Movies

New still from Harry Potter and the Order of the Phoenix

20. srpna 2018 v 20:08 | Posted by: Nicol
Slibuji Vám, že až pominou ty vedra, což bude doufám, koncem tohoto týdne, tak tu budu častěji a celkově to tu zase rozjedu, trochu na to tady kašlu, novinky nějaké jsou, ale jsou takové pidi novinky no, ale i ty stojí za to přidat. Teď tu mám jednu novou fotografii z pátého dílu Harryho Pottera a Fénixův řád, je to ze začátku, jak je Harry na tom hřišti.
image host
Harry Potter Saga » Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) » Stills

New BTS Photo from Harry Potter and the Goblet of Fire

11. června 2018 v 20:05 | Posted by: Nicol
Ti z vás, kdo jste psali, že máte tušení, že to není poslední fotografie, co se v sérii fotek objevila, tak máte pravdu. Mám tu další fotografii z Harryho Pottera, tentokrát je to čtvrtý díl, Ohnivý pohár. Fotografie je z druhého úkolu z jezera.
image host
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) » Behind The Scenes

Daniel Radcliffe On set in Auckland, New Zealand /13.05/

7. června 2018 v 18:45 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Novinky na přidávání ještě mám, tak mám radost, že tu není prázdno, a navíc se nám blíží premiéra Miracle Workers, takže by mi to mohlo vydržet. No, jdeme k fotografiím, objevil se set fotografií z 13. května, kdy se konal další natáčecí den filmu Guns Akimbo v Aucklandu na Novém Zélandu. Fotografií je tentokrát docela dost a jsou docela kvalitní, tak to mám radost, je to prozatím poslední set, který se z natáčení objevil, takže si myslím, že se nyní natáčí hlavně uvnitř a mělo to být již v Německu.
image host image host image host image host
Projects » Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 13.05 - On set in Auckland, New Zealand

New behind the scenes photo from Harry Potter and the Order of the Phoenix

5. června 2018 v 17:24 | Posted by: Nicol
Tvůrci filmů nás na oficiální facebookové stránce překvapili s další fotografií z natáčení do sbírky, tentokrát se jedná o fotografii z pátého dílu: Harry Potter a Fénixův řád a fotografie je z nácviků Brumbálovy armády.
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) » Behind The Scenes

Daniel Radcliffe On Set of Guns Akimbo in Auckland, New Zealand

4. června 2018 v 20:58 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak první oficiální článek, Daniel na přelomu dubna a začátku května začal s natáčením nového filmu, o kterém jsem Vám již psala, film nese název Guns Akimbo a pojednává o muži, který se snaží zachránit svou bývalou přítelkyni a to díky nově získaným schopnostem gladiátorů. Film se natáčel na Novém Zélandu a druhá polovina by měla v současné době probíhat v Německu.
image host image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 29.04 - On set in Auckland, New Zealand


image host image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 03.05 - On set in Auckland, New Zealand

image host image host image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 05.05 - On set in Auckland, New Zealand

image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 07.05 - On set in Auckland, New Zealand

New behind the scenes photo from Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

27. května 2018 v 13:44 | Posted by: Nicol
Objevila se jedna fotografie z natáčení posledního dílu Harryho Pottera: Relikvie smrti 2. část, je to ze závěrečné bitvy o Bradavice a mě popadla taková nostalgie, že si musím pustit zase filmy.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) » Behind The Scenes

New posters from Beast of Burden

22. května 2018 v 13:24 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jelikož nedávno vyšel film Beast of Burden na DVD a Blu-ray, tak se objevily tři promo plakáty, které na tuto událost upozorňují. Pokud jste již film viděli, tak se podělte, jak se Vám líbil, protože hodně lidí bylo zklamáno.
image host image host image host
Projects » Movies » Beast of Burden (2018) » Posters

Daniel Radcliffe: Escape from Pretoria Promo Poster

9. března 2018 v 20:34 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Nedávno, no už je to asi pár měsíců, jsem Vás informovala o novém projektu Escape from Pretoria, info najdete TADY. Objevila se informace, že film koupila německá filmová společnost KSM Film, takže je teď jistě, že film půjde do německých kin. Ale objevil se již první plakát propagující film, co mě zarazilo, tak natáčení ještě nezačalo, ale brzy by mělo a to na jihu Afriky, uvidíme, zda se nám něco objeví.
imagebam.com
Projects > Movies > Escape from Pretoria > Poster

Daniel Radcliffe: Beast of Burden On Set Photos #5

26. února 2018 v 14:16 | Posted by: Nicol

source > vk.com/radcliffedaily
Něco na přidávání sice mám, ale nějak jsem neměla náladu, byla jsem smutná, že se nekonala žádná propagace filmu Beast of Burden, koukala jsem také na recenze a docela nic moc, takže se to řadí k slabším filmům Dana. U filmu chvilinku zůstaneme, objevily se čtyři fotografie ze zákulisí natáčení. Večer přidám ještě jeden článek, abych s tím pohla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > On set

Daniel Radcliffe: Beast of Burden Stills

23. února 2018 v 14:19 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, tak si myslím, že to nebude s tou propagací filmu Beast of Burden nějak veliké, dneska jde film do kin a nejsou žádné fotky ze show nic, takže se bojím, že nic nebude :( Jako docela mě mrzí, objevila jsem rozhovor pro magazín W, tak možná ten přeložím. Co aspoň mám, tak se objevily oficiální fotografie z filmu, nejsou až tak kvalitní, ale jsem ráda, že máme aspoň něco.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Stills

New BTS photo from Harry Potter and the Chamber of Secrets

30. ledna 2018 v 17:02 | Posted by: Nicol
Dnes tu mám jednu vzpomínkovou fotografii Daniela a Ruperta, která vznikla při natáčení druhého dílu Harryho Pottera a Tajemná komnata. Tuto fotografii nedávno přidal na svůj twitter i autor fotografie a tím je herec Jason Isaacs, který si ve filmech zahrál Luciuse Malfoye, k fotce i přidal komentář:
Rupert a Dan se skrývají pod neviditelným pláštěm v Hagridově boudě v Harry Potterovi a Tajemné komnatě a já vyfotil tuto fotografii, která mě mohla stát místo ve druhém týdnu príce. Blbbec. #HarryPotter #WishIdTakenMorePictures
imagebam.com
Harry Potter and the Chamber of Secrets > Behind The Scenes

Beast of Burden - Official Trailer

21. ledna 2018 v 13:15 | Posted by: Nicol
Máme tu nový a první trailer k filmu Beast of Burden, kde hraje Dan v hlavní roli. Již se objevilo datum premiéry a to 23. únor 2018, což je za měsíc, takže bychom se brzy mohli dočkat nějakého proma, uvidíme, zda bude nějak velké, ale doufám alespoň v něco.

Behind the scenes photos from Jungle #5

19. listopadu 2017 v 22:44 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Co mě štve, tak nemám moc času na Vaše blogy a bojím se, že až do konce semestru to nebude jiné, ale budu se snažit aspoň přidávat nějaké ty novinky, a občas zajít na blogy, ale prosím kdyžtak mi to omluvte, určitě mě někteří z Vás také pochopí. Dnes tu mám s Danielem jedinou novinku, a obávám se, že kromě jednoho článku už s ním nic nemám připraveno, takže budu spoléhat, že se něco objeví, kdyžtak budu zase doplňovat, ale to mě nebaví tolik jako novinky, s Emmou ještě něco nachystaného mám, trochu jsem si to šetřila a nepřidala to vše najednou. Co máme s Danielem, tak to jsou nějaké fotografie z natáčení filmu Jungle, které se postupně objevovaly, tak jsem si je postupně ukládala a nakonec se jich objevilo šest.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

Daniel Radclliffe: Jungle Posters #3

4. listopadu 2017 v 21:36 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
A dnešní den zakončíme Danielem, objevily se ještě dva nové plakáty k filmu Jungle, ten první je pro australské diváky, jelikož film měl premiéru před pár dny v Austrálii a potom ten druhý se objevil jako první k filmu, ale byl v malém rozlišení a nekvalitní, teď je to mnohem lepší.
imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Posters

Daniel Radcliffe: New Jungle Stills #4

28. října 2017 v 15:22 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Tak dáme si chvilinku pauzu od Emmy Watson, ať tu máme také trochu Daniela, novinky s ním již pomalinku utichají, tak jse zvědavá, za jak dlouho se nám Daniel zase někde ukáže. Dnes tu mám několik nových fotografií z filmu Jungle. Připomínám, že film bude u nás v kinech 11. ledna 2018, rozhodně se na film chystám, ikdyž už je k nalezení na internetu, přemýšlím, jestli sem dát odkaz, chcete?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Stills

Daniel Radcliffe: First poster from Beast of Burden

16. října 2017 v 21:22 | Posted by: Nicol
source > gradcliffe.net
Než se vrhnu na podstatu tohoto článku, tak bych ráda něco napsala k blogu obecně. Jistě někteří, kteří mě znáte déle víte, že jsem dlouho blogovala o herečkách a z časových důvodů jsem se rozhodla na daném blogu po dlouhé době dát hiatus (skončit) a zůstat jen tady, přes víkend jsem přemýšlela, že přeci jenom jednu herečku bych ráda přidávala a vybrala jsem si Emmu Watson, kterou si přidávám sem na blog, ano mrzí mě, že ta adresa nejde předělat, ale nový blog kvůli tomu dělat nebudu, nechci se složitě přihlašovat odhlašovat, mít zase affliates na dvou blozích, takže snad Vám to nevadí, přeci jenom i ona pochází ze série Harry Potter a má k Danielovi blízko, Emma nemá také tolik novinek, takže si myslím, že z časového hlediska by to mělo být fajn, již trochu dělám na rozcestnících, ale jdu na to pomalu.

Kolem Daniela je toho docela dost, tedy určitě více, jak za poslední dobu, takže mám radost, že Vás mohu informovat pravidelně a ne jen jednou za 14 dní. Dnes tu mám plakát k dalšímu filmu Daniela - Beast of Burden, film bude mít premiéru na začátku příštího roku, plakát je bohužel ale v menší kvalitě, ale velmi se mi líbí jeho zpracování.

imagebam.com .
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Posters

New Jungle Stills #3

9. října 2017 v 11:50 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Jelikož jsem byla pár dní neaktivní, tak se mi docela dost věcí nahromadilo, tak bych ráda přidávala aspoň článek denně, což je na tomto blogu docela nezvyk, jelikož prostě nebylo co přidávat, ale jsem ráda. Konečně se dostanu i tomu, abych se podívala na Vaše blogy, docela mi to i chybí. No, ale jdeme nejdříve na tento článek, premiéra filmu Jungle se blíží, již 20. října, pomalinku nám začíná propagace, ale zatím nebudu dělat ukvapené názory, jak bude velká, ale objevilo se několik dalších fotek z filmu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Stills

Photos of Daniel Radcliffe On Set of David Copperfield

5. října 2017 v 15:10 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Jistě věrní fanoušci Daniela ví, nebo ikdyž neví, tak to nevadí, že jeho první role vůbec byla ve filmu od stanice BBC - David Copperfield, kde se mimochodem poprvé setkal i s herečkou Maggie Smith, pokud Vám je jméno povědomé, tak ano, je to představitelka Minervy McGonagallové ze série filmů Harry Potter, objevily se tři fotografie z roku 1999, kdy se film natáčel a jsou to fakt zlaté fotografie, na jedné z nich je Dan právě s Maggie.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > David Copperfield (1999) > Behind The Scenes

Jungle | Daniel Radcliffe | River Scene | Cinemas 20th October

4. října 2017 v 18:55 | Posted by: Nicol
Za dobu mého flákání se toho objevilo docela dost, tedy není to nic převratného, ale nyní se budu snažit každý den něco přidat a konečně tu nebude prázdno, mám tu pro Vás klip z filmu Jungle, trailer na film jsem Vám mimochodem přidávala včera a je to scéna z řeky.

Jungle UK Trailer (2017) | Daniel Radcliffe

3. října 2017 v 17:29 | Posted by: Nicol
Spolu s plakáty se také objevil i oficiální trailer na film Jungle, přesněji jeho britská verze. Musím říct, že já jsem z něho nadšená a doufám, že se film dostane brzy k nám, nemyslím si, že bude u nás v kinech, ale ke stažení snad bude. Jinak premiéra je 20. října, tak doufám, že se dočkáme nějaké propagace.

Jungle US and UK Posters

24. září 2017 v 17:34 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Ahoj všichni, ozvala bych se dříve, ale rovnou, co jsem přijela z Itálie, tak mi druhý den začala škola a já jsem neměla tolik času a ani tolik nálady, navíc jsem dostala chřipku, takže mi to hezky začalo, ale jsem tu, pokusím se Vás co nejdříve oběhnout, ale chvíli je mi špatně a pak zase dobře, tak uvidíme, kdy to stihnu. Za moji nepřítomnost se něco málo objevilo, ale není to nic převratného, ale aspoň něco a postupně to budu vše přidávat. Jako první tu mám pro Vás dva plakáty k filmu Jungle, jedná se o britskou a americkou verzi, více se mi líbí ta britská, což je ten první.
imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Posters

Behind the scenes photos from Jungle #4

2. září 2017 v 15:04 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Objevily se tři nové fotografie z natáčení filmu Jungle, jak jsem psala, tak Daniel se nakonec nezúčastnil žádného filmového festivalu, kde se promítal film Jungle, promítání se zúčastnil, jak autor předlohy filmu a někteří herci, ale Dan se omluvil, takže doufám, že k tomu měl nějaký důvod, protože jsem se fakt těšila na nové fotografie. Jinak na těch fotkách můžete vidět, jak je Dan pohublý, protože pro tuto roli musel hladovět a zhubnout opravdu mnoho kilo, aby bylo věrohodné, že byl ztracen v džungli po několik týdnů, autorem fotografií je Thomas Kretschmann.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link:
Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

New Jungle Stills #2

17. srpna 2017 v 22:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Přiznám se, že jsem smutná, film Jungle měl již dvě premiéry na filmových festivalech a to v Melbourne a včera na Popcorn Fears na Floridě, ale ani na jednom z uvedení Daniel nebyl, začínám pochybovat, že se objeví na dalších festivalech, kde se bude film promítat, ale uvidíme, třeba se stane zázrak, co tu máme, tak to jsou nové fotografie z filmu, jsou ve velmi dobré kvalitě, tak aspoň něco.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Stills

New poster from Swiss Army Man

29. července 2017 v 20:27 | Posted by: Nicol
Tak se nám trochu změnily plány, místo Máchova jezera (jelikož jsem tam byla několikrát, tak se mi tam nějak nechtělo) jsme dnes byly na výhlídce Máj a poté na zámku Dobříš a prošly jsme si zahrady, byl to krásný den, zítra to vidíme na zakempení někde na koupáku a nebo u nás doma u bazénu, podle toho, jak budeme mít náladu na lidi, jak má být vedro, tak to jinak nevidím. Jinak k blogu, dnes tu máme jeden nový plakát k filmu Swiss Army Man, objevil se pro Japonsko, jelikož v září tam bude mít premiéru, možná by se tam mohl objevit Dan, ale netuším, jestli to bude nějak větší, ale bylo by to fajn.
nFZANN7vpLA.jpg
Movies > Swiss Army Man (2016) > Posters

Fotografie z filmu Jungle

25. června 2017 v 13:59 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Opravdu doufám, že se mi dneska konečně podaří oběhnout všechny blogy i s komentářem, nějak jsem líná je psát, ale musím se k tomu dokopat, pokud ne, tak se zblázním. Novinek s Danielem není mnoho, ale prozatím je pořád co přidávat, ale chtěla bych pohnout i s doplňováním starších fotek, takže to možná udělám tak, aby byl aspoň článek denně, někdy budou možná dva, ale nechci nic slibovat předem, protože čas sice mám, ale raději ho trávím mimo domov venku, když je ještě tak teplo. K článku, konečně se pomalivnku začíná něco dít ohledně filmu Jungle, přidávala jsem Vám trailer, info, že proběhne premiéra filmu na filmovém festivalu v Melbourne a nyní tu mám nové stills fotografie z filmu, které jsou v docela fajn kvalitě.
AD3RZDwErf8.jpg 04~2.jpg 03~2.jpg 02~3.jpg
Movies > Jungle (2017) > Stills
 
 

Reklama