Září 2017

Jungle US and UK Posters

24. září 2017 v 17:34 | Posted by: Nicol |  Movies
source > danieljradcliffe.tk
Ahoj všichni, ozvala bych se dříve, ale rovnou, co jsem přijela z Itálie, tak mi druhý den začala škola a já jsem neměla tolik času a ani tolik nálady, navíc jsem dostala chřipku, takže mi to hezky začalo, ale jsem tu, pokusím se Vás co nejdříve oběhnout, ale chvíli je mi špatně a pak zase dobře, tak uvidíme, kdy to stihnu. Za moji nepřítomnost se něco málo objevilo, ale není to nic převratného, ale aspoň něco a postupně to budu vše přidávat. Jako první tu mám pro Vás dva plakáty k filmu Jungle, jedná se o britskou a americkou verzi, více se mi líbí ta britská, což je ten první.
imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Posters

Hiatus do 17.09

8. září 2017 v 21:06 | Posted by: Nicol |  Site
Ahoj všem, tento článek píšu na rychlo, bohužel nestíhám nic, takže články budou později, píšu protože jedu na týden pryč do Benátek a k moři s partou kamarádů, je to poslední dovča předtím než mi začne škola, takže si nebudu brát notebook a nebudu sem přidávat články, ale myslím si, že to ten týden počká, třeba bude aspoň nával novinek. Prosím omluvte mě aff z obíhání, napravím to snad hned druhý den při příjezdu dom. Mějte se krásně a užívejte.

Behind the scenes photos from Jungle #4

2. září 2017 v 15:04 | Posted by: Nicol |  Movies
source > danieljradcliffe.tk
Objevily se tři nové fotografie z natáčení filmu Jungle, jak jsem psala, tak Daniel se nakonec nezúčastnil žádného filmového festivalu, kde se promítal film Jungle, promítání se zúčastnil, jak autor předlohy filmu a někteří herci, ale Dan se omluvil, takže doufám, že k tomu měl nějaký důvod, protože jsem se fakt těšila na nové fotografie. Jinak na těch fotkách můžete vidět, jak je Dan pohublý, protože pro tuto roli musel hladovět a zhubnout opravdu mnoho kilo, aby bylo věrohodné, že byl ztracen v džungli po několik týdnů, autorem fotografií je Thomas Kretschmann.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link:
Movies > Jungle (2017) > Behind the Scenes