Prosinec 2017

Emma Watson se zúčastní Golden Globes

30. prosince 2017 v 23:46 | Posted by: Nicol |  News
Již včera jsem se dozvěděla krásnou zprávu, která mě velmi potěšila, jedná se o novinku ohledně Emmy Watson.

Emma se letos zúčastnila poměrně dosti akcí, ale jenom v první polovině roku díky propagaci filmu Kráska a zvíře a The Circle, ale druhá polovina nic, takže jsem ráda, že se zúčastní již příští rok předávání Zlatých Glóbů, které se budou předávat 7. ledna.

Emma zde bude předávat jednu z cen.

James & Oliver Phelps open Christmas in the Wizarding World in Bangkok, Thailand

30. prosince 2017 v 17:21 | Posted by: Nicol |  HP Cast
James a Oliver Phelpsovi se zúčastnili otevíračky vánočních atrakcí v rámci Christmas in the Wizarding World v Bangkoku. Fotek se objevilo několik málo, ale vybrala jsem jen tuto jednu, která byla pořízena na dané akci v obchodu se suvenýry.

Veselé Vánoce přeje Daniel Radcliffe

29. prosince 2017 v 19:06 | Posted by: Nicol |  News
Sice máme po Vánocích, ale i tak bych Vám přidala tuto fotografii, tedy je to fotografie, kterou přidal Daniel na svůj Google+ účet pro své fanoušky, přeje nám krásné svátky a Veselé Vánoce. A spolu s ním se těším také na všechny ty věci, které Dana čekají a že jich je, natáčí dva filmy, bude v seriálu, bude propagovat jeden film a to je jen první polovina roku 2018.
danielradcliffehq: “Daniel Radcliffe wishing us a Merry Christmas and Happy Holidays! ”

J.K. Rowling získala vyznamenání Companion of Honor

29. prosince 2017 v 14:27 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Autorka ságy Harry Potter - J. K. Rowling obdržela vzácné vyznamenání Companion of Honor, toto vyznamenání má jen 65 žijících lidí na světě. Vyznamenání získala za své služby literatuře a filantropii. Své vyznamenání si vyzvedla v Buckinghamském paláci v Londýně.

DIY || Vánoční HARRY POTTER věnec

27. prosince 2017 v 23:12 | Posted by: Nicol |  HP - Videos
Fakt se budu snažit přidávat zase článek denně, nebo aspoň obden, ale snažím se učit a poté pomáhám tátovi v restauraci, kterou od půlky prosince má, takže toho je docela dost a na ten blog nemám potom náladu, ale zase mi to přijde líto. Ani jsem Vám nepopřála krásné Vánoce, ale tak dodatečně doufám, že jste si tento den užili. Klidně se mi podělte, co jste dostali k Vánocům, ráda to čtu :)

U Vánoc chvilinku zůstanu, na youtube jsem nedávno objevila toto video od jedné holčiny z České republiky, kde vyrábí věnec s tématikou Harryho Pottera, tak jsem se o to musela podělit a pokaždé, když něco takového najdu, tak to přidám, protože mi to přijde jako fajn inspirace a já na takové věci i ráda koukám.

Emma Watson Spotted in London /14.12/

24. prosince 2017 v 0:52 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Konečně jsem tu, dlouho jsem se neozvala, ale bylo toho dost a ještě toho dost bude, znáte to, ale konečně jsem tu s novým článkem a konečně, již podruhé tu máme fotografie s Emmou. která byla vyfocena v ulicích Londýna před několika dny, přesněji 14. prosince, fotografie nejsou příliš kvalitní a Emma je na nich i z boku, ale jsem ráda, že ji zase po delší době vidím.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Candids > 2017 > 14.12 - Spotted in London

'Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald's first official promos of Newt released

16. prosince 2017 v 21:10 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
source > snitchseeker.com
Všichni, co studujete a hlavně vysokou víte, jaké to je uzavírat semestr a ještě, když se chcete nějakých zkoušek zbavit v předtermínu, 3 ze 4 předtermínů mám již za sebou, ale ve středu mě čeká ještě jedna zkouška, nestíhám nic, začínám se učit až dnes, tak uvidíme, jak to půjde a když to dobře půjde, tak další zkoušky budu mít od 9. ledna, takže bych se tu mohla objevovat. Ještě čekám na výsledky té jedné, co jsem měla v pátek, zbylé dvě jsem již udělala, takže jupí, ale nebyly to ty nejtěžší, ty mám až v lednu no.

Novinek je pomálu, ale pořád se něco objevuje, ale spíše k FB, HP, ale k Danovi a Emmě moc ne. Dnes tu mám první dvě náhledové fotografie k filmu Fantastická zvířata a Grindelwaldovy Zločiny, je na nich Newt Scamander, podle všeho to nejsou oficiální stills, ale já jsem za ně neskutečně ráda.

imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > First Look

Daniel Radcliffe výkonným producentem filmu Circus Kid

14. prosince 2017 v 20:13 | Posted by: Nicol |  News
Daniel si stále plné své sny. V roce 2016 kolovala na internetu informace, že se stane producentem dokumentárního filmu s názvem - Circus Kid, před pár dny se tato informace potvrdila.

Dokument bude mít premiéru na online stanici s názvem Sundance Now 21. prosince.

Film zachycuje jedinečné dětství Lorenza Pisoniho (odehrávají se v cirkusu), které mimo něho popisuje i jeho otec, matka, sestra a dokonce členové rodinného cirkusu Pickle Family Cirkus.

Pokud chcete dokument sledovat online, tak můžete na této adrese: SundanceNow.com, prvně se musíte ale registrovat.

Dodatek: Lorenzo Pisoni je herec, který své dětsví strávil v cirkusu jejich rodiny, dokonce byl i v několika představeních známého Cirque Du Soleil

Minikniha Harry Potter a Kámen mudrců

12. prosince 2017 v 19:38 | Posted by: Nicol |  HP - News
V roce 2004, J. K. Rowling prodala charitě miniknihu, která je podle knihy Harry Potter a Kámen mudrců. Díky nakladatelství Bloomsbury, které bude i tuto mini knihu prodávat se objevilo několik stránek. Kniha má celkem 36 stran. Není ještě jasné, jestli peníze půjdou znovu na charitu, ale podle mě ano, až budu vědět, tak přidám více informací. Jenom se objevila informace, že kniha neobsahuje nějaké nové informace, jen jsou tam ilustrace a útržku z prvního dílu. Aukce by měla proběhnout 14. prosince.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Harry Potter Saga > Books > Philosopher's Stone mini-book

Emma Watson darovala svou kašmírovou šálu na dobré účely

12. prosince 2017 v 15:21 | Posted by: Nicol |  News
Emma Watson udělala další dobrý skutek, které dělá fakt pravidelně a já jsem za ni fakt ráda, darovala svoji kašmírovou šálu s jejím jménem do aukce, odkud vydražené peníze půjdou na organizaci v Cahonas Scotland, která se věnuje pacientům, kteří trpí rakovinou varlat, takže pacientům mužského pohlaví.

Více se můžete dozvědět zde.

imagebam.com imagebam.com

Fashion Poll (Leden 2018)

10. prosince 2017 v 19:57 | Posted by: Nicol |  Site
A jak jsem slíbila, tak tu jsem i s anketou outfitou a druhý slib byl, že v té bude tentokrát dominovat Daniel, vybrala jsem dva outfity z akcí z minulého roku, oba jsou mé oblíbené, ale jsem zvědavá, který vyberete vy.

1. Slavnostní večeře se značkou Tommy Hilfiger
2. Promítání filmu Swiss Army Man

Kolekce baťohů a kabelek s tématikou Harry Potter

10. prosince 2017 v 14:10 | Posted by: Nicol |  HP - News
source > snitchseeker
Módní návrhářka Danielle Nicole vytvořila novou kolekci psaníček a baťohů s tématikou Harryho Pottera a já Vám to sem musím přidat, protože se mi zalíbila hned na první pohled a třeba o tom baťůžku přemýšlím, že pokud to půjde, tak si ho objednám. Na jednom baťohu je blesk a brýle a na druhém brýle, která měla ve filmu Lenka Láskorádová, psaníčka jsou s tématikou bradavických kolejí, jak se symboly zvířat, tak uniforem. Neskutečně povedené. Pro objednání klikněte SEM.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Harry Potter Saga > Miscellaneous > Hangbag Collection by Danielle Nicole

Rupert Grint at the Wapping Great Christmas Fair /02.12/

9. prosince 2017 v 18:28 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Jsem docela smutná a na jednu stranu ráda, ale více smutná, že se novinky s Rupertem objevují častěji, jak s Danielem, ale jsem ráda, že je aspoň, co přidávat. Rupert se zúčastnil akce Wapping Great Christmas Fair, kde potom na konci rozsvítil stromeček, mám tu pro Vás jednu fotografii, která zde vznikla. Rupert má na sobě zase tu fajn čapku, v tomto si jsou s Danem podobní, že mají své oblíbené kšiltovky.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Behind The Scenes

9. prosince 2017 v 16:19 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > snitchseeker
Mimo jediných oficiálních fotografií z natáčení Fantastických zvířat 2 se objevily i čtyři fotografie ze zákulisí natáčení. Jsem ráda, že máme aspoň něco no, natáčení probíhalo převážně ve studiích a herci toho také moc nesdílejí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > Behind The Scenes

Daniel Radcliffe: Unknown Photoshoot BTS

8. prosince 2017 v 23:46 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dnes tu jsem ještě později, jak včera, ale měla jsem docela den, kdy se mi nic nechtělo a odpoledne jsem se aspoň dokopala na nákupy dárků, no největší už mám koupené, ale ještě musím přemýšlet, co koupit babičkám a dvěma kamarádkám, ale stále se uklidňuji, že čas ještě je. Když se vrátím k blogu, tak jsem objevila další fotografii z focení nového photoshootu Daniela, je to již třetí set fotek z focení a zatím se nám nic neobjevilo, tak nevím, na co tak dlouho čekají, chci nějaké supr čupr fotografie, ale tak aspoň něco na přidání je, musím trochu pohnout s novinkami, tak zítra tu čekejte minimálně dva články.
imagebam.com
Photoshoots > 2017 > Unknown (BTS)

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Logos

7. prosince 2017 v 22:20 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
source > snitchseeker.com
Dnes tu mám takovou rychlo novinku, objevila se menší novinka s Danielem, kterou přidám asi zítra a celkově o víkendu budu více aktivní, ale blíží se zkouškové a hlavně, abych mohla k těm zkouškám, tak musím napsat testy, takže příští týden bude trochu hektický, ale zvládne se to, a nějaké novinky tu budou. Novinek k Fantastickým zvířatům je dost, tedy hlavně je to hodně článků a rozhovorů, snažím se ty nejdůležitější překládat a pak přidávat, ale ráda bych pohla i s fotografiemi, takže to budu nějak prokládat. Dnes tu mám několik log k filmů a jsou z různých koutů světa, dokonce jsem našla i logo pro Českou republiku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > Logos

Režisér filmu Fantastická zvířata o Johnym Deppovi a jeho kauze domácího násilí

5. prosince 2017 v 21:46 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Režisér filmu Fantastická zvířata David Yates se rozpovídal trochu o představiteli Gellerta Grindelwalda - Johnym Deppovi.

Yates ho popsal, jako slušného a milého,poznamenal, že je to úplný opak než ho popisuje jeho bývalá polovička se souvislostí s jeho obviněním.


"Upřímně je tu jedna věc, která se nyní řeší a kde bylo i hodně lidí jako obětí. S Johnym je tu jedna osoba, která na něj něco prohlásila. (Celou kauzu jsem nesledovala, ale co vím, tak bývalá přítelkyně Johnyho - Amber Heard ho obvinila z domácího násilí). Já Vám mohu něco říct o muži, kterého vidám každý den: "Je plný slušnosi a laskavosti a to je vše, co vidím. Ať už je obviněn z čehokoliv, není to v souladu s tou osobou, se kterou jsem pracoval."

POTM (Leden 2018)

4. prosince 2017 v 17:43 | Posted by: Nicol |  POTM
Tak máme tu nový měsíc a já samozřejmě zase anketu flákala, ale ještě relativně brzo přidávám anketu o Fotografii měsíce, jelikož nyní nemám počítač s photoshopem, tak dnes bude anketa vypadat zatím takto a snad zítra ji předělám, ale jinak bych to odkládala a neudělala vůbec. Fotka měsíce bude tentokrát s Emmou a zítra bych chtěla přidat outfitovou anketu s Danielem, už hledám nějaké outfity, tak uvidíme, co vyberu. Tak k Emmě, hned jsem věděla, že chci použít tyto momentky, jsou to fotografie ze sociálních sítí, které Emma přidala tento rok a já je naprosto miluju, jsou nádherné, Emma je nádherná, fotky vznikly při propagaci Kráska a zvíře.

Evanna Lynch vytvořila limitovanou edici vánočních sladkostí spolu s PETOU

4. prosince 2017 v 14:26 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Evanna Lymch se znovu spojila s PETOU a vytvořila limitovanou edici s názvem Gift Basket.
Balíček obsahuje magické věci, jako veganské čokoládové žabky, triko s nápisem "Vegans are magical", které má na sobě na první fotograii a další cruelty-free pochoutky, které mají šířit myšlenku lásky. Evanna natočila i video, kde vaří speciální bradavický recept.

imagebam.com imagebam.com

https://www.youtube.com/watch?v=aHFVHFVCzj0


Harry Potter: The Entire Adventure | HBO

3. prosince 2017 v 11:05 | Posted by: Nicol |  HP - News
I stanice HBO udělá fanouškům Harryho Pottera radost, jelikož se chystá i u nich maraton filmů. Diváci se můžou těšit po Novém roce na všech osm částí a také na první díl Fantastických zvířat, k tomuto účelu stanice i vytvořila trailer, který tento maraton propaguje.

Nevím, jestli to bude i na našem HBO, jelikož program je jen do půli prosince.

Harmonogram:
2. leden - Harry Potter a Kámen mudrců
3. leden - Harry Potter a Tajemná komnata
4. leden - Harry Potter a vězeň z Azkabanu
5. leden - Harry Potter a Ohnivý pohár
6. leden - Harry Potter a Fénixův řád
7. leden - Harry Potter a Princ dvojí krve
8. leden Harry Potter a Relikvie smrti část 1
9. leden - leden Harry Potter a Relikvie smrti část 2
10. leden - Fantastická zvířata a kde je najít


Ford Anglia podepsaný hvězdami Harry Potter

2. prosince 2017 v 21:56 | Posted by: Nicol |  News
Affiliates oběhnu až zítra, dnes jsem byla skoro celý den v práci, a bylo to dost náročné, vždy před Vánoci no, ale zítra konečně volno. Na posledním festivalu Hero, který se konal 11 a 12. listopadu v Marseille se návštěvnící mohli podívat na Ford Anglia a pokud Vám něco připomíná, tak ano, toto auto se objevilo ve filmech Harry Potter, návštěvnící se mohli také pokochat podepsanými slunečními clonami. Podepsal je Mark Williams (Arthur Weasley), James a Oliver Phelps (Fred a George Weasley) a Daniel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans