Únor 2018

Emma Watson stars in an exclusive Peter Lindbergh-directed film for Vogue Australia

27. února 2018 v 18:56 | Posted by: Nicol |  Videos
Dobrý večer, dnes tu máme krásné video z focení photoshootu s Emmou Watson pro magazín Vogue, ve kterém byla i hostující editorkou. Video je pojato jako film a je nádherné, Emma se tam krásně usmívá a ty záběry s kozou a koníkem jsou prostě boží! Chci více fotek z photoshootu, ikdyž nyní jich máme dost, ale aspoň s těmi zvířátky :)

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (February) #2

26. února 2018 v 22:15 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Jak jsem slíbila, tak dnes ještě jeden článek, nevím, jak tu budu zítra a ve středu, tak aby to tu nebylo prázdné. Objevily se čtyři nové fotografie Daniela pro magazín Esquire Middle East, fotografie jsem Vám nedávno přidávala, jsem ráda, že se objevily další fotky, protože jich není nikdy dost <3 Dan je tam fešák, to už jsem psala na těch předchozích, ale je to tak.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > Esquire Middle East

Daniel Radcliffe: Beast of Burden On Set Photos #5

26. února 2018 v 14:16 | Posted by: Nicol |  Movies

source > vk.com/radcliffedaily
Něco na přidávání sice mám, ale nějak jsem neměla náladu, byla jsem smutná, že se nekonala žádná propagace filmu Beast of Burden, koukala jsem také na recenze a docela nic moc, takže se to řadí k slabším filmům Dana. U filmu chvilinku zůstaneme, objevily se čtyři fotografie ze zákulisí natáčení. Večer přidám ještě jeden článek, abych s tím pohla.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > On set

Daniel Radcliffe: Beast of Burden Stills

23. února 2018 v 14:19 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, tak si myslím, že to nebude s tou propagací filmu Beast of Burden nějak veliké, dneska jde film do kin a nejsou žádné fotky ze show nic, takže se bojím, že nic nebude :( Jako docela mě mrzí, objevila jsem rozhovor pro magazín W, tak možná ten přeložím. Co aspoň mám, tak se objevily oficiální fotografie z filmu, nejsou až tak kvalitní, ale jsem ráda, že máme aspoň něco.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Stills

Emma Watson: Vogue Australia (March 2018)

20. února 2018 v 21:39 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Pořád se na Emmu vnitřně zlobím, že se neukázala na BAFTA, ikdyž tam podle několika zdrojů být měla, aby podpořila kampaň Time's Up, ale když se na instagramu objevilo video, že Emma nafotila nový photoshoot a zdobí obálku australského vydání Vogue, tak jsem jí to prominula. Emma si splnila svůj sen a podílela se na tomto čísle jako editorka, takže možná se dočkáme i více těchto počinů od Emmy, protože jí to prej bavilo. Mám tu pro Vás dvě verze obálky a i photoshoot, který je černobílý a je kouzelný, teda nejdříve jsem myslela, že Vás budu napínat a přidám nejdříve jen obálky, ale nevím, jak tu budu časově, tak to přidám najednou a několik dní budu z této novinky zase žít :D Daniel a teď Emma, v tom mi dělají aspoň radost :D Jo a mě zajímá, kterou obálku byste si koupili, vy? :O
imagebam.com imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Vogue Australia (March 2018)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson darovala 1 milion liber do fondu UK Justice and Equality

19. února 2018 v 22:24 | Posted by: Nicol |  News
Tak jsem zklamaná, Emma se předávání BAFTA nezúčastnila, nevím důvod, tak jsem trochu posmutněla, protože jsem se těšila na nějakou tu její róbu, ale tak snad nám to brzy vynahradí. Ale tak aspoň něco se objevilo, tak Vám to hned přidávám.

Včera se objevila informace, že Emma Watson přispěla 1 milion liber fo fondu UK Justice and Equality.

Emma i k tomu přidala prohlášení, snažila jsem se to nějak přeložit.

Statistiky Spojené království poukazují na velký strukturální problém, co se týče sexuálního obtěžování. Tento problém je systémový, na rozdíl od individuálních, jednorázových událostí. Více než polovina všech žen a téměř dvě třetiny žen ve věku 18 až 24 let tvrdí, že zažili sexuální obtěžování v práci. Jedna z pěti žen v Anglii a ve Walesu zažila určitý druh sexuálního napadení po 16. roku věku. To by nemělo být tolerováno a nemělo by být naší normou. Můžeme to udělat lepší.

Podle informací do tohoto fondu přispěla nedávno i Keira Knightley, Emma Thompson a nebo herec Tom Hiddleston.

Daniel Radcliffe at Wrap Party of Miracle Workers in Atlanta /03.02/

18. února 2018 v 17:10 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Stále doufám, že si Emma Watson svou účast na BAFTA Awards nerozmyslela a já Vám dnes večer a nebo zítra během dne přidám její fotografie, ale raději dnes přidám ještě tento článek s Danem, kdyby to náhodou nedopadlo, aby tu něco bylo, ale pomalinku mi novinky mizi a nic moc se neobjevuje, tak uvidíme. Jak jsem psala u minulého článku, tak natáčení seriálu Miracle Workers již skončilo a dokazuje to i tento článek, kde jsou fotografie z 3. února, kdy se konala tzv. Wrap Party tohoto seriálu. Jsou tam jak kolegové, tak ti, co se na seriálu podíleli, samozřejmě i Dan a dobrá zpráva, nechávám si narůst zase vousy.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe At Heathrow Airport in London /13.02/

16. února 2018 v 20:40 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer, nečekala jsem to, ale objevily se candid fotografie s Danielem, proč jsem to nečekala? Protože je nemožné Daniela někde zastihnout, vezme si svou čepici a kšiltovku a je nenápadný, ale tentokrát paparazzi neunikl, ti ho vyfotili na londýnském letišti Heathrow, některé stránky se domnívají, že přijel domů, aby začal propagaci Beast of Burden, tak uvidíme. Dan měl na sobě čepku, teplou bundu, skvělou mikinu. A v jedné ruce držel knihu, ach, jak mám ráda chlapy, kteří čtou a v druhé ruce cigaretu, to by zase nemusel :D Ale tak Dan kouří docela dlouho, tak jsem si už na to zvykla :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Miracle Workers BTS #1

15. února 2018 v 18:35 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates

source > vk.com/radcliffedaily
Konečně jsem tu, v úterý a středu tu asi nebudu pravidelně, protože ráno spím, co můžu a poté večer jsem vyřízená. Uvidíme, jak budou náročné předměty, ale učitelé vypadají v pohodě, to je třetina úspěchu :) Dnes jsem se bohužel probudila s bolestí krku a pomalu cítím, že budu nemocná, takže to tak :D S Danem mám pořád, co na přidávání, takže do pondělí tu bude fakt každý den článek, protože potřebuju, aby to bylo už vše dopřidané. Dnes tu mám článek, který suším v rozepsaných dlouho a už to chci mít zveřejněné. Fotografie jsou ze zákulusí natáčení seriálu Miracle Workers, které již před pár dny skončilo, jinak se objevilo info, že seriál bude mít premiéru v létě. Tak aspoň i v létě budu mít, co přidávat :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Miracle Workers (2018) > Behind The Scenes

Emma Watson Outside the Nathaniel Rateliff & The Night Sweats concert at the Troubadour in West Hollywood /07.02/

11. února 2018 v 18:08 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Zítra mi začíná další semestr, tak jsem tu pár dní nebyla, jelikož jsem si užívala poslední volné chvilky, jako podařilo se mi udělat rozvrh tak, že čtvrtek a pátek mám úplně volno, v pondělí mám jen přednášky, na některé asi chodit nebudu, ale úterý a středa, tam budu od rána do večera, ale zase chci chodit do práce, tak jsem za ty volné dny ráda :) Ale Emma mi udělala radost a přesně po měsíci se nám objevily nové candid fotografie. 7. února byla vyfocena před Troubador, kde se kobal koncert Nathaniela Rateliffea a The Night Sweats v Západním Hollywoodu. Emma zářila v červeném svetru, který je mimochodem skvělý.

Jinak se objevila informace, že se Emma zúčastní 18. února předávání cen BAFTA v Londýně, a stejně jako na Glóbech bude většina dam v černém, stejně jako Emma jako protest proti sexuálními zneužívání hlavně ve filmovém průmyslu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: New Outtake from August Man Photoshoot

8. února 2018 v 20:39 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel na svůj oficální Google+ účet přidat tuto dosud neviděnou fotografii z photoshootu z roku 2016 pro magazín August Man, autorem fotek je Karl Simon. Pokud Vám unikl photoshoot, tak je nahraný celý v galerii a já ho mám velmi ráda, fotky jsou podle mě skvělé. Zítra tu jsem jako na koni s dalšími fotografiemi :)
imagebam.com
Photoshoots > 2016 > August Man

Daniel Radcliffe: Personal #2

7. února 2018 v 16:58 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, včera mi to přidání článku nevyšlo, ale dnes už tu jsem jako na koni a přicházím s nějakými fotkami, pořád se nějaké objevují, takže to vypadá, že mohu z něčeho několik dní "žít", Teď tu mám nějaké osobní fotky s Danielem, je to velká směska, takže jsem se rozhodla, že každou fotku nějak popíšu, protože jsou i různých dat a nechtělo se mi to přidávat po jedné.
1. fotka - Vznikla v první polovině ledna, kdy se Daniel a jeho kolegové ze seriálu Miracle Workers zúčastnili 2018 Winter TCA Press Tour, toto je fotka ze zákulisí akce
2. fotka - Tato fotka je z roku 2013 a na svoji sociální síť ji zveřejnil kolega Dana z filmi Kill Your Darlings, fotka vznikla na filmovém festivalu Sundace, kde oba film propagovali, mimochodem v tomto filmu si Dan zahrál se svou současnou přítelkyní Erin, vlastně se seznámili na natáčení 2012 a od té doby spolu chodí a podle všeho jsou i zasnoubení
3. Zákulisní fotografie představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, kde Dan působil od února minulého roku
4. fotka - Moje oblíbená, je z roku 2016 a vznikla při tiskové konferenci k filmi Swiss Army Man
5. Tuto fotku přidal na svou sociální síť režisér filmu Podfukáři 2, Dan je na ní s kolegou Markem Rufallem.
6. Fotka z minulého roku s Danielem Higginsem a vznikla v Londýně, kdy Dan fotil pro magazín Esquire
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > Personal

Fashion Poll (March 2018)

5. února 2018 v 14:37 | Posted by: Nicol |  POTM
Abych se už mohla věnovat jenom novinkám, které s Danem docela objevují, tak bych ráda dopřidala ještě jednu anketu a to je ta módní, do menu jsem přidala vítězný outfit s Emmou a pro březen tu máme dva outfity Daniela, vybrala jsem dva premiérové outfity, které oba miluji, Daniel se oblékat umí, a x módních žebříčků mi dává pravidelně za pravdu, myslím si, že to bude možná trochu těžší, nebo možná ne, rozhodně se podělte o Vaše názory, těším se na Vás zítra už s dalšími fotkami Dana.

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (February)

3. února 2018 v 18:46 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dýchejme z hluboka! Konečně je to tady, minulý rok jsem Vám přidávala fotografii z focení pro magazín Esquire Middle East, teď se photoshoot objevil i s Danielem na únorové obálce. Já, když jsem ty fotky viděla, tak jsem pomalu odpadla, já miluji photoshooty s Danem, protože je na nich neskutečný fešák a ještě, když má ty vousy, které na něm prostě miluji. Objevila se zatím obálka a scany také, ale nejsou tak kvalitní, počkám si na kvalitnější a hlavně v plném rozlišení, potom pět fotek z photoshootu, ale jsou ve velmi dobré kvalitě, to mám radost, protože jsem si jistá, že bych s fotkami chtěla další layout blogu, protože kdo by jim odolal? Z této novinky budu žít ještě dlouho a jsem z ní tak nadšená!!

Daniel je prostě nádherný chlap a jak jsou takové ty srovnávací videa z dob Harryho a nyní, tak z mužského obsazení se mi nejvíce líbí, hlavně neskutečně zmužněl. Konec mého rozjímání! :D
imagebam.com
Magazine Scans > 2018 > Esquire Middle East (February)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > Esquire Middle East

POTM (March 2018)

2. února 2018 v 19:23 | Posted by: Nicol |  POTM
Dnes tu máme konečně anketu a to relativně brzy, tu druhou módní přidám, ale až za pár dní, jelikož se s Danielem objevila úžasná novinka, kterou bych ráda přidala hned zítra. Nejdříve jsem chtěla dnes, ale počkám, jestli se mi neobjeví více fotek, ale já jsem z toho paf, uvidíte a navíc, kdybych odkládala to POTM, tak to potom nepřidám nikdy. Tentokrát je na řadě Emma, je hrozné vybrat vždy nějaké fotky, je jich tolik, co bych ráda použila, až nevím, kde začít. Vítěznou fotografii z minulého měsíce potom aktualizuji v menu. Pro tuto anketu jsem vybrala čistě photoshooty od různých autorů, ale z jednoho roku, a to roku 2015.

Bonnie Wright, Oliver and James Phelps, Natalia Tena and Stanislav Yanevski at A Celebration of Harry Potter

1. února 2018 v 23:29 | Posted by: Nicol |  HP Cast
source > vk.com, gettyimages, twitter.com
Než si přidáme nějaké ty ankety, zítra bych ráda přidala první, tak jsem tu ještě se článkem s Bonnie Wright, tedy není jenom o ní, ale nejvíce jsem našla fotografií právě s ní. Nedávno jsem Vám přidala informaci, že se ve studiích Universal v Orlandu bude konat HP Celebration, kde byla potvrzená účast Bonnie Wright, Jamese a Olivera Phelpse, Stanislava Yanevskiho a Natalie Teny. Akce se konala 26. ledna až do 28. ledna, fotografie jsem již podle dat nerozdělovala, protože jsem byla už ráda, že jsem je nějak pohledala různě na stránkách. Konal se otázkový panel pro fanoušky, autogramiáda a také proběhly nějaké atrakce v resortu. Jsem ráda, že po delší době někde Bonnie vidím, ale i ostatní. Ani jsem to nečekala, ale našla jsem nakonec docela hodně fotek, tak si je užijte :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com