Gallery Updates

Daniel Radcliffe: With Fans #2

Včera v 16:33 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se pár fotografií Daniela s fanoušky, včechny tři fotografie pocházejí z letiště Heatrow v Londýně, dlouho se spekulovalo, kam má Daniel namířeno a nakonec několik dní strávil v Georgii, Atlantě, kde podle všeho měl natáčet nějaké scény pro jeho film, nebylo zkonkrétněno pro jaký film, ale já si myslím, že to bylo dotáčení nějakých scén pro Beat of Burden, ale nemohu to potvrdit a co mohu ještě napsat, tak jsem Vás informovala, že si Daniel zahraje v seriálu Miracle Workers, seriál by se měl začít natáčet v listopadu.

Jinak novinek se s Danielem nakupilo dost a dokonce se snad brzy dočkáme i nových photoshootů, proto s určitostí čekejte článek denně, možná, když těch novinek bude opravdu dost, tak ráno a večer článek, ale mám radost, že je o Danielovi konečně slyšet, ale samozřejmě budu doufat i v novinky s Emmou.

Jinak, kdo nechce čekat, než novinky přidám na blog, tak budou postupně nahrané v galerii, kde budou o několik dní dříve, ale věřím, že Vám to bude stačit na blogu, ale kdyby náhodou. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Daniel Radcliffe Visits Chanel 2 News /08.10/

Středa v 18:13 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Novinek se objevuje čím dál tím více, takže mám radost, že každý den budu moci něco přidat, prozatím žádné novinky s Emmou nejsou, takže tu bude více Dana, ale snad i to se trochu změní. 8. října započala propagace filmu Jungle - premiéra v UK bude 20. října, tak doufám, že se dočkáme i slavnostní premiéry, ale uvidíme, nebudu předbíhat. A Dan se 8. října objevil ve studiu Chanel 2 News, po rozhovoru vznikla tato společná fotografie s moderátorem.
imagebam.com
Appearances > 2017 > 08.10 - Visits Chanel 2 News

Emma Watson: New Beauty and the Beast Behind the Scenes

Úterý v 19:40 | Posted by: Nicol
source > return-girls
U Emmy Watson je v současné době opravdové novinkové sucho, ale chci střídat novinky po dnech, jak u Dana, tak Emmy, možná budu přidávat starší věci, ještě uvidím, jak to bude, ale dnes se mi aspoň něco podařilo najít a jedná se o tři nové fotografie z natáčení filmu Kráska a Zvíře, kdy měl film premiéru na jaře tohoto roku a musím říct, že tuto předělávku pohádky naprosto miluji a řadí se k oblíbeným disneyovkách, stejně jako ta původní verze.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Beauty and the Beast (2017) > Behind the Scenes

Daniel Radcliffe: First poster from Beast of Burden

Pondělí v 21:22 | Posted by: Nicol
source > gradcliffe.net
Než se vrhnu na podstatu tohoto článku, tak bych ráda něco napsala k blogu obecně. Jistě někteří, kteří mě znáte déle víte, že jsem dlouho blogovala o herečkách a z časových důvodů jsem se rozhodla na daném blogu po dlouhé době dát hiatus (skončit) a zůstat jen tady, přes víkend jsem přemýšlela, že přeci jenom jednu herečku bych ráda přidávala a vybrala jsem si Emmu Watson, kterou si přidávám sem na blog, ano mrzí mě, že ta adresa nejde předělat, ale nový blog kvůli tomu dělat nebudu, nechci se složitě přihlašovat odhlašovat, mít zase affliates na dvou blozích, takže snad Vám to nevadí, přeci jenom i ona pochází ze série Harry Potter a má k Danielovi blízko, Emma nemá také tolik novinek, takže si myslím, že z časového hlediska by to mělo být fajn, již trochu dělám na rozcestnících, ale jdu na to pomalu.

Kolem Daniela je toho docela dost, tedy určitě více, jak za poslední dobu, takže mám radost, že Vás mohu informovat pravidelně a ne jen jednou za 14 dní. Dnes tu mám plakát k dalšímu filmu Daniela - Beast of Burden, film bude mít premiéru na začátku příštího roku, plakát je bohužel ale v menší kvalitě, ale velmi se mi líbí jeho zpracování.

imagebam.com .
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Posters

New photo by Elliott Morgan

Pondělí v 11:58 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevila se jedna nová fotografie z roku 2013 a to pro fotografa Elliotta Morgana, pokud Vám tento photoshoot unikl a nebo si chcete jen prohlédnout další fotogragie, tak je v galerii všechny najdete.
imagebam.com
Photoshoots > 2013 > Elliott Morgan

Yukitaka Amemiya

10. října 2017 v 20:15 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se několik fotografií z roku 2016 od japonského fotografa Yukitaky Amemiya, fotky vznikly k propagaci filmu Swiss Army Man. Daniel je na fotkách fakt skvělej, moc mu to sluší a jsou to opravdu povedené portrétovky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Yukitaka Amemiya

The Cripple Of Inishmaan Photo By Simon Annand

6. října 2017 v 12:13 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
V roce 2007 Daniel Radcliffe nafotil speciální fotografie, autorem je Simon Annand, vznikly do Simonovy knihy The Half, objevila se jedna fotografie, která vznikla v divadle Noel Coward v Londýně. S fotkami se bude konat i výstava v Augsburgu v Německu a bude do 22. října 2017.
imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Simon Annand

Jungle US and UK Posters

24. září 2017 v 17:34 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Ahoj všichni, ozvala bych se dříve, ale rovnou, co jsem přijela z Itálie, tak mi druhý den začala škola a já jsem neměla tolik času a ani tolik nálady, navíc jsem dostala chřipku, takže mi to hezky začalo, ale jsem tu, pokusím se Vás co nejdříve oběhnout, ale chvíli je mi špatně a pak zase dobře, tak uvidíme, kdy to stihnu. Za moji nepřítomnost se něco málo objevilo, ale není to nic převratného, ale aspoň něco a postupně to budu vše přidávat. Jako první tu mám pro Vás dva plakáty k filmu Jungle, jedná se o britskou a americkou verzi, více se mi líbí ta britská, což je ten první.
imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Posters

Behind the scenes photos from Jungle #4

2. září 2017 v 15:04 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Objevily se tři nové fotografie z natáčení filmu Jungle, jak jsem psala, tak Daniel se nakonec nezúčastnil žádného filmového festivalu, kde se promítal film Jungle, promítání se zúčastnil, jak autor předlohy filmu a někteří herci, ale Dan se omluvil, takže doufám, že k tomu měl nějaký důvod, protože jsem se fakt těšila na nové fotografie. Jinak na těch fotkách můžete vidět, jak je Dan pohublý, protože pro tuto roli musel hladovět a zhubnout opravdu mnoho kilo, aby bylo věrohodné, že byl ztracen v džungli po několik týdnů, autorem fotografií je Thomas Kretschmann.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link:
Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

Skype Interview in Promotion of Swiss Army Man in Japan

30. srpna 2017 v 12:07 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
V září proběhne v Japonsku premiéra filmu Swiss Army Man, a nedávno se konala taková propagace Daniela, jednalo se o rozhovor pro japonské novináře, který proběhl přes Skype. Novináři si s sebou na rozhovor vzali i postavu z filmu Mannyho, tak to Daniela pobavilo, objevilo se několik fotek z rozhovoru, jsou to vlastně screeny z videa.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link:

With fans #1

21. srpna 2017 v 20:38 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Někdy, spíš poslední dobou jsem ráda, že máme i nějaké fanoušky, kteří mají na Daniela štěstí, od konce července jsem dokázala na internetu sehnat 5 fotografií s fanoušky, není to moc, ale já jsem za to ráda, protože teď je fakt ticho. Ta první je nejnovější, Dan je na ní s Laurou, s kterou byl ve studiu v Los Angeles, takže Daniel na něčem pracuje. Druhá fotografie je s letuškou, když Daniel do LA letěl, třetí fotografie je z kavárny, kde barista dělal Danovi ledovou kávu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery:
Miscellaneous > With fans

New outtakes from Bullet (Mariano Vivanco)

15. srpna 2017 v 20:37 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se několik nových fotografií až z roku 2012, jsou to fotky pro magazín Bullet. Fotografie jsou si vcelku velmi podobné, ale některé jsou i trochu odlišné, už jenom třeba tím, že jsou černobílé, bohužel zase je na nich tag od stránky, která je získala, jednou jsem již psala, že chápu, že to ta stránka koupila, ale kdyby ten tag dala aspoň někam níž, aby ty fotky prostě nezkazila. Nejvíce se mi líbí ta, kde se Dan směje. A potom jsem se rozplynula při pohledu na ty lícní kosti!
7ZI4ogaZi8Q.jpg bDUL8wo7jPI.jpg ccPTHq6ZlfA.jpg DyiJbBbW-FE.jpg
Photoshoots > 2012 > Bullet (Mariano Vivanco)

New outtakes for Angeleno Magazine

6. srpna 2017 v 21:08
source > vk.com
Pěkný večer všem, tak jsem z víkendu v Berlíně (instagram fotografie) zpátky doma, budu tu do čtvrtka a pak jsem zase pryč, takže se budu snažit možná něco přednastavit, také se chci během tohoto týdne podívat na Vaše blogy, alespoň 2x. No prozatím tu máme fotografie z roku 2016, které vznikly pro magazín Angeleno. Bohužel i tyto fotografie mají tag zdrojové stránky, ale jsou v lepším rozlišení, tak aspoň něco.
D9DGy4LJ1sk.jpg 2WZ8BFTtiLA.jpg onItAdufMvA.jpg QgVOq-kokQw.jpg
Photoshoots > 2016 > Angeleno Magazine

New outtakes from Comic Con

1. srpna 2017 v 18:11
source > vk.com
Jak je venku takové teplo, tak se přiznám, že na blog nemám všeobecně vůbec náladu, ale nedá mi to a ráda bych něco přidala, protože sem lidé chodí a je to fér. Novinky přímo nejsou, ale objevilo se hodně fotek k několika photoshootům, tak to všechno postupně dopřidám. Tak a nyní tu mám fotografie z roku 2014, které vznikly na Comic Conu, bohužel na fotkách je tag od zdrojové stránky, Danovi to na nich fakt sluší, bohužel nejsou ani nijak ve velkém rozlišení.
9AiR6uuR7pY.jpg k8D7t2FiMh8.jpg JaudzNiED0c.jpg R2RLhzbIHP4.jpg
Photoshoots > 2014 > Comic Con

New outtake for Variety

26. července 2017 v 18:41 | Posted by: Nicol

source > vk.com
Dobré pozdní odpoledne všem, musím říct, že si to chladno užívám, lépe se v tom pracuje a je to pro mne příjemnější, ano i teplo je fajn, když můžu být u bazénu, ale teď chodím hlavně do práce. Jinak mám už skoro hotové plány na srpen a zbytek tohoto týdne, v pátek bych měla odjet na několik dní na Máchovo jezero, příští týden ke konci jedu na několik dní do Berlína, potom máme výlet na 4 dny do Drážďan a pak se uvidí, jestli zbytek prázdnin budu chodit jen do práce a nebo se ještě něco naskytne, články v tu dobu možná přednastavím, mám uloženo několik setů fotek v galerii, tak si to možná předpřipravím, ale uvidíme, chtěla jsem Vám to napsat, ať víte, když to bude stát, že někde jsem :)

K Danielovi, objevila se jedna fotografie z roku 2014 a to k photoshootu pro magazín Variety, fotka je taková hodně umělecká, v galerii je i celý photoshoot, ale bohužel i s touto fotkou jsou fotky jenom tři.

tumblr_otfswaX2gm1rlha8wo1_1280_jpg.png
Photoshoots > 2014 > Variety

With fan in London

22. července 2017 v 18:45 | Posted by: Nicol
Jak jsem psala, tak s Danielem toho nyní moc není, což mě začíná mrzet a štvát, ale asi je to příležitost přidávat starší fotografie, abych pohnula s doplňováním, uvidíme, jak to bude v následujících dnech. Co se objevilo je tato fotografie, která by měla být z tohoto týdne, kde je Dan s číšníkem, který se s ním vyfotil v baru, ve kterém pracuje a to v Londýně.
(Pro zvětšení klikněte na fotografii)

Nové zákulisní fotografie z natáčení Victora Frankensteina

20. července 2017 v 18:39 | Posted by: Nicol
source > kittykissbliss.tumblr.com
Ahoj, tak jsem doma, vrátila jsem se v úterý a bylo to skvělé, někdo se ptal, že by rád viděl nějaké fotky, no sem je moc dávat nechci, ale nějaké jsou na mém instagramu, tak kdo bude mít zájem, tak se může podívat. Není jich tam zas tolik, ikdyž několik desítek fotek mám, ale zase to nechci moc zaspamovat, uvidíme, jestli tam ještě něco dodám, ale pro představu, teď budu doma a bude to spíše pracovní, ale ještě jedu do jižních Čech a na několik dní do Německa, to je ještě jasné, takže Vám dám zase info, kdy to nastane.

S Danielem se toho moc neobjevilo, takže toho na přidání moc nebude, což mě začíná fakt mrzet, protože už mě to přestává bavit, že se objevují jen fotky k starším shootům, žádné akce, ani candid, uvidíme, ještě nás čeká propagace Jungle, snad se to zlepší. Jinak nyní tu mám dvě staro nové fotky s Danem a Frances Shannon, vlastně ona je přidala na svůj twitter, takže děkujeme. Fotky vznikly na natáčení filmu Victor Frankenstein, Frances je umělecká maskérka a v ruce drží svého Oscara, kterého získala v kategorii Best Achievement in Makeup and Hairstyling za práci ve filmu The Grand Budapest Hotel.

#flashbackfriday working with the wonderful Daniel Radciffe on Victor Frankenstein. .
#professionalmakeupartist #danielradcliffe #makeupartist #hairstylist #mua #harrypotter
tumblr_orc3rkI4As1rlha8wo1_1280.jpg tumblr_oraq8mYg1u1vfe00no1_1280.jpg
Miscellaneous > Personal

In & Of Itself (29.06)

4. července 2017 v 19:56 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Po hodně dlouhé době se nám Daniel zase někde ukázal a to 29. června, kdy se šel podívat na iluzionistickou show v divadle The Daryl Roth a jednalo se o In & Of Itself, objevily se dvě fotografie ze zákulisí, kde je spolu s Derekem DelGaudiem, který zde hraje. Díky fotografiím víme, že se Daniel nachází v jeho druhém domově a to v New Yorku.
0002.jpg 0001.jpg
Appearances > 2017 > 29.06 - In & Of Itself

New stills from The Gamechangers

3. července 2017 v 19:10 | Posted by: Nicol
source > gradcliffe.net, kittykissbliss.tumblr.com, csfd
Nedávno se objevily nějaké nové fotografie z filmu The Gamechangers, který měl premiéru v roce 2015. Neskutečně se mi tu líbí vzhled Daniela, ten drsný look mu neskutečně sekne :D Hlavně v těch brýlích a kšiltovce, no měla jsem radost, že jsem fotky mohla uložit :) Pokud Vám uniklo o čem film je:

Grand Theft Auto je bezpochyby jednou z nejznámějších video her na světě. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi seznamuje se Samem Houserem (Daniel Radcliffe), americkým herním tvůrcem a producentem, který byl hlavní hnací silou při její výrobě. Cestu téhle kontroverzní hry ke slávě ztížil soudní proces, při kterém se právník Jack Thompson (Bill Paxton) snažil dokázat, že GTA a podobné hry ničí morálku, a proto je potřeba je zákonem zakázat.
22~0.jpg 14~5.jpg 13~5.jpg 19~4.jpg
Projects > Movies > The Gamechangers (2015) > Stills

Premiere of "Harry Potter and the Half-Blood Prince" in London /07.07/

30. června 2017 v 18:22 | Posted by: Nicol
source > danielradcliffe.com.br
Dlouho jsme tu neměli fotografie z premiéry Harryho Pottera, tak teď to napravím, jelikož jsme se zase k tomu dostali. Tentokrát se jednalo o premiéru 6. dílu a to Harry Potter a princ dvojí krve, jako vždy premiéra začala v Londýně, tentokrát proběhla 7. července a nesmělo ani chybět hlavní tri Daniel, Rupert, Emma. Na této premiéře se mi nelíbilo, jak měl Dan nagelované vlasy, já to nemusím. Na premiéře nechyběla ani autorka ságy J. K. Rowling.
ejc9nmvg2h70.jpg g7a22g1pmxzo.jpg 2_28729.jpg mURI_temp_8045e3e5.jpg

Promo fotografie k aukci

17. června 2017 v 13:09 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
O tom, že Daniel působil v divadle The Old Vic v Londýně jistě sledovatelé blogu ví, ale teď tu mám novinku, a to, že divadlo mělo online aukci, kde se vydělávali peníze na charitu. A i herci ze hry Rosencrantz a Guildenstern Are Dead přidali nějaké věci. Daniel přidal celou sérii knih Harry Potter se svým podpisem a několik věcí s tématikou filmu Kill Your Darlings, Now You See Me 2, Victor Frankenstein, které jsou také podepsané. Poté podepsaný plakát všemi učinkujícími divadelní hry, nebo podepsaný scénář. 13. června se na speciální večeři vyhodnotilo, za kolik bylo co vydraženo, bohužel Dan se této akce nezúčastnil, nebo ano, ale fotografie nemáme. Proč to, ale píšu, objevila se promo fotka k této aukci, kde jsou všichni ze hry a i Dan.
tumblr_or731qArlK1rlha8wo1_1280.jpg
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Auction Promotional

Portréty z filmového festivalu

11. června 2017 v 14:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Affiliates mě musí nenávidět, ale prosím vydržte to do pátku a do mé posledné zkoušky, sice to nevidím nadějně na její složení, ale budu mít aspoň více času, hlavně volného času, už se těším na sezení na trávě a čtení si, nějaké to vínko s přáteli a podívání se i na Vaše blogy, potřebuji si i předpřipravit články na tento blog, protože se pomalinku hromadí další věci, nejsou to závratné novinky, ale něco se objevuje. V rozepsaných na tyto horší časy mám už jenom dva články a tento je jeden z nich, jsou to fotografie z roku 2016 a pocházejí z 42. ročníku American Film Festival, do fotek jsem se na první pohled zamilovala, hlavně kvůli jejich černobílosti a kvůli tomu jakej je Dan fešák.
TlsOZRzs7po.jpg oBweeObRm9U.jpg e6GoO_Bebgw.jpg

Nová fotografie pro Sharp Magazine

8. června 2017 v 14:45 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dobré odpoledne, ne že by novinky nebyly, dokonce se jich postupně objevuje více a více, ale jak jsem ve zkouškovém, tak mi to časově tolik nevychází, ale včera jsem dala ( za 2) úspěšně předposlední a hlavně nejdůležitější zkoušku ze semestru, takže už jenom poslední, kterou mám za týden, ale snad se tu občas objevím, mám radost, akorát jsem trochu nepočítala, že bych ji dala (jelikož bylo vyhozeno hodně lidí se 4, která je u nás nedostatečnou), tak jsem si stihla podat přihlášku na UK, kam mě i vzali, tak přemýšlím, jestli se zapsat ke studiu a pak se během dalšího školního roku rozhodnout, co dál, nebo rovnou zůstat tam, kde jsem, uvidíme. Jinak k článku, objevila se jedna nová fotografie z photoshootu pro Sharp magazín z roku 2013. Všechny komentáře a dotazy na obou blozích pročtu, co nejdříve a budu se také snažit odpovědět.
imagebam.com
Photoshoots > 2013 > Sharp Magazine

Nové fotografie z photoshootu pro Teen Vogue (2007)

28. května 2017 v 17:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com
No musím říct, že jsem ráda, že se kolem Daniela toho nyní tolik neděje, protože jsem v půlce zkouškového a psychicky jsem na tom dost špatně, učím se pořád a nemá to konce, navíc mi stále připadá, že si to nepamatuji, jsem ráda, že jsem v půlce, ale na jednu stranu si připadám, že jsem psychicky vyčerpaná, takže na blog nemám vůbec náladu, ale zas nechci, aby to tady stálo. Využívám zásob (články v rozepsaných), co jsem si připravila k těmto případům, objevilo se totiž několik nových fotografií z photoshootu pro Teen Vogue a to z roku 2007, je tedy jasné, že vznikl při propagaci Harryho Pottera a Dan je na fotkách s Emmou a Rupertem. Bohužel fotky nejsou nijak kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Teen Vogue

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead #12

2. května 2017 v 18:56 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dlouho jsem nepřidala fotky s fanoušky, tak to napravíme, postupně jsem do galerie nové fotografie přidávala a nasbíralo se jich přes 100, tak jsem si řekla, že již tento článek zveřejním a mimochodem divadlení hra Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se dočkala menšího prodloužení, jelikož je velmi úspěšná, takže se přidaly další data a místo 25. dubna, kdy mělo představení končit, tak bude končit 6. května, takže se dočkáme ještě nějakých fotek s fanoušky a já doufám, že se dočkáme ještě nějakých jiných novinek, uvidíme, co má Daniel v plánu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans after performance [ 119 nových fotografií]
 
 

Reklama