Prosinec 2016

Daniel Radcliffe talks long-distance love and doing ‘strange little films’

31. prosince 2016 v 13:17 | Posted by: Nicol |  Interviews
Herec, známý především jeho rolí Harryho Pottera, se rozpovídal o jeho vztahu s Erin Darke a také o tom, že se od Pottera pohnul dál.
"Žiji, jak v Londýně, tak v New Yorku. Pendluji sem a tam, takže jsme občas odloučeni, ale o to víc, se na sebe těšíme. Je to docela romantické."


"Kouřím a často se lidí ptám a žádám je o oheň. Oni šmátrají v kapsách a potom si uvědomí, kdo jsem a že se tím dopouštějí trestného činu a zákládájí Harrymu Potterovi na rakovinu. Už nejsem Harry Potter, ale nelituji jediného dne, že jsem jím byl. Je to část mého života."

Joanne (JK Rowling) se přesunala k Fantastickým zvířatům.

"Někteří přátelé jsou do tohoto projektu zapojeni a já jsem za ně nadšený."

"Mám trochu líné oči, takže jsem strašný v selfies, pokud mám poslat fotku přítelkyni, tak se vyfotím aspoň 10 krát, abych se ujistil, že ji pošlu normální fotku a ona si nebude myslet, že mám infarkt."

"Občas se na mě lidé dívají soucitně.
Vím, že je to proto, že si myslí, že jsem neměl žádné dětství a musel jsem otročit na natáčení.
Ale byla to zábava s Emmou Watson a Rupertem Grintem, a s nejvíce fascinujícími dospělými, jako Alan Rickman, Julie Walters a Maggie Smith.
Nepotkáváte takové lidi každý den a oni byli pro mě jako rodina."

"Většina mých přátel jsou herci nebo filmoví tvůrci. Opravdu jsem vtrhl do tohoto odvětví. Miluji to a chci být dále hercem a dělat filmy, dokonce režírování nebo produkci, možná. Jsem šťastný, že si mohu vybírat trochu zvláštní filmy, jako Swiss Army Man nebo Imperium, kde hraji neonacistu. Opravdu to pomáhá, jak změnit to, co si o mně lidé myslí."

"Rád bych pracoval s Peterem Sellersem ve filmu Dr. Strangelove nebo Davidem Nivenem v Matter of Life And Death. Jsou to mé dva oblíbené filmy. Ale v únoru se vracím na jeviště do hry Rosencrantz And Guildenstern Are Dead v Londýně a nemůžu se dočkat."

Swiss Army Man je právě na DVD. Daniel Radcliffe zazáří ve filmu Jungle, který vyjde příští rok

Premiere of "Harry Potter and the Goblet of Fire" in Paris /08.11/

30. prosince 2016 v 22:30 | Posted by: Nicol |  Appearances 2005
source > danielradcliffe.com.br
Novinky prostě nejsou, takže musím přidávat jen tyto starší fotografie, snad Vám to nevadí, já aspoň postupně doplním galerii, abych to na blogu měla kompletní, našla jsem na internetu jeden rozhovor, který nedávno Daniel poskytl, tak se budu snažit, abych ho přidala, co nejdříve. 8. listopadu se konala premiéra Harryho Pottera a Ohnivý pohár v Paříži, moc se mi líbí ta růžová kravata, nikdy bych si to nemyslela, ale hezky to ten outfit oživí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2005 > 08.11 - Premiere of "Harry Potter and the Goblet of Fire" in Paris

Premiere of "Harry Potter and the Goblet of Fire" in London /06.11/

30. prosince 2016 v 12:00 | Posted by: Nicol |  Appearances 2005
source > danielradcliffe.com.br
V roce 2005 probíhaly další premiéry další části Harryho Pottera, tentokrát se jednalo o 4 díl z této ságy - Harry Potter a Ohnivý pohár. První premiéra se konala 6. listopadu v Londýně, na tuto premiéru se kromě Daniela dostavila i Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton (Draco), producent David Heyman, Robert Pattinson (Cedric), Clemence Poesy (Fleur), Katie Leung (Cho), David Bradley (Filch), James Phelps, Oliver Phelps.. a spousta dalších. Co jsem koukala, tak se Daniel materiálově sladil s Rupertem, co se týče sak a musím říct, že se mi to na obou nelíbí, asi jediná premiéra, kde se mi Daniel nelíbí, já tento materiál prostě nemusím a i ta barva se mi nelíbí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2005 > 06.11 - Premiere of "Harry Potter and the Goblet of Fire" in London

Press Performance for Ducktastic at the Albery Theatre, in London /19.10/

30. prosince 2016 v 9:00 | Posted by: Nicol |  Appearances 2005
source > gradcliffe.net
19. října se Daniel zúčastnil předpremiéry divadelního představení s názvem Ducktastic, které se hrálo v divadle Alberty v Londýně. Komediální hra byla napsána Foleyem a McCollem (Daniel se jednou objevil jako hvězdný host v představení The Play i Wrote v roce 2002, více informací si můžete přečíst v článku na mém blogu TADY.)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2005 > 19.10 - Press Performance for Ducktastic at the Albery Theatre, in London

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - Launch of DVD /18.11/

29. prosince 2016 v 18:33 | Posted by: Nicol |  Appearances 2004
source > gradcliffe.net
Daniel zatím nevynechal žádnou akci, co se týče vydání DVD ohledně Harryho Pottera, i u vydání třetího dílu Harry Potter a vězeň z Azkabanu nechyběl a spolu s Emmou Watson, Rupertem Grintem vydaní oslavili, ve druhém dílu přijeli létajícím autem Arthura Weasleyeho a na tuto akci je doprovodil Záchranný autobus a před ním je i figurína Stana Silničky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2004 > 18.11 - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - Launch of DVD

Red Hot Chilli Peppers Concert /19.06/

29. prosince 2016 v 15:58 | Posted by: Nicol |  Appearances 2004
source > gradcliffe.net
19. června se Daniel jakožto milovník hudby šel podívat na koncert kapely Red Hot Chlli Peppers, Daniel byl spolu s dalšími hosty ve VIP sekci a podle fotografií to vypadá, že si koncert velmi užíval. Koncert probíhal v Hyde Parku v Londýně.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2004 > 19.06 - Red Hot Chili Peppers Concert

Premiere of "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" in London /30.05/

29. prosince 2016 v 14:00 | Posted by: Nicol |  Appearances 2004
source > danielradcliffe.com.br
Po newyorské premiéře následovala i londýnská premiéra třetího pokračování Harryho Pottera, Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Premiéra se konala 30. května na náměstí Odeon Leicester. Daniel na akci nechyběl a mimo něho se na premiéře ukázali i Rupert Grint a Emma Watson, mimochodem Emmě ty fialové šaty velmi slušely, její vkus se již tento rok velmi zlepšil. Na premiéru dorazila i autorka ságy J. K. Rowling, které primárně jezdila jen na ty londýnské premiéry.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
2004 > 30.05 - Premiere of "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" in London

Beast of Burden On Set Photos #3

28. prosince 2016 v 16:46 | Posted by: Nicol |  Movies
A ještě jednu novinku pro Vás dneska mám a jedná se o tři nové fotografie z natáčení filmu Beast of Burden, který by měl být podle všeho již dotočen, ale uvidíme. Dvě fotografie, na kterých je i sám Daniel pochází přibližně ze dnů 24 a 25. prosince, takže Daniel natáčel i o Vánocích a svátky strávil v Savannah.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Beast of Burden (2018) > On set

Personal #1

28. prosince 2016 v 15:54 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Tak chvilinku si dáme pauzu od přidávání starších věcí, jelikož tu mám i nějaké maličkosti, které se objevily. Ve čtvrtek Daniel zveřejnil, nebo spíše jeho tým, na jeho jedinou sociální síť Google plus tuto fotografii, kdy se poprvé viděl po oholení hlavy pro film Imperium.

#tbt The moment that Dan saw his shaven head for the first time!

imagebam.com
Miscellaneous > Personal photos

Premiere of "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" in New York /23.05/

27. prosince 2016 v 18:46 | Posted by: Nicol |  Appearances 2004
source > danielradcliffe.com.br
Jak já si ty fotky z premiér všech dílů Harryho Pottera užívám, škoda, že už je se vším konec, ale nikdy neříkej nikdy. Dostáváme se do roku 2004, kdy je první akcí tohoto roku právě premiéra jednoho z dílů a to Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Premiéra v New Yorku probíhala 23. května a dorazil na ní Daniel v doprovodu Emmy Watson, Ruperta Grinta, na fotkách se objevuje i představitel Severuse - Alan Rickman, režisér Alfonso Cuaro, představitel Hagrida - Robbie Coltrane.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2004 > 23.05 - Premiere of "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" in New York

Richard Harris tribute

27. prosince 2016 v 16:08 | Posted by: Nicol |  Appearances 2003
source > gradcliffe.net
S touto akcí si nejsem jistá datem, jelikož fan stránky, odkud stahuji fotografie nemají u těch starších fotografií data, takže je potom dohledávám na internetu a tady si nejsem jistá, ale vícero stránek uvádí datum 23. září, tak to nechám s tímto datem. Skoro rok po své smrti měl herec Richard Harris další vzpomínkovou akci, která se konala v restauraci Simpsons on the Strand. Pokud Vám toto jméno samotné nic neříká, tak tento herec hrál v prvních dvou dílech Albuse Brumbála, ale bohužel poté pár dní před premiérou druhého dílu v roce 2002 zemřel na těžkou nemoc. Jsem ráda, že se Daniel této akce zúčastnil.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2003 > 23.09 - Richard Harris tribute

Harry Potter and the Chamber of Secrets - DVD Launch /08.04/

27. prosince 2016 v 14:28 | Posted by: Nicol |  Appearances 2003
source > gradcliffe.net
A rovnou míříme do roku 2003, z tohoto roku také moc akcí není, ale postupně se to zvyšuje, takže jsem za to ráda. 8. dubna proběhla akce, kdy se představovalo DVD druhého filmu ze série Harryho Pottera a to Harry Potter a Tajemná komnatala, na akci se objevilo naše zlaté trio - Emma, Daniel a Rupert, představitel Hagrida - Robbie Coltrane a dokonce tam k této příležitosti bylo i létající auto Arthura Weasleyeho, se kterým Ron a Harry přiletěli na nový školní rok do Bradavic, no všichni víme.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2003 > Harry Potter and the Chamber of Secrets - DVD Launch

Standard Film Awards /02.02/

27. prosince 2016 v 14:05 | Posted by: Nicol |  Appearances 2002
source > gradcliffe.net
2. února se Daniel Radcliffe zúčastnil jeho prvních předávání cen, přesněji britských filmových cen Standard Film Awards, tyto ceny oceňují britské a irské talenty. Daniel se tam objevil sám a bez doprovodu a musím říct, že mu to velmi slušelo a podle mě zvolil vhodné oblečení na předávání cen.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2003 > 02.02 - Standard Film Awards

Premiere of "Harry Potter and the Chamber of Secrets" in New York /10.11/

26. prosince 2016 v 20:06 | Posted by: Nicol |  Appearances 2002
source > danielradcliffe.com.br
A druhá premiéra druhého filmu, jak hezky to zní, hihi, proběhla v New Yorku, samozřejmě se i na této premiéře objevilo naše hlavní trio, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, spolu s nimi je na fotkách také filmový producent David Heyman a režisérem Chrisem Columbusem. Jako ty fotky jsou strašně milé a vtipné zároveň, protože hlavní trio má fakt vtipné outfity, musím říct, že mě baví, jak se jejich vkus a celkově outfity měnily.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2002 > Premiere of "Harry Potter and the Chamber of Secrets" in New York

Premiere of "Harry Potter and the Chamber of Secrets" in London /03.11/

26. prosince 2016 v 17:46 | Posted by: Nicol |  Appearances 2002
source > danielradcliffe.com.br
Rozhodla jsem se, že akce, které jsou takové důležitější, photoshooty a scany budu přidávat jednotlivě a s candid fotkami uvidím, aspoň tu bude více článků a můžete si fotografie více vychutnat. Přesouváme se do roku 2002, bohužel i tady moc akcí nemáme, ale nějaké ano a jsou samozřejmě spjaté s premiérou Harryho Pottera a tentokrát druhého dílů a to Tajemné komnaty, mám tu fotografie z Londýna. Líbí se mi, jak jsou muži sladění s tou květinkou, je to na památku Richarda Harrise, který pár dní před premiérou zemřal, přesněji 25.října, hrál v prních dvou dílech Albuse Brumbála. Na premiéře byla sama autorka J. K. Rowling, Emma Watson, Daniel Radcliffe (samozřejmě), Rupert Grint, Robbie Coltrane, Kenneth Branagh.. . Premiéra se konala 3. listopadu na náměstí Odeon Leicester.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2002 > 03.11 - Premiere of "Harry Potter and the Chamber of Secrets" in London

Akce 2001

26. prosince 2016 v 16:18 | Posted by: Nicol |  Appearances 2001
source > danielradcliffe.com.br
Dobré odpoledne všem, omlouvám se za malou aktivitu, ale je toho o Vánocích prostě moc, znáte to, návštěvy a celkové trávení času s rodinou, ale už budu mít čas i na Vás protože ten hlavní frmol skončil. Chtěla bych se Vás zeptat, když budu doplňovat fotografie ze starších let, tak jestli chcete, abych jich přidávala více do článku a nebo abych je přidávala po jednom albu, já ještě nejsou na jisto rozhodnutá, tak mi napište, jak to vidítě vy.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2001 > Visiting Magic Store in NYC

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2001 > Premiere of "Harry Potter and the Philosopher's Stone" in New York

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Appearances > 2001 > Premiere of "Harry Potter and the Philosopher's Stone" in London

imagebam.com
Appearances > 2001 > Premiere of "Harry Potter and the Philosopher's Stone" in New York (After party)

Veselé Vánoce všem!

24. prosince 2016 v 14:59 Site
Musím se přidat k ostatním blogerům a popřát Vám nádherné Vánoce.

Musím říct, že jsem zklamaná, každý rok doufám, že bude sněžit, ale tady v Praze by to byl fakt zázrak, kdyby se to stalo a letos stále nic, takže jsem smutná a nemám vánoční atmosféru, ani kdybych se fakt snažila, ani ty vánoční písničky nepomáhají, ale o tom tento článek není.

Doufám, že si to dnes užíváte a večer užijete hlavně v kruhu lidí, které máte rádi, fakt čím více stárnu, tak si uvědomuji, že mi na dárkách už nezáleží, ale na lidech, se kterými tyto sváteční dny trávím. Ale samozřejmě Vám přeji, abyste našli pod stromečkem, to co chcete a celkově ať se Vám splní Vaše přání.

Krásné Vánoce všem!

Candid fotografie 2001

23. prosince 2016 v 20:21 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > danielradcliffe.com.br
Tak, jak jsem psala, tak chci postupně doplňovat galerii, ať to mám na blogu kompletní a využívám toho, že není moc novinek, něco připraveného mám, ale tolik to nespěchá, takže to zveřejním později, nevím proč, ale začala jsem s candid fotkami, asi proto, že jich je méně než fotek z akcí a začínám rokem 2001, kdy to všechno začalo, fotek není celkově moc, ale jsou fakt roztomilé, líbí se mi, že třeba Daniel má větší ty kalhoty a celkově sledovat jeho začátek slávy, již na letišti na něj čekají fanoušci, to je sladké.
imagebam.com imagebam.com
Candids > 2001 > In New York (14.11)

imagebam.com imagebam.com
Candids > 2001 > Leaving The Today Show

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Candids > 2001 > Shopping at New York Magic Show

imagebam.com
Candids > 2001 > Shopping at London Bookstore

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Candids > 2001 > Departing at Heathrow Airport

New behind the scenes photos from Swiss Army Man

22. prosince 2016 v 15:00 | Posted by: Nicol |  Movies
Novinek na přidávání mi ubývá, takže se připravte, že když nic již nenajdu, tak Vás budu zásobovat staršími fotografiemi, protože chci doplnit celou galerii, a není toho přeci jenom málo, takže si myslím, že prázdno tu určitě nějakou dobu nebude, ale věřím, že se brzy začnou objevovat novinky ohledně filmu Jungle, ve kterém Daniel hraje v hlavní roli a premiéra je v roce 2017. Abych se dostala k těmto fotografiím, nedávno se objevilo plno nových behind the scenes fotografií z filmu Swiss Army Man, o kterém se zase hodně mluví, takže je o něm na blogu zmíňka často, ale jsem za to ráda.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Swiss Army Man (2016) > Behind The Scenes

With fans #1

22. prosince 2016 v 9:00 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
Objevila se jedna fotografie, která je již staršího data, jedná se o fotografii Daniela, kterého zastihla mladá fanynka, pochází z roku 2014 a to z New Yorku, když zde Daniel hrál na Broadwayi hru The Cripple Of Inishmaan, pokud se chcete o hře dozvědět více a vidět nějaké fotografie, tak Vás odkážu na článem na mém blogu TADY.
imagebam.com
Miscellaneous > With fans

Ten Times Daniel Radcliffe Inspired Our Fashion Goals!

20. prosince 2016 v 20:10 | Posted by: Nicol |  News
source of photos > danielradcliffe.com.br
Na internetu jsem našla tento žebříček, přišel mi zajímavý, takže jsem se rozhodla ho přidat a jelikož jsem chtěla, abyste se mohli i pokochat samotnými fotkami, protože název by Vám nic neřekl, tak jsem je k tomu přiložila fotografie, kliknutím se dostanete do celého alba na všechny fotky. No já shooty Daniela miluji, tím víc dokazuje, jak sexy je, rozhodně to nejsou jeho všechny shooty, má jich fakt mnoho a já se časem na jejich dopřidání dostanu.

Daniel Radcliffe. Herec, zpěvák, tanečník, a ... módní ikona?

Značka L´Officiel Hommes nedávno do světa vypustila některé velmi poutavé fotofrafie Daniela pro její podzímní/zimní kolekci 2016.

LOfficiel-Hommes-Netherlands-001_28429.jpg 03~1.jpg 14726299_1589930857982426_1879981372429303808_n.jpg ohnl_28229.jpg

Tento shoot určitě není jeho prvním. 27 letý herec má za sebou mnoho práce ve sféře modelingu. Proto jsme se rozhodli udělat žebříček, jeho TOP 10 nejlepších kampaní od série filmů o Chlapci, který přežil.

10. InStyle Man - Russia, 2015
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

9. Essential Homme, 2014
222222222222222_28429.jpg 222222222222222_281129.jpg 2_28329~25.jpg 222222222222222_28329.jpg


Buzzfeed

20. prosince 2016 v 15:49 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > danielradcliffe.com.br
Mám tu pro Vás ještě nějaké nové fotografie z photoshootu pro webový portál Buzzfeed a já na první pohled z fotek nemůžu, protože to, jak je Daniel namakanej? No a neskutečně roztomilej! Na fotkách má i svého "dvojníka", který má představovat Mannyho z filmu Swiss Army Man.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > Buzzfeed

The Top 10 Movies of 2016

19. prosince 2016 v 9:00 News
Další žebříček zveřejnila stanice MTV se svým výběrem TOP 10 filmů roku 2016 a mám radost, protože se do této desítky dostal film Swiss Army Man, ve kterém září Daniel Radcliffe v hlavní roli. Film skončil na 10. místě, ale mám radost, že se do této 10 dostal. Vypsala jsem jako vždy celý žebříček.

1. The Lobster
2. O.J.: Made in America
3. The Handmaiden
4. Barry
5. Sausage Party
6. Divines
7. Tickled
8. Moonlight
9. A Bigger Splash
10. Swiss Army Man

L'officiel Homme

18. prosince 2016 v 13:47 | Posted by: Nicol |  Gallery Updates
source > danielradcliffe.com.br
Nedávno jsem Vám přidávala hlasování o fotografii měsíce a byly tam 4 fotografie z tohoto photoshootu, který přidávám, protože je to jeden z posledních photoshootů, co Daniel tento rok nafotil a objevily se konečně kvalitnější a hlavně více fotografií, rozhodně Vám doporučuji, abyste se na ně podívaly, protože stojí za to a já jsem se do nich zamilovala, v galerii je 19 fotografií.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Photoshoots > 2016 > L'officiel Homme

New stills from Harry Potter and the Order of the Phoenix

17. prosince 2016 v 22:57 | Posted by: Nicol |  Movies
Dneska ještě jeden článek, objevily se dvě nové fotografie z pátého dílu Harryho Pottera a Fenixův řád. Je na nich Harry (Daniel) a Sirius (Gary Oldman). Je to přesněji z jejich rozhovoru o Vánocích v domě Siriuse ( v sídle řádu), no fanoušci a znalci filmů určitě vědí. Mimochodem v galerii je přes 200 fotografií, takže pokud máte zájem, můžeže se na ně podívat a já se na Vás těším zítra.
imagebam.com imagebam.com
Projects > Movies > Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) > Stills