Červen 2018

Emma Watson Spotted in a grocery store in Gatlinburg, Tennessee (04.2018)

27. června 2018 v 14:54 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emwatsonstar.flaunt.nu
Objevily se dost překvapivě čtyři fotografie s Emmou Watson, které jsou z dubna, ale neví se, z kterého dne přesně, jediné, co se ví, že jsou z potravin z města Gatlinburg v Tennessee. Jelikož s Emmou moc novinek není, tak jsem se rozhodla, že tyto fotografie přidám, ač se mi moc nelíbí, jak nekvalitní jsou a jsou trošku vlezlé no.
image host image host image host image host

Premiere of "Harry Potter and the Deathly Hallows - Part I" in London /11.11/

24. června 2018 v 19:08 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > gradcliffe.net
Dlouho jsem nepřidávala starší novinky a nedoplňovala galerii, tak to napravuji nyní, když nejsou žádné novinky. 11. listopadu se konala londýnská premiéra filmu Harry Potter a Relikvie smrti část první, na premiéře nechybělo naše hlavní trio spolu s autorkou ságy nebo třeba Helena Bonham Carter.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson shop for an Airstream trailer in Los Angeles, CA /19.06/

22. června 2018 v 17:47 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates


Já věděla, že nemá cenu přidávat neoveřený článek o tom, že se Emma a Chord rozešli, jsem ráda, že to byl zase kec a já tomu nevěřila, ono teda některým stránkám nelze věřit skoro nic. Největší radost mám z toho, že Emma žije! Je to neskutečně, ale po půl roce, ano čtete dobře, jsou nové fotografie. Emma byla vyfocena s Chordem 19. června v Los Angeles a vypadá to, že si budou kupovat karavan, nebo jak to nazvat, vznikly nádherné momentky, třeba jak se fotí a u toho líbají a nebo Chord fotí u toho karavanu, jak oni se mi spolu líbí. Objevily se fakt zlaté fotky, které mi udělaly dnes největší radost.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: With Fans #6

19. června 2018 v 15:04 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Ještě, že máme ty fanoušky, jinak bych o Danovi nevěděla nic, po skončení natáčení filmu Guns Akimbo si Daniel udělal několik dní a navštívil postupně své dva byty, jak v New Yorku, tak v Londýně, nyní se již pár dní nachází jen 4 hodiny od Prahy a to v Mnichově, kde pokračuje natáčení filmu. Za celý květen a červen se objevilo už přes 30 fotografií s fanoušky, což je fakt mazec, protože doteď to bylo nárazově pár fotek, tady se Dan tolik neschovává, tak mají fanoušci štěstí, nejčastěji se s ním fotí ve fitku, kam Daniel pravidelně chodí, jak na Zélandu, tak v Mnichově.

image host image host image host image host
Miscellaneous » With fans

Daniel Radcliffe at Press day in Auckland, New Zealand /25.05/

16. června 2018 v 20:25 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Zdravím zase po pár dnech, zásoby fotografií se mi trochu tenčí, tak doufám, že se zase brzy něco bude objevovat, ale zatím ještě něco na přidávání mám, takže jdeme na tento článek, když byl Daniel na Novém Zélandu, kde natáčel film Guns Akimbo, tak se 25. května zúčastnil menšího press dne, kdy poskyl tři různé rozhovory, doufám, že se nám někdy objeví.
image host image host image host

Daniel Radcliffe se vrací na Broadway!

13. června 2018 v 13:37 | Posted by: Nicol |  News
Sice mám na přidání ještě starší fotografie, ale tato informace již nemůže déle čekat, už jsem ji chtěla přidat hned, ale nakonec jsem si to rozmyslela.

Daniel se vrací na Broadway!

Dan si spolu s Cherry Jones a Bobbym Cannavale zahraje hlavní roli ve hře "The Life of Fact". Režisérem hry byde Lee Silverman.

Daniel si zahraje roli Fingala, jež je pracovník v nejlepším magazínu v zemi a kontroluje pro něj články.

Na prknech tohoto divadla je již jako doma, na prknech Broadwaye se objevil ve hře The Cripple if Inishmann, How to Succeed in Business Without Really Trying, Equus, Privacy, takže jsem ráda, že tu máme další hru.

Představení bude zahájeno pro tisk 20. září a pro veřejnost od 18. října.


image host
Projects » Theatre Productions » The Life of Fact (2018) » Promotional


New BTS Photo from Harry Potter and the Goblet of Fire

11. června 2018 v 20:05 | Posted by: Nicol |  Movies
Ti z vás, kdo jste psali, že máte tušení, že to není poslední fotografie, co se v sérii fotek objevila, tak máte pravdu. Mám tu další fotografii z Harryho Pottera, tentokrát je to čtvrtý díl, Ohnivý pohár. Fotografie je z druhého úkolu z jezera.
image host
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) » Behind The Scenes

Daniel Radcliffe at Turner Upfronts at Madison Square Garden /16.05/

8. června 2018 v 19:46 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel Radcliffe si udělal na chvíli pauzu mezi natáčením a 16. května se objevil na Turnenr Upfronts, které se konaly na Madison Square Garden v New Yorku. Dan zde byl spolu s kolegy podpořit seriál Miracle Workers, jehož přemiéra se nám blíží a já doufám, že se začnou objevovat nějaké propagační materiály. Dan měl zase super outfit, moc se mi líbí to sako a k tomu ty kalhoty.
image host image host image host image host

image host

Daniel Radcliffe On set in Auckland, New Zealand /13.05/

7. června 2018 v 18:45 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com/radcliffedaily
Novinky na přidávání ještě mám, tak mám radost, že tu není prázdno, a navíc se nám blíží premiéra Miracle Workers, takže by mi to mohlo vydržet. No, jdeme k fotografiím, objevil se set fotografií z 13. května, kdy se konal další natáčecí den filmu Guns Akimbo v Aucklandu na Novém Zélandu. Fotografií je tentokrát docela dost a jsou docela kvalitní, tak to mám radost, je to prozatím poslední set, který se z natáčení objevil, takže si myslím, že se nyní natáčí hlavně uvnitř a mělo to být již v Německu.
image host image host image host image host
Projects » Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 13.05 - On set in Auckland, New Zealand

'Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald' film's screenplay book cover revealed

5. června 2018 v 20:21 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Nakladatelství Scholastic a Little Brown UK zveřejnila obálku scénáře druhého pokračování filmu Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald. Scénář je jako ten první nápsán J. K. Rowling a bude vydán ve stejný den, jako film a to 16. listopadu 2018.

New behind the scenes photo from Harry Potter and the Order of the Phoenix

5. června 2018 v 17:24 | Posted by: Nicol |  Movies
Tvůrci filmů nás na oficiální facebookové stránce překvapili s další fotografií z natáčení do sbírky, tentokrát se jedná o fotografii z pátého dílu: Harry Potter a Fénixův řád a fotografie je z nácviků Brumbálovy armády.
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) » Behind The Scenes

Daniel Radcliffe On Set of Guns Akimbo in Auckland, New Zealand

4. června 2018 v 20:58 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com/radcliffedaily
Tak první oficiální článek, Daniel na přelomu dubna a začátku května začal s natáčením nového filmu, o kterém jsem Vám již psala, film nese název Guns Akimbo a pojednává o muži, který se snaží zachránit svou bývalou přítelkyni a to díky nově získaným schopnostem gladiátorů. Film se natáčel na Novém Zélandu a druhá polovina by měla v současné době probíhat v Německu.
image host image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 29.04 - On set in Auckland, New Zealand


image host image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 03.05 - On set in Auckland, New Zealand

image host image host image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 05.05 - On set in Auckland, New Zealand

image host image host
Movies » Guns Akimbo (2018) » On set » 07.05 - On set in Auckland, New Zealand

Layout 7

3. června 2018 v 11:09 | Posted by: Nicol |  Past layouts
Tak s návratem je tu i nový layout, se kterým jsem zpět oficiálně. Poslední layout tu byl od začátku ledna, takže je jasné, že to chtělo nějakou změnu a já jsem tak ráda, že jsem stihla i otevřenou objednávku Andie, od které tento layout je a já ji ještě jednou děkuji, tentokrát je na layoutu Daniel a fotografie jsou z nejnovějšího photoshootu Esquire Middle East, layout je hodně barevný a je to fakt změna, takové rozsvícení a jsem tak nadšená! Jeden z nejlepších layoutů, co kdy tu byl.