Srpen 2017

Skype Interview in Promotion of Swiss Army Man in Japan

30. srpna 2017 v 12:07 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > danieljradcliffe.tk
V září proběhne v Japonsku premiéra filmu Swiss Army Man, a nedávno se konala taková propagace Daniela, jednalo se o rozhovor pro japonské novináře, který proběhl přes Skype. Novináři si s sebou na rozhovor vzali i postavu z filmu Mannyho, tak to Daniela pobavilo, objevilo se několik fotek z rozhovoru, jsou to vlastně screeny z videa.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery Link:

'Fantastic Beasts and Where to Find Them' deluxe slipcase edition book cover revealed

23. srpna 2017 v 16:41 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Nakladatelství Bloomsbury zveřejnilo obal speciální edice knihy Fantastická Zvířata a kde je najít, kde najdeme ilustrace od Olivie Lomenech Gill. Tato edice vychází 7. listopadu. Obrázky obsahují kentaury a další mořské živočichy.

A poté, ti co nemají zájem o tuto deluxe edici, tak zde je náhled na normální vydání ilustrovaných Fantastických zvířat.
Předobjednat ji můžete - ZDE.
imagebam.com imagebam.com
Gallery:
Fantastic Beasts and Where to Find Them > The Illustrated Edition

With fans #1

21. srpna 2017 v 20:38 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Někdy, spíš poslední dobou jsem ráda, že máme i nějaké fanoušky, kteří mají na Daniela štěstí, od konce července jsem dokázala na internetu sehnat 5 fotografií s fanoušky, není to moc, ale já jsem za to ráda, protože teď je fakt ticho. Ta první je nejnovější, Dan je na ní s Laurou, s kterou byl ve studiu v Los Angeles, takže Daniel na něčem pracuje. Druhá fotografie je s letuškou, když Daniel do LA letěl, třetí fotografie je z kavárny, kde barista dělal Danovi ledovou kávu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery:
Miscellaneous > With fans

New Jungle Stills #2

17. srpna 2017 v 22:35 | Posted by: Nicol |  Movies
source > vk.com
Přiznám se, že jsem smutná, film Jungle měl již dvě premiéry na filmových festivalech a to v Melbourne a včera na Popcorn Fears na Floridě, ale ani na jednom z uvedení Daniel nebyl, začínám pochybovat, že se objeví na dalších festivalech, kde se bude film promítat, ale uvidíme, třeba se stane zázrak, co tu máme, tak to jsou nové fotografie z filmu, jsou ve velmi dobré kvalitě, tak aspoň něco.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Movies > Jungle (2017) > Stills

New outtakes from Bullet (Mariano Vivanco)

15. srpna 2017 v 20:37 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Objevilo se několik nových fotografií až z roku 2012, jsou to fotky pro magazín Bullet. Fotografie jsou si vcelku velmi podobné, ale některé jsou i trochu odlišné, už jenom třeba tím, že jsou černobílé, bohužel zase je na nich tag od stránky, která je získala, jednou jsem již psala, že chápu, že to ta stránka koupila, ale kdyby ten tag dala aspoň někam níž, aby ty fotky prostě nezkazila. Nejvíce se mi líbí ta, kde se Dan směje. A potom jsem se rozplynula při pohledu na ty lícní kosti!
7ZI4ogaZi8Q.jpg bDUL8wo7jPI.jpg ccPTHq6ZlfA.jpg DyiJbBbW-FE.jpg
Photoshoots > 2012 > Bullet (Mariano Vivanco)

Fotka dne (09.08.2017)

9. srpna 2017 v 16:46 | Posted by: Nicol |  Photo of the day
Dlouho tu nebyla fotka dne a jelikož se moc nového neobjevilo a nebo je to něco, co počká, tak je ideální příležitost, ale zítra tu čekejte již normální článek. Tuto fotku mám neskutečně ráda, protože Emma a Dan, já nevím, jak vy, ale já si myslím, že by jim to taaak slušelo, ve filmu měli takovou chemii, že se mě to pořád drží.

New outtakes for Angeleno Magazine

6. srpna 2017 v 21:08 Gallery Updates
source > vk.com
Pěkný večer všem, tak jsem z víkendu v Berlíně (instagram fotografie) zpátky doma, budu tu do čtvrtka a pak jsem zase pryč, takže se budu snažit možná něco přednastavit, také se chci během tohoto týdne podívat na Vaše blogy, alespoň 2x. No prozatím tu máme fotografie z roku 2016, které vznikly pro magazín Angeleno. Bohužel i tyto fotografie mají tag zdrojové stránky, ale jsou v lepším rozlišení, tak aspoň něco.
D9DGy4LJ1sk.jpg 2WZ8BFTtiLA.jpg onItAdufMvA.jpg QgVOq-kokQw.jpg
Photoshoots > 2016 > Angeleno Magazine

Daniel se zúčastní Popcorn Fears

3. srpna 2017 v 16:19 | Posted by: Nicol |  News
Nedávno jsem Vám přidávala menší seznam akcí, které v následujících týdnech čekají Daniela a dnes tu mám článek, který potvrzuje další akci. Ohledně filmu Jungle bude mnoho akcí a já jsem ráda, že tomu tak je, Daniel se spolu s režisérem filmu - Gregem McLeanem zúčastní Popcorn Fears.

Jedná se o filmový festival, který se koná v Miami (Florida). A na něm se hlavně promítají hororové filmy a i film Jungle je trochu hororový.

Festival začne 11. srpna a končí 17. srpna. Premíéra filmu proběhne 16. srpna.

New outtakes from Comic Con

1. srpna 2017 v 18:11 Gallery Updates
source > vk.com
Jak je venku takové teplo, tak se přiznám, že na blog nemám všeobecně vůbec náladu, ale nedá mi to a ráda bych něco přidala, protože sem lidé chodí a je to fér. Novinky přímo nejsou, ale objevilo se hodně fotek k několika photoshootům, tak to všechno postupně dopřidám. Tak a nyní tu mám fotografie z roku 2014, které vznikly na Comic Conu, bohužel na fotkách je tag od zdrojové stránky, Danovi to na nich fakt sluší, bohužel nejsou ani nijak ve velkém rozlišení.
9AiR6uuR7pY.jpg k8D7t2FiMh8.jpg JaudzNiED0c.jpg R2RLhzbIHP4.jpg
Photoshoots > 2014 > Comic Con