Červenec 2017

New poster from Swiss Army Man

29. července 2017 v 20:27 | Posted by: Nicol |  Movies
Tak se nám trochu změnily plány, místo Máchova jezera (jelikož jsem tam byla několikrát, tak se mi tam nějak nechtělo) jsme dnes byly na výhlídce Máj a poté na zámku Dobříš a prošly jsme si zahrady, byl to krásný den, zítra to vidíme na zakempení někde na koupáku a nebo u nás doma u bazénu, podle toho, jak budeme mít náladu na lidi, jak má být vedro, tak to jinak nevidím. Jinak k blogu, dnes tu máme jeden nový plakát k filmu Swiss Army Man, objevil se pro Japonsko, jelikož v září tam bude mít premiéru, možná by se tam mohl objevit Dan, ale netuším, jestli to bude nějak větší, ale bylo by to fajn.
nFZANN7vpLA.jpg
Movies > Swiss Army Man (2016) > Posters

Potvrzené akce s Danielem na následující měsíc

28. července 2017 v 14:00 | Posted by: Nicol |  News
  • Novinky kolem filmu Jungle se pomalu objevují a já je moc ráda přidávám. Film Jungle se objeví na The Western Australia Film Festival a bylo oznámeno, že film je jedním z finalistů na filmovou cenu (spolu s ní 100 000 dolarů). Premiéra na tomto festivalu proběhne 24. srpna a je potvrzeno, že se Daniel zúčastní.
  • O den později 25. srpna proběhne "konverzace" s herci o filmu
  • Daniel se objeví v pořadu Festival Tales 26. srpna a jedná se o hodinový speciál stanice BBC 2
  • A taková vsuvka, tak v září začne natáčení seriálu Miracle Workers a bude probíhat v Georgii
  • Světová premiéra filmu Jungle proběhne 20. října
Edit:
3. srpna proběhne premiéra filmu Jungle na filmovém festivalu Melbourne!

New outtake for Variety

26. července 2017 v 18:41 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates

source > vk.com
Dobré pozdní odpoledne všem, musím říct, že si to chladno užívám, lépe se v tom pracuje a je to pro mne příjemnější, ano i teplo je fajn, když můžu být u bazénu, ale teď chodím hlavně do práce. Jinak mám už skoro hotové plány na srpen a zbytek tohoto týdne, v pátek bych měla odjet na několik dní na Máchovo jezero, příští týden ke konci jedu na několik dní do Berlína, potom máme výlet na 4 dny do Drážďan a pak se uvidí, jestli zbytek prázdnin budu chodit jen do práce a nebo se ještě něco naskytne, články v tu dobu možná přednastavím, mám uloženo několik setů fotek v galerii, tak si to možná předpřipravím, ale uvidíme, chtěla jsem Vám to napsat, ať víte, když to bude stát, že někde jsem :)

K Danielovi, objevila se jedna fotografie z roku 2014 a to k photoshootu pro magazín Variety, fotka je taková hodně umělecká, v galerii je i celý photoshoot, ale bohužel i s touto fotkou jsou fotky jenom tři.

tumblr_otfswaX2gm1rlha8wo1_1280_jpg.png
Photoshoots > 2014 > Variety

Layout 4

24. července 2017 v 16:16 | Posted by: Nicol |  Past layouts
Po třech měsících se tento blog konečně dočkal změny! Musím říct, že jsem byla na ten předchozí layout již alergická a už jsem nechtěla nový dělat znova já, tak jsem využila toho, že foxx. měla otevřenou objednávku a musím říct, že hned druhý den byl layout hotový a nastavený, je to rychlost! A foxx. je zlatá, že mi ho udělala, poslala jsem ji snad tři sety fotek, a ona vybrala photoshoot pro Essential Homme z roku 2014, který patří k mým nejoblíbenějším, velmi se mi líbí barvy, hlavně ta modro zelená, ta je skvělá, také moc děkuji za bonusky navíc! Ještě dnes chci konečně dodělat ikonky pro sisters a trochu menu předělat, uvidíme, jak mi vystačí čas. Podělte se o to, jak se layout líbí Vám, jinak včera jsem donahrála několik "novinek" do galerie, rozumíme tím nové fotky ke starším novinkám, ale aspoň něco na přidávání mám.

Happy Birthday Daniel Radcliffe!

23. července 2017 v 18:27 | posted by: Nicol |  News
Dnes ještě jeden článek a je to článek, na který jsem se strašně těšila a jsem ráda, že jsem blog nevzdala a mohu ho přidat, ze začátku jsem si nebyla až tak tímto blogem jistá, ano Daniel je můj nejoblíbenější herec a to nejen díky HP, ale poté co jsem zkoukla většinu filmů, co jsem sledovala, jak se chová, jakej je k fanouškům, tak jsem musela blog zkusit a nelituji toho, ikdyž možná by fakt mohl mít více novinek, ale v sprnu začíná propagace filmu Jungle a na příští rok má potvrzeno několik projektů, z toho jeden mini seriál, který se bude i na začátku roku vysílat, takže stále doufám, že novinky nějak budou. Daniel je zasnoubený se svou dlouholetou přítelkyní a já doufám, že budu moci brzy psát článek o svatbě. Dnes je mu 28 let a já mu přeji všechno nejlepší takto na dálku do Londýna, kde se nyní nachází, ať je spokojený, ať nové projekty stále přichází a ať je stále tak lidmi oblíbený (mimochodem Daniel je pořád z žebříčku nejlépe placených Britů), jsem na něj stále pyšná a pořád budu.

Daniel Radcliffe pomohl turistovi, který byl zraněn při krádeži

23. července 2017 v 13:23 | Posted by: Nicol |  News
Daniel Radcliffe není možná kouzelník ve skutečném životě, ale nějaká magie v něm je. Herec z Harryho Pottera byl ve skupince lidí, která přispěchala na pomoc turistovi, který byl násilně obtěžován dvěma muži na londýnské ulici minulý pátek.

Podle Davida Videcette, bývalý policejní důstojník, který byl svědkem tohoto útoku, se dva muži vrhli na turistu u slavné King's Road a ukradli mu jeho Louis Vuitton tašku a pořezali ho nožem na tváři. Dále vysvětlil, že se muže snažil zastavit, ale utekli na červenou a úspěšně uprchli z místa činu. Daniel mezitím doběhl ke zraněnému muži a snažil se ho uklidnit a pomoci mu.

"Byl to trochu neskutečný okamžik," řekl The Evening Standard. Řekl jsem: "Vy jste Daniel Radcliffe," a on odpověděl: "Ano, jsem."

Danielův tiskový mluvší potvrdil, že Daniel byl přítomen u loupeže, ale to je jediná informace, která byla poskytnuta.

Podle policie vyšetřování stále trvá, nikdo nebyl smrtelně zraněn, byl zraněn muž ve věku 50 let.


With fan in London

22. července 2017 v 18:45 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Jak jsem psala, tak s Danielem toho nyní moc není, což mě začíná mrzet a štvát, ale asi je to příležitost přidávat starší fotografie, abych pohnula s doplňováním, uvidíme, jak to bude v následujících dnech. Co se objevilo je tato fotografie, která by měla být z tohoto týdne, kde je Dan s číšníkem, který se s ním vyfotil v baru, ve kterém pracuje a to v Londýně.
(Pro zvětšení klikněte na fotografii)

Nové zákulisní fotografie z natáčení Victora Frankensteina

20. července 2017 v 18:39 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > kittykissbliss.tumblr.com
Ahoj, tak jsem doma, vrátila jsem se v úterý a bylo to skvělé, někdo se ptal, že by rád viděl nějaké fotky, no sem je moc dávat nechci, ale nějaké jsou na mém instagramu, tak kdo bude mít zájem, tak se může podívat. Není jich tam zas tolik, ikdyž několik desítek fotek mám, ale zase to nechci moc zaspamovat, uvidíme, jestli tam ještě něco dodám, ale pro představu, teď budu doma a bude to spíše pracovní, ale ještě jedu do jižních Čech a na několik dní do Německa, to je ještě jasné, takže Vám dám zase info, kdy to nastane.

S Danielem se toho moc neobjevilo, takže toho na přidání moc nebude, což mě začíná fakt mrzet, protože už mě to přestává bavit, že se objevují jen fotky k starším shootům, žádné akce, ani candid, uvidíme, ještě nás čeká propagace Jungle, snad se to zlepší. Jinak nyní tu mám dvě staro nové fotky s Danem a Frances Shannon, vlastně ona je přidala na svůj twitter, takže děkujeme. Fotky vznikly na natáčení filmu Victor Frankenstein, Frances je umělecká maskérka a v ruce drží svého Oscara, kterého získala v kategorii Best Achievement in Makeup and Hairstyling za práci ve filmu The Grand Budapest Hotel.

#flashbackfriday working with the wonderful Daniel Radciffe on Victor Frankenstein. .
#professionalmakeupartist #danielradcliffe #makeupartist #hairstylist #mua #harrypotter
tumblr_orc3rkI4As1rlha8wo1_1280.jpg tumblr_oraq8mYg1u1vfe00no1_1280.jpg
Miscellaneous > Personal

POTM | August 2017

10. července 2017 v 19:40 | Posted by: Nicol |  POTM
Tento článek bude možná trochu delší, ale je důležitý na přečtení, jelikož tu nyní několik dní nebudu, možná někteří víte, někteří ne, že já ráda plánuji ze dne na den, no a do teď nebylo jasné, co následující dny bych mimo práce dělala (sice moje šéfová - nejhodnější maminka se mnou počítala, ale sama ví, že jsou prázdniny a já potřebuji vydechnout, v tom jsem ráda, že není problém do té práce nejít), tak jsme se kamarádkami rozhodly, že potřebujeme zase vypadnout a rozhodly jsme se na několik dní zmizet do Itálie, byla jsem tam již několikrát, ale stále je o co stát a stále se tam ráda vracím, jako třeba do Anglie, asi to jsou také srdcové země jako Česko. Co je důležité, nebudu tu, možná bych mohla přidat fotku dne třeba, jelikož si beru notebook, ale asi to neudělám, protože si to chci užít, nevím, jak dlouho tu nebudu, takže prosím mějte trpělivost, myslím si, že do příštího týdne nám dojdou peníze a jsem tu, ale uvidíme.Smějící se Rozhodně to nebude déle jak 14 dní, mám další plány, ale myslím si, že určitě týden ano. Affiliates už asi nestihnu oběhnout, ale možná to stihnu během zítřejšího dne, takže buď Vás navštívím a nebo ne. Hlavně užívejte prázdnin :) Stejně tu na blogu bude málo lidí, ikdyž se má počasí zhoršit, a novinek s Danem moc není, tak třeba se mi to nakupí.

Abych to tu nechala úplně prázdné, tak po několika měsících jsem byla schopná dát anketu, volejme hurá a tři dny se radujme, v tomto jsem děsně nespolehlivá no :/ Vybrala jsem několik náhodných fotografií Dana, které jsem měla na doplnění do galerie, co mají společného - Dan má na nich vousy, protože ty na něm miluji! Jsem zvědavá jakou fotku zvolíte.

Šablonka je od Nayi, já jsem tak líná dělat nějakou svou, takže děkuji a děkuji, že tě máme!

Spoiler: Ve Fantastických zvířatech 2 se objeví cirkus

9. července 2017 v 11:00 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Pomalu, ale jistě začínají na povrch vyplouvat informace o druhém dílu Fantastických zvířat. A mám radost, že se nám prozradilo něco z děje.

Potvrzeno to bylo nově objeveným plakátem, který nám ukazuje, že se ve filmu objeví cirkus.

Ten se měl objevit již v prvním dílu, ale byl vystřižen. Cirkus nese název Cirus Arcanus - Museum of Human Oddities. Plakát nák ukazuje, že tento cirkus byl v New Yorku, (kde Newt začal své dobrodružství) a jako mnoho cirkusů tohoto druhu nabízí řadu zvířat a lidských herců.

Warner Bros nám potvrdilo herce, kteří budou hrát role spjaté s cirkusem.
Claudia Kim, hraje mladou ženu, kterou potkáme jako jednu z atrakcí v kouzelnickém cirkusu.
William Nadylan, ten si zahraje čaroděje jménem Yusuf Kama. Ólafur Darri Ólafssonm ten povede kouzelnický cirkus.

Další novou postavou je Ingvar Sigurdsson jako nájemný vrah jménem Grimmson;

Je, ale ještě možné, že J. K. Rowling změní jména a nápady okolo cirkusu, takže to není na 100 %.

fb-circus.jpg
Fantastic Beasts and Where to Find Them > Others

Natáčení Fantastických zvířat 2 začalo

7. července 2017 v 12:18 | Posted by: Nicol |  FBAWTFT - News
Myslím si, že nejvíce novinek bude ohledně pokračování Fantastických zířat, ale pokud se bude objevovat i něco jiné, tak to taky čekejte.

Natáčení pokračování Fantastických zvířat začalo v pondělí 3. července, potvrdilo to filmové studio Warner Bros. Natáčení nyní probíhá ve studiích Leavesden, takže si myslím, že paparazzi fotografie nebudou, ale uvidíme.

Ve druhém díle jsou potvrzení tito herci: Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Ezra Miller (Credence Barebone), Zoe Kravitz (Leta Lestrange), Johnny Depp (Gellert Grindelwald), Callum Turner (Theseus Scamander), Kevin Guthrie (Abernathy), a Jude Law (Albus Dumbeldore).

Příběh začně v roce 1927 v New Yorku a poté bude pokračovat do Paříže a Londýna.

Pomalu se na povrh dostávájí informace o obsahu, víme, že Newt zamíří do Evropy, v celkové snaze vystopovat Grindelwalda. Víme, že se dočkáme nových postav a ve filmu by se měl objevit cirkus. Zatím nevíme název filmu, ale víme, že je to druhý díl z pěti připravovaných.

Film by měl vyjít 16. listopadu 2018 a to celosvětově.

Smrt Lorda Voldemorta měla mnoho konceptů

6. července 2017 v 15:50 | Posted by: Nicol |  HP - Articles
Smrt Lorda Voldemorta byla poněkud zvláštní a nebyla rozhodně jediným konceptem.

Supervizor z Moving Picture Company VFX Greg Butler v novém rozhovoru prozradil, jaké byly další návrhy, jak jeho smrt udělat. Vybrala jsem důležité části z rozhovoru, nebo ty zajímavé a přeložila je.

"Vymysleli jsme nové vizuální věci. Přemýšleli jsme dokonce nad bláznivými věcmi jako, že se z něho stane zčernalý strom, který roste a pak se ten strom promění v popel, který vítr odfoukne pryč. Koncept stromu byl hodně oblíbený, jelikož byl Voldemort zasažen kouzlem Avada Kedavra z Bezové hůlky.

Nakonec jsme přišli k myšlence, že by z jeho těla mohly létat částice ve vzduchu a tím by bylo jasno, že temná energie a zlo je unášeno pryč."

"Konečná smrt byla tichá, klidná, fyzická a také trochu kouzelná."

Pokud jste četli knihy, tak víte, že tam byla smrt LV úplně jiná a já se přiznávám, že celkově mám tu scénu v knize raději.

In & Of Itself (29.06)

4. července 2017 v 19:56 | Posted by: Nicol |  Appearances 2017
source > danieljradcliffe.tk
Po hodně dlouhé době se nám Daniel zase někde ukázal a to 29. června, kdy se šel podívat na iluzionistickou show v divadle The Daryl Roth a jednalo se o In & Of Itself, objevily se dvě fotografie ze zákulisí, kde je spolu s Derekem DelGaudiem, který zde hraje. Díky fotografiím víme, že se Daniel nachází v jeho druhém domově a to v New Yorku.
0002.jpg 0001.jpg
Appearances > 2017 > 29.06 - In & Of Itself

New stills from The Gamechangers

3. července 2017 v 19:10 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > gradcliffe.net, kittykissbliss.tumblr.com, csfd
Nedávno se objevily nějaké nové fotografie z filmu The Gamechangers, který měl premiéru v roce 2015. Neskutečně se mi tu líbí vzhled Daniela, ten drsný look mu neskutečně sekne :D Hlavně v těch brýlích a kšiltovce, no měla jsem radost, že jsem fotky mohla uložit :) Pokud Vám uniklo o čem film je:

Grand Theft Auto je bezpochyby jednou z nejznámějších video her na světě. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi seznamuje se Samem Houserem (Daniel Radcliffe), americkým herním tvůrcem a producentem, který byl hlavní hnací silou při její výrobě. Cestu téhle kontroverzní hry ke slávě ztížil soudní proces, při kterém se právník Jack Thompson (Bill Paxton) snažil dokázat, že GTA a podobné hry ničí morálku, a proto je potřeba je zákonem zakázat.
22~0.jpg 14~5.jpg 13~5.jpg 19~4.jpg
Projects > Movies > The Gamechangers (2015) > Stills