Gallery Updates

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (BTS) #2

24. srpna 2018 v 17:13 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Konečně se ochladilo, tak snad tu budu častěji, dnes tu mám takové pro mě tři zapomenuté fotografie ze zákulisí focení photoshootu pro Esquire Middle East, photoshoot určitě znáte, protože jsem ho tu dost opěvovala a navíc fotografie jsou použity na aktuální design, zapomenuté jsou proto, že mi leží v rozepsaných tak dva měsíce, ale tak konečně jsem se k nim dostala a nepřidávám je třeba za rok :D
image host image host image host
Photoshoots » 2018 » Esquire Middle East (BTS)

Daniel Radcliffe: Miracle Workers First Look

17. srpna 2018 v 17:49 | Posted by: Nicol
Daniel měl 23. července narozeniny, bohužel jsem se na blog v tu dobu nedostala a pak jsem článek nepřidala, protože mi to přišlo už takové divné, ale na tento den se objevilo pár fotek přející Danovi všechno nejlepší, na oficiálním Facebooku seriálu Miracle Workers se objevila i tato fotografie, která by měla být přímo z nějakého dílu, takže to bereme jako první náhled na Danovu postavu, ta fotka se mi moc líbí, ještě jak je černobílá.
image host
Projects » Miracle Workers (2018) » First Look

Emma Watson at The Tasting Kitchen in Venice /03.08/

10. srpna 2018 v 18:26 | Posted by: Nicol
Je to neuvěřitelné, ale mám tu další fotografie Emmy Watson, paparazzi ji vyfotili 3. srpna, když byla na večeři v restauraci The Tasting Kitchen v části Los Angeles, Venice. Fotografie nejsou moc kvalitní, ale Emma je na nich poznat.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: Photoshoot by Tyler Udall

9. srpna 2018 v 20:18 | Posted by: Nicol
Až ustanou ty vedra, tak slibuji, že se budu snažit být na blogu aktivnější, ale teď to prostě nejde, jsem ráda, že jsem ráda a jediné, co zvládnu je dojít z práce a rovnou k bazénu. No, ale nechci být až tak moc neaktivní, že jsem se přemohla. Daniel posledních několik týdnů každý čtvrtek na svém Google +, což je jeho jediná sociální sít (kromě osobního instagramu), zveřejňuje starší fotografie, které jsme ještě neviděli, no a rovnou začal zveřejňovat fotografie od jednoho fotografa z jednoho photoshootu, jedná se o fotky z roku 2013 od Tylera Udalla a ty fotky jsou skvělé, nejvíce se mi líbí ty černobílé.

image host image host image host image host
Photoshoots » 2013 » Tyler Udall

Emma Watson: New outtakes from Carter Smith (Elle US)

7. srpna 2018 v 19:44 | posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Objevily se čtyři nové fotografie s Emmou Watson k photoshootu pro americké vydání magazínu Elle, pro tento magazín fotila v roce 2014, fotek je celkově dost, ale i tak jsem ráda, že tu máme další nové fotografie, protože photoshoot je nádherný, v galerii jsou nahrané veškeré fotografie, které se doposud objevily.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2014 > Carter Smith (Elle US)

Daniel Radcliffe: With Fans #7

6. srpna 2018 v 17:50 | Posted by: Nicol
Dlouho jsem tu nepřidala fotografie s fanoušky, no jak už Daniel dotočil film Guns Akimbo na Novém Zélandu a v Mnichově, tak se už tolik neobjevilo, ale pořád aspoň něco, mezi fotografiemi jsou i fotografie, když ještě Daniel hrál ve hře Rosencrantz and Guildenstern are dead. Fotografií se objevilo 11, jinak mám ze sebe menší radost, za srpen je to 4 článek, tak doufám, že mi to přidávání vydrží, protože za červen je tu jen 13 článků a to je prostě málo! :D
image host image host image host image host

Miscellaneous » With fans

Emma Watson: New outtakes from Beauty and the Beast photoshoot

5. srpna 2018 v 16:01 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Jak já mám vždy radost, když se něco objeví s Emmou Watson, protože s ní je toho fakt málo, jako s Alicií Vikander, na novinky s ni také čekám každý den :D Ale jsem ráda, že mi to vynahrazují ostatní herečky, takže objevily se nové promo fotografie Emmy jako Belle z filmu Kráska a zvíře, který měl premiéru minulý rok, ty fotografie jsou nádherné, Em to moc sluší, je přirozená kráska!
image host image host image host image host
Movies > Beauty and the Beast > Photoshoot

Emma Watson: “From Violence to a Place of Power” Event /10.07/

27. července 2018 v 9:08 | Posted by: Nicol

source > iheartwatson.net
Objevily se fotografie z 10. července, kdy Emma Watson moderovala panel From Violence to a Palce of Power, cílem je snížit a poté úplně zrušit sexuální násilí, akce se konala v Londýně. Emma zde byla s dalšími aktivistkami Nasra Ayub, Marai Larasi, Devi Leiper O'Malley. Objevily se tři fotografie a Emma vypadala skvěle.
image host image host image host

Emma Watson and friends at Men's final, wimbledon, London /15.07/

19. července 2018 v 17:52 | Posted by: Nicol
A další nádherné fotografie Emmy Watson, ta se zúčastnila 15. července také finálového zápasu můžu na letošním Wimbledonu, zápas byl mezi Andersonem a Djokovičem, vyhrál Djokovič. Emmu na zápas pozvala značka Ralph Lauren, takže byla oblečená zase v outfitu od této značky a vypadala ještě lépe, jak předchozí den a objevily se tak krásné fotografie. Vedle Emmy seděl i Tom Holland a Luke Evans.
image host image host image host image host

Emma Watson at Wimbledon Tennis Championships, Day 12, London /14.07/

16. července 2018 v 16:41 | Posted by: Nicol
Nemůžu tomu uvěřit, ale jsou tu další fotografie s Emmou Watson, jak já mám radost, to ani není možné. Emma Watson se Wimbledonu naposledy zúčastnila roku 2010, ale jdeme na tu přítomnost, 14. července se Em objevila na finálovém utkání žen, mezi sebou bojovala Serena Williams a Angelique Kerber, vyhrála to Kerber. Emma vypadala nádherně, na sobě měla kostýmek od Ralpha Laurena, moc se mi líbí ten klobouček. A Emma se zúčastnila i mužském finále, takže přidám i zítra fotografie. Z toho budu žít zase půl roku.
image host image host image host image host

Emma Watson: At Hockey Futures launch in London (11.07. 2018)

15. července 2018 v 15:37 | Posted by: Nicol
source > emwatsonstar.flaunt.nu, emmawatson.cz
Emma 11. července překvapila děti na škole Thorpe Hall ve východním Londýně, kde se zúčastnila akce, která spouštěla činnost charitativní organizace Hockey Futures. Cílem Hockey Futures je podpořit a motivovat více malých dětí ke hře pozemního hokeje, který Emma také hrála už od dětství a později i na vysoké škole v Americe.

Emma řekla, "Když jsem vyrůstala, pozemní hokej byl velkou součástí mého života, a proto mě velice těší, že se Anglický hokej zasazuje o jeho dostupnosti pro děti po celé zemi skrze spuštění Hockey Futures. Pozemní hokej je sportem, který je u nás nejvíce pohlavně rovnoprávní a bylo úžasné navštívit Hockey Futures trénink na základní škole Thorpe Hall, kde jsem mohla vidět děti hrát, učit se nové dovednosti - i já jsem se přiučila novým trikům!

Momentálně se v Anglii pro pozemnímu hokeji velice daří, bude se tu konat tento měsíc Vitality Hockey Women's World Cup. Na zápasy Anglie je vyprodáno a doufám, že přitáhne více mladých lidí k tomuto sportu.

Je to velmi důležitá příležitost k oslavě žen, které vedou ve sportech po celém světě a všem hráčům přeju hodně štěstí v jejich zápasech."

image host image host image host image host

Daniel Radcliffe Out in Munich, Germany /25.06/

2. července 2018 v 21:14 | Posted by: Nicol
Nebojte, nekašlu na to tady, ale pokud to tady sledujete déle, tak víte, že je to s novinkami s Danem nárazové, budu se snažit aspoň občas přidat něco staršího, ale to mě tolik nebaví, proto jsem i líná to přidávat, ale mám tu aspoň něco, 25. června Dana vyfotili v ulicích Mnichova, asi míří k sobě na hotel, více informací nemám, Dan je stále v plném nasazení na natáčení Guns Akimbo. Uvidíme, kdy se tu objevím zase, ráda bych aspoň během zítřka, nebo středy oběhla aff, co je u nich nového a hlavně být u nich aktivnější. No a aspoň jednou týdně bych něco přidala, kdo by chtěl, tak jsem aktivnější na druhém blogu, tam je novinek dost - TADY.

image host image host image host image host

Emma Watson Spotted in a grocery store in Gatlinburg, Tennessee (04.2018)

27. června 2018 v 14:54 | Posted by: Nicol
source > emwatsonstar.flaunt.nu
Objevily se dost překvapivě čtyři fotografie s Emmou Watson, které jsou z dubna, ale neví se, z kterého dne přesně, jediné, co se ví, že jsou z potravin z města Gatlinburg v Tennessee. Jelikož s Emmou moc novinek není, tak jsem se rozhodla, že tyto fotografie přidám, ač se mi moc nelíbí, jak nekvalitní jsou a jsou trošku vlezlé no.
image host image host image host image host

Emma Watson shop for an Airstream trailer in Los Angeles, CA /19.06/

22. června 2018 v 17:47 | Posted by: Nicol


Já věděla, že nemá cenu přidávat neoveřený článek o tom, že se Emma a Chord rozešli, jsem ráda, že to byl zase kec a já tomu nevěřila, ono teda některým stránkám nelze věřit skoro nic. Největší radost mám z toho, že Emma žije! Je to neskutečně, ale po půl roce, ano čtete dobře, jsou nové fotografie. Emma byla vyfocena s Chordem 19. června v Los Angeles a vypadá to, že si budou kupovat karavan, nebo jak to nazvat, vznikly nádherné momentky, třeba jak se fotí a u toho líbají a nebo Chord fotí u toho karavanu, jak oni se mi spolu líbí. Objevily se fakt zlaté fotky, které mi udělaly dnes největší radost.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: With Fans #6

19. června 2018 v 15:04 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Ještě, že máme ty fanoušky, jinak bych o Danovi nevěděla nic, po skončení natáčení filmu Guns Akimbo si Daniel udělal několik dní a navštívil postupně své dva byty, jak v New Yorku, tak v Londýně, nyní se již pár dní nachází jen 4 hodiny od Prahy a to v Mnichově, kde pokračuje natáčení filmu. Za celý květen a červen se objevilo už přes 30 fotografií s fanoušky, což je fakt mazec, protože doteď to bylo nárazově pár fotek, tady se Dan tolik neschovává, tak mají fanoušci štěstí, nejčastěji se s ním fotí ve fitku, kam Daniel pravidelně chodí, jak na Zélandu, tak v Mnichově.

image host image host image host image host
Miscellaneous » With fans

Daniel Radcliffe at Press day in Auckland, New Zealand /25.05/

16. června 2018 v 20:25 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Zdravím zase po pár dnech, zásoby fotografií se mi trochu tenčí, tak doufám, že se zase brzy něco bude objevovat, ale zatím ještě něco na přidávání mám, takže jdeme na tento článek, když byl Daniel na Novém Zélandu, kde natáčel film Guns Akimbo, tak se 25. května zúčastnil menšího press dne, kdy poskyl tři různé rozhovory, doufám, že se nám někdy objeví.
image host image host image host

Daniel Radcliffe at Turner Upfronts at Madison Square Garden /16.05/

8. června 2018 v 19:46 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel Radcliffe si udělal na chvíli pauzu mezi natáčením a 16. května se objevil na Turnenr Upfronts, které se konaly na Madison Square Garden v New Yorku. Dan zde byl spolu s kolegy podpořit seriál Miracle Workers, jehož přemiéra se nám blíží a já doufám, že se začnou objevovat nějaké propagační materiály. Dan měl zase super outfit, moc se mi líbí to sako a k tomu ty kalhoty.
image host image host image host image host

image host

Daniel Radcliffe In Greenwich in New York /28.03/

21. května 2018 v 12:16 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak pokračujeme v krasojízdě, a máme tu další fotografie s Danielem, po návštěvě divadelní hře Harry Clarke 28. března, byl Daniel vyfocen později večer s neznámou ženou, ale nebojte, žádný nový vztah, asi nějaká známá ve čtvrti Greenwich v New Yorku, fotografie nejsou až tak kvalitní, ale jsem ráda, že nějaké máme.
image host image host image host image host

Daniel Radcliife Visits Harry Clark Play at Broadway /28.03/

20. května 2018 v 22:42 | Posted by: Nicol
Tak a konečně jsem zpět v plné síle, s novinkami se to docela rozjelo, takže se můžu vrhnout na přidávání článků, zatím to vypadá, že bych přidávala jeden denně a uvidíme, jak mi zásoba fotek vydrží. Jako nebudu lhát, docela mi to tady chybělo. No, objevily se čtyři fotografie z 28. března, kdy se Daniel šel podíval na divadelní hru Harry Clarke a podpořit tím svého přítele Billyho Crudupeho.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe at Out and about in New York /22.03/

30. března 2018 v 18:41 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Už se nebudu omlouvat, ale znáte to , škola a práce, víc už nemusím říkat. Aspoň nemusím čekat na novinky a něco málo se objevilo, jako první tu mám candid fotorafie z 22. března, kdy byl Daniel po hodně dlouhé době vyfocena se svou snoubenkou Erin, jsem za to moc ráda, protože společné fotky se snad přes 2 roky neobjevily. Koukala jsem Erin na ruku a prstýnek nemá, což je škoda, ale tak snad se někdy dočkáme prstýnku a nebo rovnou té svatby, protože to za chvíli bude pomalu rok, co bylo oznámeno, že se spolu po pěti letech vztahu zasnoubili :) A jinak k affiliates se snad zítra konečně podívám, co je u Vás nového a tak :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at Press Conference of Miracle Workers in New York /20.03/ #2

26. března 2018 v 22:32 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffe
Musím Vám přidat další fotografie, které se objevily z tiskové konference k seriálu Miracle Workers, jehož premiéra nás čeá v létě tohoto roku, dodám, že konference se konala 20. března v hotelu The Peninsula Hotel v New Yorku. Danovi to moc slušelo, líbí se mi ten nedbalý účes a jsem ráda, že se objevilo více fotek, ikdyž některé mají na sobě tag. Do galerie jsem nahrála 12 nových fotografií, zítra a nebo ve středu jsem tu s dalšími fotografiemi.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe at Press Conference of Miracle Workers in New York /20.03/

23. března 2018 v 19:21 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel se 20. března zúčastnil tiskové konference k novému seriálu Miracle Workers, který bude mít premiéru v lednu, konference se konala v New Yorku, po konferenci se konal i photocall, fotografie z něho Vám také brzy přidám. Z konference se objevilo pět fotografií. Danovi to zase slušelo, nejvíce se mi líbí, jak má hala bala udělané vlasy, to mu moc sluší a už je zase plně vousatý, to jsem nejradši no :D
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: Miracle Workers Promotional Photo

21. března 2018 v 21:37 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, sice toho mám ve škole a v práci dost, ale na tohle jsem si prostě musela udělat chvilinku, premiéra seriálu Miracle Workers je sice až v létě, ale už nyní se nám objevila oficiální promo fotografie, na které je Dan jako anděl Craig a jeho "nadřízený" Bůh, kterého hraje Steve Buscemi, plakát se mi líbí, Dan tam má kotlety, nebo jak se to jmenuje, vypadá to na něm zajímavě a vypadá tam jinak, to se mi líbí, ale jako jsem ráda, že v reálu to nemá.
image host

Projects » Miracle Workers (2018) » Promotional

Emma Watson Leaving Vanity Fair After Party /04.03/

17. března 2018 v 12:56 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Ještě se vrátíme na chvilku k Oscarovému večeru, tedy už noci, protože to bylo po půlnoci a již 5. března, kdy byla Emma Watson vyfocena při odchodu z oficiální after párty od magazínu Vanity Fair, objevilo se pět fotografií.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Icon (March)

14. března 2018 v 19:32 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak pokud si pamatujete, tak koncem minulého roku jsem přidávala fotografie ze zákulisí focení ještě jednoho photoshootu a ten se již objevil, Daniel se objevil na březnové obálce magazínu Icon, myslím si, že se jedná o španělský magazín, tedy připadá mi to podle jazyku, ale pokud někdo víte víc, klidně napište, já španělsky neumím. Objevily se čtyři fotografie z photoshootu a poté několik scanů z magazínu. Fotky se mi také zalíbily na první pohled, jsou zase trochu jiné než pro Esquire.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
Photoshoots » 2018 » Icon
Magazine Scans » 2018 » Icon (March)
 
 

Reklama