HP Cast

Bonnie Wright, Oliver and James Phelps, Natalia Tena and Stanislav Yanevski at A Celebration of Harry Potter

1. února 2018 v 23:29 | Posted by: Nicol
source > vk.com, gettyimages, twitter.com
Než si přidáme nějaké ty ankety, zítra bych ráda přidala první, tak jsem tu ještě se článkem s Bonnie Wright, tedy není jenom o ní, ale nejvíce jsem našla fotografií právě s ní. Nedávno jsem Vám přidala informaci, že se ve studiích Universal v Orlandu bude konat HP Celebration, kde byla potvrzená účast Bonnie Wright, Jamese a Olivera Phelpse, Stanislava Yanevskiho a Natalie Teny. Akce se konala 26. ledna až do 28. ledna, fotografie jsem již podle dat nerozdělovala, protože jsem byla už ráda, že jsem je nějak pohledala různě na stránkách. Konal se otázkový panel pro fanoušky, autogramiáda a také proběhly nějaké atrakce v resortu. Jsem ráda, že po delší době někde Bonnie vidím, ale i ostatní. Ani jsem to nečekala, ale našla jsem nakonec docela hodně fotek, tak si je užijte :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rupert Grint On Set of Snatch (Season 2) in Spain

31. ledna 2018 v 20:31 | Posted by: Nicol
source > rupert-grint.us
Dobrý večer všem, článek s fotkami s Tomem se Vám moc líbil, tak to jsem ráda, protože bych ráda přidávala častěji novinky o ostatních, pokud nebudou novinky s Danem a Emmou, s Danem něco na přidání mám, ale není to nic moc a hlavně si to šetřím, ale asi v pátek bych to ráda přidala. Nyní tu máme článek s Rupertem, kterého můžeme ze ságy znát z role Rona. I Rupert nezahálí a věnuje se po konci Harryho svým projektům, v současné době natáčí druhou sérii seriálu Snatch. Viděl jste někdo tento seriál? Určite se podělte, jak se Vám líbí. Mám tu pro Vás docela hodně fotek z 22. ledna. Koukala jsem, že se objevily i fotky z dalších dní, tak možná přidám někdy i ty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tom Felton at Sundace Film Festival

28. ledna 2018 v 15:06 | Posted by: Nicol
source > feltbeats.com
Dan a ani Emma se letošního filmového festivalu Sundace nezúčastnili, ale mám tu aspoň fotografie Toma Feltona, který se tam objevil spolu s propagací snímku Ophelia, mimochodem, tento film se natáčel v Praze a Tom tu nějakou dobu pobýval a to v hotelu kousek od Náměstí Republiky. A pravidelně jezdil na svém skateboardu po Náplavce až na cyklostezku.

No vraťme se k pointě článku, fotografie jsem se rozhodla přidat, protože stejně na přidání nějaké důležitější novinky nemám a fotky jsou moc fajn a souvisí i trochu s ČR, jak jsem psala. Mám tu několik setů fotek.

20. ledna se objevil ve studiích webového portálu o filmech a seriálech IMDb. 22. ledna se konala premiéra filmu, na které se objevili i kolegové z filmu: Naomi Watts, Devon Terrell, a George MacKay. Toma na premiéru doprovodila i jeho maminka. Potom tu máme nějaké candid fotografie a portréty, ty jsou sloučila do jednoho alba, přeci jenom jsou to doplňkové fotografie tady na blogu, no :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rupert Grint in Iceland

7. ledna 2018 v 14:51 | Posted by: Nicol
Ještě než se vrhneme na hlavní článek, který bude s Emmou, tak bych ráda přidala tyto dvě fotografie, na kterých je Rupert se svými sestrami a přítelkyní Georgiou, spolu trávili svátky a Nový rok ještě s dalšími přáteli na Islandu. Fotky jsou velmi zlaté a je vidět, že si to tam Rupert užíval.
imagebam.com imagebam.com

James & Oliver Phelps open Christmas in the Wizarding World in Bangkok, Thailand

30. prosince 2017 v 17:21 | Posted by: Nicol
James a Oliver Phelpsovi se zúčastnili otevíračky vánočních atrakcí v rámci Christmas in the Wizarding World v Bangkoku. Fotek se objevilo několik málo, ale vybrala jsem jen tuto jednu, která byla pořízena na dané akci v obchodu se suvenýry.

J.K. Rowling získala vyznamenání Companion of Honor

29. prosince 2017 v 14:27 | Posted by: Nicol
Autorka ságy Harry Potter - J. K. Rowling obdržela vzácné vyznamenání Companion of Honor, toto vyznamenání má jen 65 žijících lidí na světě. Vyznamenání získala za své služby literatuře a filantropii. Své vyznamenání si vyzvedla v Buckinghamském paláci v Londýně.

Rupert Grint at the Wapping Great Christmas Fair /02.12/

9. prosince 2017 v 18:28 | Posted by: Nicol
Jsem docela smutná a na jednu stranu ráda, ale více smutná, že se novinky s Rupertem objevují častěji, jak s Danielem, ale jsem ráda, že je aspoň, co přidávat. Rupert se zúčastnil akce Wapping Great Christmas Fair, kde potom na konci rozsvítil stromeček, mám tu pro Vás jednu fotografii, která zde vznikla. Rupert má na sobě zase tu fajn čapku, v tomto si jsou s Danem podobní, že mají své oblíbené kšiltovky.

Evanna Lynch vytvořila limitovanou edici vánočních sladkostí spolu s PETOU

4. prosince 2017 v 14:26 | Posted by: Nicol
Evanna Lymch se znovu spojila s PETOU a vytvořila limitovanou edici s názvem Gift Basket.
Balíček obsahuje magické věci, jako veganské čokoládové žabky, triko s nápisem "Vegans are magical", které má na sobě na první fotograii a další cruelty-free pochoutky, které mají šířit myšlenku lásky. Evanna natočila i video, kde vaří speciální bradavický recept.

imagebam.com imagebam.com

https://www.youtube.com/watch?v=aHFVHFVCzj0

Bonnie Wright se objeví v lednu 2018 na Celebration of Harry Potter

27. listopadu 2017 v 23:15 | Posted by: Nicol
Příští rok, a to hned na začátku, tedy v lednu se budou konat A Celebration of Harry Potter ve studiích Universal v Orlandu, slavnosti se budou konat od 26. ledna do 28. ledna 2018 a postupně se objevují jména herců, které se jich zúčastní.
Na seznam přibyla i Bonnie Wright (Ginny Weasley). Prozatím jsou potvrzená jéna jako: James a Oliver Phepls (dvojčata Weaysleyovic), Stanislav Yanevski (Viktor Krum).

Rupert Grint at the London Soho store for Help Refugees UK

27. listopadu 2017 v 18:57 | Posted by: Nicol
Dlouho jsem neslyšela o Rupertovi, tak jsem ráda, že sem občas něco můžu přidat a tím pádem ho i sledovat, ikdyž prostě mé srdce patří Danielovi, ale i Ruperta mám z filmů ráda, ale přiznám se, že narozdíl od Daniela, tak s Rupertem jsem kromě HP nic neviděla, tak to musím napravit.

Jdeme na článek, Rupert se 23. listopadu zúčastnil v londýnském Soho store charitativní akce Help Refugees UK. Přidávám jednu fotografii, ikdyž se jich objevilo více, ale jak jsem psala, tak s ostatními herci budu přidávat články tímto stylem, primárně se věnuji Emmě a Danielovi. Rupertovi to velice slušelo, líbí se mi i ta kšiltovka.

Evanna Lynch si zahraje poprvé v newyorském divadle a ve filmu Indigo Valley

22. listopadu 2017 v 20:53 | Posted by: Nicol
Podle názvu jste již pochopili o čem tento článek bude, Evanna Lynch (Lenka) si zahraje poprvné na prknech newyorského divadla. Přesněji se objeví ve hře Disco Pigs od 5. ledna do 18. února. V této hře hrála již v Londýně, takže její role není úplně tak nová.


Také se objevila informace, že si herečka zahraje v novém dramatu s názvem Indigo Valley, nebylo ještě stanoveno datum natáčení.

Helena Bonham Carter, Helen McCrory attend Harry Potter-themed Save The Children gala

20. listopadu 2017 v 21:08 | Posted by: Nicol
Trochu jsem ještě přemýšlela a pořád sleduji ráda novinky o hercích z Harryho Pottera a celkově novinky o této sáze a do toho ještě nyní Fantastická zvířata a koukala jsem, že prostě žádný blog o těchto tématech pořádně negunguje a já nevím, jak Vás blogery, ale mě moc nebaví doplňovat galerii, když nejsou novinky, samozřejmě i to budu dělat, ale třeba párkrát za měsíc, takže jsem se rozhodla, že takto jednoduše budu informovat o hercích, nebudu nic ukládat do galerie, stačí takto fotky. A to by bylo, aby nebyly novinky. Protože kolem Dana je pořád tak nějak ticho a občas se něco objeví i s Emmou, ale já toho potřebuju více. Znáte to, když blogujete o miliardě herečkách a potom sotva najdete jednu novinku na přidání.

Sestry Blackovy se znovu setkaly, jednalo se o Magical Winter Gala, které organizovala organizace Save The Children. Na fotce je tedy Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) a Helen McCrory (Narcissa Malfoy)
 
 

Reklama