Říjen 2017

Daniel with his personal trainer

31. října 2017 v 19:03 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Daniel ve svém volném čase tráví pravidelně čas v posilovně a nedávno se na internetu objevila jeho fotka s jeho osobním trenérem a k tomu byl tento vzkaz.

"Můj poslední den v Londýně než se přestěhuji do České republiky.
Poslední workout s mým oblíbeným zákazníkem. Všechno tohle je velmi emotivní a dohání mě to k slzám. Necítil jsem se moc dobře, ale co se objevil Daniel a přišel k mně a popřál mi hodně štěstí (trénovali jsme spolu poslední tři roky), tak se mi zlepšila nálada. V UK jsem získal mnoho zkušeností, trochu mě i změnila, ale já jsem za to rád. Daniel mi dal trochu jinou perspektivitu, jak přemýšlet o životě, bude mi velmi chybět a také lidé, s kterými jsem měl možnost za dobu mého pobytu setkat.
Děkuji Vám za vše.

Oto."

imagebam.com
Miscellaneous > Personal

Daniel Radcliffe Visits Trevor Project's eastcoast call center in NYC /26.02/

31. října 2017 v 18:39 | Posted by: Nicol |  Appearances 2010
source > gradcliffe.net
A začínáme rok 2010, první akce, které se Daniel zúčastnil se konala 26. února, kdy se Daniel zúčastnil projektu neziskové organizace Trevor, což je americká neziskovka, která byla založena na podporů homosexuálů, transseksuálů..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at HCC Celebrity Match 2009 /20.09/

31. října 2017 v 16:00 | Nicol |  Appearances 2009
source > gradcliffe.net
Poslední akcí roku 2009 (konečně jsem se trochu pohnula) je speciální zápas HCC Celebrity Match, který se konal 20. září. A jednalo se o kriketový zápas v Hampstead kriketovém klubu v Londýně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Girl's Life (by Jason Joyce)

31. října 2017 v 14:00 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatsonportugal.org
Photoshoot Emmy pro magazín Girl's Life, autorem fotografií je Jason Joyce, jak je podle fotek vidět, tak se fotilo na dvou lokacích, řekla bych, že v ateliéru a venku, nebo i to druhé přírodní pozadí je udělané v ateliéru. Dnes je to poslední photoshoot, který Vám s Emmou přidávám, zase zítra :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2005 > Girl's Life (by Jason Joyce)

Emma Watson: Bravo Otto Awards Portraits

31. října 2017 v 12:29 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatsonportugal.org
Hlavní trio herců z Harryho Pottera vyhrálo v roce 2005 anketu magazínu Bravo a získalo tím cenu Bravo Otto Awards, objevila se jedna portrétová fotografie, kde je Emma a Rupert se svou cenou.
imagebam.com
Photoshoots > 2005 > Bravo Otto Awards Portraits

Emma Watson: Teen Vogue (by Frederike Helwig)

31. října 2017 v 10:35 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatson.cz
Novinky s Emmou nejsou, všechny jsem Vám již přidala, takže to vidím jenom na doplňování fotografií, během listopadu bych chtěla dopřidat úplně všechny photoshooty s Emmou a většinu akcí s Danielem, takže uvidíme, jak se mi to podaří splnit, potom bych se u Emmy vrhla na přidávání akcí a s těmi bych začala od roku 2017 do minulosti a u Dana zase s photoshooty.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Empire Awards Portraits with Jason Isaacs (by Adrian Green)

31. října 2017 v 9:30 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatson.cz
Tyto portrétové fotografie z roku 2005, které vznikly na předávání cen Empire Awards, spolu s Jasonem Isaacsem (Lucius Malfoy) mám hrozně ráda, jsou neskutečně zlaté, škoda, že jich není více a nejsou více kvalitně, ale co se dá dělat, po těch letech se to asi už nezmění.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: BBC 5 Radio Live with Tom Felton /23.08/

30. října 2017 v 15:01 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > gradcliffe.net
Daniel se spolu s Tomem 23. srpna zúčastnili kriketového zápasu mezi Austrálií a Anglií. Na akci je rovnou vyzpovídal Jonathan Agnes, což je moderátor rádia BBC Sports Radio 5. Objevilo se několik fakt zlatých fotografií, Danovi to na nich fakt sluší a je tu takový svůj a sám sebou. A navíc mám radost, že jsou docela kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vyhrajte knihu s podpisem Emmy Watson!

29. října 2017 v 20:19 | Posted by: Nicol |  News
Jak jistě mnozí z vás ví, tak Emma má svůj feministický čtenářský klub - The Our Shared Shelf, kde pravidelně doporučuje na aktuální měsíc novou knihu, pro říjen je to kniha Hunger od Roxane Gay.

A jednu knihu Emma podepsala a udělala o ní soutěž, pro výhru musíte být členem klubu a napsat komentář u článku, který najdete TADY.Daniel Radcliffe: Icon El País (BTS)

29. října 2017 v 19:28 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Vypadá to, že bychom se co nejdříve mohli dočkat nějakého nového photoshootu, protože se objevila jedna nová fotografie z focení pro Icon El País, jako já už teď umírám, jak to Danovi na fotce sluší, doufám, že se nám brzy objeví fotografie oficiální.

imagebam.com
Photoshoots > 2017 > Icon El País (BTS)

Emma Watson: Elle Girl

29. října 2017 v 17:53 | posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatson.cz
Další photoshoot Emmy z roku 2005 je pro magazín Elle Girl, fotografie vznikly na rozkvetlé louce a jsou krásně jarní, Emmě to na fotkách velmi sluší a můžete vidět, že zrovna v tu dobu měla rovnátka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2005 > Elle Girl

Emma Watson: Life (by Kayt Jones)

29. října 2017 v 16:37 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005

source > emmawatson.cz
Emma nafotila spolu s Danielem a Rupertem v roce 2005 photoshoot pro magazín Life, autorkou fotografií je Kayt Jones. Fotky jsou velmi zlaté, co mě mrzí, tak jsou ve velmi malém rozlišení, což je velká škoda.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2005 > Life (by Kayt Jones)

Daniel Radcliffe at Cricket Match Held in Honor of Friend David Holmes /15.08/

29. října 2017 v 11:53 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
Daniel Radcliffe a jeho kolegové ze série filmů Harry Potter - Tom Felton, Matt Lewis, Alfie Enoch, Bonnie Wright a Evanna Lynch se 15. srpna 2009 zúčastnili speciálního kriketového zápasu na počest kamaráda Davida Holmese, kaskadéra, který se vážně zranil při natáčení scén pro poslední díl Harryho Pottera a to Relikvie smrti. Tato událost nebyla pro veřejnost. Hrály proti sobě dva týmy - Nebelvír a Zmijozel, vyhrál Nebelvír. A bylo vybráno přes 10 000 liber.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe at Premiere of "Harry Potter and the Half-Blood Prince" in New York /09.07/

29. října 2017 v 9:18 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > danielradcliffe.com.br
Dlouho jsem nepřidávala také starší věci k Danielovi, tak si říkám, že když to dělám u Emmy, tak u Dana budu také pokračovat, novinky k těm dvěma budou vždy navečer, takže koho starší věci nezajímají, tak večer když budou novinky, tak budou přídány. O dva dny po londýnské premiéře 6. části pokračování Harryho Pottera se v New Yorku konala další premiéra, jak už jsem nikde psala, tak se Dan většinou zúčastnil jenom premiéry v Londýně a New Yorku, ostatní herci byli třeba v Japonsku, Paříži, Madridu.. Tentokrít se Daniel sladil do stříbrnějších odstínů a k tomu zvolil i takovou modrostříbrnou barvu, moc mu to slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson dala své boty do projektu The Small Steps

28. října 2017 v 15:44 | Posted by: Nicol |  News
Po čtrté, Emma Watson podpořila The Small Steps Projects, tentokrát darovala pár bot značky Tabitha Simmons, které jsou i Emmou podepsané. Boty půjdou do aukce, která startuje 1. listopadu a vybrané peníze půjdou v celé výši na tento projekt.

The Small Steps Projects je sdružení, které podporuje děti, které žijí na ulici a dodává jim boty, hygienické sety a sety první pomoci. Toto je prvním krokem, jak jim pomoci a dostat je z těchto otřesných podmínek a dát jim možnost ve vzdělávání.

V roce 2013 Emma darovala boty od Burberry (které měla na Met Ballu v roce 2010), za tyto boty se organizaci dostalo kolem 2012 liber. V roce 2015 se jim podařilo získat 2622 liber za pár bot od Jimmyho Choo, a v roce 2016 Emma darovala boty ze své soukromé sbírky od Sergia Rossi a za ty bylo vybráno 2700 liber.


Daniel Radcliffe: New Jungle Stills #4

28. října 2017 v 15:22 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com
Tak dáme si chvilinku pauzu od Emmy Watson, ať tu máme také trochu Daniela, novinky s ním již pomalinku utichají, tak jse zvědavá, za jak dlouho se nám Daniel zase někde ukáže. Dnes tu mám několik nových fotografií z filmu Jungle. Připomínám, že film bude u nás v kinech 11. ledna 2018, rozhodně se na film chystám, ikdyž už je k nalezení na internetu, přemýšlím, jestli sem dát odkaz, chcete?
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Jungle (2017) > Stills

Emma Watson: Pink Magazine

28. října 2017 v 14:04 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatson.cz
Photoshoot pro magazín P!nk, objevilo se celkem 7 fotografií, kvalitní tam jsou asi dvě, ale jsem ráda aspoň za ně, na fotkách to Emmě sluší, je taková přirozená, zajímavé jsou ty fotografie v té židli.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoots > 2005 > Pink Magazine

Emma Watson: Women's Wear Daily

28. října 2017 v 12:10 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2005
source > emmawatson.cz
Pokračujeme rokem 2005, první photoshoot, který Emma v tomto roce nafotila je pro Women´s Wear Daily, od roku 2005 mě photoshooty baví více, protože je na nich Emma již dospělejší a více kočka! Fotografie jsou jednoduché, ale stejně se mi velmi líbí. Co mě velmi mrzí, tak fotky nejsou příliš kvalitní a nejsou ve velkém rozlišení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2005 > Women's Wear Daily

Emma Watson: Photoshoots 2004 Part II

27. října 2017 v 21:19 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2004
source > emmawatson.cz
Druhá várka photoshootů z roku 2004, na žádném photoshootu není tentokrát Emma sama, ale má tam aspoň jednoho kolegu z Harryho Pottera, na prvním setu je jenom s Rupertem, ale na ostatních je i s Danielem a ty fotografie jsou fakt zlaté.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > Japan Shoot

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > Bravo Otto Awards Portraits

imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > Entertaiment Weekly

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > YM Magazine

Daniel Radcliffe At Capital FM Radio /21.10/

27. října 2017 v 18:38 | Posted by: Nicol |  Appearances 2017
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, taky jste tak rádi, že už je víkend? Musím říct, že jsem nějaká unavená, ze všech těch průběžných testů, seminárek, a když si představím, že to zase hrozně uteče a za chvíli je tu zkouškové, chci pomalu brečet :D Ale musím si to nějak zpříjemnit a zítra se chystám na nějaké ty nákupy, hlavně si chci pořídit nějaké nové knihy (Rozhoduji se hlavně pro Hanu, četl jste to někdo?)

Novinek nám pomalu s Danielem začíná ubývat, ale pořád mi to na pár dní vystačí, ale kdyžtak i u Dana budu doplňovat galerii, fotografií je na přidání snad milion. Mám tu pro Vás tři fotografie z 21. října, kdy se Dan při propagaci filmu Jungle zastavit v rádiu Capital FM v Londýně, rozhovor jsem zatím na youtube nenašla, ale budu hledat dále a kdyžtak ho přidám.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 21.10 - At Capital FM Radio

Emma Watson: Photoshoots 2004 Part I

26. října 2017 v 20:38 | Posted by: Nicol |  EW - Photoshoots 2004
source > emmawatson.cz
Dobrý večer všem, s Emmou jsem veškeré novinky vyčerpala, tak se vrhneme zase na doplňování galerie, máme tu již rok 2004, tedy ještě nám jich dost zbývá, ale jsem ráda, že mi to jde tak hezky od ruky a přemýšela jsem, co dopřidávat po photoshootech a asi se vrhnu poté na akce. Mám tu první část fotek ze tří dalších připravovaných.
imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > The Sun
Photoshoots > 2004 > Total Film

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > Times Online

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2004 > LA Times

Emma Watso Arriving at Chiltern Firehouse in London /21.10/

25. října 2017 v 20:34 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatsonportugal.org
A druhý slíbený set fotografií s Emmou Watson je také z 21. října, tentokrát fotografové zachytili Emmu, když přicházela do Chiltern Firehouse, což je hotel s restaurací v Londýně. Emma asi neměla moc náladu na fotografy, ale musím říct, že ji to velmi slušelo, líbí se mi její rtěnka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe: Interview for BBC 1 Radio /19.10/

25. října 2017 v 13:40 | Posted by: Nicol |  Appearances 2017
source > vk.com/radcliffedaily
Včera jsem Vám přidávala candid fotografie Daniela, který byl vyfocen při příchodu a odchodu ze studia rádia BBC Radio 1 v Londýně. Objevilo se několik fotografií přímo z rádia, které jsou docela kvalitní, taky tu mám video, které se objevilo z vysílání, Dan odpovídal na otázky od fanoušků, třeba proč netočí veselé filmy a jsou tam i docela vtipné komentáře. Komentáře bral pod trailerem filmu Jungle. Dan je tam strašně zlatý.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEO


Emma Watson Spotted after having lunch with a friend in Soho in London /21.10/

24. října 2017 v 14:55 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > emmawatson.cz
Volejme hurá a třikrát se radujme, objevily se dva sety candid fotografií s Emmou Watson, přidám nejdříve ten, co se objevil dříve, a zítra ten druhý, abych měla co přidávat a nemusela sahat po starších věcech. Emma byla vyfocena 21. října, když odcházela z oběda, na kterém byla se svou kamarádkou v Soho v Londýně, Emma měla na sobě bílý svetr s copánkovým vzorem a černé kalhoty, k tomu zvolila menší černou kabelku a na hlavě měla také sluneční brýle, vypadala skvěle!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel Radcliffe Arriving and Leaving Studios of BBC Radio 1 in London /19.10/

24. října 2017 v 12:10 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Daniel byl i paparazzi 19. října vyfocen, vyfotili ho, když měl namířeno a následně opouštěl rádio BBC Radio 1 v Londýně. Daniel měl na sobě svou oblíbenou kšiltovku, kterou nosí pravidelně a velmi mu sluší, dokonce při odchodu z rádia se vyfotil i s několika fanoušky. Oficiální fotografie z rádia Vám také přidám, vidím to, na zítra.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com