Srpen 2018

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (BTS) #2

24. srpna 2018 v 17:13 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Konečně se ochladilo, tak snad tu budu častěji, dnes tu mám takové pro mě tři zapomenuté fotografie ze zákulisí focení photoshootu pro Esquire Middle East, photoshoot určitě znáte, protože jsem ho tu dost opěvovala a navíc fotografie jsou použity na aktuální design, zapomenuté jsou proto, že mi leží v rozepsaných tak dva měsíce, ale tak konečně jsem se k nim dostala a nepřidávám je třeba za rok :D
image host image host image host
Photoshoots » 2018 » Esquire Middle East (BTS)

New still from Harry Potter and the Order of the Phoenix

20. srpna 2018 v 20:08 | Posted by: Nicol |  Movies
Slibuji Vám, že až pominou ty vedra, což bude doufám, koncem tohoto týdne, tak tu budu častěji a celkově to tu zase rozjedu, trochu na to tady kašlu, novinky nějaké jsou, ale jsou takové pidi novinky no, ale i ty stojí za to přidat. Teď tu mám jednu novou fotografii z pátého dílu Harryho Pottera a Fénixův řád, je to ze začátku, jak je Harry na tom hřišti.
image host
Harry Potter Saga » Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) » Stills

Daniel Radcliffe: Miracle Workers First Look

17. srpna 2018 v 17:49 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Daniel měl 23. července narozeniny, bohužel jsem se na blog v tu dobu nedostala a pak jsem článek nepřidala, protože mi to přišlo už takové divné, ale na tento den se objevilo pár fotek přející Danovi všechno nejlepší, na oficiálním Facebooku seriálu Miracle Workers se objevila i tato fotografie, která by měla být přímo z nějakého dílu, takže to bereme jako první náhled na Danovu postavu, ta fotka se mi moc líbí, ještě jak je černobílá.
image host
Projects » Miracle Workers (2018) » First Look

Natalie Dormer namluví knihu Harry Potter: A History of Magic

14. srpna 2018 v 20:38 | Posted by: Nicol |  HP - News
Pottermore oznámilo, že Natalie Dormer (kterou můžete znát ze seriálu Hry o trůny, nebo z filmu Hunger games) namluví, v anglickém jazyce, knihu Harry Potter: A History of Magic, která vyšla minulý rok k příležitosti výstavy HP British Library). Skvělá zpráva pro fanoušky cizojazyčných audioknih. (Potterfan)

Emma Watson at The Tasting Kitchen in Venice /03.08/

10. srpna 2018 v 18:26 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Je to neuvěřitelné, ale mám tu další fotografie Emmy Watson, paparazzi ji vyfotili 3. srpna, když byla na večeři v restauraci The Tasting Kitchen v části Los Angeles, Venice. Fotografie nejsou moc kvalitní, ale Emma je na nich poznat.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: Photoshoot by Tyler Udall

9. srpna 2018 v 20:18 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Až ustanou ty vedra, tak slibuji, že se budu snažit být na blogu aktivnější, ale teď to prostě nejde, jsem ráda, že jsem ráda a jediné, co zvládnu je dojít z práce a rovnou k bazénu. No, ale nechci být až tak moc neaktivní, že jsem se přemohla. Daniel posledních několik týdnů každý čtvrtek na svém Google +, což je jeho jediná sociální sít (kromě osobního instagramu), zveřejňuje starší fotografie, které jsme ještě neviděli, no a rovnou začal zveřejňovat fotografie od jednoho fotografa z jednoho photoshootu, jedná se o fotky z roku 2013 od Tylera Udalla a ty fotky jsou skvělé, nejvíce se mi líbí ty černobílé.

image host image host image host image host
Photoshoots » 2013 » Tyler Udall

Emma Watson: New outtakes from Carter Smith (Elle US)

7. srpna 2018 v 19:44 | posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Objevily se čtyři nové fotografie s Emmou Watson k photoshootu pro americké vydání magazínu Elle, pro tento magazín fotila v roce 2014, fotek je celkově dost, ale i tak jsem ráda, že tu máme další nové fotografie, protože photoshoot je nádherný, v galerii jsou nahrané veškeré fotografie, které se doposud objevily.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2014 > Carter Smith (Elle US)

Daniel Radcliffe: With Fans #7

6. srpna 2018 v 17:50 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Dlouho jsem tu nepřidala fotografie s fanoušky, no jak už Daniel dotočil film Guns Akimbo na Novém Zélandu a v Mnichově, tak se už tolik neobjevilo, ale pořád aspoň něco, mezi fotografiemi jsou i fotografie, když ještě Daniel hrál ve hře Rosencrantz and Guildenstern are dead. Fotografií se objevilo 11, jinak mám ze sebe menší radost, za srpen je to 4 článek, tak doufám, že mi to přidávání vydrží, protože za červen je tu jen 13 článků a to je prostě málo! :D
image host image host image host image host

Miscellaneous » With fans

Emma Watson: New outtakes from Beauty and the Beast photoshoot

5. srpna 2018 v 16:01 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Jak já mám vždy radost, když se něco objeví s Emmou Watson, protože s ní je toho fakt málo, jako s Alicií Vikander, na novinky s ni také čekám každý den :D Ale jsem ráda, že mi to vynahrazují ostatní herečky, takže objevily se nové promo fotografie Emmy jako Belle z filmu Kráska a zvíře, který měl premiéru minulý rok, ty fotografie jsou nádherné, Em to moc sluší, je přirozená kráska!
image host image host image host image host
Movies > Beauty and the Beast > Photoshoot

FANTASTIC BEASTS 2 Trailer 2 (2018)

2. srpna 2018 v 19:03 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Tohle je asi ta nejdůležitější novinka, která se k Fantastickým zvířatům objevila a to druhý oficiální trailer, který byl představen na letošním Comic Conu. Trailer má mnoho nových scén, například hodina profesora Brumbála, již zmiňovaný cirkus, o kterém jsem Vám psala, že se v druhém filmu objeví,je tam rozhodně více vidět Grindelwalda, můžeme vidět i několik nových postav, a hlavně tam můžeme vidět Nicolase Flamele. A je tam opravdu vidět více akce, jak nám tvůrci slibovali, takže já jsem fakt nadšená a do kina už musím teď!! Napište mi, co si o tom myslíte vy.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald New Poster #2

1. srpna 2018 v 17:35 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Jsem tak pozadu se vším na přidání, takže to musím napravit a budu se snažit přidávat článek denně, no bude to asi nad mé síly, protože se znám, ale já to dám! :D Teď tu mám nový plakát k Fantastickým zvířatům, který byl zveřejněn k příležitosti Comic Conu v San Diegu, design je od MinaLima a je nádherný.
image host
Fantastic Beasts » Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald » Posters