Březen 2018

Daniel Radcliffe at Out and about in New York /22.03/

30. března 2018 v 18:41 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Už se nebudu omlouvat, ale znáte to , škola a práce, víc už nemusím říkat. Aspoň nemusím čekat na novinky a něco málo se objevilo, jako první tu mám candid fotorafie z 22. března, kdy byl Daniel po hodně dlouhé době vyfocena se svou snoubenkou Erin, jsem za to moc ráda, protože společné fotky se snad přes 2 roky neobjevily. Koukala jsem Erin na ruku a prstýnek nemá, což je škoda, ale tak snad se někdy dočkáme prstýnku a nebo rovnou té svatby, protože to za chvíli bude pomalu rok, co bylo oznámeno, že se spolu po pěti letech vztahu zasnoubili :) A jinak k affiliates se snad zítra konečně podívám, co je u Vás nového a tak :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at Press Conference of Miracle Workers in New York /20.03/ #2

26. března 2018 v 22:32 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffe
Musím Vám přidat další fotografie, které se objevily z tiskové konference k seriálu Miracle Workers, jehož premiéra nás čeá v létě tohoto roku, dodám, že konference se konala 20. března v hotelu The Peninsula Hotel v New Yorku. Danovi to moc slušelo, líbí se mi ten nedbalý účes a jsem ráda, že se objevilo více fotek, ikdyž některé mají na sobě tag. Do galerie jsem nahrála 12 nových fotografií, zítra a nebo ve středu jsem tu s dalšími fotografiemi.
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe at Press Conference of Miracle Workers in New York /20.03/

23. března 2018 v 19:21 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel se 20. března zúčastnil tiskové konference k novému seriálu Miracle Workers, který bude mít premiéru v lednu, konference se konala v New Yorku, po konferenci se konal i photocall, fotografie z něho Vám také brzy přidám. Z konference se objevilo pět fotografií. Danovi to zase slušelo, nejvíce se mi líbí, jak má hala bala udělané vlasy, to mu moc sluší a už je zase plně vousatý, to jsem nejradši no :D
image host image host image host image host

Daniel Radcliffe: Miracle Workers Promotional Photo

21. března 2018 v 21:37 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, sice toho mám ve škole a v práci dost, ale na tohle jsem si prostě musela udělat chvilinku, premiéra seriálu Miracle Workers je sice až v létě, ale už nyní se nám objevila oficiální promo fotografie, na které je Dan jako anděl Craig a jeho "nadřízený" Bůh, kterého hraje Steve Buscemi, plakát se mi líbí, Dan tam má kotlety, nebo jak se to jmenuje, vypadá to na něm zajímavě a vypadá tam jinak, to se mi líbí, ale jako jsem ráda, že v reálu to nemá.
image host

Projects » Miracle Workers (2018) » Promotional

First Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Official Posters

18. března 2018 v 15:32 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
source > snitchseeker, facebook.com
A spolu s oficiální trailerem k druhému pokračování Fantastických zvířat Grindelwaldovy zločiny se objevil i oficiální plakát, mám tu i rovnou ten pro Českou republiku, na plakátu je Albus Brumbál a Mlok Scamander <3
imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts » Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald » Posters

Emma Watson Leaving Vanity Fair After Party /04.03/

17. března 2018 v 12:56 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Ještě se vrátíme na chvilku k Oscarovému večeru, tedy už noci, protože to bylo po půlnoci a již 5. března, kdy byla Emma Watson vyfocena při odchodu z oficiální after párty od magazínu Vanity Fair, objevilo se pět fotografií.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Icon (March)

14. března 2018 v 19:32 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Tak pokud si pamatujete, tak koncem minulého roku jsem přidávala fotografie ze zákulisí focení ještě jednoho photoshootu a ten se již objevil, Daniel se objevil na březnové obálce magazínu Icon, myslím si, že se jedná o španělský magazín, tedy připadá mi to podle jazyku, ale pokud někdo víte víc, klidně napište, já španělsky neumím. Objevily se čtyři fotografie z photoshootu a poté několik scanů z magazínu. Fotky se mi také zalíbily na první pohled, jsou zase trochu jiné než pro Esquire.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
Photoshoots » 2018 » Icon
Magazine Scans » 2018 » Icon (March)

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald - Official Teaser Trailer

13. března 2018 v 17:42 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - Videos
A je to venku, včera jsem Vám házela info, že se dnes objeví trailer k druhému pokračování Fantastických zvířat: Grindelwaldovy zločiny a je to tu, jakože, ten záběr na Bradavice, úplně mi zaplesalo srdíčko :D A já jsem celkově nadšená, vypadá to více akčně než předchozí díl a taky by to podle informací mělo být akčnější, Jude jako Brumbál ano, jako jeho přízvuk, ach jaj <3

#WandsReady - Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Trailer Tease

12. března 2018 v 19:37 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - Videos
Wuhů, takže měla jsem připravenou novinku s Danielem, ale prostě to odkládám, protože se objevil teaser na trailer k druhému pokračování Fantastických zvířat a na konci videa je oznámeno, že se ho dočkáme zítra, takže jak je ve videu: #WandsReady

Emma Watson má nového přítele!

10. března 2018 v 19:35 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Jakože, mám na přidání tu anketu, ještě jiné candid fotky z odchodu z after párty Vanity Fair, ale prostě tyhle fotky? Ty už jsem chtěla přidat včera, ale ovládla jsem se, ale je to pecka. Již v únoru se objevila informace, že se Emma vídá častěji s Chordem Overstreetem, kterého můžete znát hlavně jako rybí tlamku :D ze seriálu Glee <33 Ale já tomu nevěnovala pozornost , protože se podobná objevila již s Robertem Pattinsonem, ale teď se objevily candid fotografie z 8. března, kdy byla Emma právě s Chordem v Los Angeles, a drželi se za ruce a koukali na sebe zamilovaně, takže máme tu nový pár a myslím si, že je paparazzi pěkně budou honit pro nové fotografie. Já jen doufám, že Emma bude konečně šťastná, protože je Chord ze stejného prostředí a budou si snad více rozumět. Chord je zatím nejhezčí kluk a já jim to tak přeji, co říkáte vy?

Edit: Přidáno dalších 31 fotografií

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Escape from Pretoria Promo Poster

9. března 2018 v 20:34 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com/radcliffedaily
Nedávno, no už je to asi pár měsíců, jsem Vás informovala o novém projektu Escape from Pretoria, info najdete TADY. Objevila se informace, že film koupila německá filmová společnost KSM Film, takže je teď jistě, že film půjde do německých kin. Ale objevil se již první plakát propagující film, co mě zarazilo, tak natáčení ještě nezačalo, ale brzy by mělo a to na jihu Afriky, uvidíme, zda se nám něco objeví.
imagebam.com
Projects > Movies > Escape from Pretoria > Poster

POTM (April 2018)

7. března 2018 v 12:29 | Posted by: Nicol |  POTM
Ačkoliv na přidávání něco mám, tak aspoň jednu anketu prostě musím přidat, protože pak bych ji nepřidala vůbec, začínám s fotkou měsíce duben. Bylo jasné, že Vás budu pořád otravovat s photoshootem pro magazín Esquire, který se s Danielem nedávno objevil, ale tak už jsem měla jasno, že je do této ankety chci a pokud to půjde, tak i na design. No já myslím, že rozhodnutí bude možná trochu těžší, ale o to více se těším na výsledky. Módní anketu vidím potom na víkend.

Emma Watson at The 2018 Vanity Fair Oscar Party in Beverly Hills /04.03/

5. března 2018 v 14:07 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Tak a nejsem tu s anketou, ale novými fotografiemi, tedy, ale myslela jsem, že zase nic nebude, koukala jsem na přímý přenos z koberce oficiálního předávání Oscarů a Emma nikde, tak jsem začala smutnit, ale ráno mě Emma překvapila, že zúčastnila až after párty a to od magazínu Vanity Fair, jsem za to moc ráda. Emma zde zvolila černé šaty od značky Ralph Lauren, které jsou naprosto nádherné, moc se mi líbí řešení dekoltu a celkově ten šperk, fakt Emmě sluší. Tentokrát nebyl stanoven dress code na černou barvu na podporu hnutí Time's Up, jako na Glóbech a na Baftě, ale některé celebrity hnutí podpořily jinak, Emma měla na ruce "vytetován" nápis hnutí a přiznávám, že je to docela fikané, spekuluje se, zda je to opravdu vytetované, já co jsem koukala na fotografie, tak si myslím, že je to ten styl jako ze žvýkaček, co jsme se dělali falešné tetování, ale uvidíme, jestli se pletu a nebo ne.

Fotek je zatím 25, ale jak se mi líbí, tak budu galerii průběžně aktualizovat pro více fotek.

A mimochodem se začala zvyšovat rapidně návštěvnost galerie, za co moc děkuji, je tam již přes 212 000 zobrazení a každý den to roste, po roce a něco, co mám blog, je to obrovské číslo!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson with Leonardo DiCaprio at the entrance of the Pre-Oscars party of CAA /02.03/

4. března 2018 v 11:14 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Dnes jsem měla v plánu přidat článek s první anketou měsíce, ale tyto fotografie sem přidávám dříve, protože je tu chci mít, co nejdříve :D Emma Watson se v pátek 2. března potkala se svým kamarádem Leonardem DiCapriem, myslím si, že ho všichni známe. Emma se s Leem potkala při vstupu na akci od CAA, která byla před-párty před předávání Oscarů. Fotky nejsou příliš kvalitní, ale jsou zlaté, jak se objímají a vítají. Tyto fotky mi daly naději, že by se Emma mohla zúčastnit letošního předávání Oscarů, tak pořád doufám a zítra se kdyžtak hned ozývám s fotografiemi a nebo aspoň nějakou tou anketou :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Vogue Australia (March 2018) #2

2. března 2018 v 13:15 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Dobré odpoledne, jsem tu s velkým updatem fotografií z březnového vydání Vogue, kde se Emma objevila na obálce. Objevilo se 5 fotek z photoshootu, mezi nimi jsou i obě obálky, jupí a potom ta má oblíbená s kozou z videa, ještě ta s koníkem a jsem nejvíce spokojená.Potom se objevilo 40 scanů z magazínu, což je neuvěřitelné číslo, byla bych ráda, kdybych v Praze narazila na originál vydání magazínu, protože bych ho ráda měla doma, uvidíme, ale pochybuji, americké vydání by sehnat šlo, ale australské :/ A nakonec tři fotky ze zákulisí focení. Jsem prostě nadšená, tolik fotek, to jsem nečekala.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Vogue Australia (March 2018)