Listopad 2017

Film Fantastická zvířata 2 bude thriller zaměřující se na mnoho variant lásky, říká producent

30. listopadu 2017 v 15:57 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Producent filmu Fantastická zvířata David Heyman v nedávném rozhovoru prozradil, jaké jsou největší odlišnosti mezi prvním dílem Zvířat a tím druhým, který nese oficiální název Fantastická zvířata a Grindelwaldovi zločiny.

Kromě geografické expanze se můžeme v druhém pokračování také těšit na nové postavy, film bude více akční než ten první. Také v tomto díle uvidíme několik různých forem lásky, např. láska otcovská, romantická a nebo dokonce politická. (Ta se pravděpodobně bude týkat Grindelwalda.)

"Hlouběji se ponoříme do kouzelnického světa - jsme v Paříži, jsme v Londýně a New Yorku - svět se rozšiřuje. Film bude mít i prvky thrilleru a bude sledovat příběh lásky a vášně ve všech podobách a bude to napínavé a velmi zábavné dobrodružství. Vytvořili jsme bohatší a vzrušující film, ze kterého jsem nadšený a jsem rád, že jsem jeho součástí.

Výsledná vydražená částka bot Emmy Watson v projektu The Small Steps

29. listopadu 2017 v 20:21 | Posted by: Nicol |  News
Nedávno jsem Vám psala, že Emma Watson dala své boty od Tabithy Simmons do charitativní aukce od Small Steps Project.
Více informací a více fotek bot můžete najít na tomto blogu, v článku zde

Aukce již proběhla a boty se vydražily za 8,250 dolarů, což je zhruba 186 000 Kč.

Sasha Compère se přidala k obsazení seriálu Miracle Workers

29. listopadu 2017 v 15:31 | Posted by: Nicol |  News
Daniel by měl v současné době natáčet mini seriál stanice TBS - Miracle Workers, o tomto seriálu jsem Vám již několikrát psala. Fotografie se nám žádné neobjevují, což je škoda, ale tak uvidíme, třeba se to i změní. Co se na internetu objevilo, tak se k obsazení přidala i herečka Sasha Compère, kterou diváci znají hlavně ze seriálu Rizzoli and Isles a Community.

Harry Potter každou sobotu na Nově

28. listopadu 2017 v 15:08 | Posted by: Nicol |  HP - News
Také patříte mezi lidi, co se koukají na filmy Harry Potter stále a stále dokola? Mám pro Vás dobrou zprávu, protože na stanici Nova budou vysílat každý díl. Na díly o mladém čaroději se můžete těšit každou sobotu od 20:20.

První díl bude vysílán již tuto sobotu 2. prosince.

Já osobně raději koukám v originále, ale i na ty filmy s dabingem se ráda podívám, ikdyž zrovna včera jsem dokoukala všechny díly v rámci víkendového maratonu.

David Heyman o tom, proč byl Jude Law obsazen do role Albuse Brumbála ve Fantastických zvířatech

28. listopadu 2017 v 11:52 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Filmový producent David Heyman (producent filmů HP a Fantastická zvířata) prozradil něco málo o tom, proč byl Jude Law obsazen do role Albuse Brumbála.

Heyman připouští, že Brumbál bude mít v novém filmu velkou podobnost osobnosti s ředitelem Bradavic, bude zde i pozoruhodná "mladistvá" energie.

David Heyman: "Jedním z důvodů, proč jsme vybrali Judea, je ten, že má mnoho kvalit, které najdeme i v Brumbalovi v Harry Potterovi. Má autoritu, má jiskru v očích někdy je trochu eliptický, také tu mladistvou energii a radost, a tak přináší do filmu jistou sílu. Chápete, proč by byl vaším oblíbeným učitelem a někdo, komu věříte, že je neobyčejný kouzelník.

Bonnie Wright se objeví v lednu 2018 na Celebration of Harry Potter

27. listopadu 2017 v 23:15 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Příští rok, a to hned na začátku, tedy v lednu se budou konat A Celebration of Harry Potter ve studiích Universal v Orlandu, slavnosti se budou konat od 26. ledna do 28. ledna 2018 a postupně se objevují jména herců, které se jich zúčastní.
Na seznam přibyla i Bonnie Wright (Ginny Weasley). Prozatím jsou potvrzená jéna jako: James a Oliver Phepls (dvojčata Weaysleyovic), Stanislav Yanevski (Viktor Krum).

Rupert Grint at the London Soho store for Help Refugees UK

27. listopadu 2017 v 18:57 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Dlouho jsem neslyšela o Rupertovi, tak jsem ráda, že sem občas něco můžu přidat a tím pádem ho i sledovat, ikdyž prostě mé srdce patří Danielovi, ale i Ruperta mám z filmů ráda, ale přiznám se, že narozdíl od Daniela, tak s Rupertem jsem kromě HP nic neviděla, tak to musím napravit.

Jdeme na článek, Rupert se 23. listopadu zúčastnil v londýnském Soho store charitativní akce Help Refugees UK. Přidávám jednu fotografii, ikdyž se jich objevilo více, ale jak jsem psala, tak s ostatními herci budu přidávat články tímto stylem, primárně se věnuji Emmě a Danielovi. Rupertovi to velice slušelo, líbí se mi i ta kšiltovka.

Emma Watson Strolling around Paris with a friend /23.11/

26. listopadu 2017 v 12:26 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Teď mám neskutečnou radost, protože to netrvalo dlouho a máme tu nové fotografie s Emmou Watson, ta byla vyfocena při procházce Paříží se svou kamarádkou 23. listopadu. Emma vypadala naprosto perfektně, měla boží outfit, líbí se mi, jak to vše sladila 💕
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Eddie Redmayne On Set of Fantastic Beasts II in London /19.11/

25. listopadu 2017 v 11:39 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
source > snitchseeker
Natáčení druhého dílu Fantastických zvířat, myslím, že již název nemusíme tajit: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald probíhá již od prázdnin, ale fotky se neobjevovaly, jelikož se převážně natáčí ve studiích, ale konečně tu máme fotografie z 19. listopadu z Londýna, kde je Eddie Redmayne, on je tak neskutečně roztomilej, ty fotografie jsou perfektní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fantastic Beasts > Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald > On set photos > 19.11.17 - On Set in London

Emma Watson joins Mexico Rises Campaign for Earthquake Relief (2017)

24. listopadu 2017 v 20:07 | Posted by: Nicol |  Videos
Emma Watson a spousta dalších známých osobností se připojila k Mexico Rises Campaign, jedná se o kampaň, která pomáhá vybrat peníze na pozůstalé po velkém zemětřesení, které bylo nedávno v Mexiku, na začátku je právě několik záběrů. Mimo Emmy se ke kampani přidala například Eva Longoria, Alicia Vikander, Emily Blunt..

Již víme název druhého dílu Fantastických zvířat

22. listopadu 2017 v 21:42 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Nejvíce novinek se nyní objevilo k fantastickým zvířatům, tak se omlouvám, kdo se o to nezajímá, ale budu se snažit to prokládat i jinými věcmi, pokud to půjde a bude to v mých silách.

Warner Bros na svém účtu nedávno oznámilo, že se chystá něco většího a je to tady, nejenom, že se objevily promo fotografie, přidám později, ale také se objevil název druhého pokračování. Proto, kdo se chcete nechat překvapit, tak nerozklikávejte celý článek.

Evanna Lynch si zahraje poprvé v newyorském divadle a ve filmu Indigo Valley

22. listopadu 2017 v 20:53 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Podle názvu jste již pochopili o čem tento článek bude, Evanna Lynch (Lenka) si zahraje poprvné na prknech newyorského divadla. Přesněji se objeví ve hře Disco Pigs od 5. ledna do 18. února. V této hře hrála již v Londýně, takže její role není úplně tak nová.


Také se objevila informace, že si herečka zahraje v novém dramatu s názvem Indigo Valley, nebylo ještě stanoveno datum natáčení.

'Fantastic Beasts' 2 first teaser promo reveals Grindelwald's Elder Wand

21. listopadu 2017 v 17:35 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
source > snitchseeker
Docela se začaly objevovat informace o druhém díle Fantastických zvířat, postupně Vám je všechny přidám, začala bych touto fotkou, která je podle některých již první oficiální z filmu, ale já si myslím, že je zákulisní fotka, ale stejně jsem ji ke still přidala, na fotce jsou dvě hůlky, jedna je známá Bezová hůlka, která v té době patřila Gellertu Grindelwaldovi a ta druhá by mohla být Albuse Brumbála, kterou měl od Ollivandera.
imagebam.com
Fantastic Beasts and Where to Find Them > II > Stills

Emma Watson: "Blondie" concert in Edinburgh with Deborah Harry (06.11.2017)

21. listopadu 2017 v 17:05 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Mám tu pro Vás fotku s Emmou Watson, která se objevila souběžně s candid fotkami, které jsem přidávala před pár dny, ale jelikož jsem si ji šetřila, tak ji přidávám až nyní. Fotka pochází z 6. listopadu ze Skotska, přesněji z Edinburgu, na fotce je Em spolu s členkou skupiny Blondie Deborah Harry a vznikla právě na koncertu této skupiny.
imagebam.com

Helena Bonham Carter, Helen McCrory attend Harry Potter-themed Save The Children gala

20. listopadu 2017 v 21:08 | Posted by: Nicol |  HP Cast
Trochu jsem ještě přemýšlela a pořád sleduji ráda novinky o hercích z Harryho Pottera a celkově novinky o této sáze a do toho ještě nyní Fantastická zvířata a koukala jsem, že prostě žádný blog o těchto tématech pořádně negunguje a já nevím, jak Vás blogery, ale mě moc nebaví doplňovat galerii, když nejsou novinky, samozřejmě i to budu dělat, ale třeba párkrát za měsíc, takže jsem se rozhodla, že takto jednoduše budu informovat o hercích, nebudu nic ukládat do galerie, stačí takto fotky. A to by bylo, aby nebyly novinky. Protože kolem Dana je pořád tak nějak ticho a občas se něco objeví i s Emmou, ale já toho potřebuju více. Znáte to, když blogujete o miliardě herečkách a potom sotva najdete jednu novinku na přidání.

Sestry Blackovy se znovu setkaly, jednalo se o Magical Winter Gala, které organizovala organizace Save The Children. Na fotce je tedy Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) a Helen McCrory (Narcissa Malfoy)

Daniel Radcliffe o teorii, že nenávist od Dursleyů pochází z viteálu Harryho Pottera

20. listopadu 2017 v 14:16 | Posted by: Nicol |  HP - Articles
Daniel Radcliffe během propagace filmu Jungle promluvil i o Harry Potterovi. Přesněji se ho zeptali, co říká na teorii, proč byli Dursleyovi na Harryho tak krutí. Podle této teorie je to proto, že Harry byl Voldemortův viteál a v posledních dílech bylo vidět, že když jste poblíž viteálu, tak se chováte trochu jinak, například, když měli u sebe Harry, Ron a Hermiona zmiozelský medailonek.

Daniel Radcliffe: "Jo, to je určitě poprvé, co jsem o tomhle slyšel. Je to zajímavá teorie. Zeptal se někdo Jo Rowling, co si ona o tom myslí? Protože si myslím, že je to teorie, která patří k těm dobrým."

Ale není pravdivá, protože před pár lety byl na Pottermore zveřejněn článek o historii rodiny Dursleyových, který tuto teorii vyvrací. Rowlingová poznamenala, že Petuniina hořkost a hněv pramení z jejího dětství, že se nestala také čarodějkou a proto si našla Vernona Dursleyeho, který byl nejvíce anti-čaroděj, jak jen bylo možné. A to vše se stalo ještě před příchodem Harryho.

Behind the scenes photos from Jungle #5

19. listopadu 2017 v 22:44 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com/radcliffedaily
Co mě štve, tak nemám moc času na Vaše blogy a bojím se, že až do konce semestru to nebude jiné, ale budu se snažit aspoň přidávat nějaké ty novinky, a občas zajít na blogy, ale prosím kdyžtak mi to omluvte, určitě mě někteří z Vás také pochopí. Dnes tu mám s Danielem jedinou novinku, a obávám se, že kromě jednoho článku už s ním nic nemám připraveno, takže budu spoléhat, že se něco objeví, kdyžtak budu zase doplňovat, ale to mě nebaví tolik jako novinky, s Emmou ještě něco nachystaného mám, trochu jsem si to šetřila a nepřidala to vše najednou. Co máme s Danielem, tak to jsou nějaké fotografie z natáčení filmu Jungle, které se postupně objevovaly, tak jsem si je postupně ukládala a nakonec se jich objevilo šest.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes

Daniel Radcliffe: With Fans #4

17. listopadu 2017 v 19:30 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
S Danielem je ticho, na to jsem již zvyklá, tak jsem ráda, že ještě něco přidat můžu, jsou to tyto tři fotografie s fanoušky, které se za poslední týden objevily, ta první je nejnovější a pochází z Londýna, kde se Daniel nyní nachází, druhá je z New Yorku a byla vyfocena přibližně minulý týden, ta třetí se objevila až nyní, ale je ještě z doby, kdy Daniel v první polovině roku hrál ve hře Rosencrantz and Guildenstern are dead.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Emma Watson Out and About in London /10.11/

16. listopadu 2017 v 13:00 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Konečně jsem tady, tentokrát to nebyla má chyba, ale nefungovala mi galerie, ale už jsem napsala a mělo by být všechno v pořádku, takže snad to půjde i nadále. Teď tu mám asi to nejdůležitější a to jsou nové candid fotografie s Emmou Watson. Ta byla vyfocena 10. listopadu v ulicích Londýna spolu s přáteli a jak je vidno, tak měla velmi dobrou náladu, jen je škoda, že nejsou až tak kvalitní, ale to se dá přežít, jsem ráda, že máme něco nového.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Tatler

14. listopadu 2017 v 10:12 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2007
source > emmawatsonportugal.org
Předposledním photoshootem v roce 2007 je tento pro magazín Tatler, fotografií je docela dost, ale i tak jsou bohužel nekvalitní, co se dá dělat, ale Emmě to velmi slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Tatler

Daniel Radcliffe: Esquire Middle East (BTS)

11. listopadu 2017 v 20:42 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
A aby tu bylo i něco s Danielem, tak tu mám další behind the scenes fotografii z dalšího photoshootu, který Dan nafotil, tuto fotografii sám sdílem na svém Google+ účtu, jedná se o fotografii pro Esquire Middle East, fotka je zase velmi parádní a už abychom měli nějaké fotografie, nějaký ten shoot by to chtělo :)
imagebam.com
Photoshoots > 2017 > Esquire Middle East (BTS)

Emma Watson: Beauty and the Beast Behind The Scenes #2

11. listopadu 2017 v 15:28 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
Dobré odpoledne všem, omlouvám se za menší nepřítomnost, ale snad chápete, že když není čas, tak jde blog stranou, ale již jsem tu a mám tu i nějaké novinky, budu se snažit je přidat, co nejdříve. Nejdříve tyto čtyři nové fotografie z natáčení filmu Kráska a zvíře s Emmou Watson, nejvíce se mi líbí ta první.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Beauty and the Beast (2017) > Behind the Scenes

Daniel Radcliffe: With Fans #3

8. listopadu 2017 v 17:15 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dnes nebudu přidávat žádné starší fotografie, ale potřebuji dopřidat nějaké restíky, jedná se o menší novinky, které se mi moc nechtějí přidávat, ale nechci, abych to pak přidávala hodně pozdě, nejdříve tu mám pro Vás nějaké fotografie s fanoušky, které se objevily s Danielem, jedná se o dvě takové hraniční fotografie, Dana tam fotí a on o tom ani neví, ale přidávám vám je a pak jsou tu fotky z lezení, kterému se Dan nyní docela věnuje. Dan se opravdu hodně věnuje sportu a docela se ho to drží, ale to je dobře. Mimochodem, také se Vám (holkám) líbí na chlapech ty žíly na ruce? Já to miluju!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Emma Watson: Stella Magazine

7. listopadu 2017 v 16:51 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2007
source > emmawatsonportugal.org
Dalším photoshootem z roku 2007 je tento pro magazín Stella, který je určitě velmi povedený, co mě mrzí, tak se nám objevily jen tři fotografie, ale jsem ráda, že máme aspoň něco a jedna je dokonce i kvalitní, to je také plus.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Stella Magazine

Daniel Radcliffe at Grand Opening Of The Wizarding World of Harry Potter Day Two /17.06/

7. listopadu 2017 v 15:12 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > gradcliffe.net
A hned druhý den se konala další otevírací akce The Wizarding World of Harry Potter v Orlandu na Floridě. I zde Daniel a jeho kolegové z předchozího dne nechyběli. Mimo show na pódiu se konala i tisková konference pro novináře, fotek se objevilo docela hodně, což mám radost a Danovi to zase nesmírně slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com