FBAWTFT - News

More photos from Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

1. ledna 2018 v 18:38 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker
Díky magazínu Empire máme k dispozici další čtyři fotografie z dalšího dílu Fantastických zvířat: The Crimes of Grindelwald. Na fotografiích je Jacob, Newt, Tina, Brumbál a Grindelwald... No neskutečně se těším už teď, jinak jsem četla na twitteru nepotvrzenou informaci, že bychom se prvního traileru měli dočkat někdy v dubnu.

PS: Přeji Vám všem návštěvníkům tohoto blogu krásný nový rok, ať je jen lepší a nebo aspoň stejně dobrý jako rok 2017!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > First Look

'Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald's first official promos of Newt released

16. prosince 2017 v 21:10 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker.com
Všichni, co studujete a hlavně vysokou víte, jaké to je uzavírat semestr a ještě, když se chcete nějakých zkoušek zbavit v předtermínu, 3 ze 4 předtermínů mám již za sebou, ale ve středu mě čeká ještě jedna zkouška, nestíhám nic, začínám se učit až dnes, tak uvidíme, jak to půjde a když to dobře půjde, tak další zkoušky budu mít od 9. ledna, takže bych se tu mohla objevovat. Ještě čekám na výsledky té jedné, co jsem měla v pátek, zbylé dvě jsem již udělala, takže jupí, ale nebyly to ty nejtěžší, ty mám až v lednu no.

Novinek je pomálu, ale pořád se něco objevuje, ale spíše k FB, HP, ale k Danovi a Emmě moc ne. Dnes tu mám první dvě náhledové fotografie k filmu Fantastická zvířata a Grindelwaldovy Zločiny, je na nich Newt Scamander, podle všeho to nejsou oficiální stills, ale já jsem za ně neskutečně ráda.

imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > First Look

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Logos

7. prosince 2017 v 22:20 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker.com
Dnes tu mám takovou rychlo novinku, objevila se menší novinka s Danielem, kterou přidám asi zítra a celkově o víkendu budu více aktivní, ale blíží se zkouškové a hlavně, abych mohla k těm zkouškám, tak musím napsat testy, takže příští týden bude trochu hektický, ale zvládne se to, a nějaké novinky tu budou. Novinek k Fantastickým zvířatům je dost, tedy hlavně je to hodně článků a rozhovorů, snažím se ty nejdůležitější překládat a pak přidávat, ale ráda bych pohla i s fotografiemi, takže to budu nějak prokládat. Dnes tu mám několik log k filmů a jsou z různých koutů světa, dokonce jsem našla i logo pro Českou republiku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > Logos

Režisér filmu Fantastická zvířata o Johnym Deppovi a jeho kauze domácího násilí

5. prosince 2017 v 21:46 | Posted by: Nicol
Režisér filmu Fantastická zvířata David Yates se rozpovídal trochu o představiteli Gellerta Grindelwalda - Johnym Deppovi.

Yates ho popsal, jako slušného a milého,poznamenal, že je to úplný opak než ho popisuje jeho bývalá polovička se souvislostí s jeho obviněním.


"Upřímně je tu jedna věc, která se nyní řeší a kde bylo i hodně lidí jako obětí. S Johnym je tu jedna osoba, která na něj něco prohlásila. (Celou kauzu jsem nesledovala, ale co vím, tak bývalá přítelkyně Johnyho - Amber Heard ho obvinila z domácího násilí). Já Vám mohu něco říct o muži, kterého vidám každý den: "Je plný slušnosi a laskavosti a to je vše, co vidím. Ať už je obviněn z čehokoliv, není to v souladu s tou osobou, se kterou jsem pracoval."

Film Fantastická zvířata 2 bude thriller zaměřující se na mnoho variant lásky, říká producent

30. listopadu 2017 v 15:57 | Posted by: Nicol
Producent filmu Fantastická zvířata David Heyman v nedávném rozhovoru prozradil, jaké jsou největší odlišnosti mezi prvním dílem Zvířat a tím druhým, který nese oficiální název Fantastická zvířata a Grindelwaldovi zločiny.

Kromě geografické expanze se můžeme v druhém pokračování také těšit na nové postavy, film bude více akční než ten první. Také v tomto díle uvidíme několik různých forem lásky, např. láska otcovská, romantická a nebo dokonce politická. (Ta se pravděpodobně bude týkat Grindelwalda.)

"Hlouběji se ponoříme do kouzelnického světa - jsme v Paříži, jsme v Londýně a New Yorku - svět se rozšiřuje. Film bude mít i prvky thrilleru a bude sledovat příběh lásky a vášně ve všech podobách a bude to napínavé a velmi zábavné dobrodružství. Vytvořili jsme bohatší a vzrušující film, ze kterého jsem nadšený a jsem rád, že jsem jeho součástí.

David Heyman o tom, proč byl Jude Law obsazen do role Albuse Brumbála ve Fantastických zvířatech

28. listopadu 2017 v 11:52 | Posted by: Nicol
Filmový producent David Heyman (producent filmů HP a Fantastická zvířata) prozradil něco málo o tom, proč byl Jude Law obsazen do role Albuse Brumbála.

Heyman připouští, že Brumbál bude mít v novém filmu velkou podobnost osobnosti s ředitelem Bradavic, bude zde i pozoruhodná "mladistvá" energie.

David Heyman: "Jedním z důvodů, proč jsme vybrali Judea, je ten, že má mnoho kvalit, které najdeme i v Brumbalovi v Harry Potterovi. Má autoritu, má jiskru v očích někdy je trochu eliptický, také tu mladistvou energii a radost, a tak přináší do filmu jistou sílu. Chápete, proč by byl vaším oblíbeným učitelem a někdo, komu věříte, že je neobyčejný kouzelník.

Eddie Redmayne On Set of Fantastic Beasts II in London /19.11/

25. listopadu 2017 v 11:39 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker
Natáčení druhého dílu Fantastických zvířat, myslím, že již název nemusíme tajit: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald probíhá již od prázdnin, ale fotky se neobjevovaly, jelikož se převážně natáčí ve studiích, ale konečně tu máme fotografie z 19. listopadu z Londýna, kde je Eddie Redmayne, on je tak neskutečně roztomilej, ty fotografie jsou perfektní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > On set photos > 19.11.17 - On Set in London

Již víme název druhého dílu Fantastických zvířat

22. listopadu 2017 v 21:42 | Posted by: Nicol
Nejvíce novinek se nyní objevilo k fantastickým zvířatům, tak se omlouvám, kdo se o to nezajímá, ale budu se snažit to prokládat i jinými věcmi, pokud to půjde a bude to v mých silách.

Warner Bros na svém účtu nedávno oznámilo, že se chystá něco většího a je to tady, nejenom, že se objevily promo fotografie, přidám později, ale také se objevil název druhého pokračování. Proto, kdo se chcete nechat překvapit, tak nerozklikávejte celý článek.

'Fantastic Beasts' 2 first teaser promo reveals Grindelwald's Elder Wand

21. listopadu 2017 v 17:35 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker
Docela se začaly objevovat informace o druhém díle Fantastických zvířat, postupně Vám je všechny přidám, začala bych touto fotkou, která je podle některých již první oficiální z filmu, ale já si myslím, že je zákulisní fotka, ale stejně jsem ji ke still přidala, na fotce jsou dvě hůlky, jedna je známá Bezová hůlka, která v té době patřila Gellertu Grindelwaldovi a ta druhá by mohla být Albuse Brumbála, kterou měl od Ollivandera.
imagebam.com
Fantastic Beasts and Where to Find Them > II > Stills

'Fantastic Beasts and Where to Find Them' deluxe slipcase edition book cover revealed

23. srpna 2017 v 16:41 | Posted by: Nicol
Nakladatelství Bloomsbury zveřejnilo obal speciální edice knihy Fantastická Zvířata a kde je najít, kde najdeme ilustrace od Olivie Lomenech Gill. Tato edice vychází 7. listopadu. Obrázky obsahují kentaury a další mořské živočichy.

A poté, ti co nemají zájem o tuto deluxe edici, tak zde je náhled na normální vydání ilustrovaných Fantastických zvířat.
Předobjednat ji můžete - ZDE.
imagebam.com imagebam.com
Gallery:
Fantastic Beasts and Where to Find Them > The Illustrated Edition

Spoiler: Ve Fantastických zvířatech 2 se objeví cirkus

9. července 2017 v 11:00 | Posted by: Nicol
Pomalu, ale jistě začínají na povrch vyplouvat informace o druhém dílu Fantastických zvířat. A mám radost, že se nám prozradilo něco z děje.

Potvrzeno to bylo nově objeveným plakátem, který nám ukazuje, že se ve filmu objeví cirkus.

Ten se měl objevit již v prvním dílu, ale byl vystřižen. Cirkus nese název Cirus Arcanus - Museum of Human Oddities. Plakát nák ukazuje, že tento cirkus byl v New Yorku, (kde Newt začal své dobrodružství) a jako mnoho cirkusů tohoto druhu nabízí řadu zvířat a lidských herců.

Warner Bros nám potvrdilo herce, kteří budou hrát role spjaté s cirkusem.
Claudia Kim, hraje mladou ženu, kterou potkáme jako jednu z atrakcí v kouzelnickém cirkusu.
William Nadylan, ten si zahraje čaroděje jménem Yusuf Kama. Ólafur Darri Ólafssonm ten povede kouzelnický cirkus.

Další novou postavou je Ingvar Sigurdsson jako nájemný vrah jménem Grimmson;

Je, ale ještě možné, že J. K. Rowling změní jména a nápady okolo cirkusu, takže to není na 100 %.

fb-circus.jpg
Fantastic Beasts and Where to Find Them > Others

Natáčení Fantastických zvířat 2 začalo

7. července 2017 v 12:18 | Posted by: Nicol
Myslím si, že nejvíce novinek bude ohledně pokračování Fantastických zířat, ale pokud se bude objevovat i něco jiné, tak to taky čekejte.

Natáčení pokračování Fantastických zvířat začalo v pondělí 3. července, potvrdilo to filmové studio Warner Bros. Natáčení nyní probíhá ve studiích Leavesden, takže si myslím, že paparazzi fotografie nebudou, ale uvidíme.

Ve druhém díle jsou potvrzení tito herci: Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Ezra Miller (Credence Barebone), Zoe Kravitz (Leta Lestrange), Johnny Depp (Gellert Grindelwald), Callum Turner (Theseus Scamander), Kevin Guthrie (Abernathy), a Jude Law (Albus Dumbeldore).

Příběh začně v roce 1927 v New Yorku a poté bude pokračovat do Paříže a Londýna.

Pomalu se na povrh dostávájí informace o obsahu, víme, že Newt zamíří do Evropy, v celkové snaze vystopovat Grindelwalda. Víme, že se dočkáme nových postav a ve filmu by se měl objevit cirkus. Zatím nevíme název filmu, ale víme, že je to druhý díl z pěti připravovaných.

Film by měl vyjít 16. listopadu 2018 a to celosvětově.

Již víme, kdo bude hrát mladého Albuse Brumbála ve Fantastických zvířatech

17. dubna 2017 v 12:23 | Posted by: Nicol
Rovnou se Vám přiznám, že nejvíce novinek je ohledně Fantastických zvířat, takže článků ohledně tohoto filmu bude asi hodně, ale pořád mě to baví přidávat víc, jak fotky s fanoušky, ale zítra asi přidám další várku, abych neměla zase zpoždění dva měsíce.

Nedávno jsem Vám přidávala informaci, že probíhají konkurzy na mladšího Albuse Brumbála a 12. dubna bylo již zveřejněno, kdo ho bude hrát a podle úvodníku asi můžete poznat, že to bude Jude Law, ve druhém filmu bude hrát hlavně s oscarovým Johnnym Deppem, který ve filmu hraje Gellerta Grindelwalda.

Premiéra filmu je stanovena 16.listopadu 2018 a natáčení začne letos v létě v UK a Paříži, přesnější informace jsou ve článku pod tímto na stránce.

Natáčení druhého dílu Fantastických zvířat začne v sprnu

15. dubna 2017 v 20:32 | Posted by: Nicol
Ikdyž se příběh filmu Fantastická zvířata odehrává v New Yorku, tak se v Americe nenatáčel, ale v Evropě. Objevily se i nové informace o druhém pokračování. Natáčení začne letos v srpnu - přesně po dvou letech, kdy začalo natáčení první části a bude se natáčet v Británíí přesněji ve studiích Leavesden a také v Paříži, což bude centrum natáčení druhého dílu.

Také autorka scénáře J. K. Rowling na svém twitteru prozradila, že už se jedná o názvu druhého pokračování.

Film Fantastická zvířata nominován na 7 cen 2017 Saturn Awards

14. dubna 2017 v 17:21 | Posted by: Nicol
Série letošních nominací filmu Fantastická zvířata na prestižní ceny ještě nekončí. Objevila se informace, že film je nominován na rovnou 7 cen Saturn Awards. Ceromonie proběhne 28. června v Burbanku a teď se pojďme podívat v jakých kategoriích byl film nominován.
Best Fantasy Film Release:
The BFG
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Ghostbusters
The Jungle Book
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
A Monster Calls
Pete's Dragon

Best Supporting Actor in a Film:
Chadwick Boseman (Captain America: Civil War)
Dan Fogler (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
John Goodman (10 Cloverfield Lane)
Diego Luna (Rogue One: A Star Wars Story)
Zachary Quinto (Star Trek Beyond)
Christopher Walken (The Jungle Book)

Best Film Production Design:
Rick Carter, Robert Stromberg (The BFG)
Doug Chiang, Neil Lamont (Rogue One: A Star Wars Story)
Stuart Craig (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
Guy Hendrix Dyas (Passengers)
Owen Paterson (Captain America: Civil War)
Charles Wood (Doctor Strange)

Best Film Music:
Michael Giacchino (Doctor Strange)
Michael Giacchino (Rogue One: A Star Wars Story)
James Newton Howard (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
Justin Hurwitz (La La Land)
Thomas Newman (Passengers)
John Willians (The BFG)

Best Film Make-Up:
Jeremy Whitewood (Doctor Strange)
Nicky Knowles (Fanatastic Beasts and Where to Find Them)
Amy Byrne (Rogue One: A Star Wars Story)
Monica Huppert, Joel Harlow (Star Trek Beyond)
Allan Apone, Jo-Ann MacNeil, Marta Roggero (Suicide Squad)
Charles Carter, Rita Ciccozzi, Rosalina Da Silva (X-Men: Apocalypse)

Best Film Special / Visual Effects:
Louis Morin, Ryal Cosgrove (Arrival)
Joe Letteri, Joel Whist (The BFG)
Stephane Ceretti, Richard Bluff, Vincent Cirelli, Paul Corbould (Doctor Strange)
Tim Burke, Christian Manz, David Watkins (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
Robert Legato, Adam Valdez, Andrew R. Jones, Dan Lemmon (The Jungle Book)
John Knoll, Mohen Leo, Hal Hickel, Neil Corbould (Rogue One: A Star Wars Story)

Best Film Costume Designer:
Colleen Atwood (Alice Through the Looking Glass)
Colleen Atwood (Fantastic Beasts and Where to Find Them)
Alexandra Byrne (Doctor Strange)
David Crossman, Glyn Dilloin (Rogue One: A Star Wars Story)
Sang-gyeong Jo (The Handmaiden)
Joanna Johnston (The BFG)

V současné době probíhají kastingy na roli mladšího Albuse Brumbála

28. února 2017 v 17:16 | Posted by: Nicol
Novinky o Danielovi nejsou, takže přináším jinou, která není zas tak důležitá, ale tak lepší něco než nic.

Autorka kouzelnického světa Harryho Pottera a Fantastických zvířat J. K Rowling potvrdila, že producentský tým je v prostředku při hledání vhodného herce na mladší verzi Albuse Brumbála.

Na předávání cen BAFTa se nám také svěřila, že je Albus její oblíbenou postavou, takže hledání vhodného kandidáta byl pro ní obrovský závazek a i pro ostatní zúčastněné při hledání.

Natáčení druhého dílu Fantastických zvířat začně již letos v létě a uvidíme již známe herce jako: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller, Zoe Kravitz, a Johnny Depp.

Více info k vydání scénáři Fantastických zvířat a kde je najít

26. února 2017 v 19:50 | Posted by: Nicol
Dnes ještě jeden článek a ten se týká Fantastických zvířat, jistě někteří z Vás víte, že J. K. Rowlingová napsala scénář k filmu Fantastická zvířata a rozhodla se ho vydat i v knižní podobě. Mám tu pro Vás obálku knihy a nějaké info o vydání. Kniha lze již nyní na většině internetových knihkupectví předobjednat, bude stát od 260-290 Kč, záleží, kde si jí objednáte a oficiálně vychází 13. března 2017. Má 384 stran a je v pevné vazbě. Je to vlastně knižní převyprávění stejnojmenného filmu, který byl minulý rok v listopadu v kinech.

Recenze, kritiky (martinus.cz)
Scénáristický debut J.K. Rowlingové, Fantastická zvířata a kde je najít, je mistrovským vyjádřením autorčiny fantazie, vtipu a smyslu pro detail. Tento podmanivý příběh o odvaze, přátelství a lásce je stejně vzrušující ve své knižní podobě jako na velké obrazovce; jeho postavy si nelze nezamilovat. Na stránkách scénáře čtenáři plně docení spletitý, temný děj stejně jako chytré a dojemné dialogy, jimiž je J.K. Rowlingová proslulá.
Helena Šváchová, překladatelka titulu Fantastická zvířata a kde je najít: Původní scénář

O knize
Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander - kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne - vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v New Yorku a zase by z něj bez nehody odjel… nebýt nečara Jacoba, ztraceného magického kufříku a útěku několika Mlokových fantastických stvoření, která by mohla způsobit světu nečarů i čarodějů pořádné problémy.
imagebam.com
Fantastic Beasts and Where to Find Them > Book Covers

Fantastic Beasts and Where to Find Them DVD/Blu-ray Covers

19. února 2017 v 14:38 | Posted by: Nicol
source > snitchseeker.com
Film Fantastická zvířata a kde je najít oficiálně vychází na DVD/Blu-ray 28. března, tak se objevují různé verze obalů, líší se například zemí a dokonce některé obchodní řetězce tvoří speciální balíčky, třeba když si DVD koupíte v řetězci Target, tak získáte sběratelské kartičky s Newtem, Tinou, Queenie, Jacobem, nebo speciální napodobeninu kufříku, který měl Newt, někde dostanete sběratelskou figurku Hrabáka, která je fakt super a právě obal s tímto tvorem se mi líbí nejvíce, protože ve filmu je fakt skvělý.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts and Where to Find Them > DVD/Blu-ray

Fantastická zvířata jsou nominována na 6 cen Empire Film Awards

14. února 2017 v 12:01 | Posted by: Nicol

Nedávno byly zvěřejněny nominace na další předávání cen a to na Empire Film Awards a film Fantastická zvířata a kde je najít je nominován rovnou na 6 cen, mezi kategorie patří například nominace na Nejlepšího britského herce, Nejlepší herec.. Předávání proběhne 19. března v Londýně.

Jedná se o divácké hlasování, takže hlasovat pro své oblíbence můžete TADY.

Best British Film presented by The Hollywood Reporter
High Rise
I, Daniel Blake
The Girl With All The Gifts
Fantastic Beasts And Where To Find Them
Eddie The Eagle

Best Actor presented by Three
Ryan Gosling (La La Land)
Casey Affleck (Manchester by the Sea)
Ryan Reynolds (Deadpool)
Benedict Cumberbatch (Doctor Strange)
Eddie Redmayne (Fantastic Beasts)

Best Costume Design
Doctor Strange
Deadpool
Rogue One: A Star Wars Story
Fantastic Beasts And Where To Find Them
Captain America: Civil War

Best Make-Up and Hairstyling
Suicide Squad
Rogue One: A Star Wars Story
Fantastic Beasts And Where To Find Them
The Neon Demon
Star Trek: Beyond

Best Visual Effects
Doctor Strange
Rogue One: A Star Wars Story
The Jungle Book
Fantastic Beasts And Where To Find Them
Captain America: Civil War

Best Production Design
Doctor Strange
Arrival
La La Land
Rogue One: A Star Wars Story
Fantastic Beasts And Where To Find Them

Eddie Redmayne Records Audio Book for Fantastic Beasts as Newt

5. února 2017 v 12:43 | Posted by: Nicol
Portál pro fanoušky ze světa Harryho Pottera nám zveřejnil informaci, že Eddie Redmayne (Mlok Scamander) nahrál audio knihu Fantastických zvířat. Digitální verzi je možné předobjednat z Audible UK, Audible US a Audible Australia od nynějška, oficiálně vyjde 14. března 2017. Není to převyprávění scénáře k filmu, ale originální knihy z roku 2001, je to vlastně jeho učebnice, kterou měl Harry!

'Fantastic Beasts and Where to Find Them' nominated for two 2017 Academy Awards

26. ledna 2017 v 20:17 | Posted by: Nicol
Jak jiste víte, tak předevčírem byly oznámeny nominace na prestižní ceny Academy Awards. A Fantastická zvířata získala rovnou dvě nominace a to v kategoriích Costume Design, Production Design. Předávání cen proběhne v sobotu 26. února.

COSTUME DESIGN
Allied
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Florence Foster Jenkins
Jackie
La La Land

PRODUCTION DESIGN
Arrival
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hail, Caesar!
La La Land
Passengers

'Fantastic Beasts and Where to Find Them' passes $800 million in worldwide box office

19. ledna 2017 v 10:35 | Posted by: Nicol
Méně jak dva měsíce po vydání se film Fantastic Beasts and Where to Find Them dočkal dalšího milníku, jelikož bylo oznámeno, že film vydělal přes 800 miliónů dolarů, včetně 230 miliónů, které se vydělaly ve Spojených Státech a v Kanadě.


Tato informace byla oznámena Sue Kroll, prezidentkou Světového marketingu a distribuce společnosti Warner Bros. Pictures.

Tento film je nejvýdělečným filmem v roce 2016 od společnosti Warner Bros.

'Fantastic Beasts' nominated for 2017 Costume Designers Guild Awards

19. ledna 2017 v 9:58 | Posted by: Nicol
A máme tu další nominaci pro film Fantastická zvířata a kde je najit. Tentokrát film získal jednu nominaci na cenu Costume Designers Guild Awards, toto předávání cen proběhně 21. února, 2017 v hotelu Beverly Hilton.


Excellence in Fantasy Film
Doctor Strange - Alexandra Byrne
Fantastic Beasts and Where to Find Them - Colleen Atwood
Kubo and the Two Strings - Deborah Cook
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children - Colleen Atwood
Rogue One: A Star Wars Story - David Crossman, Glyn Dillion

'Fantastic Beasts & Where to Find Them' nominated for 3 Make-Up Artists Guild Awards

18. ledna 2017 v 15:23 | Posted by: Nicol
Pokračujeme s nominacemi u Fantastických zvířat, protože jich je fakt dost. Film Fantastická zvířata a kde je najít byl nominovýn na 3 ceny v Make-Up Artists Guild Awards. Předávání těchto cen proběhne 19. února 2017 v The Novo v LA.

Feature Motion Picture: Best Period and/or Character Hair Styling
Fantastic Beasts and Where to Find Them - Hair Stylists: Fae Hammond, Marilyn MacDonald
Florence Foster Jenkins - Hair Stylist: J. Roy Helland
Hail, Caesar! - Hair Stylists: Cydney Cornell, Pauletta Lewis-Irwin, Matt Danon
Jackie - Hair Stylists: Catherine Leblanc-Caraes, Tony Rochetti
Loving - Hair Stylists: Kenneth Walker, Elizabeth Paschall

Feature Motion Picture: Best Period and/or Character Makeup
Doctor Strange - Makeup Artist: Jeremy Woodhead
Fantastic Beasts and Where to Find Them - Makeup Artists: Fae Hammond, Marilyn MacDonald
Hail, Caesar! - Makeup Artists: Jean Ann Black, Julie Hewett, Zoe Hay
Loving - Makeup Artists: Julia Lallas, Katie Middleton
Suicide Squad - Makeup Artist: Alessandro Bertolazzi

Feature Motion Picture: Best Special Makeup Effects
Deadpool - Makeup Artists: Bill Corso, Andrew Clement
Doctor Strange - Makeup Artist: Jeremy Woodhead
Fantastic Beasts and Where to Find Them - Makeup Artist: Fae Hammond
Star Trek Beyond - Makeup Artists: Joel Harlow, Richie Alonzo
Suicide Squad - Makeup Artists: Christopher Nelson, Sean Sansom, Greg Nicotero

'Fantastic Beasts and Where to Find Them' film & game nominated for 4 VFX VES Awards

17. ledna 2017 v 15:25 | Posted by: Nicol
Fantastic Beasts and Where to Find Them pokračuje ve sbírání nominací, jelikož byl nominován ve 4 dalších kategoriích a tentokrát na pro mě neznámých cen 15th Annual VES Awards, předávání se bude konat v úterý 7. února, 2017 v The Beverly Hilton hotelu.

Outstanding Visual Effects in a Photoreal Feature
Doctor Strange
Fantastic Beasts and Where to Find Them - Christian Manz; Olly Young; Tim Burke; Pablo Grillo; David Watkins
Miss Peregrine's Home For Peculiar Children
Rogue One: A Star Wars Story
he Jungle Book


Outstanding Visual Effects in a Real-Time Project
Call of Duty: Infinite Warfare
Dishonored 2; Crack in the Slab
Fantastic Beasts and Where to Find Them; Virtual Reality - Andy Rowans-Robinson; Karen Czukerberg; John Montefusco; Corrina Wilson; Resh Sidhu
Gears of War 4
Quantum Break
Uncharted 4


Outstanding Animated Performance in a Photoreal Feature
Fantastic Beasts and Where to Find Them; Niffler - Laurent Laban; Gabriel Beauvais-Tremblay; Luc Girard; Romain Rico
Rogue One: A Star Wars Story; Grand Moff Tarkin
The Jungle Book; King Louie
The Jungle Book; Shere Khan
Warcraft; Durotan

Outstanding Animated Performance in an Episode or Real-Time Project
Call of Duty: Infinite Warfare; Omar
Fantastic Beasts and Where to Find Them - John Montefusco; Michael Cable; Shayne Ryan; Andy Rowan-Robinson
Game of Thrones; Battle of the *******s; Drogon
Game of Thrones; Home; Emaciated Dragon
 
 

Reklama