Gallery Updates

Portraits By Maarten de Boer

Úterý v 18:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Po panelu seriálu Miracle Workes herci nafotili i nějaké portrétové fotografie, jako první tu mám dva portréty od fotografa Maartena de Boerea. Fotky se mi velmi líbí, ale je škoda, že nejsou až tak kvalitní.

imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > By Maarten de Boer

Daniel Radcliffe at Miracle Workers at the 2018 Winter TCA Press Tour /11.01/

Sobota v 11:50 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jupí, věřím a trochu to vypadá, že jaro bude pro mě a část blogu o Danovi příznivá, jelikož by se novinky měly objevovat. Seriál Miracle Workers bude mít premiéru na jaře, přesný měsíc nevíme, film Beast of Burden by měl být propagován v únoru a Dan by během března a května měl natáčet dva nové filmy. Docela nabité si myslím, tak snad tomu novinky budou odpovídat.

Vrátíme se k seriálu Miracle Workers měl 11. ledna svůj panel během 2018 Winter TCA Press Tour, panelu se zúčastnil Daniel,Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, a výkonný producent Simon Rich.

Fotek se objevilo docela dost, což mám radost, hlavně se objevily i krásné portrétové fotografie. Co je na fotkách vidno, tak se Dan oholil, oplakala jsem to, protože na něm vousy miluji, ale já věřím, že k tomu má důvod a pak si to zase nechá dorůst, protože i on má rád vousy, nebo jestli chtěl zase na chvíli změnu. Ale i tak mu to neskutečně slušelo, byl zase usměvavý a já mám z fotek druhé Vánoce.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson Arriving at Poppy Nightclub in West Hollywood /07.01/

Pátek v 12:36 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Přidávám ještě něco s Emmou Watson, 7. ledna byla po předávání cen Zlaté Glóby vyfocena, když přicházela do nočního klubu Poppy v Západním Hollywoodu. Objevily se čtyři fotografie.
Jinak stal se zázrak a objevily se nové fotografie Daniela z akce a vypadá tam senzačně! Přidám je co nejdříve, ikdyž mám něco na přidání ještě něco s Emmou, ale nějak to proložím.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at 2018 Golden Globes Awards /07.01/

8. ledna 2018 v 13:27 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Tak a máme tu fotografie Emmy Watson ze 7. ledna, kdy se konalo předávání 75. ročníku cen Zlaté Glóby (Golden Globes). Předávání proběhlo v hotelu Beverly Hilton. Emma, jak jsem psala již v minulém článku, měla na sobě černé šaty, na podporu kampaně proti sexuálnímu obtěžování Time's Up, které je součástí, brzy napíšu ten článek snad. Celý večer byla tato kampaň vyzdvihována a všechny celebrity, které se večera zúčastnili, tak měli na sobě černou.

Vybrané ambasadorky tohoto projektu si na koberec vzali doprovod, většinou aktivistku, která bojuje za práva žen, Emma se zde objevila po boku Marai Larsai.

Emma se v tento večer objevila i na pódiu, spolu s Robertem Pattinsonem předávala cenu v kategorii Best Television Limited Series or Motion Picture, cenu vyhrál seriál Big Little Lies.

Mimochodem, v prosinci se objevila zpráva, že se Emma rozešla s přítelem Williamem a bulvár vytvořil fámu, že se Emma dala právě dohromady s Robertem, který se také rozešel se svou snoubenkou. Tak mi přišlo docela úsměvné, že se po těch zprávách objevili spolu na pódiu, jsem zvědavá, co bude bulvár psát teď, ale zase by se mi spolu i líbili.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at BAFTA Tea Party at the Four Seasons Hotel in Los Angeles /06.01/

7. ledna 2018 v 16:41 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Nečekala jsem to, ale Emma se před předáváním cen Zlaté Glóby zúčastnila ještě jedné z akce, takže máme první oficiální fotografie z tohoto roku již dnes a Emma na nich má i tu ofinu, takže máme větší představu, jak to na ni vypadá. Jdeme od začátku, Emma se 6. ledna zúčastnila BAFTA Tea Party (že by se nám pak zúčastnila oficiálních BAFTA cen, prosím?), akce se konala v hotelu Four Seasons v Los Angeles. Na sobě Emma měla bundičku a černé kalhoty, tento komplet je značky Osman, k tomu zvolila boty značky Susi Studio, které se mi také velmi, celkově outfit za mě ano, jistě nejsou to šaty, ale velmi se mi tento komplet líbí a Emmě sluší. Make-up měla přírodnější a také jsem se do něho zamilovala, ta rtěnka je skvělá. A k ofině, tak ta se mi líbí pořád, je to změna, ale příjemná.

Podle informací, by se Emma měla na Glóbech objevit v černé róbě na podporu kampaně Time's Up, ke které se připojilo až 300 žen v Hollywoodu, je to kampaň proti sexuálnímu obtěžování, o této kampani Vás více budu později informovat později, protože Emma je také její součástí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson Spotted in London /14.12/

24. prosince 2017 v 0:52 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Konečně jsem tu, dlouho jsem se neozvala, ale bylo toho dost a ještě toho dost bude, znáte to, ale konečně jsem tu s novým článkem a konečně, již podruhé tu máme fotografie s Emmou. která byla vyfocena v ulicích Londýna před několika dny, přesněji 14. prosince, fotografie nejsou příliš kvalitní a Emma je na nich i z boku, ale jsem ráda, že ji zase po delší době vidím.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Candids > 2017 > 14.12 - Spotted in London

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Behind The Scenes

9. prosince 2017 v 16:19 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker
Mimo jediných oficiálních fotografií z natáčení Fantastických zvířat 2 se objevily i čtyři fotografie ze zákulisí natáčení. Jsem ráda, že máme aspoň něco no, natáčení probíhalo převážně ve studiích a herci toho také moc nesdílejí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > Behind The Scenes

Daniel Radcliffe: Unknown Photoshoot BTS

8. prosince 2017 v 23:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dnes tu jsem ještě později, jak včera, ale měla jsem docela den, kdy se mi nic nechtělo a odpoledne jsem se aspoň dokopala na nákupy dárků, no největší už mám koupené, ale ještě musím přemýšlet, co koupit babičkám a dvěma kamarádkám, ale stále se uklidňuji, že čas ještě je. Když se vrátím k blogu, tak jsem objevila další fotografii z focení nového photoshootu Daniela, je to již třetí set fotek z focení a zatím se nám nic neobjevilo, tak nevím, na co tak dlouho čekají, chci nějaké supr čupr fotografie, ale tak aspoň něco na přidání je, musím trochu pohnout s novinkami, tak zítra tu čekejte minimálně dva články.
imagebam.com
Photoshoots > 2017 > Unknown (BTS)

Emma Watson Strolling around Paris with a friend /23.11/

26. listopadu 2017 v 12:26 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Teď mám neskutečnou radost, protože to netrvalo dlouho a máme tu nové fotografie s Emmou Watson, ta byla vyfocena při procházce Paříží se svou kamarádkou 23. listopadu. Emma vypadala naprosto perfektně, měla boží outfit, líbí se mi, jak to vše sladila 💕
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: "Blondie" concert in Edinburgh with Deborah Harry (06.11.2017)

21. listopadu 2017 v 17:05 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Mám tu pro Vás fotku s Emmou Watson, která se objevila souběžně s candid fotkami, které jsem přidávala před pár dny, ale jelikož jsem si ji šetřila, tak ji přidávám až nyní. Fotka pochází z 6. listopadu ze Skotska, přesněji z Edinburgu, na fotce je Em spolu s členkou skupiny Blondie Deborah Harry a vznikla právě na koncertu této skupiny.
imagebam.com

Daniel Radcliffe: With Fans #4

17. listopadu 2017 v 19:30 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
S Danielem je ticho, na to jsem již zvyklá, tak jsem ráda, že ještě něco přidat můžu, jsou to tyto tři fotografie s fanoušky, které se za poslední týden objevily, ta první je nejnovější a pochází z Londýna, kde se Daniel nyní nachází, druhá je z New Yorku a byla vyfocena přibližně minulý týden, ta třetí se objevila až nyní, ale je ještě z doby, kdy Daniel v první polovině roku hrál ve hře Rosencrantz and Guildenstern are dead.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Emma Watson Out and About in London /10.11/

16. listopadu 2017 v 13:00 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Konečně jsem tady, tentokrát to nebyla má chyba, ale nefungovala mi galerie, ale už jsem napsala a mělo by být všechno v pořádku, takže snad to půjde i nadále. Teď tu mám asi to nejdůležitější a to jsou nové candid fotografie s Emmou Watson. Ta byla vyfocena 10. listopadu v ulicích Londýna spolu s přáteli a jak je vidno, tak měla velmi dobrou náladu, jen je škoda, že nejsou až tak kvalitní, ale to se dá přežít, jsem ráda, že máme něco nového.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (BTS)

11. listopadu 2017 v 20:42 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
A aby tu bylo i něco s Danielem, tak tu mám další behind the scenes fotografii z dalšího photoshootu, který Dan nafotil, tuto fotografii sám sdílem na svém Google+ účtu, jedná se o fotografii pro Esquire Middle East, fotka je zase velmi parádní a už abychom měli nějaké fotografie, nějaký ten shoot by to chtělo :)
imagebam.com
Photoshoots > 2017 > Esquire Middle East (BTS)

Emma Watson: Beauty and the Beast Behind The Scenes #2

11. listopadu 2017 v 15:28 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Dobré odpoledne všem, omlouvám se za menší nepřítomnost, ale snad chápete, že když není čas, tak jde blog stranou, ale již jsem tu a mám tu i nějaké novinky, budu se snažit je přidat, co nejdříve. Nejdříve tyto čtyři nové fotografie z natáčení filmu Kráska a zvíře s Emmou Watson, nejvíce se mi líbí ta první.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Beauty and the Beast (2017) > Behind the Scenes

Daniel Radcliffe: With Fans #3

8. listopadu 2017 v 17:15 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dnes nebudu přidávat žádné starší fotografie, ale potřebuji dopřidat nějaké restíky, jedná se o menší novinky, které se mi moc nechtějí přidávat, ale nechci, abych to pak přidávala hodně pozdě, nejdříve tu mám pro Vás nějaké fotografie s fanoušky, které se objevily s Danielem, jedná se o dvě takové hraniční fotografie, Dana tam fotí a on o tom ani neví, ale přidávám vám je a pak jsou tu fotky z lezení, kterému se Dan nyní docela věnuje. Dan se opravdu hodně věnuje sportu a docela se ho to drží, ale to je dobře. Mimochodem, také se Vám (holkám) líbí na chlapech ty žíly na ruce? Já to miluju!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Daniel with his personal trainer

31. října 2017 v 19:03 | Posted by: Nicol
Daniel ve svém volném čase tráví pravidelně čas v posilovně a nedávno se na internetu objevila jeho fotka s jeho osobním trenérem a k tomu byl tento vzkaz.

"Můj poslední den v Londýně než se přestěhuji do České republiky.
Poslední workout s mým oblíbeným zákazníkem. Všechno tohle je velmi emotivní a dohání mě to k slzám. Necítil jsem se moc dobře, ale co se objevil Daniel a přišel k mně a popřál mi hodně štěstí (trénovali jsme spolu poslední tři roky), tak se mi zlepšila nálada. V UK jsem získal mnoho zkušeností, trochu mě i změnila, ale já jsem za to rád. Daniel mi dal trochu jinou perspektivitu, jak přemýšlet o životě, bude mi velmi chybět a také lidé, s kterými jsem měl možnost za dobu mého pobytu setkat.
Děkuji Vám za vše.

Oto."

imagebam.com
Miscellaneous > Personal

Daniel Radcliffe: Icon El País (BTS)

29. října 2017 v 19:28 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Vypadá to, že bychom se co nejdříve mohli dočkat nějakého nového photoshootu, protože se objevila jedna nová fotografie z focení pro Icon El País, jako já už teď umírám, jak to Danovi na fotce sluší, doufám, že se nám brzy objeví fotografie oficiální.

imagebam.com
Photoshoots > 2017 > Icon El País (BTS)

Emma Watso Arriving at Chiltern Firehouse in London /21.10/

25. října 2017 v 20:34 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
A druhý slíbený set fotografií s Emmou Watson je také z 21. října, tentokrát fotografové zachytili Emmu, když přicházela do Chiltern Firehouse, což je hotel s restaurací v Londýně. Emma asi neměla moc náladu na fotografy, ale musím říct, že ji to velmi slušelo, líbí se mi její rtěnka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson Spotted after having lunch with a friend in Soho in London /21.10/

24. října 2017 v 14:55 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Volejme hurá a třikrát se radujme, objevily se dva sety candid fotografií s Emmou Watson, přidám nejdříve ten, co se objevil dříve, a zítra ten druhý, abych měla co přidávat a nemusela sahat po starších věcech. Emma byla vyfocena 21. října, když odcházela z oběda, na kterém byla se svou kamarádkou v Soho v Londýně, Emma měla na sobě bílý svetr s copánkovým vzorem a černé kalhoty, k tomu zvolila menší černou kabelku a na hlavě měla také sluneční brýle, vypadala skvěle!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe Arriving and Leaving Studios of BBC Radio 1 in London /19.10/

24. října 2017 v 12:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel byl i paparazzi 19. října vyfocen, vyfotili ho, když měl namířeno a následně opouštěl rádio BBC Radio 1 v Londýně. Daniel měl na sobě svou oblíbenou kšiltovku, kterou nosí pravidelně a velmi mu sluší, dokonce při odchodu z rádia se vyfotil i s několika fanoušky. Oficiální fotografie z rádia Vám také přidám, vidím to, na zítra.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: With Fans #2

19. října 2017 v 16:33 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se pár fotografií Daniela s fanoušky, včechny tři fotografie pocházejí z letiště Heatrow v Londýně, dlouho se spekulovalo, kam má Daniel namířeno a nakonec několik dní strávil v Georgii, Atlantě, kde podle všeho měl natáčet nějaké scény pro jeho film, nebylo zkonkrétněno pro jaký film, ale já si myslím, že to bylo dotáčení nějakých scén pro Beat of Burden, ale nemohu to potvrdit a co mohu ještě napsat, tak jsem Vás informovala, že si Daniel zahraje v seriálu Miracle Workers, seriál by se měl začít natáčet v listopadu.

Jinak novinek se s Danielem nakupilo dost a dokonce se snad brzy dočkáme i nových photoshootů, proto s určitostí čekejte článek denně, možná, když těch novinek bude opravdu dost, tak ráno a večer článek, ale mám radost, že je o Danielovi konečně slyšet, ale samozřejmě budu doufat i v novinky s Emmou.

Jinak, kdo nechce čekat, než novinky přidám na blog, tak budou postupně nahrané v galerii, kde budou o několik dní dříve, ale věřím, že Vám to bude stačit na blogu, ale kdyby náhodou. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Emma Watson: New Beauty and the Beast Behind the Scenes

17. října 2017 v 19:40 | Posted by: Nicol
source > return-girls
U Emmy Watson je v současné době opravdové novinkové sucho, ale chci střídat novinky po dnech, jak u Dana, tak Emmy, možná budu přidávat starší věci, ještě uvidím, jak to bude, ale dnes se mi aspoň něco podařilo najít a jedná se o tři nové fotografie z natáčení filmu Kráska a Zvíře, kdy měl film premiéru na jaře tohoto roku a musím říct, že tuto předělávku pohádky naprosto miluji a řadí se k oblíbeným disneyovkách, stejně jako ta původní verze.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Beauty and the Beast (2017) > Behind the Scenes

New photo by Elliott Morgan

16. října 2017 v 11:58 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevila se jedna nová fotografie z roku 2013 a to pro fotografa Elliotta Morgana, pokud Vám tento photoshoot unikl a nebo si chcete jen prohlédnout další fotogragie, tak je v galerii všechny najdete.
imagebam.com
Photoshoots > 2013 > Elliott Morgan

Yukitaka Amemiya

10. října 2017 v 20:15 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se několik fotografií z roku 2016 od japonského fotografa Yukitaky Amemiya, fotky vznikly k propagaci filmu Swiss Army Man. Daniel je na fotkách fakt skvělej, moc mu to sluší a jsou to opravdu povedené portrétovky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Yukitaka Amemiya

The Cripple Of Inishmaan Photo By Simon Annand

6. října 2017 v 12:13 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
V roce 2007 Daniel Radcliffe nafotil speciální fotografie, autorem je Simon Annand, vznikly do Simonovy knihy The Half, objevila se jedna fotografie, která vznikla v divadle Noel Coward v Londýně. S fotkami se bude konat i výstava v Augsburgu v Německu a bude do 22. října 2017.
imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Simon Annand
 
 

Reklama