Gallery Updates

Emma Watson and friends at Men's final, wimbledon, London /15.07/

Čtvrtek v 17:52 | Posted by: Nicol
A další nádherné fotografie Emmy Watson, ta se zúčastnila 15. července také finálového zápasu můžu na letošním Wimbledonu, zápas byl mezi Andersonem a Djokovičem, vyhrál Djokovič. Emmu na zápas pozvala značka Ralph Lauren, takže byla oblečená zase v outfitu od této značky a vypadala ještě lépe, jak předchozí den a objevily se tak krásné fotografie. Vedle Emmy seděl i Tom Holland a Luke Evans.
image host image host image host image host

Emma Watson at Wimbledon Tennis Championships, Day 12, London /14.07/

Pondělí v 16:41 | Posted by: Nicol
Nemůžu tomu uvěřit, ale jsou tu další fotografie s Emmou Watson, jak já mám radost, to ani není možné. Emma Watson se Wimbledonu naposledy zúčastnila roku 2010, ale jdeme na tu přítomnost, 14. července se Em objevila na finálovém utkání žen, mezi sebou bojovala Serena Williams a Angelique Kerber, vyhrála to Kerber. Emma vypadala nádherně, na sobě měla kostýmek od Ralpha Laurena, moc se mi líbí ten klobouček. A Emma se zúčastnila i mužském finále, takže přidám i zítra fotografie. Z toho budu žít zase půl roku.
image host image host image host image host

Emma Watson: At Hockey Futures launch in London (11.07. 2018)

Neděle v 15:37 | Posted by: Nicol
source > emwatsonstar.flaunt.nu, emmawatson.cz
Emma 11. července překvapila děti na škole Thorpe Hall ve východním Londýně, kde se zúčastnila akce, která spouštěla činnost charitativní organizace Hockey Futures. Cílem Hockey Futures je podpořit a motivovat více malých dětí ke hře pozemního hokeje, který Emma také hrála už od dětství a později i na vysoké škole v Americe.

Emma řekla, "Když jsem vyrůstala, pozemní hokej byl velkou součástí mého života, a proto mě velice těší, že se Anglický hokej zasazuje o jeho dostupnosti pro děti po celé zemi skrze spuštění Hockey Futures. Pozemní hokej je sportem, který je u nás nejvíce pohlavně rovnoprávní a bylo úžasné navštívit Hockey Futures trénink na základní škole Thorpe Hall, kde jsem mohla vidět děti hrát, učit se nové dovednosti - i já jsem se přiučila novým trikům!

Momentálně se v Anglii pro pozemnímu hokeji velice daří, bude se tu konat tento měsíc Vitality Hockey Women's World Cup. Na zápasy Anglie je vyprodáno a doufám, že přitáhne více mladých lidí k tomuto sportu.

Je to velmi důležitá příležitost k oslavě žen, které vedou ve sportech po celém světě a všem hráčům přeju hodně štěstí v jejich zápasech."

image host image host image host image host

Daniel Radcliffe Out in Munich, Germany /25.06/

2. července 2018 v 21:14 | Posted by: Nicol
Nebojte, nekašlu na to tady, ale pokud to tady sledujete déle, tak víte, že je to s novinkami s Danem nárazové, budu se snažit aspoň občas přidat něco staršího, ale to mě tolik nebaví, proto jsem i líná to přidávat, ale mám tu aspoň něco, 25. června Dana vyfotili v ulicích Mnichova, asi míří k sobě na hotel, více informací nemám, Dan je stále v plném nasazení na natáčení Guns Akimbo. Uvidíme, kdy se tu objevím zase, ráda bych aspoň během zítřka, nebo středy oběhla aff, co je u nich nového a hlavně být u nich aktivnější. No a aspoň jednou týdně bych něco přidala, kdo by chtěl, tak jsem aktivnější na druhém blogu, tam je novinek dost - TADY.

image host image host image host image host

Emma Watson Spotted in a grocery store in Gatlinburg, Tennessee (04.2018)

27. června 2018 v 14:54 | Posted by: Nicol
source > emwatsonstar.flaunt.nu
Objevily se dost překvapivě čtyři fotografie s Emmou Watson, které jsou z dubna, ale neví se, z kterého dne přesně, jediné, co se ví, že jsou z potravin z města Gatlinburg v Tennessee. Jelikož s Emmou moc novinek není, tak jsem se rozhodla, že tyto fotografie přidám, ač se mi moc nelíbí, jak nekvalitní jsou a jsou trošku vlezlé no.
image host image host image host image host

Emma Watson shop for an Airstream trailer in Los Angeles, CA /19.06/

22. června 2018 v 17:47 | Posted by: Nicol


Já věděla, že nemá cenu přidávat neoveřený článek o tom, že se Emma a Chord rozešli, jsem ráda, že to byl zase kec a já tomu nevěřila, ono teda některým stránkám nelze věřit skoro nic. Největší radost mám z toho, že Emma žije! Je to neskutečně, ale po půl roce, ano čtete dobře, jsou nové fotografie. Emma byla vyfocena s Chordem 19. června v Los Angeles a vypadá to, že si budou kupovat karavan, nebo jak to nazvat, vznikly nádherné momentky, třeba jak se fotí a u toho líbají a nebo Chord fotí u toho karavanu, jak oni se mi spolu líbí. Objevily se fakt zlaté fotky, které mi udělaly dnes největší radost.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: With Fans #6

19. června 2018 v 15:04 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Ještě, že máme ty fanoušky, jinak bych o Danovi nevěděla nic, po skončení natáčení filmu Guns Akimbo si Daniel udělal několik dní a navštívil postupně své dva byty, jak v New Yorku, tak v Londýně, nyní se již pár dní nachází jen 4 hodiny od Prahy a to v Mnichově, kde pokračuje natáčení filmu. Za celý květen a červen se objevilo už přes 30 fotografií s fanoušky, což je fakt mazec, protože doteď to bylo nárazově pár fotek, tady se Dan tolik neschovává, tak mají fanoušci štěstí, nejčastěji se s ním fotí ve fitku, kam Daniel pravidelně chodí, jak na Zélandu, tak v Mnichově.

image host image host image host image host
Miscellaneous » With fans

Daniel Radcliffe at Press day in Auckland, New Zealand /25.05/

16. června 2018 v 20:25 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Zdravím zase po pár dnech, zásoby fotografií se mi trochu tenčí, tak doufám, že se zase brzy něco bude objevovat, ale zatím ještě něco na přidávání mám, takže jdeme na tento článek, když byl Daniel na Novém Zélandu, kde natáčel film Guns Akimbo, tak se 25. května zúčastnil menšího press dne, kdy poskyl tři různé rozhovory, doufám, že se nám někdy objeví.
image host image host image host

Daniel Radcliffe at Turner Upfronts at Madison Square Garden /16.05/

8. června 2018 v 19:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel Radcliffe si udělal na chvíli pauzu mezi natáčením a 16. května se objevil na Turnenr Upfronts, které se konaly na Madison Square Garden v New Yorku. Dan zde byl spolu s kolegy podpořit seriál Miracle Workers, jehož přemiéra se nám blíží a já doufám, že se začnou objevovat nějaké propagační materiály. Dan měl zase super outfit, moc se mi líbí to sako a k tomu ty kalhoty.
image host image host image host image host

image host

Daniel Radcliffe In Greenwich in New York /28.03/

21. května 2018 v 12:16 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak pokračujeme v krasojízdě, a máme tu další fotografie s Danielem, po návštěvě divadelní hře Harry Clarke 28. března, byl Daniel vyfocen později večer s neznámou ženou, ale nebojte, žádný nový vztah, asi nějaká známá ve čtvrti Greenwich v New Yorku, fotografie nejsou až tak kvalitní, ale jsem ráda, že nějaké máme.
image host image host image host image host

Daniel Radcliife Visits Harry Clark Play at Broadway /28.03/

20. května 2018 v 22:42 | Posted by: Nicol
Tak a konečně jsem zpět v plné síle, s novinkami se to docela rozjelo, takže se můžu vrhnout na přidávání článků, zatím to vypadá, že bych přidávala jeden denně a uvidíme, jak mi zásoba fotek vydrží. Jako nebudu lhát, docela mi to tady chybělo. No, objevily se čtyři fotografie z 28. března, kdy se Daniel šel podíval na divadelní hru Harry Clarke a podpořit tím svého přítele Billyho Crudupeho.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe at Out and about in New York /22.03/

30. března 2018 v 18:41 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Už se nebudu omlouvat, ale znáte to , škola a práce, víc už nemusím říkat. Aspoň nemusím čekat na novinky a něco málo se objevilo, jako první tu mám candid fotorafie z 22. března, kdy byl Daniel po hodně dlouhé době vyfocena se svou snoubenkou Erin, jsem za to moc ráda, protože společné fotky se snad přes 2 roky neobjevily. Koukala jsem Erin na ruku a prstýnek nemá, což je škoda, ale tak snad se někdy dočkáme prstýnku a nebo rovnou té svatby, protože to za chvíli bude pomalu rok, co bylo oznámeno, že se spolu po pěti letech vztahu zasnoubili :) A jinak k affiliates se snad zítra konečně podívám, co je u Vás nového a tak :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at Press Conference of Miracle Workers in New York /20.03/ #2

26. března 2018 v 22:32 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffe
Musím Vám přidat další fotografie, které se objevily z tiskové konference k seriálu Miracle Workers, jehož premiéra nás čeá v létě tohoto roku, dodám, že konference se konala 20. března v hotelu The Peninsula Hotel v New Yorku. Danovi to moc slušelo, líbí se mi ten nedbalý účes a jsem ráda, že se objevilo více fotek, ikdyž některé mají na sobě tag. Do galerie jsem nahrála 12 nových fotografií, zítra a nebo ve středu jsem tu s dalšími fotografiemi.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe at Press Conference of Miracle Workers in New York /20.03/

23. března 2018 v 19:21 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel se 20. března zúčastnil tiskové konference k novému seriálu Miracle Workers, který bude mít premiéru v lednu, konference se konala v New Yorku, po konferenci se konal i photocall, fotografie z něho Vám také brzy přidám. Z konference se objevilo pět fotografií. Danovi to zase slušelo, nejvíce se mi líbí, jak má hala bala udělané vlasy, to mu moc sluší a už je zase plně vousatý, to jsem nejradši no :D
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: Miracle Workers Promotional Photo

21. března 2018 v 21:37 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, sice toho mám ve škole a v práci dost, ale na tohle jsem si prostě musela udělat chvilinku, premiéra seriálu Miracle Workers je sice až v létě, ale už nyní se nám objevila oficiální promo fotografie, na které je Dan jako anděl Craig a jeho "nadřízený" Bůh, kterého hraje Steve Buscemi, plakát se mi líbí, Dan tam má kotlety, nebo jak se to jmenuje, vypadá to na něm zajímavě a vypadá tam jinak, to se mi líbí, ale jako jsem ráda, že v reálu to nemá.
image host

Projects » Miracle Workers (2018) » Promotional

Emma Watson Leaving Vanity Fair After Party /04.03/

17. března 2018 v 12:56 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Ještě se vrátíme na chvilku k Oscarovému večeru, tedy už noci, protože to bylo po půlnoci a již 5. března, kdy byla Emma Watson vyfocena při odchodu z oficiální after párty od magazínu Vanity Fair, objevilo se pět fotografií.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Icon (March)

14. března 2018 v 19:32 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak pokud si pamatujete, tak koncem minulého roku jsem přidávala fotografie ze zákulisí focení ještě jednoho photoshootu a ten se již objevil, Daniel se objevil na březnové obálce magazínu Icon, myslím si, že se jedná o španělský magazín, tedy připadá mi to podle jazyku, ale pokud někdo víte víc, klidně napište, já španělsky neumím. Objevily se čtyři fotografie z photoshootu a poté několik scanů z magazínu. Fotky se mi také zalíbily na první pohled, jsou zase trochu jiné než pro Esquire.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
Photoshoots » 2018 » Icon
Magazine Scans » 2018 » Icon (March)

Emma Watson má nového přítele!

10. března 2018 v 19:35 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Jakože, mám na přidání tu anketu, ještě jiné candid fotky z odchodu z after párty Vanity Fair, ale prostě tyhle fotky? Ty už jsem chtěla přidat včera, ale ovládla jsem se, ale je to pecka. Již v únoru se objevila informace, že se Emma vídá častěji s Chordem Overstreetem, kterého můžete znát hlavně jako rybí tlamku :D ze seriálu Glee <33 Ale já tomu nevěnovala pozornost , protože se podobná objevila již s Robertem Pattinsonem, ale teď se objevily candid fotografie z 8. března, kdy byla Emma právě s Chordem v Los Angeles, a drželi se za ruce a koukali na sebe zamilovaně, takže máme tu nový pár a myslím si, že je paparazzi pěkně budou honit pro nové fotografie. Já jen doufám, že Emma bude konečně šťastná, protože je Chord ze stejného prostředí a budou si snad více rozumět. Chord je zatím nejhezčí kluk a já jim to tak přeji, co říkáte vy?

Edit: Přidáno dalších 31 fotografií

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at The 2018 Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills /04.03/

5. března 2018 v 14:07 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Tak a nejsem tu s anketou, ale novými fotografiemi, tedy, ale myslela jsem, že zase nic nebude, koukala jsem na přímý přenos z koberce oficiálního předávání Oscarů a Emma nikde, tak jsem začala smutnit, ale ráno mě Emma překvapila, že zúčastnila až after párty a to od magazínu Vanity Fair, jsem za to moc ráda. Emma zde zvolila černé šaty od značky Ralph Lauren, které jsou naprosto nádherné, moc se mi líbí řešení dekoltu a celkově ten šperk, fakt Emmě sluší. Tentokrát nebyl stanoven dress code na černou barvu na podporu hnutí Time's Up, jako na Glóbech a na Baftě, ale některé celebrity hnutí podpořily jinak, Emma měla na ruce "vytetován" nápis hnutí a přiznávám, že je to docela fikané, spekuluje se, zda je to opravdu vytetované, já co jsem koukala na fotografie, tak si myslím, že je to ten styl jako ze žvýkaček, co jsme se dělali falešné tetování, ale uvidíme, jestli se pletu a nebo ne.

Fotek je zatím 25, ale jak se mi líbí, tak budu galerii průběžně aktualizovat pro více fotek.

A mimochodem se začala zvyšovat rapidně návštěvnost galerie, za co moc děkuji, je tam již přes 212 000 zobrazení a každý den to roste, po roce a něco, co mám blog, je to obrovské číslo!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson with Leonardo DiCaprio at the entrance of the Pre-Oscars party of CAA /02.03/

4. března 2018 v 11:14 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Dnes jsem měla v plánu přidat článek s první anketou měsíce, ale tyto fotografie sem přidávám dříve, protože je tu chci mít, co nejdříve :D Emma Watson se v pátek 2. března potkala se svým kamarádem Leonardem DiCapriem, myslím si, že ho všichni známe. Emma se s Leem potkala při vstupu na akci od CAA, která byla před-párty před předávání Oscarů. Fotky nejsou příliš kvalitní, ale jsou zlaté, jak se objímají a vítají. Tyto fotky mi daly naději, že by se Emma mohla zúčastnit letošního předávání Oscarů, tak pořád doufám a zítra se kdyžtak hned ozývám s fotografiemi a nebo aspoň nějakou tou anketou :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Vogue Australia (March 2018) #2

2. března 2018 v 13:15 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Dobré odpoledne, jsem tu s velkým updatem fotografií z březnového vydání Vogue, kde se Emma objevila na obálce. Objevilo se 5 fotek z photoshootu, mezi nimi jsou i obě obálky, jupí a potom ta má oblíbená s kozou z videa, ještě ta s koníkem a jsem nejvíce spokojená.Potom se objevilo 40 scanů z magazínu, což je neuvěřitelné číslo, byla bych ráda, kdybych v Praze narazila na originál vydání magazínu, protože bych ho ráda měla doma, uvidíme, ale pochybuji, americké vydání by sehnat šlo, ale australské :/ A nakonec tři fotky ze zákulisí focení. Jsem prostě nadšená, tolik fotek, to jsem nečekala.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Vogue Australia (March 2018)

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (February) #2

26. února 2018 v 22:15 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jak jsem slíbila, tak dnes ještě jeden článek, nevím, jak tu budu zítra a ve středu, tak aby to tu nebylo prázdné. Objevily se čtyři nové fotografie Daniela pro magazín Esquire Middle East, fotografie jsem Vám nedávno přidávala, jsem ráda, že se objevily další fotky, protože jich není nikdy dost <3 Dan je tam fešák, to už jsem psala na těch předchozích, ale je to tak.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > Esquire Middle East

Emma Watson: Vogue Australia (March 2018)

20. února 2018 v 21:39 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Pořád se na Emmu vnitřně zlobím, že se neukázala na BAFTA, ikdyž tam podle několika zdrojů být měla, aby podpořila kampaň Time's Up, ale když se na instagramu objevilo video, že Emma nafotila nový photoshoot a zdobí obálku australského vydání Vogue, tak jsem jí to prominula. Emma si splnila svůj sen a podílela se na tomto čísle jako editorka, takže možná se dočkáme i více těchto počinů od Emmy, protože jí to prej bavilo. Mám tu pro Vás dvě verze obálky a i photoshoot, který je černobílý a je kouzelný, teda nejdříve jsem myslela, že Vás budu napínat a přidám nejdříve jen obálky, ale nevím, jak tu budu časově, tak to přidám najednou a několik dní budu z této novinky zase žít :D Daniel a teď Emma, v tom mi dělají aspoň radost :D Jo a mě zajímá, kterou obálku byste si koupili, vy? :O
imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Vogue Australia (March 2018)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at Wrap Party of Miracle Workers in Atlanta /03.02/

18. února 2018 v 17:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Stále doufám, že si Emma Watson svou účast na BAFTA Awards nerozmyslela a já Vám dnes večer a nebo zítra během dne přidám její fotografie, ale raději dnes přidám ještě tento článek s Danem, kdyby to náhodou nedopadlo, aby tu něco bylo, ale pomalinku mi novinky mizi a nic moc se neobjevuje, tak uvidíme. Jak jsem psala u minulého článku, tak natáčení seriálu Miracle Workers již skončilo a dokazuje to i tento článek, kde jsou fotografie z 3. února, kdy se konala tzv. Wrap Party tohoto seriálu. Jsou tam jak kolegové, tak ti, co se na seriálu podíleli, samozřejmě i Dan a dobrá zpráva, nechávám si narůst zase vousy.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe At Heathrow Airport in London /13.02/

16. února 2018 v 20:40 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer, nečekala jsem to, ale objevily se candid fotografie s Danielem, proč jsem to nečekala? Protože je nemožné Daniela někde zastihnout, vezme si svou čepici a kšiltovku a je nenápadný, ale tentokrát paparazzi neunikl, ti ho vyfotili na londýnském letišti Heathrow, některé stránky se domnívají, že přijel domů, aby začal propagaci Beast of Burden, tak uvidíme. Dan měl na sobě čepku, teplou bundu, skvělou mikinu. A v jedné ruce držel knihu, ach, jak mám ráda chlapy, kteří čtou a v druhé ruce cigaretu, to by zase nemusel :D Ale tak Dan kouří docela dlouho, tak jsem si už na to zvykla :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama