Appearances 2017

Daniel Radcliffe At Capital FM Radio /21.10/

27. října 2017 v 18:38 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, taky jste tak rádi, že už je víkend? Musím říct, že jsem nějaká unavená, ze všech těch průběžných testů, seminárek, a když si představím, že to zase hrozně uteče a za chvíli je tu zkouškové, chci pomalu brečet :D Ale musím si to nějak zpříjemnit a zítra se chystám na nějaké ty nákupy, hlavně si chci pořídit nějaké nové knihy (Rozhoduji se hlavně pro Hanu, četl jste to někdo?)

Novinek nám pomalu s Danielem začíná ubývat, ale pořád mi to na pár dní vystačí, ale kdyžtak i u Dana budu doplňovat galerii, fotografií je na přidání snad milion. Mám tu pro Vás tři fotografie z 21. října, kdy se Dan při propagaci filmu Jungle zastavit v rádiu Capital FM v Londýně, rozhovor jsem zatím na youtube nenašla, ale budu hledat dále a kdyžtak ho přidám.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 21.10 - At Capital FM Radio

Daniel Radcliffe: Interview for BBC 1 Radio /19.10/

25. října 2017 v 13:40 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Včera jsem Vám přidávala candid fotografie Daniela, který byl vyfocen při příchodu a odchodu ze studia rádia BBC Radio 1 v Londýně. Objevilo se několik fotografií přímo z rádia, které jsou docela kvalitní, taky tu mám video, které se objevilo z vysílání, Dan odpovídal na otázky od fanoušků, třeba proč netočí veselé filmy a jsou tam i docela vtipné komentáře. Komentáře bral pod trailerem filmu Jungle. Dan je tam strašně zlatý.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEO

Daniel Radcliffe On ITV's Lorraine /19.10/

22. října 2017 v 11:57 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily

19. října se Daniel v rámci propagace filmu Jungle zúčastnil britské talk show Lorraine na televizní stanici ITV. Objevilo se několik velmi kvalitních fotografií, tak mám radost, nejdříve musím říct, že to Danovi neskutečně slušelo, líbí se mi ta košile, má skvělou barvu. Objevila jsem i jeden rozhovor na youtube, tak ho musím přiložit sem k článku. Daniel zde mluví o tom, co ho donutilo k tomu, aby si zahrál v tomto filmu, o tom jak musel zhubnout, jestli je pravda, že jedl jen vajíčko denně a nebo co říkala na jeho roli snoubenka Erin.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 19.10 - ITV's Lorraine

Daniel Radcliffe Promoting Jungle /18.10 - 19.10/

20. října 2017 v 15:38 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, chystáte se k volbám? Já ano, ale na jednu stranu budu ráda až bude po nich, letos je kampaň zaměřená ať jdou volit i mladí a je to všude, ale na jednu stranu je to dobře, ale myslím si, že kdo nechce volit, tak ho žádná kampaň nepřesvědčí, ale zase souhlasím, že si pak nemají stěžovat, jak to tady vypadá. Dost k volbám, jak jsem psala včera, tak ohledně Daniela je toho teď docela dost, tedy doufám, že nám to neutichne, uvidíme. Mám tu pro Vás nyní fotografie ze včerejšího a předvčerejšího dne, kdy Daniel navštívil některé televize a novináře, aby poskytl rozhovory ohledně filmu Jungle, který nyní vstupuje pomalu do kin po celém světě (u nás se film bude také promítat v kině, mám neskutečnou radost, ale dočkáme se ho později, až 11. ledna 2018). Mám tu tři sety fotografií, fotek je, ale méně, to se dá čekat, že z rádií a televizí toho zase nemáme tolik.
imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 19.10 - Various interviews

Daniel Radcliffe Visits Chanel 2 News /08.10/

18. října 2017 v 18:13 | Posted by: Nicol
source > vk.com
Novinek se objevuje čím dál tím více, takže mám radost, že každý den budu moci něco přidat, prozatím žádné novinky s Emmou nejsou, takže tu bude více Dana, ale snad i to se trochu změní. 8. října započala propagace filmu Jungle - premiéra v UK bude 20. října, tak doufám, že se dočkáme i slavnostní premiéry, ale uvidíme, nebudu předbíhat. A Dan se 8. října objevil ve studiu Chanel 2 News, po rozhovoru vznikla tato společná fotografie s moderátorem.
imagebam.com
Appearances > 2017 > 08.10 - Visits Chanel 2 News

In & Of Itself (29.06)

4. července 2017 v 19:56 | Posted by: Nicol
source > danieljradcliffe.tk
Po hodně dlouhé době se nám Daniel zase někde ukázal a to 29. června, kdy se šel podívat na iluzionistickou show v divadle The Daryl Roth a jednalo se o In & Of Itself, objevily se dvě fotografie ze zákulisí, kde je spolu s Derekem DelGaudiem, který zde hraje. Díky fotografiím víme, že se Daniel nachází v jeho druhém domově a to v New Yorku.
0002.jpg 0001.jpg
Appearances > 2017 > 29.06 - In & Of Itself

Představení hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead tisku v divadle Old Vic v Londýně (07.03)

10. března 2017 v 15:29 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Slibuji, že snad zítra už Vás konečně oběhnu, ale dnes přesněji za chvíli jdu na víno s přáteli a nějak se mi do toho nechce a hlavně to nestíhám, ale aspoň přidám tyto fotografie, které jsou ze 7. března, kdy se konala premiéra divadelní hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead, ale ne pro diváky, hra už se hraje skoro 14 dní, ale pro tisk, fotek se neobjevilo tolik, ale jsem za ně ráda, Daniel měl tmavě modrý oblek, který mu neskutečně padne a sluší mu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 07.03 - Rosencrantz and Guildenstern are Dead's opening (press) night at the Old Vic Theatre in London

The Graham Norton Show in London /15.02/

16. února 2017 v 18:42 | Posted by: Nicol
source > danielradcliffe.com.br
Nedávno jsem Vás informovala o tom, že se Daniel v rámci propagace divadelní hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead objeví 17. února v show The Graham Norton v Londýně, show se natáčela včera/dnes (přesné datum nevím, ale spíše včera). Mám tu pro Vás fotky ze show, ale zítra se večer odvysílá, takže video přidám hned, jak to bude možné, neskutečně mě ty fotky potěšily, protože tam Daniel vypadá fantasticky, má tam letmé strniště a ten oblek je fantastický! A mimo něj tam byl i kolega ze hry a třeba Tom Hiddleston.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 15.02 - The Graham Norton Show in London

Press Day at Theatre Old Vic in London /07.02/

10. února 2017 v 15:10 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Objevila se jedna fotografie ze sociální sítě samotného divadla Old Vic v Londýně, kde budou probíhat představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, že 7. února probíhala propagace hry a konal se tzv. press day, kde herci a tvůrce hry dávali rozhovory pro tisk, nějaké video jsem již na internetu viděla, takže ho brzy i přidám.
imagebam.com
Appearances > 2017 > 07.02 - Press Day at Theatre Old Vic in London

Good Morning Britain /07.02/

8. února 2017 v 13:43 | Posted by: Nicol
source > vk.com/radcliffedaily
Tak jak jsem Vám již psala, tak Daniel se oholil pro svou roli v divadle The Old Vic ve hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, která má premiéru na konci února, včera se objevil se svým kolegou ze hry s Joshuou v pořadu Good Morning Britain, snad se brzy dočkáme videa a rozhovoru, na fotce jsou s moderátorem show.
imagebam.com
Appearances > 2017 > 07.02 - Good Morning Britain
 
 

Reklama