Man a je to z přípravy "umělého" Mannyho, ale musím říct, že jak to vypadá realisticky, tak mě to i děsí :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes

Behind the scenes photos from Swiss Army Man #5

16. února 2017 v 15:00 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Tak přeci jenom tu mám další článek a ještě jeden úplně navečer přidám, ten mi udělal asi největší radost a souvisí se zítřejším vysíláním The Graham Norton Show, kde se Daniel objeví a už jsem Vám o tom psala, ale ještě k těmto fotkám, jsou z natáčení filmu Swiss Army Man a vznikly při západu slunce na pláži, jsou umělecké a romantické zároveň a velmi se mi líbí.
imagebam.com imagebam.com
Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes

Behind the scenes photos from Swiss Army Man #4

5. února 2017 v 15:48 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Objevila se jedna fotografie z natáčení filmu Swiss Army Man, kde je Daniel spolu se svým dvojníkem, tedy v tomto případě dvojničkou, jak jistě víte, tak ve více akčních filmech jsou herci v některých scénách nahrazeni dvojníkem. Dan se tu tak hezky usmívá.
imagebam.com
Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes

First Poster from Jungle!

3. února 2017 v 16:51 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jak jsem si stěžovala, že nejsou žádné novinky, tak teď je to opačně, v rozepsaných už mám připraveno na zveřejnění 9 článků s novinkami a co jsem dneska koukala, tak ještě 4 články budu muset připravit, takže to vidím na dvě novinky denně, aby mi to hezky vystačilo na pár dní, ale uvidíme, samozřejmě ty hodně aktuální věci se budu snažit přidat hned. Objevil se konečně první oficiální plakát k filmu Jungle, ale štvou mě hned dvě věci, že stále nevím datum premiéry a ten plakát je v opravdu nízké kvalitě. Spekulovalo se, jestli to není jen fanmade, ale jelikož je na fotce dosud neviděná fotografie, tak si opravdu myslím, že je oficiální, ale uvidíme.
imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Posters

Behind the scenes photos from Jungle #3

31. ledna 2017 v 17:50 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, dnes tu mám pár novinek, které se objevily, takže přemýšlím, jak je přidat. Jako první tu mám dvě nové fotografie, které vznikly při natáčení filmu Jungle, který by měl vyjít již tento rok, zatím nevíme datum, ale uvidíme. Na první, ale i druhé fotce je s autorem knihy, podle které je příběh natočen - Yossi Ginsberg, plus na druhé fotce je i navíc filmový producent Mike Gabravi.
imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

New behind the scenes photo from Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

22. ledna 2017 v 14:48 | Posted by: Nicol
source > twitter.com
Jelikož postupně doplňuji galerii, tak nacházím všemožné fotografie, nedávno jsem našla tuto fotografii z natáčení Harryho Pottera a Relikvie smrti čast 1, je na ní, jak Daniel, tak Emma Watson a oba spí, ta fotografie mi přijde fakt roztomilá.
tumblr_mos6jntSpn1qgmbj8o1_500.jpg
Movies > Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) > Behind The Scenes

Behind the scenes photos from Jungle #2

22. ledna 2017 v 13:17 | Posted by: Nicol
source > tumblr.com
Objevilo se několik fotografií, které jsou podle kvality podle mě z nějakého videa a nebo vyfocené z knihy, ale na fotkách je Daniel a fotografie vznikly během natáčení filmu Jungle, jehož premiéra nás čeká již tento rok a já se nemůžu dočkat, doufám, že se dočkáme nějaké propagace, protože mi chybí nové fotografie Daniela. Zařadila jsem fotografie do rubriky behind the scenes, kvalitně jsou nic moc, ale aspoň něco.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

Beast of Burden On Set Photos #4

5. ledna 2017 v 10:00 | Posted by: Nicol
Ashton M. Tatum na svém facebookovém profilu sdílel fotografii s naším Danielem a je to po dotočení scény pro film Beast of Burden. Napsal k tomu i velice milý vzkaz:
Jeden úžasný člověk, kterého můžu nazývat přítelem, měl jsem úžasný čas na natáčení. Ano je to scéna, kterou jsme točili a nemůžu se dočkat na další projekty s ním. BEASTOFBURDEN
Daniel je od krve, takže to určitě byla napínavá scéna a podle dalších fotek z filmu, to bude fakt akční film, tak jsem zvědavá.
imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > On set

New behind the scenes photos from Swiss Army Man #2

2. ledna 2017 v 18:16 | Posted by: Nicol
source > tumbrl.com
Objevilo se šest nových fotografií, které jsou z příprav Daniela pro film Swiss Army Man, zveřejnil je sám maskér na svoji stránku, na fotce můžete vidět jak Daniela samotného, tak i jeho figurínu, která byla použita při některých scénách, no musím říct, že se mi hodně líbí ta fotka, kde je Daniel a figurína vedle sebe, je fakt přesná a povedená.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes

Beast of Burden On Set Photos #3

28. prosince 2016 v 16:46 | Posted by: Nicol
A ještě jednu novinku pro Vás dneska mám a jedná se o tři nové fotografie z natáčení filmu Beast of Burden, který by měl být podle všeho již dotočen, ale uvidíme. Dvě fotografie, na kterých je i sám Daniel pochází přibližně ze dnů 24 a 25. prosince, takže Daniel natáčel i o Vánocích a svátky strávil v Savannah.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > On set

New behind the scenes photos from Swiss Army Man

22. prosince 2016 v 15:00 | Posted by: Nicol
Novinek na přidávání mi ubývá, takže se připravte, že když nic již nenajdu, tak Vás budu zásobovat staršími fotografiemi, protože chci doplnit celou galerii, a není toho přeci jenom málo, takže si myslím, že prázdno tu určitě nějakou dobu nebude, ale věřím, že se brzy začnou objevovat novinky ohledně filmu Jungle, ve kterém Daniel hraje v hlavní roli a premiéra je v roce 2017. Abych se dostala k těmto fotografiím, nedávno se objevilo plno nových behind the scenes fotografií z filmu Swiss Army Man, o kterém se zase hodně mluví, takže je o něm na blogu zmíňka často, ale jsem za to ráda.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes
 
 

Reklama