Březen 2017

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /11.03/

29. března 2017 v 21:35 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Konečně, jak jsem psala, tak dnes večer jsem měla poslední průběžný test a to z práva, který jsem musela dát na 50 % a podařilo se mi to, ještě jsem měla štěstí na otázky, takže mám rovnou skoro 90 %, příští týden mám sice nějaké testy, ale z předmětů, ze kterých píšeme pravidelně a není toho najednou moc, ale děsí mě, že už si musím zapisovat termíny na zkouškové, fakt občas pláču v duchu, že bych raději znova maturovala, když se na to podívám zpětně, ale zítra až přijdu z práce, tak budu mít konečně čas na Vaše blogy, takže se ráda podívám, co je u Vás nového, taky nemá být moc hezky, takže se nebudu cítit špatně, kdyby mi to nevyšlo kvůli počasí. :D Jinak se nic nového neobjevilo až na fotky s fanoušky, takže je přikládám, upřímně nevím, co k fotkám psát, takže Vás otravuji trochu s mým životem, ikdyž ne do podrobností, to já moc na to nejsem.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 11.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /10.03/

25. března 2017 v 20:07 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, takže jsem tu o den později, překonávám se, ale musím pohnout s těmi fotkami od fanoušků, jelikož je jich stále dost, ale nebojte, pokud se objeví něco jiného, tak to bude mít přednost, ale nic není, bohužel. Jinak jsem konečně ráda, že už začíná být hezky, protože ten minulý týden byl fakt depresivní, sice příští týden bude také a to díky škole, ale aspoň bude hezky. Jinak dělám si zase wishlist na knihy, a došla jsem k číslu 30, takže se asi nedoplatím, v tom jsem ráda, že díky brigádě ke škole si můžu občas udělat radost takto mimo, ale samozřejmě postupně, ale někdy bych vykoupila celé knihkupectví, celou parfumérii, všechno :D Ale zajímalo by mě, co je na Vašem wishlistu, co se týče knih, ráda se inspiruji.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 10.03 - With Fans

S fanoušky před divadlem The Old Vic v Londýně /09.03/

24. března 2017 v 20:03 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Dobrý večer všem, snažím se tu být, tak často, jak to jde, ale bohužel příští týden mám plný průběžných testů v semestru, ve středu večer píšu poslední, tak snad potom tu budu každý den, jeden musím napsat na 50 %, ostatní nejsou omezené, ale chci je napsat dobře, abych nahrabala body potom ke zkouškovému. Jak už je tradicí, tak jsou hlavně fotografie s fanoušky, takže přidávám tyto, které jsou z 9. března a jsou jenom čtyři, jedinou změnou je, že nejsou v divadle The Old Vic, ale před divadlem, kdy Dan mířil na zkoušku před představením.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 09.03 - With Fans

Mensfolio (Nová fotografie)

22. března 2017 v 19:10 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Aby tu nebylo přefanouškováno, tak jsem se snažila najít něco jiného, ale je to těžké upřímně, ale přiznám se, že mě už tolik ty fotky s fanoušky nebaví přidávat, zaprvé jim fakt začínám závidět, mimochodem i jedna moje známá má fotografii s Danem, když na mě ta fotka vybafla na FB, tak jsem zaplakala, že mi ten Londýn v tom období, kdy se hra hraje nevychází, až poté :( A zadruhé nevím, co k těm fotkám stále psát. Takže jsem ráda, že si mohu od toho dát na chvilku pauzu, no objevila se jedna fotografie k photoshootu pro magazín Mensfolio, tedy tu fotky jsme již mohli vidět, ale byla v takovém rámečku, teď je samostatně a i kvalitnější.
imagebam.com
Photoshoots > 2015 > Mensfolio

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /07.03/

19. března 2017 v 21:10 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dobrý večer všem, tak jak se máte? Musím říct, jak je venku hnusně, tak se mi nic nechce, jenom spát a číst si knížku a pít čaj, ale aspoň jsem stihla za tento týden přečíst dvě knihy, takže jsem ráda, že jsem trochu pohla s knihami, které si chci přečíst a odškrtávat si wishlist, jedna z těch knih je scénář k Fantastickým zvířatům, jelikož se mi film líbil, tak se mi líbila i tato kniha, nejvíce nemohu z toho obalu, ten je fakt nádherně promakaný, ale prostě mám nejraději knihy psané v próze, to se mi čte nejlépe. Aby tento článek nebyl jenom o mém povídání, tak se vrhneme na podstatu a to jsou další fotografie Daniela s fanoušky, které vznikly jako vždy po představení, tyto pocházejí ze 7. března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 07.03 - With Fans

Odchod z divadla The Old Vic v Londýně /07.03/

18. března 2017 v 23:01 | Posted by: Nicol |  Interviews
source > vk.com/radcliffedaily
Přidávám také první candids fotografie tohoto roku, které pocházejí ze 7. března, kdy se konala premiéra divadelní hry Rosencrantz and Guildenstern pro tisk, Daniela zastihli při odchodu z divadla Old Vic v Londýně, kde se hra hraje. Jinak na fotografie z akce se můžete podívat ZDE. Jinak Daniela doprovázel jeho bodyguard. musím říct, že by mi vadilo, kdyby na mě takto někdo šahal, ikdyž je to na ochranu, ale stejně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Candids > 2017 > 07.03 - Leaving Rosencrantz and Guildenstern are Dead's opening (press) night at the Old Vic Theatre in London

Daniel se studenty chlapecké školy

17. března 2017 v 22:04 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > twitter.com
Možná někteří víte, že Daniel v mládí studoval prestižní soukromou chlapeckou školu City of London, proč se o tom zmiňuji, Daniel poslal několik vstupenek do této školy a chlapci tam měli možnout vidět Daniela ve hře Rosencrantz and Guildenstern are Dead a po vystoupení se s ním vyfotili v zákulisí, no zase mě dojalo, jak je Dan úžasný člověk.
imagebam.com
Miscellaneous > Personal

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /04.03/

15. března 2017 v 20:12 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Omlouvám se moc, že tu teď moc nejsem, ale nějak na blogy nemám všeobecně moc náladu a ani čas, chodím do práce, do školy a chci trávit čas i se svými přáteli a hlavně jsem si zase stanovila, že chci zase více číst knihy a teď to všechno dokázat naplánovat a mít čas na vše, rozhodně na blogu o Danielovi končit nehodlám, protože prostě Daniel, ale neslibuji, že tu budu každý den. No, takže mám tu pro Vás další fotky s fanoušky, když jsem koukala, kolik setů mám zase na přidání, tak jsem se zděsila, ale tak konečně máme tolik nových fotek, Danielovi to modré triko neskutečně sluší. Fotky pocházejí ze 4. března.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 04.03 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /03.03/

11. března 2017 v 16:46 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Dobré odpoledne všem, musím pohnout s novinkami s Danielem, jelikož se nové fotky s fanoušky objevují a objevují a nechci mít pak velkou prodlevu s daty. A konečně se podívám na ty Vaše blogy, nějaké jsem stihla navštívit již včera. Tak tyto fotografie jsou zase po představení a jsou z 3. března, Daniel zde má zase krásné triko a celkově mu to moc sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 03.03 - With Fans

Představení hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead tisku v divadle Old Vic v Londýně (07.03)

10. března 2017 v 15:29 | Posted by: Nicol |  Appearances 2017
source > vk.com/radcliffedaily
Slibuji, že snad zítra už Vás konečně oběhnu, ale dnes přesněji za chvíli jdu na víno s přáteli a nějak se mi do toho nechce a hlavně to nestíhám, ale aspoň přidám tyto fotografie, které jsou ze 7. března, kdy se konala premiéra divadelní hry Rosencrantz and Guildenstern are Dead, ale ne pro diváky, hra už se hraje skoro 14 dní, ale pro tisk, fotek se neobjevilo tolik, ale jsem za ně ráda, Daniel měl tmavě modrý oblek, který mu neskutečně padne a sluší mu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2017 > 07.03 - Rosencrantz and Guildenstern are Dead's opening (press) night at the Old Vic Theatre in London

První oficiální fotografie ze hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead

8. března 2017 v 19:08 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Jak jsem psala, tak konečně jsem se dočkala a mám připraveno plno novinek na přidání, sice tam jsou hodně fotky s fanoušky, už mám uložené tři sety ze tří dní, ale také se Daniel zúčastnil jedné akce a nějaké starší fotky do photoshootů, to všechno uvidíte v následujích dnech, ale toto jsem chtěla přidat hned, a to jsou oficiální fotografie ze hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, mám radost, protože jsem oficiální fotografie přivolávala opravdu dlouho a nezklamaly, Daniel vypadá na fotkách skvěle a fotky jsou hezky kvalitní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > Official Production Photos

Rosencrantz & Guildenstern Are Dead ~ NT Live trailer

8. března 2017 v 16:32 | Posted by: Nicol |  Videos
Ještě než se vrhnu na nějaké fotografie, tak bych ráda přidala i tento "trailer" nevím, jak jinak bych to napsala a je to promo na živé vysílání Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, které proběhne 20. dubna, už jsem Vám o tom několikrát psala, Dan je zde se svým kolegou Joshuou a hazí s mincí, trailer je jednoduchý, ale pořád má kouzlo, později konečně oběhnu aff a přidám nějaký článek, dokonce se objevila i akce a oficiální fotografie ze hry a nesmím zapomenout na fotky s fanoušky, takže mám radost, že novinek je dost!

Fotka měsíce | Duben 2017

6. března 2017 v 18:30 | Posted by: Nicol |  Photo of the day
Tak konečně jsem tu s anketou měsíce, sice se mi objevily nějaké novinky s Danielem, ale nespěchá to tolik, uvidíme, jak to přidám. Tentokrát jsem nevěděla, co vybrat, ale při ukládání fotek do počítače, jelikož chci pořád doplňovat galerii jsem narazila na jeden photoshoot pro GQ magazín z roku 2011, tak jsem vybrala ten, jelikož je můj oblíbený a jsou tam černobílé fotografie, tak jsem zvědavá, co vyberete.

Vítězná fotografie minulé ankety


S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /01.03/

5. března 2017 v 18:35 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com
Pořád čekám na ty oficiální fotografie z představení a ono nic, ne že bych nebyla ráda za ty fotky s fanoušky, ale jak se neobjevuje nic jiného, tak mě to trochu štve, ale nestěžuji si, protože by se nemuselo objevovat nic. I tentokrát se Dan po představení s několika vyfotit a tyto fotografie pochází z 1. března, už jsem poskládala i fotky z 3. března, tak ty někdy také přidám :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 01.03 - With Fans

Nová promo fotografie ke hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead

4. března 2017 v 9:55 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > danielradcliffe.com.br
Dobré ráno všem, dnes je velmi krásně venku, takže tu budu až večet, tak snad to pochopíte :) Ale aby tu něco bylo, tak se objevila nová promo fotografie ke hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead, byla použita i k plakátu, který propagoval živé vysílání hry 20. dubna, více info o tom najdete TADY a TADY. Danielovi to neskutečně sluší!
imagebam.com
Theatre Productions > Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (2017) > PromotionalS fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /28.02/

2. března 2017 v 19:55 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Pokud to bude pokračovat stejným tempem, tak jsem šťastná, protože tu mám další fotografie s fanoušky, tedy hlavně s Danielem, fotky jako vždy pochází z Londýna, z divadla The Old Vic, kde Daniel hraje ve hře Rosencrantz & Guildenstern Are Dead , tyto fotografie jsou z posledního únorového dne 28. února. Danovi to zase moc sluší a líbí se mi to triko, na zítra mám připravené další fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 28.02 - With Fans

S fanoušky po představení Rosencrantz & Guildenstern Are Dead /27.02/

2. března 2017 v 13:36 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > vk.com/radcliffedaily
Tak jsem spletla a představení hry Rosencrantz & Guildenstern Are Dead se konaly ještě teď v únoru, špatně jsem se podívala na rozpis dat, jinak hra se bude hrát až 8x týdne, ale někdy je jich méně, ale pravidelně až do konce dubna bych měla mít aspoň fotky s fanoušky, ikdyž doufám, že se třeba dočkáme aspoň nějakých oficiálních fotek ze hry a nebo nějakých candid fotek, ale uvidíme, mám tu tedy fotky s fanoušky, které jsou z 27. února. Danovi to zase neskutečně slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Miscellaneous > 27.02 - With Fans