Gallery Updates

With fans #1

Pondělí v 20:38 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Někdy, spíš poslední dobou jsem ráda, že máme i nějaké fanoušky, kteří mají na Daniela štěstí, od konce července jsem dokázala na internetu sehnat 5 fotografií s fanoušky, není to moc, ale já jsem za to ráda, protože teď je fakt ticho. Ta první je nejnovější, Dan je na ní s Laurou, s kterou byl ve studiu v Los Angeles, takže Daniel na něčem pracuje. Druhá fotografie je s letuškou, když Daniel do LA letěl, třetí fotografie je z kavárny, kde barista dělal Danovi ledovou kávu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery:
Miscellaneous > With fans

New outtakes from Bullet (Mariano Vivanco)

15. srpna 2017 v 20:37 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se několik nových fotografií až z roku 2012, jsou to fotky pro magazín Bullet. Fotografie jsou si vcelku velmi podobné, ale některé jsou i trochu odlišné, už jenom třeba tím, že jsou černobílé, bohužel zase je na nich tag od stránky, která je získala, jednou jsem již psala, že chápu, že to ta stránka koupila, ale kdyby ten tag dala aspoň někam níž, aby ty fotky prostě nezkazila. Nejvíce se mi líbí ta, kde se Dan směje. A potom jsem se rozplynula při pohledu na ty lícní kosti!
7ZI4ogaZi8Q.jpg bDUL8wo7jPI.jpg ccPTHq6ZlfA.jpg DyiJbBbW-FE.jpg
Photoshoots > 2012 > Bullet (Mariano Vivanco)

New outtakes for Angeleno Magazine

6. srpna 2017 v 21:08
source > vk.com
Pěkný večer všem, tak jsem z víkendu v Berlíně (instagram fotografie) zpátky doma, budu tu do čtvrtka a pak jsem zase pryč, takže se budu snažit možná něco přednastavit, také se chci během tohoto týdne podívat na Vaše blogy, alespoň 2x. No prozatím tu máme fotografie z roku 2016, které vznikly pro magazín Angeleno. Bohužel i tyto fotografie mají tag zdrojové stránky, ale jsou v lepším rozlišení, tak aspoň něco.
D9DGy4LJ1sk.jpg 2WZ8BFTtiLA.jpg onItAdufMvA.jpg QgVOq-kokQw.jpg
Photoshoots > 2016 > Angeleno Magazine

New outtakes from Comic Con

1. srpna 2017 v 18:11
source > vk.com
Jak je venku takové teplo, tak se přiznám, že na blog nemám všeobecně vůbec náladu, ale nedá mi to a ráda bych něco přidala, protože sem lidé chodí a je to fér. Novinky přímo nejsou, ale objevilo se hodně fotek k několika photoshootům, tak to všechno postupně dopřidám. Tak a nyní tu mám fotografie z roku 2014, které vznikly na Comic Conu, bohužel na fotkách je tag od zdrojové stránky, Danovi to na nich fakt sluší, bohužel nejsou ani nijak ve velkém rozlišení.
9AiR6uuR7pY.jpg k8D7t2FiMh8.jpg JaudzNiED0c.jpg R2RLhzbIHP4.jpg
Photoshoots > 2014 > Comic Con

New outtake for Variety

26. července 2017 v 18:41 | Posted by: Nicol

source > vk.com
Dobré pozdní odpoledne všem, musím říct, že si to chladno užívám, lépe se v tom pracuje a je to pro mne příjemnější, ano i teplo je fajn, když můžu být u bazénu, ale teď chodím hlavně do práce. Jinak mám už skoro hotové plány na srpen a zbytek tohoto týdne, v pátek bych měla odjet na několik dní na Máchovo jezero, příští týden ke konci jedu na několik dní do Berlína, potom máme výlet na 4 dny do Drážďan a pak se uvidí, jestli zbytek prázdnin budu chodit jen do práce a nebo se ještě něco naskytne, články v tu dobu možná přednastavím, mám uloženo několik setů fotek v galerii, tak si to možná předpřipravím, ale uvidíme, chtěla jsem Vám to napsat, ať víte, když to bude stát, že někde jsem :)

K Danielovi, objevila se jedna fotografie z roku 2014 a to k photoshootu pro magazín Variety, fotka je taková hodně umělecká, v galerii je i celý photoshoot, ale bohužel i s touto fotkou jsou fotky jenom tři.

tumblr_otfswaX2gm1rlha8wo1_1280_jpg.png
Photoshoots > 2014 > Variety

With fan in London

22. července 2017 v 18:45 | Posted by: Nicol
Jak jsem psala, tak s Danielem toho nyní moc není, což mě začíná mrzet a štvát, ale asi je to příležitost přidávat starší fotografie, abych pohnula s doplňováním, uvidíme, jak to bude v následujících dnech. Co se objevilo je tato fotografie, která by měla být z tohoto týdne, kde je Dan s číšníkem, který se s ním vyfotil v baru, ve kterém pracuje a to v Londýně.
(Pro zvětšení klikněte na fotografii)

Nové zákulisní fotografie z natáčení Victora Frankensteina

20. července 2017 v 18:39 | Posted by: Nicol
source > kittykissbliss.tumblr.com
Ahoj, tak jsem doma, vrátila jsem se v úterý a bylo to skvělé, někdo se ptal, že by rád viděl nějaké fotky, no sem je moc dávat nechci, ale nějaké jsou na mém instagramu, tak kdo bude mít zájem, tak se může podívat. Není jich tam zas tolik, ikdyž několik desítek fotek mám, ale zase to nechci moc zaspamovat, uvidíme, jestli tam ještě něco dodám, ale pro představu, teď budu doma a bude to spíše pracovní, ale ještě jedu do jižních Čech a na několik dní do Německa, to je ještě jasné, takže Vám dám zase info, kdy to nastane.

S Danielem se toho moc neobjevilo, takže toho na přidání moc nebude, což mě začíná fakt mrzet, protože už mě to přestává bavit, že se objevují jen fotky k starším shootům, žádné akce, ani candid, uvidíme, ještě nás čeká propagace Jungle, snad se to zlepší. Jinak nyní tu mám dvě staro nové fotky s Danem a Frances Shannon, vlastně ona je přidala na svůj twitter, takže děkujeme. Fotky vznikly na natáčení filmu Victor Frankenstein, Frances je umělecká maskérka a v ruce drží svého Oscara, kterého získala v kategorii Best Achievement in Makeup and Hairstyling za práci ve filmu The Grand Budapest Hotel.

#flashbackfriday working with the wonderful Daniel Radciffe on Victor Frankenstein. .
#professionalmakeupartist #danielradcliffe #makeupartist #hairstylist #mua #harrypotter
tumblr_orc3rkI4As1rlha8wo1_1280.jpg tumblr_oraq8mYg1u1vfe00no1_1280.jpg
Miscellaneous > Personal

In & Of Itself (29.06)

4. července 2017 v 19:56 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Po hodně dlouhé době se nám Daniel zase někde ukázal a to 29. června, kdy se šel podívat na iluzionistickou show v divadle The Daryl Roth a jednalo se o In & Of Itself, objevily se dvě fotografie ze zákulisí, kde je spolu s Derekem DelGaudiem, který zde hraje. Díky fotografiím víme, že se Daniel nachází v jeho druhém domově a to v New Yorku.
0002.jpg 0001.jpg
Appearances > 2017 > 29.06 - In & Of Itself

New stills from The Gamechangers

3. července 2017 v 19:10 | Posted by: Nicol
source > gradcliffe.net, kittykissbliss.tumblr.com, csfd
Nedávno se objevily nějaké nové fotografie z filmu The Gamechangers, který měl premiéru v roce 2015. Neskutečně se mi tu líbí vzhled Daniela, ten drsný look mu neskutečně sekne :D Hlavně v těch brýlích a kšiltovce, no měla jsem radost, že jsem fotky mohla uložit :) Pokud Vám uniklo o čem film je:

Grand Theft Auto je bezpochyby jednou z nejznámějších video her na světě. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi seznamuje se Samem Houserem (Daniel Radcliffe), americkým herním tvůrcem a producentem, který byl hlavní hnací silou při její výrobě. Cestu téhle kontroverzní hry ke slávě ztížil soudní proces, při kterém se právník Jack Thompson (Bill Paxton) snažil dokázat, že GTA a podobné hry ničí morálku, a proto je potřeba je zákonem zakázat.
22~0.jpg 14~5.jpg 13~5.jpg 19~4.jpg
Projects > Movies > The Gamechangers (2015) > Stills

Premiere of "Harry Potter and the Half-Blood Prince" in London /07.07/

30. června 2017 v 18:22 | Posted by: Nicol
source > danielradcliffe.com.br
Dlouho jsme tu neměli fotografie z premiéry Harryho Pottera, tak teď to napravím, jelikož jsme se zase k tomu dostali. Tentokrát se jednalo o premiéru 6. dílu a to Harry Potter a princ dvojí krve, jako vždy premiéra začala v Londýně, tentokrát proběhla 7. července a nesmělo ani chybět hlavní tri Daniel, Rupert, Emma. Na této premiéře se mi nelíbilo, jak měl Dan nagelované vlasy, já to nemusím. Na premiéře nechyběla ani autorka ságy J. K. Rowling.
ejc9nmvg2h70.jpg g7a22g1pmxzo.jpg 2_28729.jpg mURI_temp_8045e3e5.jpg

Promo fotografie k aukci

17. června 2017 v 13:09 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
O tom, že Daniel působil v divadle The Old Vic v Londýně jistě sledovatelé blogu ví, ale teď tu mám novinku, a to, že divadlo mělo online aukci, kde se vydělávali peníze na charitu. A i herci ze hry Rosencrantz a Guildenstern Are Dead přidali nějaké věci. Daniel přidal celou sérii knih Harry Potter se svým podpisem a několik věcí s tématikou filmu Kill Your Darlings, Now You See Me 2, Victor Frankenstein, které jsou také podepsané. Poté podepsaný plakát všemi učinkujícími divadelní hry, nebo podepsaný scénář. 13. června se na speciální večeři vyhodnotilo, za kolik bylo co vydraženo, bohužel Dan se této akce nezúčastnil, nebo ano, ale fotografie nemáme. Proč to, ale píšu, objevila se promo fotka k této aukci, kde jsou všichni ze hry a i Dan.
tumblr_or731qArlK1rlha8wo1_1280.jpg
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Auction Promotional

Portréty z filmového festivalu

11. června 2017 v 14:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Affiliates mě musí nenávidět, ale prosím vydržte to do pátku a do mé posledné zkoušky, sice to nevidím nadějně na její složení, ale budu mít aspoň více času, hlavně volného času, už se těším na sezení na trávě a čtení si, nějaké to vínko s přáteli a podívání se i na Vaše blogy, potřebuji si i předpřipravit články na tento blog, protože se pomalinku hromadí další věci, nejsou to závratné novinky, ale něco se objevuje. V rozepsaných na tyto horší časy mám už jenom dva články a tento je jeden z nich, jsou to fotografie z roku 2016 a pocházejí z 42. ročníku American Film Festival, do fotek jsem se na první pohled zamilovala, hlavně kvůli jejich černobílosti a kvůli tomu jakej je Dan fešák.
TlsOZRzs7po.jpg oBweeObRm9U.jpg e6GoO_Bebgw.jpg

Nová fotografie pro Sharp Magazine

8. června 2017 v 14:45 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dobré odpoledne, ne že by novinky nebyly, dokonce se jich postupně objevuje více a více, ale jak jsem ve zkouškovém, tak mi to časově tolik nevychází, ale včera jsem dala ( za 2) úspěšně předposlední a hlavně nejdůležitější zkoušku ze semestru, takže už jenom poslední, kterou mám za týden, ale snad se tu občas objevím, mám radost, akorát jsem trochu nepočítala, že bych ji dala (jelikož bylo vyhozeno hodně lidí se 4, která je u nás nedostatečnou), tak jsem si stihla podat přihlášku na UK, kam mě i vzali, tak přemýšlím, jestli se zapsat ke studiu a pak se během dalšího školního roku rozhodnout, co dál, nebo rovnou zůstat tam, kde jsem, uvidíme. Jinak k článku, objevila se jedna nová fotografie z photoshootu pro Sharp magazín z roku 2013. Všechny komentáře a dotazy na obou blozích pročtu, co nejdříve a budu se také snažit odpovědět.
imagebam.com
Photoshoots > 2013 > Sharp Magazine

Nové fotografie z photoshootu pro Teen Vogue (2007)

28. května 2017 v 17:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com
No musím říct, že jsem ráda, že se kolem Daniela toho nyní tolik neděje, protože jsem v půlce zkouškového a psychicky jsem na tom dost špatně, učím se pořád a nemá to konce, navíc mi stále připadá, že si to nepamatuji, jsem ráda, že jsem v půlce, ale na jednu stranu si připadám, že jsem psychicky vyčerpaná, takže na blog nemám vůbec náladu, ale zas nechci, aby to tady stálo. Využívám zásob (články v rozepsaných), co jsem si připravila k těmto případům, objevilo se totiž několik nových fotografií z photoshootu pro Teen Vogue a to z roku 2007, je tedy jasné, že vznikl při propagaci Harryho Pottera a Dan je na fotkách s Emmou a Rupertem. Bohužel fotky nejsou nijak kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Teen Vogue

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead #12

2. května 2017 v 18:56 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dlouho jsem nepřidala fotky s fanoušky, tak to napravíme, postupně jsem do galerie nové fotografie přidávala a nasbíralo se jich přes 100, tak jsem si řekla, že již tento článek zveřejním a mimochodem divadlení hra Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se dočkala menšího prodloužení, jelikož je velmi úspěšná, takže se přidaly další data a místo 25. dubna, kdy mělo představení končit, tak bude končit 6. května, takže se dočkáme ještě nějakých fotek s fanoušky a já doufám, že se dočkáme ještě nějakých jiných novinek, uvidíme, co má Daniel v plánu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans after performance [ 119 nových fotografií]

Moves Magazine (Nové fotografie)

23. dubna 2017 v 17:40 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se celkem 6 nových fotografií k photoshootu, který Daniel nafotil v roce 2014 pro magazín Moves, bohužel kvalita fotek není přiliš veliká a navíc je tam tag, což mi docela vadí, ale co se dá dělat, aspoň něco jsem našla ohledně Daniela, ale jelikož se pořád objevují fotky s fanoušky, tak další článek bude zase několik setů fotek s nimi, abych pak nemusela přidávat milion článků po sobě :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2014 > Moves Magazine

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead #10

10. dubna 2017 v 19:36 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Myslela jsem si, že o tomto víkendu začnu dělat na novém layoutu, ale vůbec jsem nestihla otevřít photoshoot, takže to chci zkusit o volnu, co mám teď od čtvrtka, vůbec netuším do jakých barev bych to ladila, ale chtěla bych tmavší, fotky jsem asi našla, ale uvidíme, jak mi do toho půjdou, takže pokud to vyjde, můžete čekat nový layout, také bych chtěla zveřejnit novou anketu měsíce, ale při žádných pořádných novinkách na to tolik nespěchám, ale chci to zveřejnit asi ve středu, uvidíme. Jak jsem slíbila, tak ty fotky s fanoušky budu dávat po několika setech, mám tu tedy fotky, které jsou ještě z března, doufám, že se brzy dostanu aspoň k tomu dubnu :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 13.03 - With Fans

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 15.03 - With Fans

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 16.03 - With Fans

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 18.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /11.03/

29. března 2017 v 21:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Konečně, jak jsem psala, tak dnes večer jsem měla poslední průběžný test a to z práva, který jsem musela dát na 50 % a podařilo se mi to, ještě jsem měla štěstí na otázky, takže mám rovnou skoro 90 %, příští týden mám sice nějaké testy, ale z předmětů, ze kterých píšeme pravidelně a není toho najednou moc, ale děsí mě, že už si musím zapisovat termíny na zkouškové, fakt občas pláču v duchu, že bych raději znova maturovala, když se na to podívám zpětně, ale zítra až přijdu z práce, tak budu mít konečně čas na Vaše blogy, takže se ráda podívám, co je u Vás nového, taky nemá být moc hezky, takže se nebudu cítit špatně, kdyby mi to nevyšlo kvůli počasí. :D Jinak se nic nového neobjevilo až na fotky s fanoušky, takže je přikládám, upřímně nevím, co k fotkám psát, takže Vás otravuji trochu s mým životem, ikdyž ne do podrobností, to já moc na to nejsem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 11.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /10.03/

25. března 2017 v 20:07 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, takže jsem tu o den později, překonávám se, ale musím pohnout s těmi fotkami od fanoušků, jelikož je jich stále dost, ale nebojte, pokud se objeví něco jiného, tak to bude mít přednost, ale nic není, bohužel. Jinak jsem konečně ráda, že už začíná být hezky, protože ten minulý týden byl fakt depresivní, sice příští týden bude také a to díky škole, ale aspoň bude hezky. Jinak dělám si zase wishlist na knihy, a došla jsem k číslu 30, takže se asi nedoplatím, v tom jsem ráda, že díky brigádě ke škole si můžu občas udělat radost takto mimo, ale samozřejmě postupně, ale někdy bych vykoupila celé knihkupectví, celou parfumérii, všechno :D Ale zajímalo by mě, co je na Vašem wishlistu, co se týče knih, ráda se inspiruji.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 10.03 - With Fans

S fanoušky před divadlem The Old Vic v Londýně /09.03/

24. března 2017 v 20:03 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dobrý večer všem, snažím se tu být, tak často, jak to jde, ale bohužel příští týden mám plný průběžných testů v semestru, ve středu večer píšu poslední, tak snad potom tu budu každý den, jeden musím napsat na 50 %, ostatní nejsou omezené, ale chci je napsat dobře, abych nahrabala body potom ke zkouškovému. Jak už je tradicí, tak jsou hlavně fotografie s fanoušky, takže přidávám tyto, které jsou z 9. března a jsou jenom čtyři, jedinou změnou je, že nejsou v divadle The Old Vic, ale před divadlem, kdy Dan mířil na zkoušku před představením.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 09.03 - With Fans

Mensfolio (Nová fotografie)

22. března 2017 v 19:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Aby tu nebylo přefanouškováno, tak jsem se snažila najít něco jiného, ale je to těžké upřímně, ale přiznám se, že mě už tolik ty fotky s fanoušky nebaví přidávat, zaprvé jim fakt začínám závidět, mimochodem i jedna moje známá má fotografii s Danem, když na mě ta fotka vybafla na FB, tak jsem zaplakala, že mi ten Londýn v tom období, kdy se hra hraje nevychází, až poté :( A zadruhé nevím, co k těm fotkám stále psát. Takže jsem ráda, že si mohu od toho dát na chvilku pauzu, no objevila se jedna fotografie k photoshootu pro magazín Mensfolio, tedy tu fotky jsme již mohli vidět, ale byla v takovém rámečku, teď je samostatně a i kvalitnější.
imagebam.com
Photoshoots > 2015 > Mensfolio

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /07.03/

19. března 2017 v 21:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, tak jak se máte? Musím říct, jak je venku hnusně, tak se mi nic nechce, jenom spát a číst si knížku a pít čaj, ale aspoň jsem stihla za tento týden přečíst dvě knihy, takže jsem ráda, že jsem trochu pohla s knihami, které si chci přečíst a odškrtávat si wishlist, jedna z těch knih je scénář k Fantastickým zvířatům, jelikož se mi film líbil, tak se mi líbila i tato kniha, nejvíce nemohu z toho obalu, ten je fakt nádherně promakaný, ale prostě mám nejraději knihy psané v próze, to se mi čte nejlépe. Aby tento článek nebyl jenom o mém povídání, tak se vrhneme na podstatu a to jsou další fotografie Daniela s fanoušky, které vznikly jako vždy po představení, tyto pocházejí ze 7. března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 07.03 - With Fans

Daniel se studenty chlapecké školy

17. března 2017 v 22:04 | Posted by: Nicol
source > twitter.com
Možná někteří víte, že Daniel v mládí studoval prestižní soukromou chlapeckou školu City of London, proč se o tom zmiňuji, Daniel poslal několik vstupenek do této školy a chlapci tam měli možnout vidět Daniela ve hře Rosencrantz and Guildenstern are Dead a po vystoupení se s ním vyfotili v zákulisí, no zase mě dojalo, jak je Dan úžasný člověk.
imagebam.com
Miscellaneous > Personal

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /04.03/

15. března 2017 v 20:12 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Omlouvám se moc, že tu teď moc nejsem, ale nějak na blogy nemám všeobecně moc náladu a ani čas, chodím do práce, do školy a chci trávit čas i se svými přáteli a hlavně jsem si zase stanovila, že chci zase více číst knihy a teď to všechno dokázat naplánovat a mít čas na vše, rozhodně na blogu o Danielovi končit nehodlám, protože prostě Daniel, ale neslibuji, že tu budu každý den. No, takže mám tu pro Vás další fotky s fanoušky, když jsem koukala, kolik setů mám zase na přidání, tak jsem se zděsila, ale tak konečně máme tolik nových fotek, Danielovi to modré triko neskutečně sluší. Fotky pocházejí ze 4. března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 04.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /03.03/

11. března 2017 v 16:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, musím pohnout s novinkami s Danielem, jelikož se nové fotky s fanoušky objevují a objevují a nechci mít pak velkou prodlevu s daty. A konečně se podívám na ty Vaše blogy, nějaké jsem stihla navštívit již včera. Tak tyto fotografie jsou zase po představení a jsou z 3. března, Daniel zde má zase krásné triko a celkově mu to moc sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 03.03 - With Fans
 
 

Reklama