Gallery Updates

Emma Watson Leaving Vanity Fair After Party /04.03/

Před 34 minutami | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Ještě se vrátíme na chvilku k Oscarovému večeru, tedy už noci, protože to bylo po půlnoci a již 5. března, kdy byla Emma Watson vyfocena při odchodu z oficiální after párty od magazínu Vanity Fair, objevilo se pět fotografií.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Icon (March)

Středa v 19:32 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak pokud si pamatujete, tak koncem minulého roku jsem přidávala fotografie ze zákulisí focení ještě jednoho photoshootu a ten se již objevil, Daniel se objevil na březnové obálce magazínu Icon, myslím si, že se jedná o španělský magazín, tedy připadá mi to podle jazyku, ale pokud někdo víte víc, klidně napište, já španělsky neumím. Objevily se čtyři fotografie z photoshootu a poté několik scanů z magazínu. Fotky se mi také zalíbily na první pohled, jsou zase trochu jiné než pro Esquire.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
Photoshoots » 2018 » Icon
Magazine Scans » 2018 » Icon (March)

Emma Watson má nového přítele!

10. března 2018 v 19:35 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Jakože, mám na přidání tu anketu, ještě jiné candid fotky z odchodu z after párty Vanity Fair, ale prostě tyhle fotky? Ty už jsem chtěla přidat včera, ale ovládla jsem se, ale je to pecka. Již v únoru se objevila informace, že se Emma vídá častěji s Chordem Overstreetem, kterého můžete znát hlavně jako rybí tlamku :D ze seriálu Glee <33 Ale já tomu nevěnovala pozornost , protože se podobná objevila již s Robertem Pattinsonem, ale teď se objevily candid fotografie z 8. března, kdy byla Emma právě s Chordem v Los Angeles, a drželi se za ruce a koukali na sebe zamilovaně, takže máme tu nový pár a myslím si, že je paparazzi pěkně budou honit pro nové fotografie. Já jen doufám, že Emma bude konečně šťastná, protože je Chord ze stejného prostředí a budou si snad více rozumět. Chord je zatím nejhezčí kluk a já jim to tak přeji, co říkáte vy?

Edit: Přidáno dalších 31 fotografií

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at The 2018 Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills /04.03/

5. března 2018 v 14:07 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Tak a nejsem tu s anketou, ale novými fotografiemi, tedy, ale myslela jsem, že zase nic nebude, koukala jsem na přímý přenos z koberce oficiálního předávání Oscarů a Emma nikde, tak jsem začala smutnit, ale ráno mě Emma překvapila, že zúčastnila až after párty a to od magazínu Vanity Fair, jsem za to moc ráda. Emma zde zvolila černé šaty od značky Ralph Lauren, které jsou naprosto nádherné, moc se mi líbí řešení dekoltu a celkově ten šperk, fakt Emmě sluší. Tentokrát nebyl stanoven dress code na černou barvu na podporu hnutí Time's Up, jako na Glóbech a na Baftě, ale některé celebrity hnutí podpořily jinak, Emma měla na ruce "vytetován" nápis hnutí a přiznávám, že je to docela fikané, spekuluje se, zda je to opravdu vytetované, já co jsem koukala na fotografie, tak si myslím, že je to ten styl jako ze žvýkaček, co jsme se dělali falešné tetování, ale uvidíme, jestli se pletu a nebo ne.

Fotek je zatím 25, ale jak se mi líbí, tak budu galerii průběžně aktualizovat pro více fotek.

A mimochodem se začala zvyšovat rapidně návštěvnost galerie, za co moc děkuji, je tam již přes 212 000 zobrazení a každý den to roste, po roce a něco, co mám blog, je to obrovské číslo!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson with Leonardo DiCaprio at the entrance of the Pre-Oscars party of CAA /02.03/

4. března 2018 v 11:14 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Dnes jsem měla v plánu přidat článek s první anketou měsíce, ale tyto fotografie sem přidávám dříve, protože je tu chci mít, co nejdříve :D Emma Watson se v pátek 2. března potkala se svým kamarádem Leonardem DiCapriem, myslím si, že ho všichni známe. Emma se s Leem potkala při vstupu na akci od CAA, která byla před-párty před předávání Oscarů. Fotky nejsou příliš kvalitní, ale jsou zlaté, jak se objímají a vítají. Tyto fotky mi daly naději, že by se Emma mohla zúčastnit letošního předávání Oscarů, tak pořád doufám a zítra se kdyžtak hned ozývám s fotografiemi a nebo aspoň nějakou tou anketou :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Vogue Australia (March 2018) #2

2. března 2018 v 13:15 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Dobré odpoledne, jsem tu s velkým updatem fotografií z březnového vydání Vogue, kde se Emma objevila na obálce. Objevilo se 5 fotek z photoshootu, mezi nimi jsou i obě obálky, jupí a potom ta má oblíbená s kozou z videa, ještě ta s koníkem a jsem nejvíce spokojená.Potom se objevilo 40 scanů z magazínu, což je neuvěřitelné číslo, byla bych ráda, kdybych v Praze narazila na originál vydání magazínu, protože bych ho ráda měla doma, uvidíme, ale pochybuji, americké vydání by sehnat šlo, ale australské :/ A nakonec tři fotky ze zákulisí focení. Jsem prostě nadšená, tolik fotek, to jsem nečekala.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Vogue Australia (March 2018)

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (February) #2

26. února 2018 v 22:15 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jak jsem slíbila, tak dnes ještě jeden článek, nevím, jak tu budu zítra a ve středu, tak aby to tu nebylo prázdné. Objevily se čtyři nové fotografie Daniela pro magazín Esquire Middle East, fotografie jsem Vám nedávno přidávala, jsem ráda, že se objevily další fotky, protože jich není nikdy dost <3 Dan je tam fešák, to už jsem psala na těch předchozích, ale je to tak.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > Esquire Middle East

Emma Watson: Vogue Australia (March 2018)

20. února 2018 v 21:39 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Pořád se na Emmu vnitřně zlobím, že se neukázala na BAFTA, ikdyž tam podle několika zdrojů být měla, aby podpořila kampaň Time's Up, ale když se na instagramu objevilo video, že Emma nafotila nový photoshoot a zdobí obálku australského vydání Vogue, tak jsem jí to prominula. Emma si splnila svůj sen a podílela se na tomto čísle jako editorka, takže možná se dočkáme i více těchto počinů od Emmy, protože jí to prej bavilo. Mám tu pro Vás dvě verze obálky a i photoshoot, který je černobílý a je kouzelný, teda nejdříve jsem myslela, že Vás budu napínat a přidám nejdříve jen obálky, ale nevím, jak tu budu časově, tak to přidám najednou a několik dní budu z této novinky zase žít :D Daniel a teď Emma, v tom mi dělají aspoň radost :D Jo a mě zajímá, kterou obálku byste si koupili, vy? :O
imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Vogue Australia (March 2018)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at Wrap Party of Miracle Workers in Atlanta /03.02/

18. února 2018 v 17:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Stále doufám, že si Emma Watson svou účast na BAFTA Awards nerozmyslela a já Vám dnes večer a nebo zítra během dne přidám její fotografie, ale raději dnes přidám ještě tento článek s Danem, kdyby to náhodou nedopadlo, aby tu něco bylo, ale pomalinku mi novinky mizi a nic moc se neobjevuje, tak uvidíme. Jak jsem psala u minulého článku, tak natáčení seriálu Miracle Workers již skončilo a dokazuje to i tento článek, kde jsou fotografie z 3. února, kdy se konala tzv. Wrap Party tohoto seriálu. Jsou tam jak kolegové, tak ti, co se na seriálu podíleli, samozřejmě i Dan a dobrá zpráva, nechávám si narůst zase vousy.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe At Heathrow Airport in London /13.02/

16. února 2018 v 20:40 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer, nečekala jsem to, ale objevily se candid fotografie s Danielem, proč jsem to nečekala? Protože je nemožné Daniela někde zastihnout, vezme si svou čepici a kšiltovku a je nenápadný, ale tentokrát paparazzi neunikl, ti ho vyfotili na londýnském letišti Heathrow, některé stránky se domnívají, že přijel domů, aby začal propagaci Beast of Burden, tak uvidíme. Dan měl na sobě čepku, teplou bundu, skvělou mikinu. A v jedné ruce držel knihu, ach, jak mám ráda chlapy, kteří čtou a v druhé ruce cigaretu, to by zase nemusel :D Ale tak Dan kouří docela dlouho, tak jsem si už na to zvykla :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Miracle Workers BTS #1

15. února 2018 v 18:35 | Posted by: Nicol

source > vk.com/radcliffedaily
Konečně jsem tu, v úterý a středu tu asi nebudu pravidelně, protože ráno spím, co můžu a poté večer jsem vyřízená. Uvidíme, jak budou náročné předměty, ale učitelé vypadají v pohodě, to je třetina úspěchu :) Dnes jsem se bohužel probudila s bolestí krku a pomalu cítím, že budu nemocná, takže to tak :D S Danem mám pořád, co na přidávání, takže do pondělí tu bude fakt každý den článek, protože potřebuju, aby to bylo už vše dopřidané. Dnes tu mám článek, který suším v rozepsaných dlouho a už to chci mít zveřejněné. Fotografie jsou ze zákulusí natáčení seriálu Miracle Workers, které již před pár dny skončilo, jinak se objevilo info, že seriál bude mít premiéru v létě. Tak aspoň i v létě budu mít, co přidávat :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Miracle Workers (2018) > Behind The Scenes

Emma Watson Outside the Nathaniel Rateliff & The Night Sweats concert at the Troubadour in West Hollywood /07.02/

11. února 2018 v 18:08 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Zítra mi začíná další semestr, tak jsem tu pár dní nebyla, jelikož jsem si užívala poslední volné chvilky, jako podařilo se mi udělat rozvrh tak, že čtvrtek a pátek mám úplně volno, v pondělí mám jen přednášky, na některé asi chodit nebudu, ale úterý a středa, tam budu od rána do večera, ale zase chci chodit do práce, tak jsem za ty volné dny ráda :) Ale Emma mi udělala radost a přesně po měsíci se nám objevily nové candid fotografie. 7. února byla vyfocena před Troubador, kde se kobal koncert Nathaniela Rateliffea a The Night Sweats v Západním Hollywoodu. Emma zářila v červeném svetru, který je mimochodem skvělý.

Jinak se objevila informace, že se Emma zúčastní 18. února předávání cen BAFTA v Londýně, a stejně jako na Glóbech bude většina dam v černém, stejně jako Emma jako protest proti sexuálními zneužívání hlavně ve filmovém průmyslu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: New Outtake from August Man Photoshoot

8. února 2018 v 20:39 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel na svůj oficální Google+ účet přidat tuto dosud neviděnou fotografii z photoshootu z roku 2016 pro magazín August Man, autorem fotek je Karl Simon. Pokud Vám unikl photoshoot, tak je nahraný celý v galerii a já ho mám velmi ráda, fotky jsou podle mě skvělé. Zítra tu jsem jako na koni s dalšími fotografiemi :)
imagebam.com
Photoshoots > 2016 > August Man

Daniel Radcliffe: Personal #2

7. února 2018 v 16:58 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, včera mi to přidání článku nevyšlo, ale dnes už tu jsem jako na koni a přicházím s nějakými fotkami, pořád se nějaké objevují, takže to vypadá, že mohu z něčeho několik dní "žít", Teď tu mám nějaké osobní fotky s Danielem, je to velká směska, takže jsem se rozhodla, že každou fotku nějak popíšu, protože jsou i různých dat a nechtělo se mi to přidávat po jedné.
1. fotka - Vznikla v první polovině ledna, kdy se Daniel a jeho kolegové ze seriálu Miracle Workers zúčastnili 2018 Winter TCA Press Tour, toto je fotka ze zákulisí akce
2. fotka - Tato fotka je z roku 2013 a na svoji sociální síť ji zveřejnil kolega Dana z filmi Kill Your Darlings, fotka vznikla na filmovém festivalu Sundace, kde oba film propagovali, mimochodem v tomto filmu si Dan zahrál se svou současnou přítelkyní Erin, vlastně se seznámili na natáčení 2012 a od té doby spolu chodí a podle všeho jsou i zasnoubení
3. Zákulisní fotografie představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, kde Dan působil od února minulého roku
4. fotka - Moje oblíbená, je z roku 2016 a vznikla při tiskové konferenci k filmi Swiss Army Man
5. Tuto fotku přidal na svou sociální síť režisér filmu Podfukáři 2, Dan je na ní s kolegou Markem Rufallem.
6. Fotka z minulého roku s Danielem Higginsem a vznikla v Londýně, kdy Dan fotil pro magazín Esquire
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > Personal

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (February)

3. února 2018 v 18:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dýchejme z hluboka! Konečně je to tady, minulý rok jsem Vám přidávala fotografii z focení pro magazín Esquire Middle East, teď se photoshoot objevil i s Danielem na únorové obálce. Já, když jsem ty fotky viděla, tak jsem pomalu odpadla, já miluji photoshooty s Danem, protože je na nich neskutečný fešák a ještě, když má ty vousy, které na něm prostě miluji. Objevila se zatím obálka a scany také, ale nejsou tak kvalitní, počkám si na kvalitnější a hlavně v plném rozlišení, potom pět fotek z photoshootu, ale jsou ve velmi dobré kvalitě, to mám radost, protože jsem si jistá, že bych s fotkami chtěla další layout blogu, protože kdo by jim odolal? Z této novinky budu žít ještě dlouho a jsem z ní tak nadšená!!

Daniel je prostě nádherný chlap a jak jsou takové ty srovnávací videa z dob Harryho a nyní, tak z mužského obsazení se mi nejvíce líbí, hlavně neskutečně zmužněl. Konec mého rozjímání! :D
imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Esquire Middle East (February)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > Esquire Middle East

Daniel Radcliffe: With Fans #5

27. ledna 2018 v 22:05 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Novinky ještě nějaké na přidání mám, ale není to nic extra pomalu, už by to chtělo něco pořádného, ale s Danem a Emmou nevím no :D Nemyslím to zle, ale oba mají rádi své soukromí a dost si ho hlídají no. Ale snažím se pokaždé nějaké novinky naškudlit. Teď tu mám několik fotek s fanoušky a s Danem, hodně z nich je z letiště v LAX, kde byl Dan na akci k seriálu Miracle Workers, fotky jste již zaznamenali a ta první je nejnovější a je z Atlanty, kde Dan nyní natáčí právě tento seriál.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Beast of Burden: Poster #2

23. ledna 2018 v 20:44 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak konečně bych tu měla být trochu aktivnější, dnes už asi affiliates nestihnu, tedy posnažím se k někomu podívat, ale vidím to spíše na zítra. Ale článek ještě stíhám. Mimo traileru k filmu Beast of Burden se objevil i druhý plakát k fulmu,pokud Vám ten první unikl, tak je i s tímto ve větším rozlišení v galerii. No, co k plakátu, na první pohled jsem tam Dana nepoznala, ale neskutečně mu to tam sekne, líbí se mi tam ten trochu tmavý až tajemný efekt, což se k filmu hodí, celkově se mi grafika líbí moc. Premiéra je 23. února, takže snad budou fotky z propagace, stále v to doufám.
imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Posters

Emma Watson at Women's March in Los Angeles /20.01/

21. ledna 2018 v 18:40 | Posted by: Nicol
source > vk.com/empireofemmawatson
Již včera se hodně spekulovalo, zda se Emma Watson zúčastni letošního pochodu na podporu žen - Women's March, který proběhl včera 20. ledna v Los Angeles, minulý rok se Emma zúčastnila tohoto pochodu ve Washingtonu, a ano zúčastnila, objevily se tři fotografie, které jsou ultra nekvalitní, ale já jsem ráda, že máme aspoň nové fotky. Emma vypadala skvěle a mimochodem měla na sobě bundičku, která patří k oficiálnímu merchi Beyoncé a jejího nového turné, koukala jsem a ta bunda je sehnatelná za cca 250 dolarů, ale je krásná a potom ta růžová čepice je skvělá. Snad se objeví i kvalitní fotky, ale bojím se, že ne, jelikož šla v průvodu a neobjevila se na pódiu s proslovem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com womensmarchla18-004.jpg

Portraits by Willy Sanjuan

19. ledna 2018 v 19:02 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Myslela jsem si, že budu novinky s Danem a Emmou střídat, ale s Emmou toho nyní moc není, ale ještě mám v zásobě dva články, tak třeba to nakonec vyjde a zatím novinky budou, ale budu se opakovat, Daniel mi dělá zatím s novinkami radost, s ním mám připraveno již pět článků do zásoby, tedy včetně tohoto.

Před pár dny jsem Vám přidávala jeden set fotografií a nyní tu máme set číslo dva a tentokrát od Willyho Sanjuana. Fotek je více a jsou docela i kvalitní, tak mám radost.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > By Willy Sanjuan

Personal photos from Golden Globes

18. ledna 2018 v 18:18 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Můj poslední restík ze Zlatých Glóbů je souhrn fotek, které jsou osobnějšího rázu a jsou na první pohled mé oblíbené. Mezi fotkami je společná fotografie ambasadorek kampaně Time's Up, společná s Emmou Stone, která je má oblíbená a nebo ta má nejoblíbenější s Robertem, ta je fakt zlatá.

Jinak, omlouvám se za menší aktivitu, ale mé zkoušky se blíží do finiše, zatím všechny mám, ale bohužel nejtěžší dvě mám v jeden den a to v úterý a potom zítra mám ještě jednu, pak bude snad klid, uvidíme, ale omluvte mé obíhání a celkovou aktivitu, článek snad denně zvládnu, pokud tedy budou novinky a zatím klepu, tak s Danem se něco objevuje, tak snad to neustane, tak jak rychle se to začalo objevovat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > Golden Globe Awards

Portraits By Maarten de Boer

16. ledna 2018 v 18:35 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Po panelu seriálu Miracle Workes herci nafotili i nějaké portrétové fotografie, jako první tu mám dva portréty od fotografa Maartena de Boerea. Fotky se mi velmi líbí, ale je škoda, že nejsou až tak kvalitní.

imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > By Maarten de Boer

Daniel Radcliffe at Miracle Workers at the 2018 Winter TCA Press Tour /11.01/

13. ledna 2018 v 11:50 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Jupí, věřím a trochu to vypadá, že jaro bude pro mě a část blogu o Danovi příznivá, jelikož by se novinky měly objevovat. Seriál Miracle Workers bude mít premiéru na jaře, přesný měsíc nevíme, film Beast of Burden by měl být propagován v únoru a Dan by během března a května měl natáčet dva nové filmy. Docela nabité si myslím, tak snad tomu novinky budou odpovídat.

Vrátíme se k seriálu Miracle Workers měl 11. ledna svůj panel během 2018 Winter TCA Press Tour, panelu se zúčastnil Daniel,Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, a výkonný producent Simon Rich.

Fotek se objevilo docela dost, což mám radost, hlavně se objevily i krásné portrétové fotografie. Co je na fotkách vidno, tak se Dan oholil, oplakala jsem to, protože na něm vousy miluji, ale já věřím, že k tomu má důvod a pak si to zase nechá dorůst, protože i on má rád vousy, nebo jestli chtěl zase na chvíli změnu. Ale i tak mu to neskutečně slušelo, byl zase usměvavý a já mám z fotek druhé Vánoce.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson Arriving at Poppy Nightclub in West Hollywood /07.01/

12. ledna 2018 v 12:36 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Přidávám ještě něco s Emmou Watson, 7. ledna byla po předávání cen Zlaté Glóby vyfocena, když přicházela do nočního klubu Poppy v Západním Hollywoodu. Objevily se čtyři fotografie.
Jinak stal se zázrak a objevily se nové fotografie Daniela z akce a vypadá tam senzačně! Přidám je co nejdříve, ikdyž mám něco na přidání ještě něco s Emmou, ale nějak to proložím.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at 2018 Golden Globes Awards /07.01/

8. ledna 2018 v 13:27 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Tak a máme tu fotografie Emmy Watson ze 7. ledna, kdy se konalo předávání 75. ročníku cen Zlaté Glóby (Golden Globes). Předávání proběhlo v hotelu Beverly Hilton. Emma, jak jsem psala již v minulém článku, měla na sobě černé šaty, na podporu kampaně proti sexuálnímu obtěžování Time's Up, které je součástí, brzy napíšu ten článek snad. Celý večer byla tato kampaň vyzdvihována a všechny celebrity, které se večera zúčastnili, tak měli na sobě černou.

Vybrané ambasadorky tohoto projektu si na koberec vzali doprovod, většinou aktivistku, která bojuje za práva žen, Emma se zde objevila po boku Marai Larsai.

Emma se v tento večer objevila i na pódiu, spolu s Robertem Pattinsonem předávala cenu v kategorii Best Television Limited Series or Motion Picture, cenu vyhrál seriál Big Little Lies.

Mimochodem, v prosinci se objevila zpráva, že se Emma rozešla s přítelem Williamem a bulvár vytvořil fámu, že se Emma dala právě dohromady s Robertem, který se také rozešel se svou snoubenkou. Tak mi přišlo docela úsměvné, že se po těch zprávách objevili spolu na pódiu, jsem zvědavá, co bude bulvár psát teď, ale zase by se mi spolu i líbili.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at BAFTA Tea Party at the Four Seasons Hotel in Los Angeles /06.01/

7. ledna 2018 v 16:41 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Nečekala jsem to, ale Emma se před předáváním cen Zlaté Glóby zúčastnila ještě jedné z akce, takže máme první oficiální fotografie z tohoto roku již dnes a Emma na nich má i tu ofinu, takže máme větší představu, jak to na ni vypadá. Jdeme od začátku, Emma se 6. ledna zúčastnila BAFTA Tea Party (že by se nám pak zúčastnila oficiálních BAFTA cen, prosím?), akce se konala v hotelu Four Seasons v Los Angeles. Na sobě Emma měla bundičku a černé kalhoty, tento komplet je značky Osman, k tomu zvolila boty značky Susi Studio, které se mi také velmi, celkově outfit za mě ano, jistě nejsou to šaty, ale velmi se mi tento komplet líbí a Emmě sluší. Make-up měla přírodnější a také jsem se do něho zamilovala, ta rtěnka je skvělá. A k ofině, tak ta se mi líbí pořád, je to změna, ale příjemná.

Podle informací, by se Emma měla na Glóbech objevit v černé róbě na podporu kampaně Time's Up, ke které se připojilo až 300 žen v Hollywoodu, je to kampaň proti sexuálnímu obtěžování, o této kampani Vás více budu později informovat později, protože Emma je také její součástí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama