Červenec 2018

Emma Watson: “From Violence to a Place of Power” Event /10.07/

27. července 2018 v 9:08 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates

source > iheartwatson.net
Objevily se fotografie z 10. července, kdy Emma Watson moderovala panel From Violence to a Palce of Power, cílem je snížit a poté úplně zrušit sexuální násilí, akce se konala v Londýně. Emma zde byla s dalšími aktivistkami Nasra Ayub, Marai Larasi, Devi Leiper O'Malley. Objevily se tři fotografie a Emma vypadala skvěle.
image host image host image host

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald New Stills #2

22. července 2018 v 13:24 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Dlouho jsem se nevěnovala Fantastickým zvířatům, ale nějak jsem na to neměla náladu, ale tím, že se kolem filmu začíná zase něco dít, tak jsem chytla "slinu" na to, abych konečně něco přidala, objevilo se pět nových fotografií z filmu, exkluzivně nám je přinesl magazín Entertainment Weekly a magazín Empire. Je na nich hlavně Newt, ale i Albus a nebo Jacob. Moc se mi líbí ta fotografie z hodiny Obrany proti černé magii v Bradivích, ta druhá fotka, jak se zkouší kouzlo Riddikulus.
image host image host image host image host
Fantastic Beasts » Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald » Stills

Emma Watson and friends at Men's final, wimbledon, London /15.07/

19. července 2018 v 17:52 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
A další nádherné fotografie Emmy Watson, ta se zúčastnila 15. července také finálového zápasu můžu na letošním Wimbledonu, zápas byl mezi Andersonem a Djokovičem, vyhrál Djokovič. Emmu na zápas pozvala značka Ralph Lauren, takže byla oblečená zase v outfitu od této značky a vypadala ještě lépe, jak předchozí den a objevily se tak krásné fotografie. Vedle Emmy seděl i Tom Holland a Luke Evans.
image host image host image host image host

Emma Watson at Wimbledon Tennis Championships, Day 12, London /14.07/

16. července 2018 v 16:41 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Nemůžu tomu uvěřit, ale jsou tu další fotografie s Emmou Watson, jak já mám radost, to ani není možné. Emma Watson se Wimbledonu naposledy zúčastnila roku 2010, ale jdeme na tu přítomnost, 14. července se Em objevila na finálovém utkání žen, mezi sebou bojovala Serena Williams a Angelique Kerber, vyhrála to Kerber. Emma vypadala nádherně, na sobě měla kostýmek od Ralpha Laurena, moc se mi líbí ten klobouček. A Emma se zúčastnila i mužském finále, takže přidám i zítra fotografie. Z toho budu žít zase půl roku.
image host image host image host image host

Emma Watson: At Hockey Futures launch in London (11.07. 2018)

15. července 2018 v 15:37 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emwatsonstar.flaunt.nu, emmawatson.cz
Emma 11. července překvapila děti na škole Thorpe Hall ve východním Londýně, kde se zúčastnila akce, která spouštěla činnost charitativní organizace Hockey Futures. Cílem Hockey Futures je podpořit a motivovat více malých dětí ke hře pozemního hokeje, který Emma také hrála už od dětství a později i na vysoké škole v Americe.

Emma řekla, "Když jsem vyrůstala, pozemní hokej byl velkou součástí mého života, a proto mě velice těší, že se Anglický hokej zasazuje o jeho dostupnosti pro děti po celé zemi skrze spuštění Hockey Futures. Pozemní hokej je sportem, který je u nás nejvíce pohlavně rovnoprávní a bylo úžasné navštívit Hockey Futures trénink na základní škole Thorpe Hall, kde jsem mohla vidět děti hrát, učit se nové dovednosti - i já jsem se přiučila novým trikům!

Momentálně se v Anglii pro pozemnímu hokeji velice daří, bude se tu konat tento měsíc Vitality Hockey Women's World Cup. Na zápasy Anglie je vyprodáno a doufám, že přitáhne více mladých lidí k tomuto sportu.

Je to velmi důležitá příležitost k oslavě žen, které vedou ve sportech po celém světě a všem hráčům přeju hodně štěstí v jejich zápasech."

image host image host image host image host

Daniel Radcliffe at After Party for Broadway opening night of 'How To Succeed In Business Without Really Trying' at The Plaza Hotel /27.03/

13. července 2018 v 15:00 | posted by: Nicol |  Appearances 2011
source > gradcliffe.net
Na první akci roku 2011 jsme si s Danem museli počkat až do 27. března, kdy se konala after párty pro divadelní hru How To Succeed In Business Without Really Trying', která slavila své uvedení na Broadway. Dan tu byl roztomilý, ač se mi ten účes nelíbí.
image host image host image host image host

Get Connected, Celebrity Quiz

13. července 2018 v 9:00 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > gradcliffe.net
Konečně tu máme poslední fotografie z roku 2010, s tímto rokem jsem se trápila strašně dlouho, tak doufám, že ty další mi půjdou o dost rychleji. Fotografie vznikly na natáčení pořadu Get Connected Celebrity Quiz, nějak se mi nepodařilo najít více informací, co to je za show, ale odhaduji, že nějaká zábavní a vědomostní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2010 > Get Connected, Celebrity Quiz

Exhibition of Art "The Big Issue" by Lizzie Mary Cullen /09.09/

12. července 2018 v 20:07 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > gradcliffe.net
Upřímně jsem se zděsila, kolik článků za měsíc zveřejním, je toho tak málo a to mě tak mrzí, že prostě pohnu a budu přidávat plno článků, ať už jsou to ty starší a nebo ty nové, které zatím nejsou, ale toho se taky určitě dočkám. Úplně jsem zapomněla na tuto akci z 9. září, kdy se konalo zahájení výstavy umělkyně Lizzie Mary Cullen s názvem The Big Issue.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Launch of DVD of Harry Potter and Half Blood Prince

12. července 2018 v 20:04 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > gradcliffe.net
Bohužel jen jedna fotografie z akce, kde se "oslavovalo" vydání DVD k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, nenašla jsem, kdy se oficiálně akce se konala, jen, že to bylo ke konci roku 2010.
imagebam.com

Premiere of "Harry Potter and the Deathly Hallows - Part I" in New York /15.11/

6. července 2018 v 10:25 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > danielradcliffe.com.br
Kromě fotek s fanoušky se nic neobjevilo, takže jsem tu s dalšími fotografiemi z minulých let, fotky s fanoušky přidám, ale čekám až jich nahromadím více, abych je nepřidávala jen po pár fotkách. No dnes mám náladu na přidávání, tak asi pohnu se staršími fotografiemi, jak u Dana, tak u Emmy, takže tu bude možná více článků, ještě uvidíme, teď se vrhnu na tyto fotografie jedná se o další premiéru první části HP a Relikvie smrti, tato premiéra proběhla 15. listopadu v New Yorku a máme tu více fotek, kde je Dan s více kolegy, moc se mi líbí ta s Emmou, kde se objímají, ta je zlatá :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe Out in Munich, Germany /25.06/

2. července 2018 v 21:14 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Nebojte, nekašlu na to tady, ale pokud to tady sledujete déle, tak víte, že je to s novinkami s Danem nárazové, budu se snažit aspoň občas přidat něco staršího, ale to mě tolik nebaví, proto jsem i líná to přidávat, ale mám tu aspoň něco, 25. června Dana vyfotili v ulicích Mnichova, asi míří k sobě na hotel, více informací nemám, Dan je stále v plném nasazení na natáčení Guns Akimbo. Uvidíme, kdy se tu objevím zase, ráda bych aspoň během zítřka, nebo středy oběhla aff, co je u nich nového a hlavně být u nich aktivnější. No a aspoň jednou týdně bych něco přidala, kdo by chtěl, tak jsem aktivnější na druhém blogu, tam je novinek dost - TADY.

image host image host image host image host