Leden 2018

Rupert Grint On Set of Snatch (Season 2) in Spain

31. ledna 2018 v 20:31 | Posted by: Nicol |  HP Cast
source > rupert-grint.us
Dobrý večer všem, článek s fotkami s Tomem se Vám moc líbil, tak to jsem ráda, protože bych ráda přidávala častěji novinky o ostatních, pokud nebudou novinky s Danem a Emmou, s Danem něco na přidání mám, ale není to nic moc a hlavně si to šetřím, ale asi v pátek bych to ráda přidala. Nyní tu máme článek s Rupertem, kterého můžeme ze ságy znát z role Rona. I Rupert nezahálí a věnuje se po konci Harryho svým projektům, v současné době natáčí druhou sérii seriálu Snatch. Viděl jste někdo tento seriál? Určite se podělte, jak se Vám líbí. Mám tu pro Vás docela hodně fotek z 22. ledna. Koukala jsem, že se objevily i fotky z dalších dní, tak možná přidám někdy i ty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New BTS photo from Harry Potter and the Chamber of Secrets

30. ledna 2018 v 17:02 | Posted by: Nicol |  Movies
Dnes tu mám jednu vzpomínkovou fotografii Daniela a Ruperta, která vznikla při natáčení druhého dílu Harryho Pottera a Tajemná komnata. Tuto fotografii nedávno přidal na svůj twitter i autor fotografie a tím je herec Jason Isaacs, který si ve filmech zahrál Luciuse Malfoye, k fotce i přidal komentář:
Rupert a Dan se skrývají pod neviditelným pláštěm v Hagridově boudě v Harry Potterovi a Tajemné komnatě a já vyfotil tuto fotografii, která mě mohla stát místo ve druhém týdnu príce. Blbbec. #HarryPotter #WishIdTakenMorePictures
imagebam.com
Harry Potter and the Chamber of Secrets > Behind The Scenes

Tom Felton at Sundace Film Festival

28. ledna 2018 v 15:06 | Posted by: Nicol |  HP Cast
source > feltbeats.com
Dan a ani Emma se letošního filmového festivalu Sundace nezúčastnili, ale mám tu aspoň fotografie Toma Feltona, který se tam objevil spolu s propagací snímku Ophelia, mimochodem, tento film se natáčel v Praze a Tom tu nějakou dobu pobýval a to v hotelu kousek od Náměstí Republiky. A pravidelně jezdil na svém skateboardu po Náplavce až na cyklostezku.

No vraťme se k pointě článku, fotografie jsem se rozhodla přidat, protože stejně na přidání nějaké důležitější novinky nemám a fotky jsou moc fajn a souvisí i trochu s ČR, jak jsem psala. Mám tu několik setů fotek.

20. ledna se objevil ve studiích webového portálu o filmech a seriálech IMDb. 22. ledna se konala premiéra filmu, na které se objevili i kolegové z filmu: Naomi Watts, Devon Terrell, a George MacKay. Toma na premiéru doprovodila i jeho maminka. Potom tu máme nějaké candid fotografie a portréty, ty jsou sloučila do jednoho alba, přeci jenom jsou to doplňkové fotografie tady na blogu, no :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: With Fans #5

27. ledna 2018 v 22:05 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Novinky ještě nějaké na přidání mám, ale není to nic extra pomalu, už by to chtělo něco pořádného, ale s Danem a Emmou nevím no :D Nemyslím to zle, ale oba mají rádi své soukromí a dost si ho hlídají no. Ale snažím se pokaždé nějaké novinky naškudlit. Teď tu mám několik fotek s fanoušky a s Danem, hodně z nich je z letiště v LAX, kde byl Dan na akci k seriálu Miracle Workers, fotky jste již zaznamenali a ta první je nejnovější a je z Atlanty, kde Dan nyní natáčí právě tento seriál.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Film Kráska a zvíře nominován na 2 Oscary

25. ledna 2018 v 16:15 | Posted by: Nicol |  News
Tak byly oznámené nominace na letošní předávání cen Akademie (Oscaři), Emma Watson samotnou nominaci nedostala, ale film Kráska a zvíře, kde hrála v hlavní roli ano a to rovnou dvě.

Předávání proběhne 4. března, uvidíme, jestli se tam Emma objeví a nebo ne.

Production Design:
"Beauty and the Beast," Sarah Greenwood; Katie Spencer
"Blade Runner 2049," Dennis Gassner, Alessandra Querzola
"Darkest Hour," Sarah Greenwood, Katie Spencer
"Dunkirk," Nathan Crowley, Gary Fettis
"The Shape of Water," Paul D. Austerberry, Jeffrey A. Melvin, Shane Vieau

Costume Design:
"Beauty and the Beast," Jacqueline Durran
"Darkest Hour," Jacqueline Durran
"Phantom Thread," Mark Bridges
"The Shape of Water," Luis Sequeira
"Victoria and Abdul," Consolata Boyle

Beast of Burden: Poster #2

23. ledna 2018 v 20:44 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Tak konečně bych tu měla být trochu aktivnější, dnes už asi affiliates nestihnu, tedy posnažím se k někomu podívat, ale vidím to spíše na zítra. Ale článek ještě stíhám. Mimo traileru k filmu Beast of Burden se objevil i druhý plakát k fulmu,pokud Vám ten první unikl, tak je i s tímto ve větším rozlišení v galerii. No, co k plakátu, na první pohled jsem tam Dana nepoznala, ale neskutečně mu to tam sekne, líbí se mi tam ten trochu tmavý až tajemný efekt, což se k filmu hodí, celkově se mi grafika líbí moc. Premiéra je 23. února, takže snad budou fotky z propagace, stále v to doufám.
imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > Posters

Emma Watson at Women's March in Los Angeles /20.01/

21. ledna 2018 v 18:40 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/empireofemmawatson
Již včera se hodně spekulovalo, zda se Emma Watson zúčastni letošního pochodu na podporu žen - Women's March, který proběhl včera 20. ledna v Los Angeles, minulý rok se Emma zúčastnila tohoto pochodu ve Washingtonu, a ano zúčastnila, objevily se tři fotografie, které jsou ultra nekvalitní, ale já jsem ráda, že máme aspoň nové fotky. Emma vypadala skvěle a mimochodem měla na sobě bundičku, která patří k oficiálnímu merchi Beyoncé a jejího nového turné, koukala jsem a ta bunda je sehnatelná za cca 250 dolarů, ale je krásná a potom ta růžová čepice je skvělá. Snad se objeví i kvalitní fotky, ale bojím se, že ne, jelikož šla v průvodu a neobjevila se na pódiu s proslovem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com womensmarchla18-004.jpg

Beast of Burden - Official Trailer

21. ledna 2018 v 13:15 | Posted by: Nicol |  Movies
Máme tu nový a první trailer k filmu Beast of Burden, kde hraje Dan v hlavní roli. Již se objevilo datum premiéry a to 23. únor 2018, což je za měsíc, takže bychom se brzy mohli dočkat nějakého proma, uvidíme, zda bude nějak velké, ale doufám alespoň v něco.

Portraits by Willy Sanjuan

19. ledna 2018 v 19:02 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Myslela jsem si, že budu novinky s Danem a Emmou střídat, ale s Emmou toho nyní moc není, ale ještě mám v zásobě dva články, tak třeba to nakonec vyjde a zatím novinky budou, ale budu se opakovat, Daniel mi dělá zatím s novinkami radost, s ním mám připraveno již pět článků do zásoby, tedy včetně tohoto.

Před pár dny jsem Vám přidávala jeden set fotografií a nyní tu máme set číslo dva a tentokrát od Willyho Sanjuana. Fotek je více a jsou docela i kvalitní, tak mám radost.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > By Willy Sanjuan

Personal photos from Golden Globes

18. ledna 2018 v 18:18 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Můj poslední restík ze Zlatých Glóbů je souhrn fotek, které jsou osobnějšího rázu a jsou na první pohled mé oblíbené. Mezi fotkami je společná fotografie ambasadorek kampaně Time's Up, společná s Emmou Stone, která je má oblíbená a nebo ta má nejoblíbenější s Robertem, ta je fakt zlatá.

Jinak, omlouvám se za menší aktivitu, ale mé zkoušky se blíží do finiše, zatím všechny mám, ale bohužel nejtěžší dvě mám v jeden den a to v úterý a potom zítra mám ještě jednu, pak bude snad klid, uvidíme, ale omluvte mé obíhání a celkovou aktivitu, článek snad denně zvládnu, pokud tedy budou novinky a zatím klepu, tak s Danem se něco objevuje, tak snad to neustane, tak jak rychle se to začalo objevovat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > Golden Globe Awards

Portraits By Maarten de Boer

16. ledna 2018 v 18:35 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Po panelu seriálu Miracle Workes herci nafotili i nějaké portrétové fotografie, jako první tu mám dva portréty od fotografa Maartena de Boerea. Fotky se mi velmi líbí, ale je škoda, že nejsou až tak kvalitní.

imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2018 > By Maarten de Boer

Beauty and the Beast nominován ve dvou kategoriích British Academy Film Awards

15. ledna 2018 v 18:37 | Posted by: Nicol |  News
8. ledna se objevily nominace na letošní předávání 71. ročníku British Academy Film Awards. Emma Watson, tedy přesněji film Kráska a zvíře získal dvě nominace. Předávání proběhne 18. února a budu doufat v účast Emmy.

Best production design

Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water
Beauty and the Beast
Blade Runner 2049

Best costume design

I, Tonya
Phantom Thread
Beauty and the Beast
Darkest Hour
The Shape of Water

Daniel Radcliffe kometuje kontroverzní obsazení Johnnyho Deppa do role Grindelwalda ve FB

14. ledna 2018 v 13:04 | Posted by: Nicol |  News
Během panelu seriálu Miracle Workers se novináři zeptali Daniela, co říká na situaci ohledně Johnnyho Deppa, už několikrát jsem Vám psala články o tom, že někteří fanoušci filmů Harryho Pottera jsou proti obsazení Johnnyho do role Grindelwalda, jelikož byl obviněn bývalou manželkou Amber Heard z týrání. A hodně se to teď řeší spolu se sexuálními skandály.

Dan toho neřekl příliš, ale přeložila jsem to, co jsem našla.

Daniel Radcliffe: "Je to pro mě velmi těžké posoudit. Chci podporovat producenty filmů, kteří mi dali skvělý start do života a úžasnou práci. Na jednu stranu chápu, proč jsou lidi frustrovaní z odpovědi, kterou jim dali. Neříkám nic, co by už nebylo řečeno, ale v NFL je zde hodně hráčů, kteří byli zatčeni za kouření trávy, ale je jim to tolerováno, protože to jsou známí hráči. Chlápka ve filmech o Potterovi vyhodili za to, že si zahrával z marihuanou a Jonny je obviněn z mnohem větší věci."

Abych to objasnila dále, tak představitel role Crabbea (ve filmech o HP) Jamie Waylett byl od filmů vyhozen kvůli drogám, přesněji kvůli marihuaně a fanoušci to srovnávají s Johnnym, že jeho u filmů nechali.

Daniel Radcliffe at Miracle Workers at the 2018 Winter TCA Press Tour /11.01/

13. ledna 2018 v 11:50 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Jupí, věřím a trochu to vypadá, že jaro bude pro mě a část blogu o Danovi příznivá, jelikož by se novinky měly objevovat. Seriál Miracle Workers bude mít premiéru na jaře, přesný měsíc nevíme, film Beast of Burden by měl být propagován v únoru a Dan by během března a května měl natáčet dva nové filmy. Docela nabité si myslím, tak snad tomu novinky budou odpovídat.

Vrátíme se k seriálu Miracle Workers měl 11. ledna svůj panel během 2018 Winter TCA Press Tour, panelu se zúčastnil Daniel,Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, a výkonný producent Simon Rich.

Fotek se objevilo docela dost, což mám radost, hlavně se objevily i krásné portrétové fotografie. Co je na fotkách vidno, tak se Dan oholil, oplakala jsem to, protože na něm vousy miluji, ale já věřím, že k tomu má důvod a pak si to zase nechá dorůst, protože i on má rád vousy, nebo jestli chtěl zase na chvíli změnu. Ale i tak mu to neskutečně slušelo, byl zase usměvavý a já mám z fotek druhé Vánoce.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson Arriving at Poppy Nightclub in West Hollywood /07.01/

12. ledna 2018 v 12:36 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Přidávám ještě něco s Emmou Watson, 7. ledna byla po předávání cen Zlaté Glóby vyfocena, když přicházela do nočního klubu Poppy v Západním Hollywoodu. Objevily se čtyři fotografie.
Jinak stal se zázrak a objevily se nové fotografie Daniela z akce a vypadá tam senzačně! Přidám je co nejdříve, ikdyž mám něco na přidání ještě něco s Emmou, ale nějak to proložím.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Total Film Magazine: 100 Greates Movie Characters Ever

9. ledna 2018 v 19:01 | Posted by: Nicol |  HP - News
Sice mám ještě na přidání nějaké maličkosti k Emmě Watson, ale chci to trochu prostřídat, tak přidávám něco i jiného. S Danem moc novinek není, ale to bych Vám hned přidala.

Ale na internetu se objevila zpráva, že se přemýšlí, že se do programu letošního filmového festivalu v Sundace přidá film Beast of Burden, kde Daniel hraje. Festival začíná 18. ledna, tak uvidíme, zda se dočkáme a nebo ne. Na IMDb byla aktualizována premiéra filmu a je tam únor 2018, takže se to možná s novinkami zlepší, doufám v to. S Danem by to fakt bodlo.

Magazín Total Film nechal hlasovat čtenáře, aby vybrali stovku největších filmových hrdinů vůbec, Harry Potter se tam musel prostě objevit a skončil na 19. místě. Každý hrdina z tohoto žebříčku získal potom svou obálku prosincového čísla. Přidávám pro zajímavost i první desítku. No, já bych dala Harryho aspoň do TOP 10, ikdyž pro mě je to prostě číslo 1, ale to je můj subjektivní názor.

1. Indiana Jones
2. Batman
3. Han Solo
4. Ellen Ripley
5. James Bond
6. Travis Bickle
7. Hannibal Lecter
8. Gandalf
9. The Joker
10. Princess Leia
19. Harry Potter

imagebam.com

Emma Watson at 2018 Golden Globes Awards /07.01/

8. ledna 2018 v 13:27 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Tak a máme tu fotografie Emmy Watson ze 7. ledna, kdy se konalo předávání 75. ročníku cen Zlaté Glóby (Golden Globes). Předávání proběhlo v hotelu Beverly Hilton. Emma, jak jsem psala již v minulém článku, měla na sobě černé šaty, na podporu kampaně proti sexuálnímu obtěžování Time's Up, které je součástí, brzy napíšu ten článek snad. Celý večer byla tato kampaň vyzdvihována a všechny celebrity, které se večera zúčastnili, tak měli na sobě černou.

Vybrané ambasadorky tohoto projektu si na koberec vzali doprovod, většinou aktivistku, která bojuje za práva žen, Emma se zde objevila po boku Marai Larsai.

Emma se v tento večer objevila i na pódiu, spolu s Robertem Pattinsonem předávala cenu v kategorii Best Television Limited Series or Motion Picture, cenu vyhrál seriál Big Little Lies.

Mimochodem, v prosinci se objevila zpráva, že se Emma rozešla s přítelem Williamem a bulvár vytvořil fámu, že se Emma dala právě dohromady s Robertem, který se také rozešel se svou snoubenkou. Tak mi přišlo docela úsměvné, že se po těch zprávách objevili spolu na pódiu, jsem zvědavá, co bude bulvár psát teď, ale zase by se mi spolu i líbili.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson at BAFTA Tea Party at the Four Seasons Hotel in Los Angeles /06.01/

7. ledna 2018 v 16:41 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Nečekala jsem to, ale Emma se před předáváním cen Zlaté Glóby zúčastnila ještě jedné z akce, takže máme první oficiální fotografie z tohoto roku již dnes a Emma na nich má i tu ofinu, takže máme větší představu, jak to na ni vypadá. Jdeme od začátku, Emma se 6. ledna zúčastnila BAFTA Tea Party (že by se nám pak zúčastnila oficiálních BAFTA cen, prosím?), akce se konala v hotelu Four Seasons v Los Angeles. Na sobě Emma měla bundičku a černé kalhoty, tento komplet je značky Osman, k tomu zvolila boty značky Susi Studio, které se mi také velmi, celkově outfit za mě ano, jistě nejsou to šaty, ale velmi se mi tento komplet líbí a Emmě sluší. Make-up měla přírodnější a také jsem se do něho zamilovala, ta rtěnka je skvělá. A k ofině, tak ta se mi líbí pořád, je to změna, ale příjemná.

Podle informací, by se Emma měla na Glóbech objevit v černé róbě na podporu kampaně Time's Up, ke které se připojilo až 300 žen v Hollywoodu, je to kampaň proti sexuálnímu obtěžování, o této kampani Vás více budu později informovat později, protože Emma je také její součástí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rupert Grint in Iceland

7. ledna 2018 v 14:51 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Ještě než se vrhneme na hlavní článek, který bude s Emmou, tak bych ráda přidala tyto dvě fotografie, na kterých je Rupert se svými sestrami a přítelkyní Georgiou, spolu trávili svátky a Nový rok ještě s dalšími přáteli na Islandu. Fotky jsou velmi zlaté a je vidět, že si to tam Rupert užíval.
imagebam.com imagebam.com

Emma Watson má nový účes

6. ledna 2018 v 23:36 | Posted by: Nicol |  News
Zítra se nám Emma zúčastní předávání Zlatých Glóbů, fakt se těším jako malá, protože fotky z akce by to fakt chtělo a celkově jsem zvědavá, jak bude Emma vypadat. Teď tu mám jednu novou fotografii z instagramu, Emma je tam aktivní velice málo, většinou tam přidává knihy, které se budou číst na následující dva měsíce v rámci jejího čtenářského "kroužku". Touto fotografií Emma představila novou knihu ke čtení, ale na první pohled mě zaujala samotná Emma, protože má ofinu a ta ji neskutečně sekne, no ne? Mimo této fotografie přidala i několik dalších, kterým se, ale budu věnovat v samostatném článku někdy později.
imagebam.com
Miscellaneous > Social Media 2018


Fashion Poll (February 2018)

4. ledna 2018 v 20:51 | Posted by: Nicol |  Site
Tak, abych měla již ankety hotové, tak si dáme rovnou i tu outfitovou, minulou jsem již vyhodnotila a v menu máte ten vítězný, tak s Emmou jsem vybrala dva outfity (očividně) a to z jedné akce a to předávání cen Elle Style Awards.

První outfit je z těchto cen z roku 2011 a ten druhý je z minulého roku. Oba mají, co do sebe, já mám svého favorita, ale nechám si to pro sebe.


Fotka měsíce (Únor)

3. ledna 2018 v 15:08 | Posted by: Nicol |  POTM
Vítěznou fotografii z minulé ankety můžete vidět v menu, bylo to nerozhodně, tak jsem fotografii vybrala já. Tentokrát je řada na Danielovi ve fotce měsíce, chtěla jsem vybrat nějaké fotografie z minulého roku, moc jich není, tak jsem šla až do roku 2016 a nakonec vybrala fotografie, které vznikly na tiskové konferenci v Japonsku při propagaci Swiss Army Man.

Layout 6

2. ledna 2018 v 18:12 | Posted by: Nicol |  Past layouts
Po dvou měsících tu máme další layout a tentokrát je z dílny talentovaného zlatíčka Andie! Na layoutu je Emma Watson, budu to střídat, nebo když najdu fotografie, které k sobě půjdou, tak budou na layoutu oba herci. Layout je skvětlejší a já ho naprosto miluji, je jednodušší a to mi vyhovuje. Fotografie naprosto miluji a Andie se prostě povedl a já děkuju!

Affiliates navštěvuji, píšu komentáře jen někdy, ale poslední zkoušku mám 19. ledna, takže to budu zase aktivní i na Vašich blozích, ale ještě mám 5 zkoušek před sebou a 3 jsou fakt těžké a jsem i dost nervózní, abych je dala no. Tak mi to prosím promiňte, bude to lepší!

Data natáčení filmů s Danem

2. ledna 2018 v 14:15 | Posted by: Nicol |  News
Minulý rok, jsem Vám přidávala informace, že Dana čeká natáčení rovnou tří nových projektů, natáčení seriálu Miracle Workers začalo již v prosinci 2017 a letos na jaře by měla proběhnout premiéra mini seriálu.

Objevily se informace o dalších projektech. Natáčení filmu Guns Akimbo začně v květnu 2018.

A natáčení filmu Escape from Pretoria začne již v březnu 2018 v Africe.

More photos from Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

1. ledna 2018 v 18:38 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
source > snitchseeker
Díky magazínu Empire máme k dispozici další čtyři fotografie z dalšího dílu Fantastických zvířat: The Crimes of Grindelwald. Na fotografiích je Jacob, Newt, Tina, Brumbál a Grindelwald... No neskutečně se těším už teď, jinak jsem četla na twitteru nepotvrzenou informaci, že bychom se prvního traileru měli dočkat někdy v dubnu.

PS: Přeji Vám všem návštěvníkům tohoto blogu krásný nový rok, ať je jen lepší a nebo aspoň stejně dobrý jako rok 2017!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > First Look