Červen 2017

Premiere of "Harry Potter and the Half-Blood Prince" in London /07.07/

30. června 2017 v 18:22 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > danielradcliffe.com.br
Dlouho jsme tu neměli fotografie z premiéry Harryho Pottera, tak teď to napravím, jelikož jsme se zase k tomu dostali. Tentokrát se jednalo o premiéru 6. dílu a to Harry Potter a princ dvojí krve, jako vždy premiéra začala v Londýně, tentokrát proběhla 7. července a nesmělo ani chybět hlavní tri Daniel, Rupert, Emma. Na této premiéře se mi nelíbilo, jak měl Dan nagelované vlasy, já to nemusím. Na premiéře nechyběla ani autorka ságy J. K. Rowling.
ejc9nmvg2h70.jpg g7a22g1pmxzo.jpg 2_28729.jpg mURI_temp_8045e3e5.jpg

Twenty 20 (England vs Pakistan) /07.06/

29. června 2017 v 16:58 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > gradcliffe.net
Daniel je veliký fanoušek kriketu a dříve pravidelně chodíval na zápasy, hlavně podporoval Anglii, ikdyž se nyní fotky ze zápasů již neobjevují, jelikož Dan je vždy v uzavřeném sektoru, jednou to zmiňoval v rozhovoru, tak na zápasy pravidelně chodívá. Mám tu fotky ze 7. června 2009, kdy Anglie hrála proti Pakistánu, kdo vyhrál jsem nezjistila, přeci jenom je to docela dlouhá doba.
Daniel_RadcliffE_InglaterravsPaquistao_28429.jpg Daniel_RadcliffE_InglaterravsPaquistao_28329.jpg Daniel_RadcliffE_InglaterravsPaquistao_28229.jpg Daniel_RadcliffE_InglaterravsPaquistao_28129.jpg

Art Against Knives charity auction, at Shoreditch House in London /05.05/

28. června 2017 v 19:51 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > gradcliffe.net
Musím se občas přiznat, že přidávání starších fotek je s Danem náročné, zaprvé všechny stránky, které se věnují Danielovi, tak nemají u akcí datum, kdy se konala, takže to musím zpětně dohledávat a někdy je to fakt u těchto fakt starších akcí příšek a zadruhé, co mi vadí je, že pomalu nevím, co k dané akci napsat, protože nemám tolik informací, ale snad mi to někde odpustíte. 5. května se konala charitativní akce od organizace Art Against Knives a to v Shoreditch House v Londýně.
AAK09_7.jpg AAk09_6.jpg AAK09_5.jpg AAK09_3.jpg

Receiving a portrait on the wall of fame at Tony's di Napoli in New York City /06.02/

27. června 2017 v 17:02 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > gradcliffe.net
Začátek roku 2009 byl o získávání portrétů, jelikož tu mám druhý set z tohoto roku a Dan byl zase pozván do Tony's di Napoli v New Yorku, kde převzal svůj portrét, Daniel je v něm vyobrazen jako ve hře Equus. Tento portrét se mi líbí více, jak ten předešlý. A i zde to Danielovi moc slušelo a je vidět, že měl ze získání radost.
tdnwofhq_014.jpg 15~2.jpg 14~2.jpg 13~2.jpg

Harry Potter a Kámen mudrců slaví 20. let.

26. června 2017 v 20:28 | Posted by: Nicol |  HP - News

Tak dnešní den je jeden z milníku ve světě Harryho Pottera a o co se jedná? Přesně před 20 lety, 26. června vyšla první kniha z této série a to Harry Potter a Kámen mudrců, takže na sociálních sítích a přes různá média se o tom mluví hodně. Já jsem měla v plánu udělat na tento den layout, který by obsahovat fotografie z filmu, a zakomponovat do toho i knhu, o které to je, ale časově mne to bohužel nevyšlo, ale uvidíme, jestli se k tomu dostanu později a nebo ne.

Sama J. K. Rowling reagovala na tuto událost:
20 years ago today a world that I had lived in alone was suddenly open to others. It's been wonderful. Thank you.#HarryPotter20
Před 20 lety se svět, ve kterém jsem žila sama otevřel i ostatním. Bylo to nádherné. Děkuji Vám. #HarryPotter20

Bonnie Wright (Ginny Weasley)
She had a vision. Congratulations @jk_rowling ⚡️#HarryPotter20
Měla vizi. Gratuluji @jk_rowling ⚡️#HarryPotter20 - Fotografie

Jessie Cave (Levandule Brownová)
Blessed to have been a tiny part in the 20 years of magic #20YearsOfHarryPotter ⚡️⚡️⚡️⚡️
Jsem potěšena, že jsem byla drobnou součástí 20 let magie #20YearsOfHarryPotter ⚡️⚡️⚡️⚡️

Shefali Chowdhury (Parvati Patil)
#HarryPotter20thAnniversary 🎉🎉🎉🎉👌

Jason Isaacs (Lucius Malfoy)
20 amazing years ago today @jk_rowling unleashed the speccy one. Will I one day go from least to most popular? #sad https://yougov.co.uk/news/2017/06/25/20th-anniversary-first-harry-potter-book-yougov-di/ …

Afshan Azad (Padma Patil)
Congratulations @jk_rowling on the last 20 years and thank you for changing my life. I owe you everything. #HarryPotter20 ⚡️❤️

Devon Murray (Seamus Finnigan)
I'm truly honoured to be part of something so special to so many people. Here's to another 20 magical years #20YearsOfHarryPotter

Receiving his portrait celebrating his performance in 'Equus' on Broadway at Sardi's in New York /29.01/

26. června 2017 v 19:33 | Posted by: Nicol |  Appearances 2009
source > gradcliffe.net
Tak jdeme na to, začínáme doplňovat starší fotografie s Danielem, ať to mám konečně hotové, a fotek je za jeho hereckou kariéru poměrně dost, takže to bude stejně déle trvat. Možná se během přidávání dočkám konečně pořádných novinek. Něco jsem dopnila již v minulých měsících a načínám tedy rok 2009, první akce se v tomto roce konala 29. ledna, kdy Dan dostal svůj portrét v galerii Sardi's v New Yorku, takže Dan se na něj šel podívat a rovnou se s ním vyfotil.
Sardismq_024.jpg Sardismq_015.jpg Sardismq_014.jpg sardis09mq_034.jpg

Fotografie z filmu Jungle

25. června 2017 v 13:59 | Posted by: Nicol |  Movies
source > danieljradcliffe.tk
Opravdu doufám, že se mi dneska konečně podaří oběhnout všechny blogy i s komentářem, nějak jsem líná je psát, ale musím se k tomu dokopat, pokud ne, tak se zblázním. Novinek s Danielem není mnoho, ale prozatím je pořád co přidávat, ale chtěla bych pohnout i s doplňováním starších fotek, takže to možná udělám tak, aby byl aspoň článek denně, někdy budou možná dva, ale nechci nic slibovat předem, protože čas sice mám, ale raději ho trávím mimo domov venku, když je ještě tak teplo. K článku, konečně se pomalivnku začíná něco dít ohledně filmu Jungle, přidávala jsem Vám trailer, info, že proběhne premiéra filmu na filmovém festivalu v Melbourne a nyní tu mám nové stills fotografie z filmu, které jsou v docela fajn kvalitě.
AD3RZDwErf8.jpg 04~2.jpg 03~2.jpg 02~3.jpg
Movies > Jungle (2017) > Stills

Time Magazín a jeho speciální vydání k 20. výročí vydání Harryho Pottera a Kamene Mudrců

18. června 2017 v 17:52 | Posted by: Nicol |  HP - News
Předtím než se vrhnu na podstatu tohoto článku, tak konečně mám za sebou zkouškové a bez ztráty kreditů, takže jsem se rozhodla, že na ekonomce (někdo se ptal, na jaké škole jsem Vysoká škola ekonomická v Praze) zůstanu a na UK se nezapíšu, ikdyž na jednu stranu mě to trochu láká, ale víc chci zůstat zde. Poslední zkoušku jsem měla ve čtvrtek, výsledek jsem měla v pátek odpoledne, takže jsem hezky oslavovala konec školy a začátek prázdnin, zítra nastupuji do práce, ale mám to jen 12, tak odpoledne budu mít volná, takže nějaký čas na blog asi bude :) Pomalinku se vrhám na mé resty, konečně upravuji menu, dodělala jsem projekty a přidala tam ty nové a potvrzené, chci dodělat ikonky pro sisters a nyní se půjdu podívat na Vaše blogy.

Jistě mnozí z Vás postřehli, že letos je 20. výročí vydání 1. knihy ze série Harry Potter a to Harry Potter a Kámen mudrců (přesně 26. června 2017) a magazín Times se rozhodl pro speciální vydání věnované této události. Vydání bude obsahovat ohlédnutí za knihami a filmy, rozhovory s Danielem , Emmou Watson a dalšími herci z filmů a mnoho dalšího. Tak nějak doufám v nějakou událost k takovému datu, ale nevím :/ Nevěřím tomu.

Magazín vyjde 23. června 2017
A pokud si ho chcete stáhnout a objednat - Amazon, Paperback a digitalní verze (Kindle)

Promo fotografie k aukci

17. června 2017 v 13:09 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > danieljradcliffe.tk
O tom, že Daniel působil v divadle The Old Vic v Londýně jistě sledovatelé blogu ví, ale teď tu mám novinku, a to, že divadlo mělo online aukci, kde se vydělávali peníze na charitu. A i herci ze hry Rosencrantz a Guildenstern Are Dead přidali nějaké věci. Daniel přidal celou sérii knih Harry Potter se svým podpisem a několik věcí s tématikou filmu Kill Your Darlings, Now You See Me 2, Victor Frankenstein, které jsou také podepsané. Poté podepsaný plakát všemi učinkujícími divadelní hry, nebo podepsaný scénář. 13. června se na speciální večeři vyhodnotilo, za kolik bylo co vydraženo, bohužel Dan se této akce nezúčastnil, nebo ano, ale fotografie nemáme. Proč to, ale píšu, objevila se promo fotka k této aukci, kde jsou všichni ze hry a i Dan.
tumblr_or731qArlK1rlha8wo1_1280.jpg
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Auction Promotional

Trailer k filmu Jungle #2

16. června 2017 v 14:18 | Posted by: Nicol |  Movies
Nedávno jsem Vám přidávala trailer k filmu Jungle, kde Daniel hraje v hlavní roli, bohužel trailer hned smazali, ale nyní by snad měl být zachován, jelikož je to oficiální trailer, který i propaguje, že film Jungle bude prvním filmem, který bude promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Melbourne a premiéra s kobercem a after párty proběhne 3. srpna 2017, a Daniel je potvrzeným hostem, takže s jistotou se dočkáme oficiálních fotek.

Edit, tak jsem naštvaná, trailer je zase zablokován kvůli autorským právům, budu se snažit někde najít video, ale nijak to nevidím :/

Gallery Layout #1

14. června 2017 v 12:19 | Posted by: Nicol |  Past layouts
Tak prvně bych chtěla poděkovat Erice, která mi perfektně poradila, jak nahrát layout do galerie, moc děkuji, zachránila jsi mě, také bych řekla konečně, jelikož jsem nemohla za boha přijít na to, jak udělat horní menu, název stránky, popis a disclaimer, ale jo, konečně jsem si to proklikala. Jinak layout jsem nedělala já, ale stáhla jsem si šablonu od Monicadesign, protože na kódování zatím nemám, ale jsem spokojená, můžete si udělat vlastní záhlaví, vlastní menu, takže když mě fotka omrzí prostě ji vyměním za jinou :) Takže jsem spokojená

Harry & Hermione~Human

13. června 2017 v 19:01 | Posted by: Nicol |  HP - Fan Videos
Také někdo milujete různá fanmade videa? Já si je vždy pouštím, když mám na to čas a náladu a vždy obdivuji, jakou práci někdo do toho vložitl a samozřejmě mám hned několik oblíbených videí s tématikou Harryho Pottera, no mám jich snad milion a hlavně s Harrym a Hermionou, protože jsem vždy chtěla ať skončí spolu, sice se mi líbil pár Harry a Bonnie, v knihách mnohem více, ve filmu mi několik scén chybělo, ale prostě jsem nějak doufala, že to skončí jinak, hlavně Dan a Emma měli ve filmu neskutečnou chemii. Občas Vám nějaké to video přidám a vy mi napište, koho máte jako pár rádi a jaký byste chtěli :)

Portréty z filmového festivalu

11. června 2017 v 14:46 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Affiliates mě musí nenávidět, ale prosím vydržte to do pátku a do mé posledné zkoušky, sice to nevidím nadějně na její složení, ale budu mít aspoň více času, hlavně volného času, už se těším na sezení na trávě a čtení si, nějaké to vínko s přáteli a podívání se i na Vaše blogy, potřebuji si i předpřipravit články na tento blog, protože se pomalinku hromadí další věci, nejsou to závratné novinky, ale něco se objevuje. V rozepsaných na tyto horší časy mám už jenom dva články a tento je jeden z nich, jsou to fotografie z roku 2016 a pocházejí z 42. ročníku American Film Festival, do fotek jsem se na první pohled zamilovala, hlavně kvůli jejich černobílosti a kvůli tomu jakej je Dan fešák.
TlsOZRzs7po.jpg oBweeObRm9U.jpg e6GoO_Bebgw.jpg

Kampaň pro Billyho

9. června 2017 v 10:19 | Posted by: Nicol |  News
Jediná možnost, jak mít novinky od Daniela ze sociálních sítí, je jeho google +, ještě Vám chci připomenout, že on žádný instagram nemá, tedy má, ale je jen pro přátele, kde se nejmenuje hlavně Daniel Radcliffe, takže pokud sledujete nějaký tento profil, není to Daniel, koukala jsem, že je zde hodně profilů, které si na Daniela hrají. No není sice na google + nějak závratně aktivní, ale přidává tam ty příspěvky, které jsou důležité. Jeden příspěvek tu mám, protože ukazuje, jak je Daniel zase tak zlatý člověk a myslí na ostatní. Daniel informoval o kampani pro Billyho Mongera, co byl jezden britské Formule 4, ale měl ošklivou nehodu a jeho rodina započala na něho sbírku, kde jim můžou lidé přispět a pomoci Billymu, aby překonal zranění a udrželi ho při životě.

Ahoj všichni,

Rád bych Vás upozornil na pozoruhodného mladého muže, který se jmenuje Billy Monger a právě teď si prochází nepředstavitelně těžkou situací. Znám Billyho skrze jeho matku Amandu, která pracovala v produkci maskérů při všech filmem Harry Potter. Billy se chodil koukat na natáčení, když mu bylo tak 9 nebo 10 let (možná byl i mladší). Postupně jsme slýchávali o neskutečně talentovaném a naprosto neohroženém jezdci, kterým se stal. Minulý víkend (ne opravdu minulý, píšu to s odstupem času) měl Billy děsivou nehodu, kterou přežil, naštěstí, ale utrpěl těžká zranění. Pokud byste chtěli být partnerem a pomáhat tomuto mladému muži a jeho rodině, navštivte tuto webovou stránku: https://www.justgiving.com/crowdfunding/billymonger23
a můžete přispět jak velkou částkou chcete. Žádná částka není příliš malá a určitě není příliš velká. Pokud nemůžete darovat, prosím držte mu a jeho rodině palce a buďte s ním ve Vašich myšlenkách a dělejte to, co můžete, aby se to šířilo.

Dan X

Mimochodem Billymu je teprve 18 let, což je fakt smutné, že je tak mladý. A během 24 hodin po zveřejnění kampaně se vybralo přes £500,000. A Billyho podpořili i jeho starší kolegové Jenson Button, Lewis Hamilton, Max Verstappen a Nico Hülkenberg.

Nová fotografie pro Sharp Magazine

8. června 2017 v 14:45 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Dobré odpoledne, ne že by novinky nebyly, dokonce se jich postupně objevuje více a více, ale jak jsem ve zkouškovém, tak mi to časově tolik nevychází, ale včera jsem dala ( za 2) úspěšně předposlední a hlavně nejdůležitější zkoušku ze semestru, takže už jenom poslední, kterou mám za týden, ale snad se tu občas objevím, mám radost, akorát jsem trochu nepočítala, že bych ji dala (jelikož bylo vyhozeno hodně lidí se 4, která je u nás nedostatečnou), tak jsem si stihla podat přihlášku na UK, kam mě i vzali, tak přemýšlím, jestli se zapsat ke studiu a pak se během dalšího školního roku rozhodnout, co dál, nebo rovnou zůstat tam, kde jsem, uvidíme. Jinak k článku, objevila se jedna nová fotografie z photoshootu pro Sharp magazín z roku 2013. Všechny komentáře a dotazy na obou blozích pročtu, co nejdříve a budu se také snažit odpovědět.
imagebam.com
Photoshoots > 2013 > Sharp Magazine

Ilustrovaná verze Harry Potter a vězeň z Azkabanu

3. června 2017 v 20:39 | Posted by: Nicol |  HP - News

Již jsem Vás informovala, že nová ilustrovaná verze třetího dílu Harryho Pottera vyjde 3. října na trzích UK a USA, ale i u nás vyjde tento rok, datum Vám pak napíšu, až ho budu znát. Aby nám to čekání trochu uteklo, tak Bloomsbury vydalo pár scanů z knihy a to i včetně obalu. Ilustrace jsou jako vždy od Jima Kaye. Kniha bude mít pevnou vaznu a bude obsahovat více jak 115 obrázků. Bude vydána ve více jak 21 jazycích.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com