Gallery Updates

Promo fotografie k aukci

17. června 2017 v 13:09 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
O tom, že Daniel působil v divadle The Old Vic v Londýně jistě sledovatelé blogu ví, ale teď tu mám novinku, a to, že divadlo mělo online aukci, kde se vydělávali peníze na charitu. A i herci ze hry Rosencrantz a Guildenstern Are Dead přidali nějaké věci. Daniel přidal celou sérii knih Harry Potter se svým podpisem a několik věcí s tématikou filmu Kill Your Darlings, Now You See Me 2, Victor Frankenstein, které jsou také podepsané. Poté podepsaný plakát všemi učinkujícími divadelní hry, nebo podepsaný scénář. 13. června se na speciální večeři vyhodnotilo, za kolik bylo co vydraženo, bohužel Dan se této akce nezúčastnil, nebo ano, ale fotografie nemáme. Proč to, ale píšu, objevila se promo fotka k této aukci, kde jsou všichni ze hry a i Dan.
tumblr_or731qArlK1rlha8wo1_1280.jpg
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Auction Promotional

Portréty z filmového festivalu

11. června 2017 v 14:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Affiliates mě musí nenávidět, ale prosím vydržte to do pátku a do mé posledné zkoušky, sice to nevidím nadějně na její složení, ale budu mít aspoň více času, hlavně volného času, už se těším na sezení na trávě a čtení si, nějaké to vínko s přáteli a podívání se i na Vaše blogy, potřebuji si i předpřipravit články na tento blog, protože se pomalinku hromadí další věci, nejsou to závratné novinky, ale něco se objevuje. V rozepsaných na tyto horší časy mám už jenom dva články a tento je jeden z nich, jsou to fotografie z roku 2016 a pocházejí z 42. ročníku American Film Festival, do fotek jsem se na první pohled zamilovala, hlavně kvůli jejich černobílosti a kvůli tomu jakej je Dan fešák.
TlsOZRzs7po.jpg oBweeObRm9U.jpg e6GoO_Bebgw.jpg

Nová fotografie pro Sharp Magazine

8. června 2017 v 14:45 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dobré odpoledne, ne že by novinky nebyly, dokonce se jich postupně objevuje více a více, ale jak jsem ve zkouškovém, tak mi to časově tolik nevychází, ale včera jsem dala ( za 2) úspěšně předposlední a hlavně nejdůležitější zkoušku ze semestru, takže už jenom poslední, kterou mám za týden, ale snad se tu občas objevím, mám radost, akorát jsem trochu nepočítala, že bych ji dala (jelikož bylo vyhozeno hodně lidí se 4, která je u nás nedostatečnou), tak jsem si stihla podat přihlášku na UK, kam mě i vzali, tak přemýšlím, jestli se zapsat ke studiu a pak se během dalšího školního roku rozhodnout, co dál, nebo rovnou zůstat tam, kde jsem, uvidíme. Jinak k článku, objevila se jedna nová fotografie z photoshootu pro Sharp magazín z roku 2013. Všechny komentáře a dotazy na obou blozích pročtu, co nejdříve a budu se také snažit odpovědět.
imagebam.com
Photoshoots > 2013 > Sharp Magazine

Nové fotografie z photoshootu pro Teen Vogue (2007)

28. května 2017 v 17:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com
No musím říct, že jsem ráda, že se kolem Daniela toho nyní tolik neděje, protože jsem v půlce zkouškového a psychicky jsem na tom dost špatně, učím se pořád a nemá to konce, navíc mi stále připadá, že si to nepamatuji, jsem ráda, že jsem v půlce, ale na jednu stranu si připadám, že jsem psychicky vyčerpaná, takže na blog nemám vůbec náladu, ale zas nechci, aby to tady stálo. Využívám zásob (články v rozepsaných), co jsem si připravila k těmto případům, objevilo se totiž několik nových fotografií z photoshootu pro Teen Vogue a to z roku 2007, je tedy jasné, že vznikl při propagaci Harryho Pottera a Dan je na fotkách s Emmou a Rupertem. Bohužel fotky nejsou nijak kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Teen Vogue

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead #12

2. května 2017 v 18:56 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dlouho jsem nepřidala fotky s fanoušky, tak to napravíme, postupně jsem do galerie nové fotografie přidávala a nasbíralo se jich přes 100, tak jsem si řekla, že již tento článek zveřejním a mimochodem divadlení hra Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se dočkala menšího prodloužení, jelikož je velmi úspěšná, takže se přidaly další data a místo 25. dubna, kdy mělo představení končit, tak bude končit 6. května, takže se dočkáme ještě nějakých fotek s fanoušky a já doufám, že se dočkáme ještě nějakých jiných novinek, uvidíme, co má Daniel v plánu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans after performance [ 119 nových fotografií]

Moves Magazine (Nové fotografie)

23. dubna 2017 v 17:40 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Objevilo se celkem 6 nových fotografií k photoshootu, který Daniel nafotil v roce 2014 pro magazín Moves, bohužel kvalita fotek není přiliš veliká a navíc je tam tag, což mi docela vadí, ale co se dá dělat, aspoň něco jsem našla ohledně Daniela, ale jelikož se pořád objevují fotky s fanoušky, tak další článek bude zase několik setů fotek s nimi, abych pak nemusela přidávat milion článků po sobě :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2014 > Moves Magazine

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead #10

10. dubna 2017 v 19:36 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Myslela jsem si, že o tomto víkendu začnu dělat na novém layoutu, ale vůbec jsem nestihla otevřít photoshoot, takže to chci zkusit o volnu, co mám teď od čtvrtka, vůbec netuším do jakých barev bych to ladila, ale chtěla bych tmavší, fotky jsem asi našla, ale uvidíme, jak mi do toho půjdou, takže pokud to vyjde, můžete čekat nový layout, také bych chtěla zveřejnit novou anketu měsíce, ale při žádných pořádných novinkách na to tolik nespěchám, ale chci to zveřejnit asi ve středu, uvidíme. Jak jsem slíbila, tak ty fotky s fanoušky budu dávat po několika setech, mám tu tedy fotky, které jsou ještě z března, doufám, že se brzy dostanu aspoň k tomu dubnu :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 13.03 - With Fans

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 15.03 - With Fans

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 16.03 - With Fans

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 18.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /11.03/

29. března 2017 v 21:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Konečně, jak jsem psala, tak dnes večer jsem měla poslední průběžný test a to z práva, který jsem musela dát na 50 % a podařilo se mi to, ještě jsem měla štěstí na otázky, takže mám rovnou skoro 90 %, příští týden mám sice nějaké testy, ale z předmětů, ze kterých píšeme pravidelně a není toho najednou moc, ale děsí mě, že už si musím zapisovat termíny na zkouškové, fakt občas pláču v duchu, že bych raději znova maturovala, když se na to podívám zpětně, ale zítra až přijdu z práce, tak budu mít konečně čas na Vaše blogy, takže se ráda podívám, co je u Vás nového, taky nemá být moc hezky, takže se nebudu cítit špatně, kdyby mi to nevyšlo kvůli počasí. :D Jinak se nic nového neobjevilo až na fotky s fanoušky, takže je přikládám, upřímně nevím, co k fotkám psát, takže Vás otravuji trochu s mým životem, ikdyž ne do podrobností, to já moc na to nejsem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 11.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /10.03/

25. března 2017 v 20:07 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, takže jsem tu o den později, překonávám se, ale musím pohnout s těmi fotkami od fanoušků, jelikož je jich stále dost, ale nebojte, pokud se objeví něco jiného, tak to bude mít přednost, ale nic není, bohužel. Jinak jsem konečně ráda, že už začíná být hezky, protože ten minulý týden byl fakt depresivní, sice příští týden bude také a to díky škole, ale aspoň bude hezky. Jinak dělám si zase wishlist na knihy, a došla jsem k číslu 30, takže se asi nedoplatím, v tom jsem ráda, že díky brigádě ke škole si můžu občas udělat radost takto mimo, ale samozřejmě postupně, ale někdy bych vykoupila celé knihkupectví, celou parfumérii, všechno :D Ale zajímalo by mě, co je na Vašem wishlistu, co se týče knih, ráda se inspiruji.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 10.03 - With Fans

S fanoušky před divadlem The Old Vic v Londýně /09.03/

24. března 2017 v 20:03 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Dobrý večer všem, snažím se tu být, tak často, jak to jde, ale bohužel příští týden mám plný průběžných testů v semestru, ve středu večer píšu poslední, tak snad potom tu budu každý den, jeden musím napsat na 50 %, ostatní nejsou omezené, ale chci je napsat dobře, abych nahrabala body potom ke zkouškovému. Jak už je tradicí, tak jsou hlavně fotografie s fanoušky, takže přidávám tyto, které jsou z 9. března a jsou jenom čtyři, jedinou změnou je, že nejsou v divadle The Old Vic, ale před divadlem, kdy Dan mířil na zkoušku před představením.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 09.03 - With Fans

Mensfolio (Nová fotografie)

22. března 2017 v 19:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Aby tu nebylo přefanouškováno, tak jsem se snažila najít něco jiného, ale je to těžké upřímně, ale přiznám se, že mě už tolik ty fotky s fanoušky nebaví přidávat, zaprvé jim fakt začínám závidět, mimochodem i jedna moje známá má fotografii s Danem, když na mě ta fotka vybafla na FB, tak jsem zaplakala, že mi ten Londýn v tom období, kdy se hra hraje nevychází, až poté :( A zadruhé nevím, co k těm fotkám stále psát. Takže jsem ráda, že si mohu od toho dát na chvilku pauzu, no objevila se jedna fotografie k photoshootu pro magazín Mensfolio, tedy tu fotky jsme již mohli vidět, ale byla v takovém rámečku, teď je samostatně a i kvalitnější.
imagebam.com
Photoshoots > 2015 > Mensfolio

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /07.03/

19. března 2017 v 21:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, tak jak se máte? Musím říct, jak je venku hnusně, tak se mi nic nechce, jenom spát a číst si knížku a pít čaj, ale aspoň jsem stihla za tento týden přečíst dvě knihy, takže jsem ráda, že jsem trochu pohla s knihami, které si chci přečíst a odškrtávat si wishlist, jedna z těch knih je scénář k Fantastickým zvířatům, jelikož se mi film líbil, tak se mi líbila i tato kniha, nejvíce nemohu z toho obalu, ten je fakt nádherně promakaný, ale prostě mám nejraději knihy psané v próze, to se mi čte nejlépe. Aby tento článek nebyl jenom o mém povídání, tak se vrhneme na podstatu a to jsou další fotografie Daniela s fanoušky, které vznikly jako vždy po představení, tyto pocházejí ze 7. března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 07.03 - With Fans

Daniel se studenty chlapecké školy

17. března 2017 v 22:04 | Posted by: Nicol
source > twitter.com
Možná někteří víte, že Daniel v mládí studoval prestižní soukromou chlapeckou školu City of London, proč se o tom zmiňuji, Daniel poslal několik vstupenek do této školy a chlapci tam měli možnout vidět Daniela ve hře Rosencrantz and Guildenstern are Dead a po vystoupení se s ním vyfotili v zákulisí, no zase mě dojalo, jak je Dan úžasný člověk.
imagebam.com
Miscellaneous > Personal

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /04.03/

15. března 2017 v 20:12 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Omlouvám se moc, že tu teď moc nejsem, ale nějak na blogy nemám všeobecně moc náladu a ani čas, chodím do práce, do školy a chci trávit čas i se svými přáteli a hlavně jsem si zase stanovila, že chci zase více číst knihy a teď to všechno dokázat naplánovat a mít čas na vše, rozhodně na blogu o Danielovi končit nehodlám, protože prostě Daniel, ale neslibuji, že tu budu každý den. No, takže mám tu pro Vás další fotky s fanoušky, když jsem koukala, kolik setů mám zase na přidání, tak jsem se zděsila, ale tak konečně máme tolik nových fotek, Danielovi to modré triko neskutečně sluší. Fotky pocházejí ze 4. března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 04.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /03.03/

11. března 2017 v 16:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, musím pohnout s novinkami s Danielem, jelikož se nové fotky s fanoušky objevují a objevují a nechci mít pak velkou prodlevu s daty. A konečně se podívám na ty Vaše blogy, nějaké jsem stihla navštívit již včera. Tak tyto fotografie jsou zase po představení a jsou z 3. března, Daniel zde má zase krásné triko a celkově mu to moc sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 03.03 - With Fans

Představení hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead tisku v divadle Old Vic v Londýně (07.03)

10. března 2017 v 15:29 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Slibuji, že snad zítra už Vás konečně oběhnu, ale dnes přesněji za chvíli jdu na víno s přáteli a nějak se mi do toho nechce a hlavně to nestíhám, ale aspoň přidám tyto fotografie, které jsou ze 7. března, kdy se konala premiéra divadelní hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead, ale ne pro diváky, hra už se hraje skoro 14 dní, ale pro tisk, fotek se neobjevilo tolik, ale jsem za ně ráda, Daniel měl tmavě modrý oblek, který mu neskutečně padne a sluší mu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 07.03 - Rosencrantz and Guildenstern are Dead's opening (press) night at the Old Vic Theatre in London

První oficiální fotografie ze hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead

8. března 2017 v 19:08 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jak jsem psala, tak konečně jsem se dočkala a mám připraveno plno novinek na přidání, sice tam jsou hodně fotky s fanoušky, už mám uložené tři sety ze tří dní, ale také se Daniel zúčastnil jedné akce a nějaké starší fotky do photoshootů, to všechno uvidíte v následujích dnech, ale toto jsem chtěla přidat hned, a to jsou oficiální fotografie ze hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, mám radost, protože jsem oficiální fotografie přivolávala opravdu dlouho a nezklamaly, Daniel vypadá na fotkách skvěle a fotky jsou hezky kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Official Production Photos

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /01.03/

5. března 2017 v 18:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Pořád čekám na ty oficiální fotografie z představení a ono nic, ne že bych nebyla ráda za ty fotky s fanoušky, ale jak se neobjevuje nic jiného, tak mě to trochu štve, ale nestěžuji si, protože by se nemuselo objevovat nic. I tentokrát se Dan po představení s několika vyfotit a tyto fotografie pochází z 1. března, už jsem poskládala i fotky z 3. března, tak ty někdy také přidám :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 01.03 - With Fans

Nová promo fotografie ke hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead

4. března 2017 v 9:55 | Posted by: Nicol
source > danielradcliffe.com.br
Dobré ráno všem, dnes je velmi krásně venku, takže tu budu až večet, tak snad to pochopíte :) Ale aby tu něco bylo, tak se objevila nová promo fotografie ke hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, byla použita i k plakátu, který propagoval živé vysílání hry 20. dubna, více info o tom najdete TADY a TADY. Danielovi to neskutečně sluší!
imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Promotional


S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /28.02/

2. března 2017 v 19:55 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Pokud to bude pokračovat stejným tempem, tak jsem šťastná, protože tu mám další fotografie s fanoušky, tedy hlavně s Danielem, fotky jako vždy pochází z Londýna, z divadla The Old Vic, kde Daniel hraje ve hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead , tyto fotografie jsou z posledního únorového dne 28. února. Danovi to zase moc sluší a líbí se mi to triko, na zítra mám připravené další fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 28.02 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /27.02/

2. března 2017 v 13:36 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak jsem spletla a představení hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se konaly ještě teď v únoru, špatně jsem se podívala na rozpis dat, jinak hra se bude hrát až 8x týdne, ale někdy je jich méně, ale pravidelně až do konce dubna bych měla mít aspoň fotky s fanoušky, ikdyž doufám, že se třeba dočkáme aspoň nějakých oficiálních fotek ze hry a nebo nějakých candid fotek, ale uvidíme, mám tu tedy fotky s fanoušky, které jsou z 27. února. Danovi to zase neskutečně slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 27.02 - With Fans

Fotky z představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead od fanoušků (25. únor)

27. února 2017 v 20:24 | Posted by: Nicol
Na internetu jsem ještě našla tři fotografie od fanoušků, kteří se 25. února zúčastnili divadelního představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, jelikož se nesmí v divadle fotit během hry, tak jsou ty fotky nekvalitní, ale přidávám je, protože novinky s Danem nejsou žádné a další představení je až 3. února, takže si myslím, že do té doby nebude asi nic.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > 25.02 - Performance (Photos from fans)

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /25.02/

26. února 2017 v 13:01 | Posted by: Nicol
source > tumblr.com
Tak jsem doufala a mé přání se splnilo, jelikož tu máme nové fotografie, jsou to fotky s fanoušky. Včera se totiž konala premiéra Rosencrantz & Guildenstern Are Dead v divadle Old Vic v Londýně, a Daniel se po představení šel vyfotit s fanoušky a podepsat se jim. Mnoho fanoušků na sociální sítě přidalo svou fotku, takže jsem Vám to posbírala a máme tu rovnou 15 fotografií ze včera a doufám, že se dočkáme dalších fotek v další dny představení. U každé fotky byl popisek, jak byl Dan milý a jedna fanynka k fotce napsala, že se s Danem vyfotila a pak se vrátila pro autogram se slovy, že se omlouvá, že ho otravuje a Dan ji na to řekl, že jeho fanoušci ho neotravují nikdy a celkově všichni psali, že byl na ně neskutečně milý a že si s nimi i povídal.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 25.02 - With Fans

A mám tu ještě jednu fotku s fanynkou, která je z 24. února, kdy Dana zastihla před divadlem, kam šel na zkoušku.
imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Behind the scenes photos from Swiss Army Man #6

24. února 2017 v 20:15 | Posted by: Nicol
source > tumblr.com
Novinky stále nejsou, takže čerpám ze železných zásob, zítra je premiéra hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, tak jsem zvědavá, zda-li se objeví nějaké fotografie, uvidíme. Mám tu pro Vás tři fotografie, které jsem zařadila do behid the scenes rubriky k filmu Swiss Army Man a je to z přípravy "umělého" Mannyho, ale musím říct, že jak to vypadá realisticky, tak mě to i děsí :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead Poster

20. února 2017 v 19:49 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Po odvysílání páteční epizody The Graham Norton Show, ano budu to stále zmiňovat, stále z toho mám obrovskou radost, se objevil nový a hlavně první promo plakát ke hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, ve které Daniel hraje v hlavní roli, na plakátu je i info, které jsem Vám zmiňvala, že představení začínají 25. února, což je za chvilinku, takže doufám, že se něco objeví a bude objevovat ke hře.
imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Posters
 
 

Reklama