Květen 2017

Daniel Radcliffe zítra v rádiu CapeTalk

30. května 2017 v 20:31 | Posted by: Nicol |  News
Dlouho jsme neměli fotografie z nějaké akce, viďte? Tak doufám, že se to zítra změní, jelikož se před pár minutami objevila informace, že se Daniel objeví v rádiové stanici Cape Talk.

Není známo, proč tam Daniel přijde, ale jelikož se v jednu chvíli šířily nepotvrzené informace, že by měla začít premiéra filmu Jungle, tak možná to má souvislost s tímto, no uvidíme a doufám, že se objeví fotografie, videa.

Co jsem tak koukala, tak stanice by se měla nacházet v Kapském městě. což mi trochu nesedí, takže si já osobně myslím, že to bude mít souvislost s nejnovějším projektem Daniela a to Escape From Pretoria, jelikož film by se měl natáčet na jihu Afriky, ale až v roce 2018, tak uvidíme.

Nové fotografie z photoshootu pro Teen Vogue (2007)

28. května 2017 v 17:10 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
No musím říct, že jsem ráda, že se kolem Daniela toho nyní tolik neděje, protože jsem v půlce zkouškového a psychicky jsem na tom dost špatně, učím se pořád a nemá to konce, navíc mi stále připadá, že si to nepamatuji, jsem ráda, že jsem v půlce, ale na jednu stranu si připadám, že jsem psychicky vyčerpaná, takže na blog nemám vůbec náladu, ale zas nechci, aby to tady stálo. Využívám zásob (články v rozepsaných), co jsem si připravila k těmto případům, objevilo se totiž několik nových fotografií z photoshootu pro Teen Vogue a to z roku 2007, je tedy jasné, že vznikl při propagaci Harryho Pottera a Dan je na fotkách s Emmou a Rupertem. Bohužel fotky nejsou nijak kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2007 > Teen Vogue


Třetí potvrzený projekt pro Daniela během několika dní

22. května 2017 v 16:51 | Posted by: Nicol |  News
Tak musím říct, že tohle jsem nečekala, informovala jsem Vás o tom, že si Daniel zahraje ve filmu Guns Akimbo, v seriálu Miracle Workers a nyní díky filmovému festivalu v Cannes víme, že si Daniel zahraje v dramatu z vězeňského prostředí Escape From Pretoria.

Příběh filmu je podle skutečné události , producentem filmu je David Barron (mimochodem se podílel i na filmech Harry Potter). Příběh je podle autobiografie Jenkina Inside Out: Escape From Pretoria Prison.

Natáčení začne brzy v roce 2018 a na jihu Afriky. Daniel si zahraje hlavní postavu Tima Jenkina, jež je bývalý jihoafrický politický vězeň a uteče z věznice s maximálním stupněm ochrany v Pretorii v roce 1979.


Daniel podepsal knihy pro Caleba

21. května 2017 v 14:52 | Posted by: Nicol |  News
Následující fotografie máme díky facebookové stránce Curing Caleb. Je o 5 letém chlapci, který bojuje se vzácnou formou dětské rakoviny. Jelikož má Caleb opravdu rád sérii Harryho Pottera, tak se Daniel rozhodl, že mu podepíše dvě jeho knihy, také se podepsal i pro bratra Caleba - Izaka a napsal i vzkaz pro jeho rodinu.


Do knih napsal: Hodně štěstí do roku 2017. A na fotografie:

Drahý Calebe,

zamával jsem kouzelnou hůlkou, takže doufám, že se brzy budeš cítit dobře. Jsi tak statečný. Posílám ti lásku a hodně štěstí.

Harry Potter (Daniel)
a

přeji tvé milující rodině štěstí a zdraví!

S láskou Daniel Radcliffe
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > For Caleb

Další role pro Daniela, tentokrát v seriálu

17. května 2017 v 20:19 | Posted by: Nicol |  News
Je to pár dní, co jsem Vás informovala o tom, že si Daniel zahraje v novém filmu a nyní tu mám další fantastickou novinku.

Daniel si zahraje podle portálu Hollywood Reporter, který považuji za docela důvěryhodný zdroj, v novém seriálu! Takže to vypadá, že by mohl mít Daniel docela dost novinek, tedy doufám v to.

Jedná se o mini seriál Miracle Workers', který bude mít 7 epizod a bude vysílán na stanici TBS.

Co se ještě ví, tak bude hrát po boku Owena Wilsona. Seriál by měl být vysílán v roce 2018.

RECENZE: Hvězdné a čilé čekání na Hamleta od dramatika českého

16. května 2017 v 18:50 | Posted by: Nicol |  Articles
Padesát let od premiéry, která proslavila britského dramatika českého původu Toma Stopparda, oslaví dnes večer v pražských kinech Aero a Oko a v náchodském kině Vesmír přímý přenos nové, povedené inscenace existenciální komedie Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi s Danielem Radcliffem v jedné z hlavních rolí.

Nadcházející osmdesátiny Toma Stopparda v Česku připomínají kromě studentského představení Arkádie jen liberecká, brněnská a ostravská inscenace relativně nové jevištní verze filmové komedie Zamilovaný Shakespeare, za jejíž scénář Stoppard v roce 1999 získal Oscara. Lépe životní jubileum největší postavy, která z Česka kdy vstoupila do světa činohry, tuzemský Stoppardův fanoušek oslaví už dnes díky cyklu přenosů divadla do kin National Theatre Live. Ten poprvé zavítá na jeviště slavného londýnského divadla Old Vic, kde se právě před padesáti lety širšímu publiku ukázala komedie inspirovaná Beckettem i Hamletem Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi. Hra, která ze Stopparda udělala hvězdu.

Největším lákadlem současné inscenace, připravené záměrně k výročí zmíněné profesionální premiéry, se stal Daniel Radcliffe, který z role Harryho Pottera vyrostl ve schopného herce s pozoruhodným vkusem. Jeho obsazení do role pomalejšího, úzkostnějšího, bezelstnějšího z titulního dua Hamletových kamarádů z dětství není pouhý komerční tah. Radcliffe sice funguje jako divácký magnet, představení nicméně nestojí na něm, ale na Stoppardově textu. Ostatně jeho režisér David Leveaux dramatikovu mnohovrstevnatou tvorbu, mísící emoce s intelektuálními hrami a diskusemi, dobře zná už z inscenací titulů Skokani, To pravé a Arkádie.

V návratu ke Stoppardovým začátkům, ovlivněným uvolněním druhé poloviny 60. let, existencialismem a absurdním divadlem, sází režisér na dvě postavy ztracené na hlubokém jevišti Old Viku, jehož prostor zvýrazňuje jednoduchá scénografie Anny Fleischleové. Německá umělkyně, od níž NT Live ukázalo i detailní, vynalézavou scénu pro McDonaghovu novinku Kati, nyní prostřela na jeviště plachty s mraky, v druhé polovině i několik potřebných rekvizit a oponu. Což stačí ke hře s tak duchaplným, bohatým a chytrým textem, v němž se groteska střídá s ironií, filozofie s absurditou a odkazy a inspirace jinými díly se spojují do vlastního osobitého celku.

Stoppardova nekonvenční verze velké tragédie dánského prince, plné komplikovaných dvorských intrik, do níž titulní pár vstoupí zadním vchodem, tematizuje především existenciální krizi smrtelníků a svět divadla. Rosencrantz a Guildenstern cestou na Elsinor potkají družinu kočovných herců, s jejichž exaltovaným, pochybným principálem v nepřehlédnutelně vitálním podání Davida Haiga svedou několik debat o přesvědčivosti předstírání. K tomu i jejich vlastní existence neustále vypadá jako hra, k níž jim někdo zapomněl dát scénář.

Na nejistotu své momentální situace jeden reaguje s až dětinským úžasem a obavami, zatímco druhý se vše snaží řešit rozumem. Jak název hry, převzatý přímo ze Shakespearova textu, prozrazuje, oba skončí stejně. Postava Radcliffa se jmenuje Rosencrantz a postava Joshuy McGuira Guildenstern, ale ani sami hrdinové si nejsou jisti, jestli to není naopak. O to víc se hodí, že oba herci jsou podobného vzrůstu a věku, oba si dokonce zahráli stejnou roli v interaktivní hře Jamese Grahama o moderních technologiích Soukromí (McGuire ji hrál v Londýně, Radcliffe na Broadwayi). McGuire je divadelně zkušenější i výraznější herec s perfektním komickým timingem, populární Radcliffe ovšem nezapadne a dobře splňuje roli sparing partnera, jenž k sobě koncentruje soucit obecenstva.

Leveauxova čilá, s chutí a lehkostí zahraná i zrežírovaná produkce, která se sama neztratila v mezičasí mezi historií a současností ani komikou a tragikou dočasné lidské existence, výstižně připomíná, proč se Tom Stoppard stal takovou osobností britské divadelní scény. Málokdo jiný se umí tak čitelně, zábavně a živě vydat tak hluboko.

lidovky.cz

Nová role pro Daniela

13. května 2017 v 17:41 | Posted by: Nicol |  News
No konečně se to trochu s novinkami trochu rozjelo, takže snad to tu nebude tak stát, objevily se hlavně starší fotografie k dalším photoshootům, ale nedříve bych dopřidala to pro mě důležitější.

Podle nadpisu jistě pochopíte, co bude hlavním tématem. Daniel se přidal k obsazení filmu Guns Akimbo a jedná se o akční komedii od režiséra Jasona Lei Howdena.

Film je momentálně v před-predukci a představí se na filmovém festivalu v Cannes sponzorům (takže tak nějak doufám, že by se tam Daniel mohl objevit také, ale uvidíme, nebudeme předbíhat). Jedná se o akční komedii a Daniel si zahraje roli Milese (obyčejný chlapík, který je přinucen k boji mezi gladiátory. Miles musí bojovat s těžce ozbrojeným Nixem a také zachránit svou unesenou bývalou přítelkyni).

Jinak jsem koukala na názory na scénáristu a režiséra Jasona Lei Howdena a podle kritiků je velmi talentovaný a má fakt dobré hodnocení, takže věřím, že film bude stát za to a těším se na více informací.

Bonnie Wright se přišla podívat na Daniela do The Old Vic

7. května 2017 v 13:04 | Posted by: Nicol |  News
Jak asi víte, no musíte to vědět, protože většina novinek se toho týká, tak Daniel hraje v hlavní roli v divadelní hře Rosencrantz & Guildenstern are Dead v divadle The Old Vic v Londýně. A jelikož měla hra veiký úspěch, tak se o několik dní prodloužilo její hraní a 6. května bylo poslední představení, uvidíme, jestli se přidají ještě nějaké termíny, kdyžtak Vás budu o všem informovat.

Prodloužení využila i herečka Bonnie Wright, která se 3. května přišla na divadelní hru podívat a podpořit tím i Daniela, pokud Vám jméno nic neříká, ale snad ano, tak Bonnie je jeho bývalá kolegyně z filmů HP a hrála tam Ginny Weasley.

Informovala o tom na svém instagramu a podle všeho se jí to moc líbilo, tak jsem ráda, ale bohužel se spolu asi nevyfotili, což mě mrzí, společná fotka by mě potěšila ještě více.


S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead #12

2. května 2017 v 18:56 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Dlouho jsem nepřidala fotky s fanoušky, tak to napravíme, postupně jsem do galerie nové fotografie přidávala a nasbíralo se jich přes 100, tak jsem si řekla, že již tento článek zveřejním a mimochodem divadlení hra Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se dočkala menšího prodloužení, jelikož je velmi úspěšná, takže se přidaly další data a místo 25. dubna, kdy mělo představení končit, tak bude končit 6. května, takže se dočkáme ještě nějakých fotek s fanoušky a já doufám, že se dočkáme ještě nějakých jiných novinek, uvidíme, co má Daniel v plánu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > With fans after performance [ 119 nových fotografií]